Setari Cookie-uri

Capsule pe baza de otet din cidru de mere

Buna si eu am comandat pastile si az am primit si am inceput sa iau ,sunt curioasa ce o sa fie slabvim sau nu??????????????????????
healthy011799
Postat pe 27 Ianuarie 2010 19:58
...slabesti la buzunar, mai ales daca le cumperi des!
100101
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:08
Buna seara.cea mai mare porcarie aceste pastile.le-am luat 10 zile, cum scrie in prospect...si efectul a fost -500 gr
le-am luat pt.ca m-a atras reclama...si ma gandeam ca e un stimulent s slabesc mai mult si mai usor.
cea mai mare greseala......cel mai bine schimbat modul de viata si alimentatie.asta e solutia cea mai buna.....parerea mea.
asa am reusit eu din august pana acum sa slabesc 17 kg.

PS.acum ma cert cu firma care mi-a livrat pastilele sa imi recuperez banii....chiar e hotie la drumul mare...sunt vanzatori de iluzii
tincov
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:23
De la: healthy011799, la data 2010-01-27 19:58:33Buna si eu am comandat pastile si az am primit si am inceput sa iau ,sunt curioasa ce o sa fie slabvim sau nu??????????????????????
nu o sa fie nimic , pentru ca tu faci decat o amarata de reclama la aceste produse de 2 lei...care nu au nicio eficienta...

niste marlani !!!!
4Life
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:28
De la: healthy011321, la data 2010-01-23 14:26:33MESAJ PENTRU 4LIFE!!!!
Mi se pare o nesimitire din partea ta sa scri un astfel de mesaj mai ales la adresa mea!!!!
Daca vroiam sa fac publicitate, fi sigur ca nu mentionam si efevtele pe care acestea le-au avut pana acum!!!
Da-mi voie te rog sa iti spun, cu regret, ca nu ai ce cauta in aceasta discutie, din moment ce tu oricum nu crezi in aceste pastile pe baza de cidru de mere.Sfatul meu (si credema ca imi permit sa ti-l dau fara nici o jena)este sa te dezabonezi de la acest topic:NU AI CE CAUTA AICI!!!!
Aici scriu oameni care au nevoie reale de sfaturi si nu "destepti"ca tine sa rada de ei sau sa faca misto de ei!!!
Asa ca vezi cum faci sa ne ococlesti pe toti!
sfaturi sa le dai copiilor tai, nu mie...sunteti niste excroci, din pacate pt tine sunt mai bandit si mai batran in chestii din astea si am discutat pe mess cu o persoana dandu-ma interesat de aceste produse si bate campii acea persoana....asadar stai tu calma si vezi-ti de jucariile tale...te deranjeaza ca sunt si pareri contra si ca sunt si oameni care nu-s de acord cu tampeniile pe care le promovati voi la preturi exorbitante, tampenii fara niciun efect asupra slabirii in greutate ???? daca te deranjeaza, ia un pahar de apa si vezi-ti de drum...
4Life
Postat pe 27 Ianuarie 2010 20:47
MESAJ PTR 4LIFE
Cred ca ar trebui sa-ti pui niste ochelari...deoarece nu cred ca, daca intri in profilul meu vezi k promovez aceste pastile!!!!
In schimb daca intri pe al tau se vede clar ca esti reprezentant a unei firme care intradevar promoveaza niste pastile de toata jena!!!
Asa ca te rog frumos iesi naibi din acest topic si nu ne mai plictisi cu "lectiile tale de viata"...ca suntem satui de pastile pline de chimicale care doar ne amagesc si dam o carca de bani..sau te oftici ca nu faci vanzari la produsele tale de doi bani si vezi ca sunt foarte multi oameni care doresc aceste pastile.
Dute si plimba ursu si apropo daca te deranjeaza mesajul meu cred ca ar trebui sa iei un pahar cu apa plata si o tona de lamaie.

Fetelor nu va luati dupa ce scrie acest imbecil pe forum, daca intrati si vedeti ce tampenii scrie si la alte subiecte vi se face scarba, din cauza unor imbecili ca el/ea (sincer nu stiu ce e), ti-e frica si sa mai manaci ceva sau sa te duci undeva in concediu...desteptii lumii.

