Setari Cookie-uri

Capsule pe baza de otet din cidru de mere

De la: 4Life, la data 2010-02-04 18:14:33
De la: healthy011321, la data 2010-02-02 17:21:59MESAJ PENTRU TAMPITUL DE 4LIFE

Bai IMBECILULE!!!!
Tu nu vezi cat de ridicol esti????
1)Invata naibi in primul rand sa scri corect in lb romana;
2)MISS PIGY e nevastata(cu toate ca ma indoiesc sa te fi luat cineva de sot la cat de imbecil si retardat esti)
3)Vad cat de profitabile sunt "afacerile"tale, din moment ce te ataci la orice fel de comentari sunt postate pe acest sait;
4)Daca ma mai freci mult la icre sar putea sa ne intalnim pe alte cai;
5)Din pacate pentru tine nici macar neoronul pe care il mai aveai nu functioneaza

Chiar imi provoci mila...se vede ca esti tare prost!!!
ofticoasooo!!!!! si cum am putea sa ne intalnim ma rog ??? pe poteci de munte oare ???

bati campii...stai calma rotunjoaro, ca ti se scurcircuiteaza si neuronul pe care-l mai ai...GROH,GROH,GROH !!!!
putina decenta va rog.
ene_m_gabriel
Postat pe 4 Februarie 2010 20:35
Buna..eu am inceput acum 2 zile..si vreau sa iti zic ca se cunoaste imediat ce le iei..nu va mai luati toti dupa gurile proaste..cu toate ca nu sunt recomandate copiilor, eu le-am comandat si m-am dus cu ele la medicul de familie dupa care am sunat la ei la bucuresti sa le zic ca medicul mi-a zis ca pot sa le iau cu toate ca am 16 ani si au zis ca nu e nici o problema.Deci eu am avut 88 de kg si 700 de g si vreau sa zic ca in doua zile am ajuns la 87 de kg fix. in mai putin de o luna puteti sa slabiti foarte mult.Adevarul e ca trb sa reduceti painea.. la fiecare masa e de ajus o felie de paine dietetica.,si sa aveti ambitia sa spuneti NU prajiturilor,sucurilor,produselor de patiserie,pastelor fainoase, etc . Nu va mai faceti griji in privinta acestor capsule..nu are ce rau sa va faca.. atata timp cat le luati cu atentie si regulat. Bineinteles ca degeaba iei pastile daca dupaia te indopi cu multa mancare ( cu toate ca de la el numai ai aceeasi pofta de mancare ca sa mananci la fel de mult ca inainte) . Eu le-am luat si inca ma tin de ele in continuare ptr ca sunt foarte multumita de ele..Deci care chiar vretzi sa slabiti MULTA BAFTA K SE POATE :) ..!!!
healthy012318hty
Postat pe 7 Februarie 2010 12:07
Sigur ca da fetito daca te abti de la ce ai spus garantat slabesti si fara pasti le
rebeca69
Postat pe 7 Februarie 2010 13:33
De la: healthy001260, la data 2009-12-03 13:51:13Salut! As vrea sa stiu daca a fosolosit cineva aceste capsule. Ele se numesc Apple Cider Vinegal si costa aproximativ 80 Ron o cura de 100 de tablete. Astept raspunsurile voastre. O zi buna tuturor.




