Setari Cookie-uri

Ceai ZEIN pentru SLABIT

Slim down este un produs foarte bun,am luat aceste pastile si am slabit impreuna cu prietenele .Asa ca m-am convins cine are dreptate si cine nu pe acest forum.
cosmina_ene
Postat pe 9 Decembrie 2009 21:55
4LIFE,ASA TE-A BOTEZAT MAICATA?
EU STIU FOARTE BINE CE VREI SA OBTII,PENTRU CA AM LUAT SLIM DOWN SI STIU CA AM SLABIT CU EL.DAR TU CREZI CA OAMENII ACESTIA NU ISI DAU SEAMA CE FACI TU?IN PRIMUL RAND AI INTRAT CU NUMELE UNEI FIRME DE MEDICAMENTE LA CARE TU CU SIGURANTA LUCREZI,SI STAI CU SITEUL FIRMEI LA AVATAR...TU ASA FACI FIRMEI PUBLICITATE?NU AVETI BANI SA INVESTITI INTR-O RECLAMA DE 1000EURO?SA-TI MAI ZIC CEVA,CEI DE LA SLIM DOWN AU RECLAME IN ZIARE,DAR EXISTA O DIFERENTA INTRE PRODUSELE TALE SI ALE LOR,SLIM DOWN NE-A DOVEDIT TUTUROR CARE L-AM INCERCAT CA NE SCAPA DE KG IN PLUS...
iuliana12
Postat pe 9 Decembrie 2009 22:07
HAHAHAHAHA

ala 4life cum l-a botezat masa,acum ceva timp isi facea reclame pe forumuri ,si acum zice ca el nu face asa reclama de 2lei,el o face altfel...
Ti-am vazut si poza ,ce mic si umflat esti Nici nu ma asteptam sa arati altfel.Dar macar nu mai jigni doamnele de pe aici ca au o tona,ca tu ai vreo 2 tone,poate te taiem de craciun cr cr.
florinaf
Postat pe 9 Decembrie 2009 22:17
De la: florinaf, la data 2009-12-09 22:17:39HAHAHAHAHA

ala 4life cum l-a botezat masa,acum ceva timp isi facea reclame pe forumuri ,si acum zice ca el nu face asa reclama de 2lei,el o face altfel...
Ti-am vazut si poza ,ce mic si umflat esti Nici nu ma asteptam sa arati altfel.Dar macar nu mai jigni doamnele de pe aici ca au o tona,ca tu ai vreo 2 tone,poate te taiem de craciun cr cr.

100101
Postat pe 9 Decembrie 2009 22:23
Sigur da rezultate.Asta va spun sincer,am luat pastilele slim down si am slabit 6kg insa problema este alta,contine o planta laxativa si in prima zi am stat cam des pe la buda,asta m-a deranjat cel mai mult.Vroiam sa plec de acasa insa nu aveam cum ,trebuia sa ma duc la buda,exista si dezavantaje.Sfatul meu este ca in prima zi de tratament sa stati in casa.In rest,pofta de mancare mi-a disparut si am slabit6kg.
healthy009995
Postat pe 10 Decembrie 2009 11:55
Iau pastilele astea acum si rezultatele sunt foarte bune.
elena_iosif
Postat pe 10 Decembrie 2009 14:41
De la: florinaf, la data 2009-12-09 22:17:39HAHAHAHAHA