Eu am inceput sa iau aceste pastile acum vreo saptamana, nu am avut inca reactii adverse,intradevar iti vin dupa 10 zile (daca le au pe stoc), pe flacon scrie ca trebuie luate de 3 ori pe zi inainte de masa cu un pahar mare de apa.
Inainte sa incep sa iau aceste tablete, aveam 71 kg(la 1.70 inaltime), iar acum am 69 kg.
Nu am facut sport, singurul lucru pe care le-am facut a fost sa reduc portia de paine, sa evit produse din patiserie, prajituri, paste fainoase, in rest mananc normal...insa ce am constatat este faptul ca, nu mai mananc atat de mult, adica daca inainte mancam sa ma satur, acum nu mai pot, mananc insa mai putin si mai des.
Otetul de mere iti face intradevar rau la stomac daca ai probleme cu acesta si din cate am vazut pe pielea mea, daca iei aceste tablete nu trebuie sa renunti la mancare, ptr ca atunci automat iti produce aciditate la stomac.
Eu nu ma astept la miracole, sa fiu naiva si sa zic ca daca iau aceste pastiile slabesc fara sa fac nimik si din prima luna dau jos 20 kg, astept insa sa se mai incalzeasca un pic si sa ma apuc de sport.
Mie mi-a trebui 2 luni ca sa slabesc 20 kg anul trecut si chiar nu am luat nimik de slabit (am avut niste probleme in familie)insa atunci chiar nu mancam aproape nimik.
Eu va tin la curent cum "evolueaza"cura de slabire, insa sa nu uitam ca nici un organism nu e la fel ka altul, nu pot sa zic ca altcineva daca ia aceste pastile o sa slabeasca ca mine...ptr ca depinde foarte mult ce fel de metabolism ai si cum anume se"ard"caloriile la fiecare.

Va poop si va tin la curent si nu-l mai bagati in seama pe tantalaul ala de 4life!!!!
healthy011321
Postat pe 29 Ianuarie 2010 09:40
de maine vreau sa ma apuc de cura de slabre si vreau sa iau aceste pastile,dar nu stiu ce sa fac.....sau ce sa mai cred despre ele.M a incantat reclama si le am comandat,mi au ajuns in 10 zile. Astept si alte pareri
Lale
Postat pe 29 Ianuarie 2010 21:02
De la: healthy011321, la data 2010-01-29 09:40:14MESAJ PTR 4LIFE
Cred ca ar trebui sa-ti pui niste ochelari...deoarece nu cred ca, daca intri in profilul meu vezi k promovez aceste pastile!!!!
In schimb daca intri pe al tau se vede clar ca esti reprezentant a unei firme care intradevar promoveaza niste pastile de toata jena!!!
Asa ca te rog frumos iesi naibi din acest topic si nu ne mai plictisi cu "lectiile tale de viata"...ca suntem satui de pastile pline de chimicale care doar ne amagesc si dam o carca de bani..sau te oftici ca nu faci vanzari la produsele tale de doi bani si vezi ca sunt foarte multi oameni care doresc aceste pastile.
Dute si plimba ursu si apropo daca te deranjeaza mesajul meu cred ca ar trebui sa iei un pahar cu apa plata si o tona de lamaie.

Fetelor nu va luati dupa ce scrie acest imbecil pe forum, daca intrati si vedeti ce tampenii scrie si la alte subiecte vi se face scarba, din cauza unor imbecili ca el/ea (sincer nu stiu ce e), ti-e frica si sa mai manaci ceva sau sa te duci undeva in concediu...desteptii lumii.

Eu am inceput sa iau aceste pastile acum vreo saptamana, nu am avut inca reactii adverse,intradevar iti vin dupa 10 zile (daca le au pe stoc), pe flacon scrie ca trebuie luate de 3 ori pe zi inainte de masa cu un pahar mare de apa.
Inainte sa incep sa iau aceste tablete, aveam 71 kg(la 1.70 inaltime), iar acum am 69 kg.
Nu am facut sport, singurul lucru pe care le-am facut a fost sa reduc portia de paine, sa evit produse din patiserie, prajituri, paste fainoase, in rest mananc normal...insa ce am constatat este faptul ca, nu mai mananc atat de mult, adica daca inainte mancam sa ma satur, acum nu mai pot, mananc insa mai putin si mai des.
Otetul de mere iti face intradevar rau la stomac daca ai probleme cu acesta si din cate am vazut pe pielea mea, daca iei aceste tablete nu trebuie sa renunti la mancare, ptr ca atunci automat iti produce aciditate la stomac.
Eu nu ma astept la miracole, sa fiu naiva si sa zic ca daca iau aceste pastiile slabesc fara sa fac nimik si din prima luna dau jos 20 kg, astept insa sa se mai incalzeasca un pic si sa ma apuc de sport.
Mie mi-a trebui 2 luni ca sa slabesc 20 kg anul trecut si chiar nu am luat nimik de slabit (am avut niste probleme in familie)insa atunci chiar nu mancam aproape nimik.
Eu va tin la curent cum "evolueaza"cura de slabire, insa sa nu uitam ca nici un organism nu e la fel ka altul, nu pot sa zic ca altcineva daca ia aceste pastile o sa slabeasca ca mine...ptr ca depinde foarte mult ce fel de metabolism ai si cum anume se"ard"caloriile la fiecare.