eu tocmai miam facut comanda si astept ca saptamana care vine sa imi apara coletul! sa vad de ce sunt in stare si o sa va anunt si pe voi
ada_R
Postat pe 11 Februarie 2010 19:33
buna.nu sunt bune de nimic.eu le iau de 2 saptamani si nu am slabit nici macar un kg.k sa slabesti sigur i-a capsula de slabit,eu am luat-o 2 sapt si am slabit 8 kg dar imi era rau de la ea si nu am mai luat.si acum iau pastilele astea pe baza de otet de cidru de mere dat nu au nici un efectiNU TE AJUTA SA SLABESTI.
healthy012764
Postat pe 16 Februarie 2010 01:08
De la: healthy012764, la data 2010-02-16 01:08:25buna.nu sunt bune de nimic.eu le iau de 2 saptamani si nu am slabit nici macar un kg.k sa slabesti sigur i-a capsula de slabit,eu am luat-o 2 sapt si am slabit 8 kg dar imi era rau de la ea si nu am mai luat.si acum iau pastilele astea pe baza de otet de cidru de mere dat nu au nici un efectiNU TE AJUTA SA SLABESTI.astia sunt niste escroci cu pastilele lor,sa vedem dak ne mai recuperam banii k asa scria pe pag lor,k dak nu suntem multumiti ne inapoiaza banii.
healthy012764
Postat pe 16 Februarie 2010 01:12
Se poate folosi si doar otet de mere cu apa (doua linguri de otet intr-un pahar de apa) inainte de fiecare masa.
Si da, ajuta daca si voi ajutati "dieta" cu miscare, mincare mai putina, reduceti fainoasele, grasimile, dulciurile.
micabis
Postat pe 16 Februarie 2010 06:44
De la: healthy012318hty, la data 2010-02-07 12:07:23Buna..eu am inceput acum 2 zile..si vreau sa iti zic ca se cunoaste imediat ce le iei..nu va mai luati toti dupa gurile proaste..cu toate ca nu sunt recomandate copiilor, eu le-am comandat si m-am dus cu ele la medicul de familie dupa care am sunat la ei la bucuresti sa le zic ca medicul mi-a zis ca pot sa le iau cu toate ca am 16 ani si au zis ca nu e nici o problema.Deci eu am avut 88 de kg si 700 de g si vreau sa zic ca in doua zile am ajuns la 87 de kg fix. in mai putin de o luna puteti sa slabiti foarte mult.Adevarul e ca trb sa reduceti painea.. la fiecare masa e de ajus o felie de paine dietetica.,si sa aveti ambitia sa spuneti NU prajiturilor,sucurilor,produselor de patiserie,pastelor fainoase, etc . Nu va mai faceti griji in privinta acestor capsule..nu are ce rau sa va faca.. atata timp cat le luati cu atentie si regulat. Bineinteles ca degeaba iei pastile daca dupaia te indopi cu multa mancare ( cu toate ca de la el numai ai aceeasi pofta de mancare ca sa mananci la fel de mult ca inainte) . Eu le-am luat si inca ma tin de ele in continuare ptr ca sunt foarte multumita de ele..Deci care chiar vretzi sa slabiti MULTA BAFTA K SE POATE :) ..!!!
RECLAMA RECLAMA SI IARASI RECLAMA...si VRAJEALA CAT CUPRINDE....mie mi-ar fi rusine sa spun ca la 16 ani sunt un mic TANC....groh,groh,groh....
4Life
Postat pe 16 Februarie 2010 19:28
Eu folosesc niste pastile foarte bune pentru slabit,sunt facute de o firma romaneasca,dar rezultatele sunt foarte bune.
lucia75_healthy
Postat pe 17 Februarie 2010 16:29
care sunt acele pastile???????si de la ce firma sunt?????????
hitler_stalin
Postat pe 18 Februarie 2010 11:57
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:23
Dragii mei, nu va amagiti cu slabitul cu pilule...secretul este intr-o alimentatie echilibrata, nici cu numarul de calorii nu sunt de acord.Alegeti o varianta pe care o puteti pastra toata viata pentru ca imediat dupa ce ve-ti ajunge la greutatea dorita ve-ti manca normal si o luati de la inceput.Alegeti alimentatia care va face placere dar nu in cantitati mari, nu va ridicati de la masa cu burta "tambal", mancati mai putin si fara grasimi si zaharuri in exces. Slabiti natural.Dietele sunt o mare pacaleala , nu le ve-ti putea tine toata viata, medicamentele sunt un mare pericol.Cu ele slabiti mult intr-un timp relativ scurt, corpul se dezechilibreaza si sufera chiar daca nu da semne evidente.Sanatate!
Donamishi
Postat pe 27 Februarie 2010 09:21
am primit capsulele cu otet de mere acum o luna, cu o intarziere de o saptamana. am luat de 3 ori pe zi timp de o luna si eu, si mama mea (am comandat 2 flacoane). nu ne-am simtit rau deloc, dar nici n-am slabit vreun gram. ba chiar azi dimineata m-am urcat pe cantar si am vazut ca m-am ingrasat un kg. am inteles ca se primesc banii inapoi, ziceau niste oameni care au mai fost pacaliti ca mine, o sa incerc sa returnez flacoanele sa vad ce se intampla.