ala 4life cum l-a botezat masa,acum ceva timp isi facea reclame pe forumuri ,si acum zice ca el nu face asa reclama de 2lei,el o face altfel...
Ti-am vazut si poza ,ce mic si umflat esti Nici nu ma asteptam sa arati altfel.Dar macar nu mai jigni doamnele de pe aici ca au o tona,ca tu ai vreo 2 tone,poate te taiem de craciun cr cr.
Doamnele??? pai doamnele arata si ele bine, se intretin, au grija de ele...bla,bla...femeile astea de cate o tona, crezi ca-s doamne??? apropo, tu cate kg ai ?? ia pune o poza sa te vedem....daar sa nu grohai,da ?
4Life
Postat pe 10 Decembrie 2009 15:37
De la: simona24, la data 2009-12-10 14:41:39 Iau pastilele astea acum si rezultatele sunt foarte bune.
minciuni,minciuni,iar minciuni...dar daca atata te duce cel de sus... cum se face ca ti-ai facut cont azi si prima postare a ta este tocmai despre acest produs mincinos si foarte scump...????
4Life
Postat pe 10 Decembrie 2009 15:39
De la: healthy009995, la data 2009-12-10 11:55:01Sigur da rezultate.Asta va spun sincer,am luat pastilele slim down si am slabit 6kg insa problema este alta,contine o planta laxativa si in prima zi am stat cam des pe la buda,asta m-a deranjat cel mai mult.Vroiam sa plec de acasa insa nu aveam cum ,trebuia sa ma duc la buda,exista si dezavantaje.Sfatul meu este ca in prima zi de tratament sa stati in casa.In rest,pofta de mancare mi-a disparut si am slabit6kg.
lasa-ne cu minciunile astea....nu ai nicio dovada ca ai cumparat asa ceva si nici ca ai folosit !!!! excrocherii din astea au facut altii inaintea ta, sunt rasuflate de mult...
4Life
Postat pe 10 Decembrie 2009 15:41
,,Doamnele??? pai doamnele arata si ele bine, se intretin, au grija de ele...bla,bla...femeile astea de cate o tona, crezi ca-s doamne??? apropo, tu cate kg ai ?? ia pune o poza sa te vedem....daar sa nu grohai,da ?''

Daca nu vrei sa ne respecti nici o problema,porcusor ,probabil nu se uita nici o femeie la tine ca esti un pitic burtos ,probabil nu ai nici familie,si din cauza asta urasti femeile.Nu am o tona,dar te asigur ca sunt o femeie bine si stiu sa respect oamenii din jurul meu.
dana__
Postat pe 10 Decembrie 2009 17:04
De la: dana__, la data 2009-12-10 17:04:19,,Doamnele??? pai doamnele arata si ele bine, se intretin, au grija de ele...bla,bla...femeile astea de cate o tona, crezi ca-s doamne??? apropo, tu cate kg ai ?? ia pune o poza sa te vedem....daar sa nu grohai,da ?''

Daca nu vrei sa ne respecti nici o problema,porcusor ,probabil nu se uita nici o femeie la tine ca esti un pitic burtos ,probabil nu ai nici familie,si din cauza asta urasti femeile.Nu am o tona,dar te asigur ca sunt o femeie bine si stiu sa respect oamenii din jurul meu.
Dana , esti cumva BLONDA ??? cap ai , minte ce-ti mai trebuie ???

apropo de probabilitatile pe care le mentionai mai sus...probabilitatile sunt la statistica draguta....
4Life
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:06
De la: 4Life, la data 2009-12-11 21:06:29
De la: dana__, la data 2009-12-10 17:04:19,,Doamnele??? pai doamnele arata si ele bine, se intretin, au grija de ele...bla,bla...femeile astea de cate o tona, crezi ca-s doamne??? apropo, tu cate kg ai ?? ia pune o poza sa te vedem....daar sa nu grohai,da ?''

Daca nu vrei sa ne respecti nici o problema,porcusor ,probabil nu se uita nici o femeie la tine ca esti un pitic burtos ,probabil nu ai nici familie,si din cauza asta urasti femeile.Nu am o tona,dar te asigur ca sunt o femeie bine si stiu sa respect oamenii din jurul meu.
Dana , esti cumva BLONDA ??? cap ai , minte ce-ti mai trebuie ???

apropo de probabilitatile pe care le mentionai mai sus...probabilitatile sunt la statistica draguta....
MAMA, MA BUCUR CA NU SUNT DOBITOC SI MAI MA BUCUR CA AM DESCOPERIT BESTIA INTRUCHIPATA IN ACEST EXCROC CARE REPREZINTA O FIRMA DE TOT RAHATUL.
ene_m_gabriel
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:39
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-11 21:39:25
De la: 4Life, la data 2009-12-11 21:06:29
De la: dana__, la data 2009-12-10 17:04:19,,Doamnele??? pai doamnele arata si ele bine, se intretin, au grija de ele...bla,bla...femeile astea de cate o tona, crezi ca-s doamne??? apropo, tu cate kg ai ?? ia pune o poza sa te vedem....daar sa nu grohai,da ?''