Va poop si va tin la curent si nu-l mai bagati in seama pe tantalaul ala de 4life!!!!
iarasi faci reclama nesimtita pe aici...!!!!

p.s. PRODUSELE TRANSFER FACTOR sunt 100% naturale !!! detalii si lamuriri suplimentare pe:

http://www.4life.com/shopping/categoryview.aspx?cid=68
http://www.4life.com/shopping/categoryview.aspx?cid=68
4Life
Postat pe 30 Ianuarie 2010 17:08
CHIAR NU TE POTOLESTI????
cat de disperat poti sa fi sa postezi link-uricu porcaria ta de firma!!!!

te credeam om serios dar se pare ca esti deplasat...imi e mila de tine baiete...plimba ursu
healthy011321
Postat pe 30 Ianuarie 2010 21:38
Buna Lale,

parerea mea este sa nu te iei dupa ce zice lumea...poate exista (cu siguraanta)de fapt, oameni la care nu a avut nici un efect...depinde de organismul fiecaruia...daca si asa ti-au venit pastilele, incearca si tu si vei vedea doar asa te vei convinge daca intradevar iti fac bine sau nu...dupaia sa nu iti para rau ca nu le-ai luat, intra pe google si da-i un search vezi ce iti zice despre cidru de mere in general, poate sunt alte tablete tot pe baza de cidru de mere (de la alta firma)si poate sunt bune sau dute la un plafar si intreaba de aceste pastile
healthy011321
Postat pe 30 Ianuarie 2010 21:44
De la: healthy011321, la data 2010-01-30 21:38:30CHIAR NU TE POTOLESTI????
cat de disperat poti sa fi sa postezi link-uricu porcaria ta de firma!!!!

te credeam om serios dar se pare ca esti deplasat...imi e mila de tine baiete...plimba ursu
vezi sa nu-ti oboseasca neuronul,apoi nu mai poti traversa nici strada....

p.s. PORCARIA DE FIRMA LA CARE FACI REFERIRE, PRIN PRODUSELE CE LE FABRICA, SALVEAZA MII DE VIETI LA NIVEL MONDIAL, DE !! ANI INCOACE !!!! TU FACI CEVA IN SENSUL ASTA???

cu siguranta nu, deoarece esti un om mic si neinsemnat si nici nu faci eforturi sa iesi din anonimat....stii de ce ????
4Life
Postat pe 31 Ianuarie 2010 19:47
De la: 4Life, la data 2010-01-31 19:47:04
De la: healthy011321, la data 2010-01-30 21:38:30CHIAR NU TE POTOLESTI????
cat de disperat poti sa fi sa postezi link-uricu porcaria ta de firma!!!!

te credeam om serios dar se pare ca esti deplasat...imi e mila de tine baiete...plimba ursu
vezi sa nu-ti oboseasca neuronul,apoi nu mai poti traversa nici strada....

p.s. PORCARIA DE FIRMA LA CARE FACI REFERIRE, PRIN PRODUSELE CE LE FABRICA, SALVEAZA MII DE VIETI LA NIVEL MONDIAL, DE !! ANI INCOACE !!!! TU FACI CEVA IN SENSUL ASTA???

cu siguranta nu, deoarece esti un om mic si neinsemnat si nici nu faci eforturi sa iesi din anonimat....stii de ce ????
si cum dovedesti cele spuse?
ene_m_gabriel
Postat pe 31 Ianuarie 2010 20:41
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-31 20:41:22
De la: 4Life, la data 2010-01-31 19:47:04
De la: healthy011321, la data 2010-01-30 21:38:30CHIAR NU TE POTOLESTI????
cat de disperat poti sa fi sa postezi link-uricu porcaria ta de firma!!!!

