ceaiul din frunze de mur

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

healthy000496 Avatarul lui healthy000496

38 mesaje

la ce ajuta ceaiul din frunze de mur?
Raporteaza abuz de limbaj
micabis Avatarul lui micabis

636 mesaje

Ceaiul din frunze de mur e folosit in avitaminoze intrucit e bogat in vit. C
Are si alte aplicatii, cauta pe site-ul "plante terapeutice si aromatice" alte informatii.

"Mure
Factorul curativ: frunzele
Afectiuni pentru care se recomanda: diaree, colite, hemoragii, diabet, angine, afte, stomatite, hemoroizi, fisuri anale, leucoree."
www.terapiinaturiste.ro
tarot_healthy Avatarul lui tarot_healthy

754 mesaje

Dacă ați ajuns să citiți aceste rânduri și vă stârnesc interesul, nu este o pură întâmplare; ci este posibil ca tocmai eu să fiu persoana care vă poate ajuta cu anumite răspunsuri referitoare la viața dumneavoastră, fără să îmi dezvăluiți detalii despre viața personală, ca apoi să presupuneți că m-am inspirat. Rămâne doar să vă convingeți! Dacă sunteți interesat/ă, lăsați un E-mail pe: cassey.cassey20@yahoo.com și vă voi contacta în cel mai scurt timp posibil. http://cassey-tarot.weebly.com/ O săptămână frumoasă, vă doresc!
Fosta membra Kudika.ro
De la: Aemulus, la data 2010-05-09 20:17:38Ceaiul din frunze de mur e folosit in avitaminoze intrucit e bogat in vit. C
Are si alte aplicatii, cauta pe site-ul "plante terapeutice si aromatice" alte informatii.

"Mure
Factorul curativ: frunzele
Afectiuni pentru care se recomanda: diaree, colite, hemoragii, diabet, angine, afte, stomatite, hemoroizi, fisuri anale, leucoree."
www.terapiinaturiste.ro[/quote]

...si i-ai dat, mura-n gura!
Doamne fereste-ne de ispite. Iar daca tot am cazut in ele, macar nu ne deranja!
micabis Avatarul lui micabis

636 mesaje

Lume ocupata Kyrule, nu au timp sa caute pe net asa ca le spun eu tot ce trebuie ca deh, sunt pensionara si am mai mult timp ca altii!!!!
Salina_SUSESI_Timisoara Avatarul lui Salina_SUSESI_Timisoara

378 mesaje
Oras: timisoara

----------------------------------
Salina_SUSESI_Timisoara Avatarul lui Salina_SUSESI_Timisoara

378 mesaje
Oras: timisoara

----------------------------