Daca nu vrei sa ne respecti nici o problema,porcusor ,probabil nu se uita nici o femeie la tine ca esti un pitic burtos ,probabil nu ai nici familie,si din cauza asta urasti femeile.Nu am o tona,dar te asigur ca sunt o femeie bine si stiu sa respect oamenii din jurul meu.
Dana , esti cumva BLONDA ??? cap ai , minte ce-ti mai trebuie ???

apropo de probabilitatile pe care le mentionai mai sus...probabilitatile sunt la statistica draguta....
MAMA, MA BUCUR CA NU SUNT DOBITOC SI MAI MA BUCUR CA AM DESCOPERIT BESTIA INTRUCHIPATA IN ACEST EXCROC CARE REPREZINTA O FIRMA DE TOT RAHATUL.
ce firma reprezinta dupa capul tau plin cu tarate !?!?!?! ia uimeste-ne tu geniule pierdut
4Life
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:42
De la: 4Life, la data 2009-12-11 21:42:09
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-11 21:39:25
De la: 4Life, la data 2009-12-11 21:06:29
De la: dana__, la data 2009-12-10 17:04:19,,Doamnele??? pai doamnele arata si ele bine, se intretin, au grija de ele...bla,bla...femeile astea de cate o tona, crezi ca-s doamne??? apropo, tu cate kg ai ?? ia pune o poza sa te vedem....daar sa nu grohai,da ?''

Daca nu vrei sa ne respecti nici o problema,porcusor ,probabil nu se uita nici o femeie la tine ca esti un pitic burtos ,probabil nu ai nici familie,si din cauza asta urasti femeile.Nu am o tona,dar te asigur ca sunt o femeie bine si stiu sa respect oamenii din jurul meu.
Dana , esti cumva BLONDA ??? cap ai , minte ce-ti mai trebuie ???

apropo de probabilitatile pe care le mentionai mai sus...probabilitatile sunt la statistica draguta....
MAMA, MA BUCUR CA NU SUNT DOBITOC SI MAI MA BUCUR CA AM DESCOPERIT BESTIA INTRUCHIPATA IN ACEST EXCROC CARE REPREZINTA O FIRMA DE TOT RAHATUL.
ce firma reprezinta dupa capul tau plin cu tarate !?!?!?! ia uimeste-ne tu geniule pierdut
REPREZINTI FIRMA DE RETARDATI SI EXCROCI-SILVIU&BOUL.SRL
ene_m_gabriel
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:49
Va salut pe toti si toate.
M-am inrgistrat pe acest forum special pentru a va impartasi si experienta mea, legata de Zein.
Nu am probleme mari cu greutatea, insa am un organism putin mai ciudat si am tendinta de ingrasare. Acum, la 10 luni de cand am nascut am in plus fata de greutatea mea normala 10 KG si in timpul sarcinii am explodat pur si simplu, punand pe mine 35 Kg.
Fumez aprox un pachet de tigari pe zi, beau o cana mare de cafea cu mult zahar si lapte, mananc doar cand am timp si destul de prost iar de aici multe probleme cu digestia si tanzitul instestinal, practic reprezint fix modelul negativ .
Acum 4 luni, la 6 luni dupa nastere, am intrat intr-o depresie destul de nasoala dupa 2 luni de cure si mancat sanatos, fara sa dau jos nici macar 1 gram. In aceste 2 luni am mers si la sala de 3 ori/saptamana si cura de slabire mi-a fost personalizata de un nutritionist. Esec total dealtfel asa ca am renuntat dupa cele 2 luni.
Apoi.. in plina depresie am apelat la Super Slim, la recomandarea unei colege de munca care slabise 9 Kg intr-o luna jumatate. Am cautat tot felul de info. despre Super slim si am vazut ca erau si persoane nemultumite insa cu toate astea m-am decis sa incerc. In prima zi de SS, am ametit inca de dimineata, ametelile au continuat toata ziua, pulsul era aproape dublu fata de normal si nu am dormit toata noaptea. A doua zi nu mai auzeam cu urechea dreapta si starea de rau s-a mentinut asa ca am luat toata cutia de pastile si am aruncat-o la WC sa nu mai fiu tentata dupa ce trecea starea de rau, sa iau din nou.
Se intampla la sf lui august , iar dupa ce a dat gres si asta am renuntat la a slabi. M-am consolat cu ideea ca organismul meu este mai ciudat si ca am toata viata inainte sa slabesc.
La mijlocul lunii Noiembrie am auzit de Zein, nu dupa internet, nu din ziare sau reclame , ci de la o romanca, stabilita de 5 ani in Germania. Mi-a spus ca a slabit cu ceaiul zein incet dar sigur, iar pe langa slabit ceaiul a mai ajutat-o sa-si detoxifice organismul si starea ei de sanatate s-a ameliorat( femeia in cauza avea probleme de sanatate serioase din cauza unei operatii nereusite de fibrom, iar in urma ei sa trezit cu colonul ciupit si strangulat de medici, asa ca tranzitul intestinal la ea nu exista fara tratament).
Am comandat acum 2 saptamani, pastilele zein, pentru ca nu beau nici un fel de ceai in general si astazi am terminat orima cutie.
LA MINE : nu a existat nici un fel de reactie adversa, pulsul imi este acelasi si tesiunea se pastreza in valori normale.
La masa nu pot sa mananc mult si am senzatia de satietate imediat. Nu mai am dureri de stomac asociate cu stare de foame.
La prima tigare de dimineata ma ia o usoara ameteala si corpul meu nu mai simte aceeasi nevoie acuta de nicotina, am redus tigarile pana la 5-9 tigari pe zi. In 10 zile de pastile am slabit 1 kg si jumatate si organismul mea si-a stabilit un program propriu( pe care nu il avea pana acum) si tranzitul instestinal s-a stabilizat.
O sa revin in viitor sa va povestesc despre evolutia mea .
StelaPopescu
Postat pe 16 Decembrie 2009 17:10
Am terminat 1 cutie de slimdown si am slabit doar 1 kg, asa ca nu mai iau
lorenabucur29
Postat pe 20 Decembrie 2009 07:49
De la: lorenabucur29, la data 2009-12-20 07:49:07Am terminat 1 cutie de slimdown si am slabit doar 1 kg, asa ca nu mai iau
ne pare rau pentru ca esti deceptionata....

