Setari Cookie-uri

Medic ginecolog la Timisoara!

Buna.Imi puteti recomanda un ginecolog in Timisoara? As dori sa fac niste analize.Doresc sa raman insarcinata.Multumesc pentru ajutor.
mroman
Postat pe 5 Septembrie 2009 09:23
DA...Un medic foarte bun ii Dr. Dorneanu Florin, lucreaza in spitalul Bega, dar are si cabinet particular aproape de spital...Pe mine el m-a ajutat...
healthy003603
Postat pe 7 Septembrie 2009 12:07
pt mroman - sunt de acord cu ce a zis colega , ii bun si florin dar eu zic ca cel mai bun ii Craina Marius. Nu ii nici dupa bani....adik nu te stoarce in nici un fel.....si te ajuta din tot sufletul si face orice sa iti fie bine si multumita.Eu am nascut cu el in iunie anul asta si este si medicul meu ginecolog dar vreau sa-ti zic ca sunt multumita 100% de el.L-am sunat la orice ora din zi sau din noapte si mi-a raspuns la tel.....deci poti conta pe el pt orice,oricand si la orice ora. Tot la Bega lucreaza si el si este si directorul maternitatii.Daca vrei iti pot da nr lui de tel .papa !!!
alysa_alex
Postat pe 7 Septembrie 2009 12:49
Va multumesc pentru mesaje.Imi puteti da si un numar de telefon pentru a suna sa ma programez?O zi buna va doresc.
mroman
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:24
sal mroman! iti dau nr de tel a Dr. Craina Marius de la maternitatea Bega. tel:0722211744 poti sa il suni dimineata 8-9 pt ca dupa aceea el intra in operatie si nu mai dai de el decat dupa-amiaza.si eu vreau sa merg la el sa imi pun sterilet dar nu stiu ce sa fac pt ca mi-e frica sa nu ma ingras...te pup si astept vesti de la tine.
alysa_alex
Postat pe 9 Septembrie 2009 09:56
Iti multumesc pentru raspuns.Il voi suna azi sa vad cand ma poate programa.O zi buna sa ai.Pe curand.
mroman
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:20
Poti sa imi dai nr. de telefon?
mroman
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:21
De la: healthy003603, la data 2009-09-07 12:07:56DA...Un medic foarte bun ii Dr. Dorneanu Florin, lucreaza in spitalul Bega, dar are si cabinet particular aproape de spital...Pe mine el m-a ajutat...



Poti sa imi dai nr. de telefon?Merci
mroman
Postat pe 9 Septembrie 2009 10:22
scuze...cateva zile n-am intrat...sigur ca da nr. ii 0748331313...si la cabinet unde poti sa suni inainte de masa de la 9-11 si dupa masa de la 4-8 ii 0256240250...
healthy003603
Postat pe 10 Septembrie 2009 15:14
tarot_healthy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 17:52
De la: mroman, la data 2009-09-05 09:23:03Buna.Imi puteti recomanda un ginecolog in Timisoara? As dori sa fac niste analize.Doresc sa raman insarcinata.Multumesc pentru ajutor.


un doctor bun este dr.Hrubaru.are cabinet pe strada Gheorghe Lazar ( blocurile cu patru etaje de pe partea dreapta cum mergi dinspre Cetatii spre Gheorghe Lazar).daca vrei iti dau nr. de telefon al unui doctor din Szeget.stie romaneste.este foarte bun si nu este scump( costurile sunt ca in timisoara).
healthy006968
Postat pe 22 Ianuarie 2010 09:57
[Buna fetelor.am fost la dr.Civig, dar nu m-a impresionat.Mi-a zis sa renunt la lactate si mai vedem.Mi-a mai fost recomandata dr. Karadja care mi-a dat sa-mi fac analizele iar apoi sa merg la dr.endocrinolog David Dana.Sa vedem ce va mai fi.Va multumesc pt. ajutor.Va pup
mroman
Postat pe 21 Martie 2010 15:53
Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 24 Martie 2010 12:30
m_geani
Postat pe 10 Aprilie 2010 22:10


