Setari Cookie-uri

RELAX AND TONE

am aparatul cam din luna ianuarie...sincer nu slabesti deloc cu el, dar masajul este minunat. Deci daca vreti sa slabiti cu el nu aveti nici o sansa...dar pt relaxare este excelet. :)
kudika228483
Postat pe 14 Iulie 2010 16:09
Buna all...am intrat impinsa de curiozitatea daca la voi a functionat acest aparat pe care eu il am din luna martie 2010.Din pacate nu l-am folosit constant si nici nu am vazut rezultate spectaculoase dar eu cred ca rau nu are ce sa faca cu toate ca pe burta mie una mi se pareau vibratiile prea puternice.Un sfat ptr cele din Bucuresti este ca puteti sa-l achizitionati din mall Cotroceni(este deschis un pct de vanzare top-shop) eliminind deci taxele si timpul de asteptare.De azi timp de 3 sapt il voi folosi in fiecare zi sa vedem...promit sa revin cu pareri.Va imbratisez si va tin pumnii si voua
relyca2000
Postat pe 15 Iulie 2010 12:40
aaaa....am uitat sa va zic o faza f amuzanta dar destul de stanjenitoare si dureroasa....cu o zi inainte de a-mi face masaj i-am facut sotului meu calcaiele cu piatra ponce data cica cadou....siiiiii....eu am uitat sa o schimb cu discul ptr masajul anticelulitic....fetelooor m-am masat pe coapse fese si burta jumatate de ora cu discul abraziv si nu stiam dc ma tot albesc si nu ma doare deloc cum ma durea o data....am ras cu lacrimi daaaar o saptamana nu am mai avut efectul de coaja de portocala ci de scoarta de copac :))))...=))
relyca2000
Postat pe 15 Iulie 2010 12:46
De la: relyca2000, la data 2010-07-15 12:46:15aaaa....am uitat sa va zic o faza f amuzanta dar destul de stanjenitoare si dureroasa....cu o zi inainte de a-mi face masaj i-am facut sotului meu calcaiele cu piatra ponce data cica cadou....siiiiii....eu am uitat sa o schimb cu discul ptr masajul anticelulitic....fetelooor m-am masat pe coapse fese si burta jumatate de ora cu discul abraziv si nu stiam dc ma tot albesc si nu ma doare deloc cum ma durea o data....am ras cu lacrimi daaaar o saptamana nu am mai avut efectul de coaja de portocala ci de scoarta de copac :))))...=))
alexandraaa_2006
Postat pe 15 Iulie 2010 23:27
eu il am ,si daca il folosesti constant chiar se vede diferenta...bine acuma daca ai 100 kg...e logic ca nu vei slabi doar de la un aparat....dar daca ai burta,solduri si etc....e buna...la mine a mers
postelnika
Postat pe 15 Iulie 2010 23:31
eu am manipol body de 2 sapt ( este la fel ca relax and tone numai ca are doar 3 capete si este mult mai ieftin) m-am facut aproape in fiecare zi cu el cam 15-20 min si am slabit 3 cm ; chiar sunt multumita de el.
alexandraaa_2006
Postat pe 15 Iulie 2010 23:35
si eu sunt multumita de relax and tone
postelnika
Postat pe 15 Iulie 2010 23:39
am gasit si eu insa cel la 70 de lei nu are decat rola de masaj din cate am vazut eu.deci mai bine il comanzi de la tv sau cauti prin selgros sau metro.
sandra1527
Postat pe 19 Iulie 2010 13:43
Salutare,am citit tot ce a-ti postat aici...insa sincera sa fiu nu am inteles la care anume va referiti la cel red(cu unflarosii) sau cel alb cu albastru manypol sau cum ii zice?pt slabit ma intereseaza,adica sa-mi reduca grasimea de pe burta,coapse,etc...asta ma intereseaza cel mai mult....pe care sa-l iau?
mersi anticipat pt raspuns
AlinaStoichiciu
Postat pe 27 Iulie 2010 23:24
in mall cotroceni este 200 ron
floryflo
Postat pe 29 Iulie 2010 17:39
buna fetelor!
mama e cam obsedata cu produsele de la teleshoping si ia cam tot ce se poate(in limita bunului simt:))) si a luat si Relax and tone. il am cam de 2 luni si sincera sa fiu in cazul celulitei nu am vazut mare schimbare insa pot sa va zic k este un produs foarte tampit. mai mult l-am incercat eu si singura chestie observabila a fost k mia spart vasele de sange de sub piele si au un aspect oribil. nici nu stiu ce sa le mai fac acum:|. daca stici ceva ce m-ar putea ajuta sa le ascund va rog frumos sa-mi spuneti.
amalia94
Postat pe 10 August 2010 14:06
mie mi se pare ciudat ca la unii se observa ceva schimbari (in bine)iar la altii nu.mie imi place,este bun ,e adevarat ca nu iti ia "problemele cu mana""(celulita,grasime)insa folosindu-l timp mai indelungat cateva zile la rand,pret de 10 min pe zi ,chiar da rezultate, ca sa nu mai zic de pila pt calcaie , este f ,f buna
floryflo
Postat pe 10 August 2010 16:46
sal sa stii ca aparatul este eficient numai daca folosesti si un anticelulitic cat de cat bun,si mai ales sa nu fii obosita prea tare ca iti fuge aparatul din maini daca ajungi cu butonul la maxim
kudika313319
Postat pe 10 August 2010 22:46
sincer?nu este bun nici unul mai bine fa un sport si mananca mai putin
kudika313319
Postat pe 10 August 2010 22:48
Cum poti utiliza o pereche de patofi cu toc, o geanta si un nud gratios pentru a intra la scoala? http://www.facebook.com/photo.php?pid=30851931&id=1332832643&subject=129389303749416 Aici gasiti raspunsul:D Un raspuns neconventional si indraznet;) Daca va place, dati un Like la pagina Scoala ADC si apoi un LIke la poza. E o concurenta mare pentru Scoala de Publicitate:( :*:* Va multumesc!!!
valentina_v
Postat pe 18 August 2010 12:39
am relax and tone de 2 luni ...si pot spune k ma ajutat.il folosesc cu o crema de slabit de la catena aa expreso slim fese si abdomen si am dat in centrimeti kg nu slabesti doar k o dieta....eu sunt multumita de el lam luat din real din sibiu 200 de ron si ma fac zilnic cate o jumatete de ora.chiar merita mai am un pic si dau colacelu jos
anamarianka
Postat pe 1 Septembrie 2010 13:44
De la: anamarianka, la data 2010-09-01 13:44:39am relax and tone de 2 luni ...si pot spune k ma ajutat.il folosesc cu o crema de slabit de la catena aa expreso slim fese si abdomen si am dat in centrimeti kg nu slabesti doar k o dieta....eu sunt multumita de el lam luat din real din sibiu 200 de ron si ma fac zilnic cate o jumatete de ora.chiar merita mai am un pic si dau colacelu jos