te credeam om serios dar se pare ca esti deplasat...imi e mila de tine baiete...plimba ursu
vezi sa nu-ti oboseasca neuronul,apoi nu mai poti traversa nici strada....

p.s. PORCARIA DE FIRMA LA CARE FACI REFERIRE, PRIN PRODUSELE CE LE FABRICA, SALVEAZA MII DE VIETI LA NIVEL MONDIAL, DE !! ANI INCOACE !!!! TU FACI CEVA IN SENSUL ASTA???

cu siguranta nu, deoarece esti un om mic si neinsemnat si nici nu faci eforturi sa iesi din anonimat....stii de ce ????
si cum dovedesti cele spuse?
foarte simplu, intr-un mod pe care tu nu-lpoti intelege cu siguranta....
4Life
Postat pe 31 Ianuarie 2010 20:57
De la: 4Life, la data 2010-01-31 20:57:25
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-31 20:41:22
De la: 4Life, la data 2010-01-31 19:47:04
De la: healthy011321, la data 2010-01-30 21:38:30CHIAR NU TE POTOLESTI????
cat de disperat poti sa fi sa postezi link-uricu porcaria ta de firma!!!!

te credeam om serios dar se pare ca esti deplasat...imi e mila de tine baiete...plimba ursu
vezi sa nu-ti oboseasca neuronul,apoi nu mai poti traversa nici strada....

p.s. PORCARIA DE FIRMA LA CARE FACI REFERIRE, PRIN PRODUSELE CE LE FABRICA, SALVEAZA MII DE VIETI LA NIVEL MONDIAL, DE !! ANI INCOACE !!!! TU FACI CEVA IN SENSUL ASTA???