Salina_SUSESI_Timisoara
Postat pe 17 Aprilie 2010 10:16
Domnul doctor conferentiar Marius Craina este de 10 stele
kudika459435
Postat pe 23 Octombrie 2011 19:42
NU va lasati pe mainile acestui individ Dr. Craina. Va v-a opera laparoscopic a.i. in scurt timp veti avea nevoie de o noua laparoscopie. S-a lasat dominat de bani! Detine monopolul la spitalul Bega pt asemenea interventii. Intradevar ar trebuii sa isi cunoasca meseria pt ca a fost peste 15 ani alaturi de Prof. Muntean la Bega, doar ca nu-i mai pasa de femei si de sanatate. Il intereseaza doar banii. Tratamentul cu diphereline pe care l-am luat a fost degeaba. Chisturile au reaparut chiar in timpul Injectiilor. Daca adun mita data la Bega la dr. Craina + anestezista + diphereline + tot ce trebuia cumparat de la farmacia de vis-a-vis ajung la suma pe care am platit-o la un spital particular din Timisoara.
Sa nu uitam ca la inceputul anului a murit o femeie in urma cezarienei facuta de Dr. Craina si el lucreaza in continuare fara probleme. Omul acesta a distrus destule sperante. Nu va lasati pacalite!
kudika_33809
Postat pe 16 Aprilie 2013 19:06
Buna.Imi poate spune si mie cineva cate ceva despre Dr.Craina?Am fost la dansul la control dupa 6 saptamani dupa nastere(mentionez ca eu am avut avort spontan la 26/27 saptamani,am pierdut sarcina la Arad,a trait copilul 6 zile,a fost bine format,avea tot,doar k am stat prea mult acasa cu dureri si sangerari).Am decis sa merg la un alt doctor,asa am ajuns la Dr. Craina,dupa aceasta pierdere am fost la el si mi-a spus k mi-am revenit complet,sunt bine si trebuie sa raman gravida,sa astept 3 mentre si sa incepem procedura,insa mi se pare c-am repede.Voi ce parere aveti?As vrea sa astept macar pana in toamna mi-e frica sa nu patesc la fel,insa ma tot gandesc k si anul trecut am ramas insarcinata tot c-am prin toamna,oare ar fi o problema daca raman in aceeasi perioada?Atunci am ramas fara sa stiu,n-am facut nici analize,nimic.Bye,bye
kudika_35334
Postat pe 22 Mai 2013 21:50
Buna seara, e prima data cand scriu pe forum,as vrea sa merg si eu in tm la un control dupa un avort sponan la 20 sapt de sarcina si inka o sarcina pieduta inainte la 7 sapt..dar nu stiu exact la ce doctor ce spuneti intre: dr craina marius,olaru c-tin,burlica sorin sau muresan bogdan?care ar mai bun dintre ei sa ma ajute cu problema mea?de craina pana akum am auzit si citit de bine doar ma sperie faza aia k a murit o femeie din cauza operatiei de cezariana facute de el desi pe alte forum-uri am citit k alte fete au fost ft multumite de cezariana facuta de dr craina si k s-au recuperat ft repede dupa! nu stiu ce sa cred parerile sunt impartite nu stiu la ce dr sa merg? ast opinii e la voi care aveti o mai mare experienta printre doctori sa spun asa..si ast mesaje de la fete care au patit la mine adik pierderi de sarcina? ce ati facut dupa? ati reusit in final?sper..k da...mi-e putin frika in vitor dr sper sa reusesc in final..sa am makar un copilas imi doresc mult...va pup seara buna si ast curand opinii de la voi mamici!
kudika327820
Postat pe 11 Decembrie 2013 22:47
De la: kudika_33809, la data 2013-04-16 19:06:36NU va lasati pe mainile acestui individ Dr. Craina. Va v-a opera laparoscopic a.i. in scurt timp veti avea nevoie de o noua laparoscopie. S-a lasat dominat de bani! Detine monopolul la spitalul Bega pt asemenea interventii. Intradevar ar trebuii sa isi cunoasca meseria pt ca a fost peste 15 ani alaturi de Prof. Muntean la Bega, doar ca nu-i mai pasa de femei si de sanatate. Il intereseaza doar banii. Tratamentul cu diphereline pe care l-am luat a fost degeaba. Chisturile au reaparut chiar in timpul Injectiilor. Daca adun mita data la Bega la dr. Craina + anestezista + diphereline + tot ce trebuia cumparat de la farmacia de vis-a-vis ajung la suma pe care am platit-o la un spital particular din Timisoara.
Sa nu uitam ca la inceputul anului a murit o femeie in urma cezarienei facuta de Dr. Craina si el lucreaza in continuare fara probleme. Omul acesta a distrus destule sperante. Nu va lasati pacalite!