Da la sport de ce nu te-ai dus?
kudika226898
Postat pe 1 Septembrie 2010 18:51
eu am relax & tone de 1 luna... l-am luat la 135 lei de pe un magazin online http://www.distrimall.ro/Sanatate/Aparate-pentru-masaj/Aparat-masaj-Relax---Tone/
il folosesc doar de 2-3 ori pe saptamana (cate 10 minute) si nu stiu daca m-a ajutat sa slabesc dar cu siguranta sunt mai relaxata dupa ce il folosesc :-)
pe site-ul de unde l-am luat mai aveau si alte modele (mai ieftine dar cu mai putine capete)... acum parca imi pare rau ca nu mi-am luat unul din alea... nu am folosit nicioadata pila pentru calcaie de la relax si intre capatul drept si cel ondulat eu nu vad prea mare diferenta.
oricum nu imi pare rau ca l-am luat si sper sa-l mai folosesc si in continuare
ioanabig
Postat pe 7 Septembrie 2010 12:34
De la: ioanabig, la data 2010-09-07 12:34:24eu am relax & tone de 1 luna... l-am luat la 135 lei de pe un magazin online http://www.distrimall.ro/Sanatate/Aparate-pentru-masaj/Aparat-masaj-Relax---Tone/
il folosesc doar de 2-3 ori pe saptamana (cate 10 minute) si nu stiu daca m-a ajutat sa slabesc dar cu siguranta sunt mai relaxata dupa ce il folosesc :-)
pe site-ul de unde l-am luat mai aveau si alte modele (mai ieftine dar cu mai putine capete)... acum parca imi pare rau ca nu mi-am luat unul din alea... nu am folosit nicioadata pila pentru calcaie de la relax si intre capatul drept si cel ondulat eu nu vad prea mare diferenta.
oricum nu imi pare rau ca l-am luat si sper sa-l mai folosesc si in continuare


De slabit nu te slabeste decat propria vointa...
kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:30
Buna as vrea sa stiu si eu dak Relax&tone poate fi folosit de persoane sub 18 ani?
kudika182947
Postat pe 9 Septembrie 2010 21:15
cum este aparatul relax and tone?
ai reusit sa slabesti cu el?
vreau si eu sa-mi comand dar mai intai astept raspunsul tau.....sa nu dau banii degeaba pe el
monika_d
Postat pe 15 Septembrie 2010 20:31
Buna dimineata,

Pot sa rog pe cineva care nu a fost asa de multumit de relax&tone sa mi-l imprumute? sau sa mi-l vanda?