pe de alta parte imi pare bine ca am avut dreptate !!!
4Life
Postat pe 20 Decembrie 2009 15:22
Buna ziua.
Revin, povestind despre evolutia mea cu Zein.
pana in prezent, am slabit 2 kg (13 zile de zein) si ma simt excelent.
Avand o problema cu hipercoagularea sangelui, dobandita in timpul sarcinii, am mers zilele trecute la medic pentru analize si am luat cu mine si cutia de zein. Analizele mele au iesit foarte bine, zein fata de celelalte medicamente minune de slabit, nu modifica pulsul, tensiunea iar medicul meu mi-a spus dupa ce i-am explicat evolutia mea, ca aactionewaza la nivelul sistemului digestiv si ajuta la eliminarea apei din organism. De 2 ani am calculi la fiere, netratabili(doar operabili), iar din cauza asta nu pot sa mananc oua, carnati sau alte alimente cu tocatura, si am incercat zilele trecute. Rezultatul a fost grozav, nu am mai avut stare de rau, stare de voma, nu ma mai balonez, NU MAI AM STARE DE OBOSEALA CONTINUA si organismul meu este intr-o adevarata luna de miere:D. Dupa rezultatele la analizele de sange, urina, tensiune , puls , glicemie, dr. meu mi-a recomandat sa merg in continuare cu aceste pastile.
Scriu aceste lucruri, nu ca reclama ca nu primesc nici macar un discount:D:D, dar vreau sa impartasesc experienta pentru cei interesati.
Va doresc o zi buna.
StelaPopescu
Postat pe 21 Decembrie 2009 13:55
Buna, impreuna cu ceaiul Zein, folosesti si capsulele de slabit din aceeasi gama???
miki2009
Postat pe 1 Ianuarie 2010 15:31
Fetelor?
Ce sa fac? Trebuie sa slabesc urgent 7 kg din cauza spatelui! Beau ceai Zein, sunt la a 3-a cutie. De simtit ma simt bine dar la kilograme nu prea se vede, cu toate ca e adevarat ca talia mi s-a modificat spre bine, desigur. O singura data mi-am permis sa iau ceai + pastile si atunci am vazut rezultate, e adevarat discrete, pentru ca nu am luat cate doua pastile cum scria in prospect, ci numai una - dar s-au vazut. Problema e ca un tratament complet pentru o luna te duce cam la 5 mil. Ce sa aleg intre Zein? Slim Down? Am gasit si Slimero - mai acceptabil 950.000 pt o luna...
Cine a facut un tratament complet cu ZEIN macar o luna, ceai plus pastile?
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 1 Ianuarie 2010 16:31