Am o curiozitate ,v-a cerut Dr Craina bani ?verbal ?v-a spus in fata asta ?Sa nu uitam ca fiecare medic gineco are un trecut si nu intotdeauna este medicul de vina .La inceputul anului a murit o femeie in urma cezarienei ...ati fost acolo ?in sala de operatie ? ati facut parte din echipa de stiti cu atata siguranta asta ?Ca a distrus destule sperante ?? ale cui sperante ?? mai dati exemple,sunt curioasa!!Credeti ca daca ati fi fost la un spital privat ,ati fi fost scutita de probleme ?
Dr Grigoras ,Dr Dorneanu si mai cunosc destui ,au cel putin un deces in trecut ,asta ce inseamna?daca Dvs ati avut o problema si din motive stiute de insusi Dr CRaina si Dvs ,nu s-a putut rezolva ,nu cred ca e cazul sa facem atata critica ,din cate pareri am citit in forumuri ,din 100 de opinii ,una este negativa ,cred ca asta spune multe .Daca nu sunteti compatibila cu vreun medic ,nu il denigrati ,poate nu e numai el de vina...
Camelia_Cami_1
Postat pe 28 Decembrie 2013 19:54
Buna kudika327820!

Imi pare tare rau pentru pierderea ta.De multe ori,cauzele pot fi date de trombofilie,analizele costa cam mult,dar,este posibil sa le faci si gratuit,cu trimitere de la medicul de familie,la Fundeni,dr Uscatescu,alta cauza probabila ar fi vreo infectie gen Chlamydia,E.Coli etc,dar sunt femei care au dus sarcina la termen chiar daca aveau aceste bacterii.
Nu trebuie decat sa ai credinta si sa te rog la Dumnezeu ca urmatoarea sarcina sa decurga totul bine si sa nu mai treci niciodata prin pierderea unui copilas.


Sanatate maxima!!
criszoe
Postat pe 28 Decembrie 2013 20:08
De la: Camelia_Cami_1, la data 2013-12-28 19:54:38
De la: kudika_33809, la data 2013-04-16 19:06:36NU va lasati pe mainile acestui individ Dr. Craina. Va v-a opera laparoscopic a.i. in scurt timp veti avea nevoie de o noua laparoscopie. S-a lasat dominat de bani! Detine monopolul la spitalul Bega pt asemenea interventii. Intradevar ar trebuii sa isi cunoasca meseria pt ca a fost peste 15 ani alaturi de Prof. Muntean la Bega, doar ca nu-i mai pasa de femei si de sanatate. Il intereseaza doar banii. Tratamentul cu diphereline pe care l-am luat a fost degeaba. Chisturile au reaparut chiar in timpul Injectiilor. Daca adun mita data la Bega la dr. Craina + anestezista + diphereline + tot ce trebuia cumparat de la farmacia de vis-a-vis ajung la suma pe care am platit-o la un spital particular din Timisoara.
Sa nu uitam ca la inceputul anului a murit o femeie in urma cezarienei facuta de Dr. Craina si el lucreaza in continuare fara probleme. Omul acesta a distrus destule sperante. Nu va lasati pacalite!



Am o curiozitate ,v-a cerut Dr Craina bani ?verbal ?v-a spus in fata asta ?Sa nu uitam ca fiecare medic gineco are un trecut si nu intotdeauna este medicul de vina .La inceputul anului a murit o femeie in urma cezarienei ...ati fost acolo ?in sala de operatie ? ati facut parte din echipa de stiti cu atata siguranta asta ?Ca a distrus destule sperante ?? ale cui sperante ?? mai dati exemple,sunt curioasa!!Credeti ca daca ati fi fost la un spital privat ,ati fi fost scutita de probleme ?
Dr Grigoras ,Dr Dorneanu si mai cunosc destui ,au cel putin un deces in trecut ,asta ce inseamna?daca Dvs ati avut o problema si din motive stiute de insusi Dr CRaina si Dvs ,nu s-a putut rezolva ,nu cred ca e cazul sa facem atata critica ,din cate pareri am citit in forumuri ,din 100 de opinii ,una este negativa ,cred ca asta spune multe .Daca nu sunteti compatibila cu vreun medic ,nu il denigrati ,poate nu e numai el de vina...


Pai atunci cine mai e de vina? Cine tine bisturiul in mana, nu medicul? Cine are dreptul de a profesa ca medic, nu medicul insusi?