cu siguranta nu, deoarece esti un om mic si neinsemnat si nici nu faci eforturi sa iesi din anonimat....stii de ce ????
si cum dovedesti cele spuse?
foarte simplu, intr-un mod pe care tu nu-lpoti intelege cu siguranta....
bun,si care este modul acela?chiar daca eu nu-l inteleg poate mintea ta inteligenta ma face sa inteleg,da?
ene_m_gabriel
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:00
Dragii mei,nu suntem aici pt a ne certa si contrazice!!eu,de exemplu am intrat aici pt ca am auzit de la o cunostinta despre aceste pastile si ma gandeam ca aflu cate ceva despre ele de la persoane care le-au incercat sau au cunostinte care le-au incercat,intr-un cuvant,"opinii" despre pastilele acestea!!
Deci,a mai folosit cineva aceste pastilute?
teutza_healthy
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:21
De la: teutza, la data 2010-01-31 21:21:15Dragii mei,nu suntem aici pt a ne certa si contrazice!!eu,de exemplu am intrat aici pt ca am auzit de la o cunostinta despre aceste pastile si ma gandeam ca aflu cate ceva despre ele de la persoane care le-au incercat sau au cunostinte care le-au incercat,intr-un cuvant,"opinii" despre pastilele acestea!!
Deci,a mai folosit cineva aceste pastilute?
crede-ma ca pe acest sitesi nu numai sunt numai persoane deghizate care fac publicitate la aceste pastile....acelasi om cu mai multe conturi care posteaza comentarii favorabile acestor produse prin care ar putea conginge pe cei interesati de cat de "bune" sunt minunile astea...deci numai minciunele...
4Life
Postat pe 31 Ianuarie 2010 21:28
Am luat aceste capsule si intr-o saptamina m-am ingrasat 2 kg.Maninci de te ia dracu!Ti se face foame si noaptea.Partea proasta e ca am luat cura de 3 luni si cred ca daca continui devin obeza.Cine vrea ....sa se ingrase,i le dau.Succes!
healthy011995
Postat pe 1 Februarie 2010 04:46
Sincer, dar cred ca daca ar durea prostia ai fi primul la nebuni!!!!
Iesi naibi din calea fericirii noastre CE NU INTELEGI?
CA ESTI PREA IMBECIL PENTRU ACEST SECOL??????
healthy011321
Postat pe 1 Februarie 2010 15:24
De la: healthy011321, la data 2010-02-01 15:24:56Sincer, dar cred ca daca ar durea prostia ai fi primul la nebuni!!!!
Iesi naibi din calea fericirii noastre CE NU INTELEGI?
CA ESTI PREA IMBECIL PENTRU ACEST SECOL??????
esti mica grasa si urata si-ti strigi frustrarea pe aici...eu te las sa o faci...MISS PIGGY....!!!
4Life
Postat pe 1 Februarie 2010 21:07
De la: 4Life, la data 2010-02-01 21:07:01
De la: healthy011321, la data 2010-02-01 15:24:56Sincer, dar cred ca daca ar durea prostia ai fi primul la nebuni!!!!
Iesi naibi din calea fericirii noastre CE NU INTELEGI?
CA ESTI PREA IMBECIL PENTRU ACEST SECOL??????
esti mica grasa si urata si-ti strigi frustrarea pe aici...eu te las sa o faci...MISS PIGGY....!!!
mda,iar tu esti mare....te mai si lauzi,oare ce afaceri faci tu ,poate inca nu ai varsta la care poti face afaaceri ,sau frustrarile iti dau aceasta atitudine?
ene_m_gabriel
Postat pe 1 Februarie 2010 21:33
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-02-01 21:33:19
De la: 4Life, la data 2010-02-01 21:07:01
De la: healthy011321, la data 2010-02-01 15:24:56Sincer, dar cred ca daca ar durea prostia ai fi primul la nebuni!!!!
Iesi naibi din calea fericirii noastre CE NU INTELEGI?
CA ESTI PREA IMBECIL PENTRU ACEST SECOL??????
esti mica grasa si urata si-ti strigi frustrarea pe aici...eu te las sa o faci...MISS PIGGY....!!!
mda,iar tu esti mare....te mai si lauzi,oare ce afaceri faci tu ,poate inca nu ai varsta la care poti face afaaceri ,sau frustrarile iti dau aceasta atitudine?
mai petre, eu enervezi fraieri ca tine, astea sunt afacerile mele...si sa stii ca sunt tare profitabile...
4Life
Postat pe 2 Februarie 2010 15:12
De la: 4Life, la data 2010-02-02 15:12:52
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-02-01 21:33:19
De la: 4Life, la data 2010-02-01 21:07:01
De la: healthy011321, la data 2010-02-01 15:24:56Sincer, dar cred ca daca ar durea prostia ai fi primul la nebuni!!!!
Iesi naibi din calea fericirii noastre CE NU INTELEGI?
CA ESTI PREA IMBECIL PENTRU ACEST SECOL??????
esti mica grasa si urata si-ti strigi frustrarea pe aici...eu te las sa o faci...MISS PIGGY....!!!
mda,iar tu esti mare....te mai si lauzi,oare ce afaceri faci tu ,poate inca nu ai varsta la care poti face afaaceri ,sau frustrarile iti dau aceasta atitudine?
mai petre, eu enervezi fraieri ca tine, astea sunt afacerile mele...si sa stii ca sunt tare profitabile...
da,da ,chiar nu se vede.
ene_m_gabriel
Postat pe 2 Februarie 2010 15:48
As avea urmatoarea rugaminte: Daca cunoasteti efectele acestei Capsule pe baza de otet din cindru de mere, va rog sa postati parerile voastre, daca nu, ati face mai bine se ne scutiti de atatea certuri. N-am deschis topicul asta sa imi pierd vremea citind comentarii care nu au legatura cu subiectul. Vreti sa va certati????? - Va sfatuiesc sa deschide-ti un topic special pentru asta.
acular25
Postat pe 2 Februarie 2010 16:07
De la: healthy001260, la data 2010-02-02 16:07:16As avea urmatoarea rugaminte: Daca cunoasteti efectele acestei Capsule pe baza de otet din cindru de mere, va rog sa postati parerile voastre, daca nu, ati face mai bine se ne scutiti de atatea certuri. N-am deschis topicul asta sa imi pierd vremea citind comentarii care nu au legatura cu subiectul. Vreti sa va certati????? - Va sfatuiesc sa deschide-ti un topic special pentru asta.
un mare fas ca acest cidru, asa cum a fost si cu reductil, slim down, capsula de slabit si multe alte produse de gen la care unii le fac reclama disperata pe forumuri....