Am slabit 15 kg si am nevoie de el pentru tonifiere (mai mult pe abdomen si coapse).

Se merita sa il iau pentru tonifiere?

Raluca
travian
Postat pe 5 Octombrie 2010 09:22
Eu mi-am luat de la acelasi magazin (www.thegift.ro) doua modele Relax & Tone, pentru ca le-am gasit la un super pret. Primul a fost cel cu infrarosu http://www.thegift.ro/cadouri-ingrijire-corporala-c-3_88/relax-tone-aparat-de-masaj-rosu-p-978 la doar 90 de lei, care mi-a incalzit si zona pe care o masam.

Al doilea, Relax & Tone Spin http://www.thegift.ro/cadouri-ingrijire-corporala-c-3_88/relax-tone-spin-aparat-de-masaj-p-1052 , l-am comandat initial pentru sora mea, pentru ca avea mai multe capete de masaj, insa ... trebuie sa spun ca il folosesc si eu (cand sora nu e acasa :) ) La amandoua am simtit ca lucreaza (masaj si o piele mai fina), insa mi-a placut mai mult cel cu infrarosu.
adriana_popescu
Postat pe 5 Octombrie 2010 18:43
Fetelor mi-am cumparat si eu Relax and tone si sunt super multumita de el.
l-am cumparat de aici: www.canal-teleshopping.blogspot.com
La doar 120 lei si este la fel ca cel de la tv.
Deci cei de la tv isi bat joc de noi cu preturile lor.
Oricum sunt atat de incantata incat ma bate gandu la mai multe produse de pe site-ul asta.
kudika321924
Postat pe 10 Octombrie 2010 10:51
Manca-te-ar mama, cu reclama cu tot...
kudika226898
Postat pe 10 Octombrie 2010 16:05
buna,
vreau sa mi cumpar si eu relax and tone si nu stiu daca trebuie folosit impreuna cu un gel special, asa am auzit de la diverse persoane??? Cele care il aveti il folositi cu un gel special sau merge si cu o crema/lotiune sau chiar fara??
multumesc
kudika060418
Postat pe 11 Octombrie 2010 21:04
De la: kudika060418, la data 2010-10-11 21:04:06buna,
vreau sa mi cumpar si eu relax and tone si nu stiu daca trebuie folosit impreuna cu un gel special, asa am auzit de la diverse persoane??? Cele care il aveti il folositi cu un gel special sau merge si cu o crema/lotiune sau chiar fara??
multumesc


parerea mea este ca, pentru un efect vizibil sa folosesti o crema anticelulita sau un gel cu efect de tonifiere..merge foarte bine si fara sa aplici vreo crema insa, pana la urma de asta il cumparam:pentru rezultate vizibile si asta se poate vedea in timp si cu ajutorul unei creme.
miki2009
Postat pe 12 Octombrie 2010 15:49
Salutare tuturor. Eu as vrea sa imi vand aparatul deoarece am facut operatie de cezariana si il tin degeaba. L-am achizitionat doar pt abdomen,insa....nu il mai pot folosi acum. E aproape nefolosit, si este in conditie excelenta. Pt detalii trimiteti un mail la adresa duticaliliana@yahoo.com
kudika090890
Postat pe 17 Noiembrie 2010 18:57
salut, pot sa intreb de unde din mall`ul din sibiu l`ai cumparat??? si care este ? cel cu alb si rosu sau cu alb si albastru? msi
monika_mm
Postat pe 28 Noiembrie 2010 23:54
buna!vreau sa achizitionez si eu unul.dar nu stiu ce sa aleg?ma intereseaza daca reduce grasimea de pe burta,aripioare? multumesc anticipat ptr raspuns
kudika337222
Postat pe 7 Decembrie 2010 14:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
caut partener 1 De la: kudika369755 20 Februarie 2011 21:41
Unde inotam in Ploiesti?? 3 De la: Doreen 8 Februarie 2010 09:02
sport + dieta = silueta perfecta 5 De la: kudika_4649 22 Februarie 2013 01:26
sali,cursuri,dvd-uri pilates,aerobic,tae bo,step aerobic,stretching,gimnastica medicala / recuperare, gimnastica mamici,fitness & culturism,dieta,masaj,atestat fitness& aerobic, antrenor personal aerobic & fitness,aqua gym, aqua fitness,belly dance 3 De la: elles 11 August 2010 01:44
Cum slabesc in jurul taliei? 105 De la: Ronnie_Coleman 30 Aprilie 2015 13:42