E foarte usor sa ne debarasam de responsabilitati si sa ne dam nevinovati, cand de fapt, nu suntem...
Viorica_Ecaterina
Postat pe 28 Decembrie 2013 22:51
Daca medicul tine bisturiul in mana ,nu inseamna ca este Dumnezeu .Dumneata daca ai fi in locul medicului si dupa n eforturi nu ai reusi sa-ti mentii pacienta in viata ,cum ai descrie asta ?Nu zic ca nu exista si medici care nu-si merita locul insa va legati de unii care chiar merita tot respectul ..
Camelia_Cami_1
Postat pe 7 Ianuarie 2014 13:57
De la: Viorica_Vio, la data 2013-12-28 22:51:44
De la: Camelia_Cami_1, la data 2013-12-28 19:54:38
De la: kudika_33809, la data 2013-04-16 19:06:36NU va lasati pe mainile acestui individ Dr. Craina. Va v-a opera laparoscopic a.i. in scurt timp veti avea nevoie de o noua laparoscopie. S-a lasat dominat de bani! Detine monopolul la spitalul Bega pt asemenea interventii. Intradevar ar trebuii sa isi cunoasca meseria pt ca a fost peste 15 ani alaturi de Prof. Muntean la Bega, doar ca nu-i mai pasa de femei si de sanatate. Il intereseaza doar banii. Tratamentul cu diphereline pe care l-am luat a fost degeaba. Chisturile au reaparut chiar in timpul Injectiilor. Daca adun mita data la Bega la dr. Craina + anestezista + diphereline + tot ce trebuia cumparat de la farmacia de vis-a-vis ajung la suma pe care am platit-o la un spital particular din Timisoara.
Sa nu uitam ca la inceputul anului a murit o femeie in urma cezarienei facuta de Dr. Craina si el lucreaza in continuare fara probleme. Omul acesta a distrus destule sperante. Nu va lasati pacalite!



Am o curiozitate ,v-a cerut Dr Craina bani ?verbal ?v-a spus in fata asta ?Sa nu uitam ca fiecare medic gineco are un trecut si nu intotdeauna este medicul de vina .La inceputul anului a murit o femeie in urma cezarienei ...ati fost acolo ?in sala de operatie ? ati facut parte din echipa de stiti cu atata siguranta asta ?Ca a distrus destule sperante ?? ale cui sperante ?? mai dati exemple,sunt curioasa!!Credeti ca daca ati fi fost la un spital privat ,ati fi fost scutita de probleme ?
Dr Grigoras ,Dr Dorneanu si mai cunosc destui ,au cel putin un deces in trecut ,asta ce inseamna?daca Dvs ati avut o problema si din motive stiute de insusi Dr CRaina si Dvs ,nu s-a putut rezolva ,nu cred ca e cazul sa facem atata critica ,din cate pareri am citit in forumuri ,din 100 de opinii ,una este negativa ,cred ca asta spune multe .Daca nu sunteti compatibila cu vreun medic ,nu il denigrati ,poate nu e numai el de vina...


Pai atunci cine mai e de vina? Cine tine bisturiul in mana, nu medicul? Cine are dreptul de a profesa ca medic, nu medicul insusi?

E foarte usor sa ne debarasam de responsabilitati si sa ne dam nevinovati, cand de fapt, nu suntem...




Iarta-ma te rog dar de la asa ceva ,nu prea te poti" debarasa ".. ,iti adaug un link ... ,poate doresti sa citesti ,nu vreau sa-ti schimb modul de a gandi sau opiniile ,nici macar nu ma chinui ,amandoua stim ca pareri pro si contra vor exista mereu


http://www.copilul.ro/Doctori-u71/Dr-Craina-Marius-s6154.html?comentarii
Camelia_Cami_1
Postat pe 7 Ianuarie 2014 14:11
Buna fetelor!

Eu il cunosc pe dr. Romeo Muntean, sunt foarte multumita de serviciile lui. Ma gandeam ca in ziua in care voi dori un copil voi apela la ajutorul lui (eu am si diabet tip 1, deci o sarcina ar fi mai dificila), dar am incredere in dumnealui.
Il puteti gasi la Bega, Clinica Dr. Muntean, MedLife si Sannicolau Mare.

Pentru alte pareri si date de contact va recomand http://www.clinica-dr-muntean.ro/testimoniale

sau

http://www.dr-muntean.ro/
AlexandraM29
Postat pe 9 Ianuarie 2014 12:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sanoo 7 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 09:24
strabism 38 De la: amy_healthy 7 Noiembrie 2014 14:42
histerectomie 12 De la: leya 9 Februarie 2010 17:02
glanda tiroida 44 De la: buculeiro 29 Ianuarie 2014 08:29
buna 4 De la: office_salinasusesi_ro 17 Aprilie 2010 10:38