A auzit cineva de Apple Cider,produs bazat pe otetul din cidru de mere
soris73
Postat pe 1 Ianuarie 2010 22:35
am luat si eu ceai zein impreuna cu sotul,dar fara nici un rezultat! N-am slabit nici un pic! In plus ne era greata de la el si disconfort stomacal...Era ceaiul original.
healthy010737
Postat pe 3 Ianuarie 2010 20:50
Eu folosesc acum ceaiul Zein si capsulele de doua saptamani insa, sunt la prima cutie pentru ambele. Am luat asa cum e prescris: doua capsule dimineata inainte de cafea si mic dejun si seara o ceasca de ceai. Nu pot bea si dimineata si seara pentru ca este posibil sa am probleme cu stomacul. Cu toata sinceritatea, in doua saptamani am scapat de 2 Kg, nici nu mi-am dat seama cum, cred eu ca acele capsule inhiba pofta de mancare, este exact ca la Reductil sau Super Slim insa, nu are afecte negative asupra organismului. Pur si simplu nu simt nevoia sa rontai nimic intre mese, doar cele trei mese principale, si pe zi ce trece observ ca blugii care de obicei mi-i iau stransi pe corp, intra din ce in ce mai usor pe mine.Stiu ca pretul lor e cam ridicat insa, decat Reductil sau alte medicamente care mai tarziu pot avea efecte negative, mai bine folosesc capsulele Zein care pot spune ca au exact acelasi efect,de a inhiba pofta de mancare. Nu vreau sa exagerez insa la mine zic eu ca ceaiul Zein si capsulele au efect, am scapat usor de kg, unul pe saptamana mai ales acum in parioada sarbatorilor cand recunosc, am cam exagerat cu mancarea, depasind doza zilnica obisnuita si totusi am slabit. Acum eu spun ca depinde si de fiecare organism in parte. Puteti lua o cutie din fiecare si vedeti rezultatul apoi decideti daca veti continua sau nu. Succes!
miki2009
Postat pe 4 Ianuarie 2010 16:46
ceai zein de slabit pret 85lei cutia pentru info add simoniksweety10@yahoo.com
kudika120000
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:29
Va salut pe toti si toate. Revin acum dupa ce am terminat a 3-a cutie de pastile Zein, sa va mai spun despre evolutia mea, ma bate gandul chiar sa va arat pozele cu mine:)))), inaite si dupa dar nu ma platesc astia de la zein:))).
Pe 24 Decembrie am plecat sa caut prin oras pastilele pentru ca imi era frica sa nu raman in pana de sarbatori. Am gasit la farmacia 2Na, desi stiam ca nu se comercializeaza in farmacii. Daca tot m-a vazut farmacista entuziasmata si hotarata sa cumpar, mi-a bagat poe gat si o cutie de ceai pentru a avea efecte mai rapide, asa ca primele 2 zile dupa craciun am luat pastile si am baut si ceai ( 2pastile si 2 cani de ceai). Partea proasta a fost insa ca 3 zile nu am iesit din casa de frica sa nu fac pe mine:D . de la ceai in prima zi am avut o continua senzatie ca cineva se plimba prin intestinele mele, iar abia a doua zi am inteles de ce . Am intrebat persoana care mi-a recomandat initial zein despre aceste reactii, iar aceasta mi-a explicat ca survin doar in primele zile, iar apoi organismul intra intr-un program normal insa imi este frica sa mai beau ceai, pentru ca eu sunt o persoana care iese in fiecare zi din casa si vreau ca lucrurile sa ramana asa :D.
IN alta ordine de ideei, pastilele sunt extraordinare pentru organismul meu. Am spus adio burtici, sper ca pentru totdeauna, pentru ca in trecut am fost permanent balonata. Primele schimabari majore le-am observat la nivelul taliei, pentru ca inainte aceasta lipsea cu desavarsire, iar acum se contureaza incet dar sigur, la nivelul cefei( :pentru ca aveam ceva grasime depusa si acolo si parca aveam cocoasa, la nivelul gatului si a gusei :).
Procesul de slabire cu Zein in cazul meu este lent, insa sigur. Dupa 3 cutii, cantarul arata cu 4 kg mai putin insa hainele mele spun mai multe, iar acum imi dau jeansi jos de pe mine fara sa fie nevoie sa le dasfac nasturele( desi in trecut dupa ce ii spalam, ma chinuiam putin sa intru in ei). Am o stare buna, ma simt mai bine, arat mulllt mai bine si nu mai sunt depresiva.
Zein este si costisitor, pentru ca asta este principala problema a celor ce isi doresc sa slabeasca , insa din punctul meu de vedere, merita investitia.
Nu am foarte multe informatii despre celelalte pilule mentionate aici, inafara de superslim si alli pe care le-am incercat, dar cat de benefic este un medicament ce te slabeste rapid si este ieftin?
Dr. meu cand a auzit prima oara ca iau pilule de slabit, mai mai m-a luat la suturi, asta pentru ca am o problema de hipercoagulare a sangelui iar el banuia ca iau super slim sau pilula de slabit si mi-a explicat ca aceste pastile contin pe langa " plante" si o anumita doza de drog ce iti face sangele sa circule mai repede, ai un puls mai mare si automat arzi si mai multe calorii, insa nu fara a avea efecte extrem de nocive asupra organismului iar apoi depozitezi fara numar de unde ai dat jos.
I-am lasat ambalajul de Zein 2 zile pana mi-am luat rezultatul, el s-a documentat pentru ca nu auzise de zein pana ayunci, iar apoi mi-a explicat ca zein este aproape la fel ca Alli, insa in cazul meu are rezultate mai bune. Actioneaza la nivelul sistemului digestiv, face ca sucurile gastrice sa digere bolul alimentar mai bine iar astfel slabesti , insa nu te autodistrugi.
Nu incerc sa conving pe nimeni cu posturile mele, fiecare isi poate folosi capul fara a fi influentat, eu doar va prezinta evolutia mea cu Zein.
33 zile cu 2zein/zi= 4 kg dar si multi cm in minus(semn ca s-a dus toata apa din tesuturi)
P.S penru prima oara dupa 18 luni, port verigheta:)) am reusit sa o bag pe deget.
StelaPopescu
Postat pe 11 Ianuarie 2010 14:27
alli nu ajuta la digestie ci iti inhiba reactia unor enzime digestive.... asadar nu spui corect ceea ce spui...oricum, ne bucuram ca ai slabit....te asteptam si peste 3 luni sa ne spui cum te-ai mentinut:D
4Life
Postat pe 11 Ianuarie 2010 14:43
buna!o sa-ti raspund la intrebare , ceaiul zein il gasesti la plafar si costa 75 lei!bafta
kudika004002
Postat pe 11 Ianuarie 2010 19:48
buna fetelor, eu am cumparat ceaiul zein dintr-un plafar oarecare si am dat 78 lei
healthy011106
Postat pe 12 Ianuarie 2010 15:42
Ceaiul si capsulele Zein se gasesc acum si in farmaciile Dona. Eu am cumparat de la Dona dupa ce am vazut anunt pe site-ul importatorului oficial www.zeinherbal.ro
healthy011155
Postat pe 13 Ianuarie 2010 13:17
buna ziua tuturor,