in curand poate o saauzim si de aceasta pastila ca are cine stie ce traznaie in ea care va intuneca mintile celor ce o consuma....!!!
4Life
Postat pe 2 Februarie 2010 16:22
MESAJ PENTRU TAMPITUL DE 4LIFE

Bai IMBECILULE!!!!
Tu nu vezi cat de ridicol esti????
1)Invata naibi in primul rand sa scri corect in lb romana;
2)MISS PIGY e nevastata(cu toate ca ma indoiesc sa te fi luat cineva de sot la cat de imbecil si retardat esti)
3)Vad cat de profitabile sunt "afacerile"tale, din moment ce te ataci la orice fel de comentari sunt postate pe acest sait;
4)Daca ma mai freci mult la icre sar putea sa ne intalnim pe alte cai;
5)Din pacate pentru tine nici macar neoronul pe care il mai aveai nu functioneaza

Chiar imi provoci mila...se vede ca esti tare prost!!!
healthy011321
Postat pe 2 Februarie 2010 17:21
Draga, daca te enerveaza chiar asa individul respectiv, de ce nu renunti la a te tigani cu el aici? Aplica indiferenta, ca doare cel mai tare!
Flower_healthy
Postat pe 2 Februarie 2010 22:59
si eu am comandat capsulele dar nu au ajuns nici dupa 10 zile. sunt curioasa chiar asa putina lume le-a folosit? raspunsurile sunt cam incoerente referitoare la efectele secundare pt ca daca intrebi orice farmacist iti va spune ca otet prin definitie provoaca aciditate si daca incepi sa simti discomfort la stomac trebuie sa renunti. de efectul numit slabire nu a vorbit nimeni
healthy012174
Postat pe 3 Februarie 2010 22:29
eh... e o `MICA` TZEAPA apple cider vinegar... am luat si eu 8 zile:)) mi-a cam taiat pofta de mancare...oricum rontzai ziua cate ceva, iau amiaza pe la 17,18 cand ajung acasa si seara un fruct, un gratar de pui,un iaurt... ei acum nici de astea nu mai am pofta... am slabit mai degraba pt ca nu am mancat, nicidecum 5 kg in 8 zile... sunt niste minciuni gogonate pastilele astea..
nevada_haldenvang
Postat pe 3 Februarie 2010 22:40
De la: healthy011321, la data 2010-02-02 17:21:59MESAJ PENTRU TAMPITUL DE 4LIFE

Bai IMBECILULE!!!!
Tu nu vezi cat de ridicol esti????
1)Invata naibi in primul rand sa scri corect in lb romana;
2)MISS PIGY e nevastata(cu toate ca ma indoiesc sa te fi luat cineva de sot la cat de imbecil si retardat esti)
3)Vad cat de profitabile sunt "afacerile"tale, din moment ce te ataci la orice fel de comentari sunt postate pe acest sait;
4)Daca ma mai freci mult la icre sar putea sa ne intalnim pe alte cai;
5)Din pacate pentru tine nici macar neoronul pe care il mai aveai nu functioneaza

Chiar imi provoci mila...se vede ca esti tare prost!!!
ofticoasooo!!!!! si cum am putea sa ne intalnim ma rog ??? pe poteci de munte oare ???

bati campii...stai calma rotunjoaro, ca ti se scurcircuiteaza si neuronul pe care-l mai ai...GROH,GROH,GROH !!!!
4Life
Postat pe 4 Februarie 2010 18:14
nu cred in aceste pastile, colega mea de servici a luat 4 zile si are dureri si intepaturi de ficat, dureri de stomac si simte ca pulsul a luat-o razna.
mai bine sanatate decat boala cu mana noastra. fiecare are optiunea sa, eu doar v-am impartasit o parere si credeti-ma pe cuvant ca este sincera. va doresc succes tuturor si inainte de a le inghiti, mai ganditi-va odata la sanatate...
healthy012207
Postat pe 4 Februarie 2010 18:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dureri in partea dreapta 5 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 7 August 2010 11:01
alunite sau...noduli pe corp 45 De la: KINDERLAND 2 Octombrie 2013 14:04
Votati pentru SANATATE ! 1 De la: elinaa 13 Iulie 2009 10:53
cura de slabire sau post? 100 De la: DariaMih 10 Decembrie 2011 21:39
Produse traditionale romanesti la G'market 1 De la: targurialtfel 17 Septembrie 2010 15:06