sincer, nu cred ca a slabit cineva vreodata cu capsulele astea.
rocsmart
Postat pe 4 Martie 2010 11:54
la mine....bine ca nu au mai venit! Citeam ieri despre capsulele Slim-Ball. Ceva ca se inghit 2 buc. inainte cu 15 minute de masa, se creeaza balonas in stomac si......nu mai mananci mult, apoi ele se dizolva.Eu stiu pe cineva care a slabit cu balonas, administrat de medic, scos chirurgical, la o data stabilita dinainte.......
Am in gand sa iau dar cand m-a auzit sotul.....s-a suparat tare pe mine, ca vreau sa ajung la chirurgie......etc, etc....
Deocamdata, mai stau sa se linisteasca apele acasa, apoi...poate mai aud pe cineva care le-a incetcat....
healthy999888
Postat pe 4 Martie 2010 16:08
Buna ziua!Caut colaboratori in distribuirea produselor wellstar,produse 100%naturale,intrate pe piata romaneasca de 6 luni.Cariera rapida,posibilitate de castig la nivel vest european.Ofer GRATUIT cursuri de :nutritie,enzime,comunicare,vanzari=scoala masaj.Din pacate,locurile sunt limitate la 50.Pt detalii ma puteti contacta la adresa sirenne75@gmail.com sau la tel 0723672606.Produsele contin spirulina platensis,thymus vulgaris,lamaita,microalge,glucoza,etc.este cea mai completa gama de produse naturale.Eu am inceput sa consum in urma cu 4 luni si de o luna sunt si colaborator.Se slabeste in mod natural!!!sunt nemti si foarte,foarte onesti si seriosi.Doamne ajuta! si o viata sanatoasa!Pe curand!
haggard26
Postat pe 5 Martie 2010 16:04
nu cumparati aceste pastile...eu am cumparat pentru 3 luni...am luat aproape o cutie si nu am slabit deloc...este o mare teapa...acum nu vreau decat sa imi recuperez banii...
luizaro
Postat pe 6 Martie 2010 00:44
[eu le iau de vreo 7 zile, pana acum nu s-au vazut rezultatele.mai insist
dora014223
Postat pe 20 Martie 2010 22:46
buna!st noua pe acest forum....sa stiiti k dak iei pastile d slabit sau orice altceva slabesti rpd sau da randament in scurt timp.....parerea mea personala trb sa tii un regim alimentar adecvat +capsulele acestea pe baza d cindru!am comandat si eu aceste pastile si inka nu au venit.....din cate mesg st scrise aici nici nu mai stii k sa mai crezi....voi incerka si eu si sper sa dea randamente...treb sa slabesk doar 5 kg!
karamella_healthy
Postat pe 21 Martie 2010 02:26
Buna, as vrea sa stiu cum arata aceste capsule (forma lor) deoarece nu pot inghiti orice fel de capsule si nu as vrea sa le comand si sa nu le pot lua.
andricri
Postat pe 24 Martie 2010 14:37
Daca ai folosit aceste capsule poate stii si ce se intampla in situatia in care intrerupi tratamentul.Nu te ingrasi iarasi?
healthy014523
Postat pe 30 Martie 2010 18:08
Dupa cum am mai spus si mai sus, cu otet de mere ati incercat? Otet facut in casa sau cumparat de la o sursa naturala.
micabis
Postat pe 30 Martie 2010 18:40
eu am inceput sa iau pastile din astea cu otet din cidru e mere de 3 zile,inca nu observ nimic ,cel putin nu de la pastile,k i am luat ieri un ceai kinezesc si am zis k o sa mor de la el,ce dureri de burta am avut am zis k mor de la el,nu stiam dak sa kem sau nu salvarea,am dat si...sufletul din mine ,nu mai vreau sa beau,am avut scaun cat ptr o luna...sa vedem ce mai zic si pastilele astea....
healthy014607
Postat pe 2 Aprilie 2010 12:55
ha , ha ,ha ce amuzant . orice ,numai sport si miscare ,nu!
daca vreti sa slabiti pune-ti-va pe sport si mancare sanatoasa . salate si sucuri naturale . lasati medicamentele . stiti ce? eu cred ca cine vrea sa slabeasca poate si fara chimicale .
skiuri
Postat pe 2 Aprilie 2010 14:13
De la: healthy014607, la data 2010-04-02 12:55:02eu am inceput sa iau pastile din astea cu otet din cidru e mere de 3 zile,inca nu observ nimic ,cel putin nu de la pastile,k i am luat ieri un ceai kinezesc si am zis k o sa mor de la el,ce dureri de burta am avut am zis k mor de la el,nu stiam dak sa kem sau nu salvarea,am dat si...sufletul din mine ,nu mai vreau sa beau,am avut scaun cat ptr o luna...sa vedem ce mai zic si pastilele astea....