Am citit absolut tot ce s-a scris pe forum si m-am decis sa-mi impartasesc experienta.Acum 2 luni si un pic aveam 5 kg in plus de care pur si simplu nu reuseam sa scap desi de 1 an merg constant de3ori pe saptamana la aerobic si incerc sa nu manac prostii. intr-o seara am auzit de Zein la tv.dar mi-a fost teama sa-l comand imediat, mai ales ca citisem tot pe forumul acesta, ca sunt si foarte multi care pretind ca vand ceai Zein "original". o prietene l-a comandat de pe www.naturaplant.ro si a fost ok.Am asteptat sa vad ce rezultate are ea si la 2 sapt mi-am comandat si eu de pe acelasi site.am slabit intr-o luna si 3 sapt 6kg. problema este ca vreau tot timpul la tualeta :P

succes si voua.
:*
alessandra_leonte
Postat pe 15 Ianuarie 2010 13:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pastile de slãbit 26 De la: JustMeD 13 Noiembrie 2013 17:45
Am nevoie de o mica parere 6 De la: polin 11 Noiembrie 2011 19:13
Mancarimi vaginale 12 De la: Narcisa_tesfio 11 Septembrie 2010 19:49
a folosit cineva tratamentul pentru slabit DESERT PLANT? 73 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:09
NOU in RO! cea mai buna apa naturala din lume PREALPI,Nitrati 0,00001%. 5 De la: healthy017165 15 Iunie 2010 15:05