Setari Cookie-uri

femicur

buna ziua ,am 21 de ani,am fost la un ginecolog apoi la un edocrinolog, deoarece la sanul stang am un nodul de aprox un cm,iar la cel drept unul mai mic, doctora a spus k se pot trata prin medicatie si nu e necesara operatia, asta dupa ce am facut o ecografie.mi-a dat sa iau FEMICUR ,care este un supliment(capsule) .stiti ceva dsp acest supliment alimentar.
MoneyKidu
Postat pe 12 Decembrie 2009 10:53
asculta medicul, si nu mai sta cu indoeli. si eu sunt in situatia ta.si apoi poti citi prospectul, medicamentului. sper ca tiai ales un medic bun. cu asa ceva nui de joaca.
kudika098645
Postat pe 19 Decembrie 2009 12:15
este ft bun ,si eu iau de cativa ani...Ia-l cu incredere in continuare.Eu am avut si operatie la san acum cativa ani si sunt ok cu femicurul.Sanatate.
missfranci
Postat pe 23 Decembrie 2009 21:24
cel mai sanatos remediu la problema ta este TahitianNoniJuice...
si eu am avut aceasta problema, iar acum a disparut de tot. crede-ma iti spun sincer, din propria experienta.
TahitianNoniRomania
Postat pe 28 Decembrie 2009 13:27
De la: TahitianNoniRomania, la data 2009-12-28 13:27:35cel mai sanatos remediu la problema ta este TahitianNoniJuice...
si eu am avut aceasta problema, iar acum a disparut de tot. crede-ma iti spun sincer, din propria experienta.


nu e panaceu universal si nu e cea mai buna formula cu morinda citrifolia de pe piata!
camiflorea
Postat pe 28 Decembrie 2009 15:14
Ba da, sucul Tahitian Noni juice este cel original, celelalte produse pe baza de Morinda Citrifolia sunt contrafacute. Adevarat, nu e panaceu chiar universal, nici medicament nu e, insa poate sa ajute in multe probleme de sanatate.
colnago
Postat pe 28 Decembrie 2009 19:12
De la: colnago, la data 2009-12-28 19:12:49Ba da, sucul Tahitian Noni juice este cel original, celelalte produse pe baza de Morinda Citrifolia sunt contrafacute. Adevarat, nu e panaceu chiar universal, nici medicament nu e, insa poate sa ajute in multe probleme de sanatate.
poti dovedi cele afirmate mai sus ?

4Life
Postat pe 28 Decembrie 2009 19:15
De la: 4Life, la data 2009-12-28 19:15:45
De la: colnago, la data 2009-12-28 19:12:49Ba da, sucul Tahitian Noni juice este cel original, celelalte produse pe baza de Morinda Citrifolia sunt contrafacute. Adevarat, nu e panaceu chiar universal, nici medicament nu e, insa poate sa ajute in multe probleme de sanatate.
poti dovedi cele afirmate mai sus ?

aha,iata cum o zdreanta de animal de la for life cere argumente,pai tu rahat cu ochi, de ce nu aduci argumente cand esti intrebat de colastra ta imputita?
ene_m_gabriel
Postat pe 28 Decembrie 2009 21:51
unde pot sa gasesc acest sirop ce magazin de profil tim
budimir_lili
Postat pe 29 Decembrie 2009 10:03
De la: camiflorea, la data 2009-12-28 15:14:17
De la: TahitianNoniRomania, la data 2009-12-28 13:27:35cel mai sanatos remediu la problema ta este TahitianNoniJuice...
si eu am avut aceasta problema, iar acum a disparut de tot. crede-ma iti spun sincer, din propria experienta.


nu e panaceu universal si nu e cea mai buna formula cu morinda citrifolia de pe piata!
unde pot gasi acest sirop ce magazin de profil si ce pret are
budimir_lili
Postat pe 29 Decembrie 2009 10:07
De la: budimir_lili, la data 2009-12-29 10:07:20
De la: camiflorea, la data 2009-12-28 15:14:17
De la: TahitianNoniRomania, la data 2009-12-28 13:27:35cel mai sanatos remediu la problema ta este TahitianNoniJuice...
si eu am avut aceasta problema, iar acum a disparut de tot. crede-ma iti spun sincer, din propria experienta.


nu e panaceu universal si nu e cea mai buna formula cu morinda citrifolia de pe piata!
unde pot gasi acest sirop ce magazin de profil si ce pret are
nu-l gasesti la magazine, ci la distribuitori...care au tot intereseul sa-si faca reclama sa vanda marfa....chiar daca nu este bun decat de a te racori putin, ca orice suc dealtfel....
4Life
Postat pe 29 Decembrie 2009 17:40
De la: 4Life, la data 2009-12-29 17:40:15
De la: budimir_lili, la data 2009-12-29 10:07:20
De la: camiflorea, la data 2009-12-28 15:14:17
De la: TahitianNoniRomania, la data 2009-12-28 13:27:35cel mai sanatos remediu la problema ta este TahitianNoniJuice...
si eu am avut aceasta problema, iar acum a disparut de tot. crede-ma iti spun sincer, din propria experienta.