biata de tine! nu cumva esti fata lu` Al Bundy? ii semeni la inteligenta...Pastilele alea, or sa zica un rahat si mai mare, decat cel ce l-ai avut
100101
Postat pe 2 Aprilie 2010 16:01
Hai mai Kyrule nu fii ranchiunos. A fost fata constipata o luna de zile si cind in sfirsit a avut succes vine sa se laude la toata lumea.
stii tu vorba aia romaneasca: maninca ca o vrabiuta si se kk ca o vacuta.
micabis
Postat pe 2 Aprilie 2010 18:23
salut am folosit eu medicamentele ale dar nu au avut nici ujn efect si risti sa te ingras foarte mult
healthy014631
Postat pe 4 Aprilie 2010 20:23
mey draga...las-o sa le ia! s`apoi sa radem cand deschide un topic, despre cum sa slabeasca. doamne iarta-ma, am fost rau si a doua zi de paste. macar sa fi asteptat si io pana a 3-a zi
100101
Postat pe 5 Aprilie 2010 15:32
poate ajuta la ceva, dar nu la slabit. dau pofta de mancare.eu am luat doar cateva pastile, dar am colege care au tinut toata dieta si rezultatul nu s-a vazut.daca le doreste cineva le pot da.imi produce arsuri la stomac
dora014223
Postat pe 6 Aprilie 2010 15:35
naibi se scrie de fapt naibii ( cu doi de i)
scri se scrie cu doi de i adica scrii
vad ca nu stii nici la ce foloseste cratima
ce mai, cuvintele sunt de prisos
healthy014761
Postat pe 8 Aprilie 2010 15:07
Fetelor aveti grija cu pastilele astea nu te ajuta deloc sa slabesti din contra iti fac rau . Eu ma umflam de la ele si aveam si o stare f proasta.Eu va sfatuiesc sa nu le luati daca tineti la sanatatea voastra .E prima oara cand incerc o metoda de slabit cu pastile si cu siguranta nu voi mai incerca cu niciun fel de pastile vreodata.Acum incerc sa le trimit inapoi sa vedem daca chiar iti returneaza banii pe ele .Aveti grija de sanatatea voastra prin mijloace sanatoase. Poop!
healthy015016
Postat pe 15 Aprilie 2010 10:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Stie cineva o cofetareasa buna in Bucuresti ? 6 De la: Ronnie_Coleman 10 Decembrie 2010 09:48
Ingrasareeee 15 De la: Monyk44- 16 Februarie 2014 16:01
Cum am slabit eu 2 De la: kudika226898 26 Noiembrie 2010 19:59
daca iau anticonceptionale pot sa beau ceai verde?astept raspuns urgent va multumesc 13 De la: Dyana-24 23 Martie 2010 17:42
SLABESC MANCAND ORICE DAR NUMAI PANA LA ORA 16 94 De la: inghetata 30 Ianuarie 2020 00:43