nu e panaceu universal si nu e cea mai buna formula cu morinda citrifolia de pe piata!
unde pot gasi acest sirop ce magazin de profil si ce pret are
nu-l gasesti la magazine, ci la distribuitori...care au tot intereseul sa-si faca reclama sa vanda marfa....chiar daca nu este bun decat de a te racori putin, ca orice suc dealtfel....
mult mai bun si eficient decat colastra ta de...bou.
ene_m_gabriel
Postat pe 29 Decembrie 2009 21:23
Acest sirop TAHITIAN NONI JUICE original doar de la firma TAHITIAN NONI INTERNATIONAL, nu se gaseste in magazine...doar la distribuitorii autorizati.

vedeti linkul de mai jos si videoclipurile atasate de mine pe acest forum, pentru a va convinge singuri.

http://www.tahitiannoni.com/romania/romanian/retail/distributor_sites/contact.html

Diferenta intre acest sistem MLM este ca doreste sa aduca multe beneficii si sa redea sanatatea oamenilor...nu sa vanda neaparat ceva k alte firme in sistem MLM...se stie... nu dau nume (cei ce vad de toate pentru toti)

LA MULTI ANI, un an bun si multa sanatate

TahitianNoniRomania
Postat pe 30 Decembrie 2009 15:49
De la: TahitianNoniRomania, la data 2009-12-30 15:49:13Acest sirop TAHITIAN NONI JUICE original doar de la firma TAHITIAN NONI INTERNATIONAL, nu se gaseste in magazine...doar la distribuitorii autorizati.

vedeti linkul de mai jos si videoclipurile atasate de mine pe acest forum, pentru a va convinge singuri.

http://www.tahitiannoni.com/romania/romanian/retail/distributor_sites/contact.html

Diferenta intre acest sistem MLM este ca doreste sa aduca multe beneficii si sa redea sanatatea oamenilor...nu sa vanda neaparat ceva k alte firme in sistem MLM...se stie... nu dau nume (cei ce vad de toate pentru toti)

LA MULTI ANI, un an bun si multa sanatate

LA MULTI ANI si tie....stii care este cestia interesanta??? ca daca nu vindeti, nu castigati nimic...si niciun distribuitor de-al vostru nu s-ar mai implica...asadar bla,bla,bla-ul cu noi nu vrem sa vindem ci sa ajutam nu prea tine...mai departe de asta, acest noni nu este nici pe departe asa de extraorddinar pe cat se spune.....sunt pe piata in lume, deci si la noi, multe alte remedii mai performante si mai extraodrinare decat noni...
4Life
Postat pe 30 Decembrie 2009 16:03
eu aveam nevoie de niste raspunsuri, nu de cearta si cuvinte urate
MoneyKidu
Postat pe 31 Decembrie 2009 14:10
eu am luat deabia o luna,mai am 2 luni, voiam sa va intreb dak spuneti k ati luat, avand in vedere k este supliment alimentar, trebuie sa il iau inainte de masa, sau nu are importanta? efecte adverse are? pt k nu stiu eu am greturi mai mereu, dar nu stiu care este cauza....
MoneyKidu
Postat pe 31 Decembrie 2009 14:14
De la: missfranci, la data 2009-12-23 21:24:15este ft bun ,si eu iau de cativa ani...Ia-l cu incredere in continuare.Eu am avut si operatie la san acum cativa ani si sunt ok cu femicurul.Sanatate.




eu am luat deabia o luna,mai am 2 luni, voiam sa va intreb dak spuneti k ati luat, avand in vedere k este supliment alimentar, trebuie sa il iau inainte de masa, sau nu are importanta? efecte adverse are? pt k nu stiu eu am greturi mai mereu, dar nu stiu care este cauza....
MoneyKidu
Postat pe 6 Ianuarie 2010 23:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
RH NEGATIV 51 De la: kudika371965 27 Februarie 2011 00:19
Dupa anticonceptionale....... 24 De la: ciocotoff 25 Mai 2012 14:02
ANEXITA 2 De la: 4Life 9 Februarie 2011 20:49
Chistul ovarian 77 De la: EZARA 24 Octombrie 2010 18:00
Moartea , cel mai frumos eveniment al vieti ??? 116 De la: Mihaela214 20 Iunie 2011 13:06