Setari Cookie-uri

mobilier ieftin

Incearca la www.mobila-online.com.ro
Mobila_online_com_ro
Postat pe 17 Septembrie 2009 17:28
Incearca la www.mobila-online.com.ro ei vin sigur acasa daca stai in bucuresti sau imprejurimi
Mobila_online_com_ro
Postat pe 17 Septembrie 2009 17:29
Poti incerca si la www.mobila-online.com.ro
Mobila_online_com_ro
Postat pe 17 Septembrie 2009 17:31
In caz ca doriti mobilier ieftin sau pe cineva in consultanta si masuratori puteti apela cu incredere la echipa www.mobila-online.com.ro
Mobila_online_com_ro
Postat pe 17 Septembrie 2009 17:34
De la: Mobila_online_com_ro, la data 2009-09-17 17:34:24In caz ca doriti mobilier ieftin sau pe cineva in consultanta si masuratori puteti apela cu incredere la echipa www.mobila-online.com.ro
ce bine ca avem reclama
costicaionescu
Postat pe 18 Septembrie 2009 17:31
Buna ziua! Referitor la obilier ieftin, exista firma SIK PRODUCTION, au sediul chiar vis-a-vis de stadionul Ghencea, in complexul Danilelli Design, sper sa nu gresesc numele complexului. Dansii au magazinul chiar la parter, penultimul magazin de pe partea dreapta, chiar cum intrati in complex. Au preturi foarte bune, eu acolo mi-am facut tot mobilierul cand m-am mutat in casa noua. Va las un numar de telefon- 0722 283 599. Sunati aici incepand de luni si poate gasiti ce va trebuie. O zi buna!
andi_3mai
Postat pe 19 Septembrie 2009 10:16
salut.am nevoie de mai mult mobilier.in primul rand pt o bucatarie si dupa aia de 2 dormitoare.cam care ar fi pretul pt astea?
MADALIN_condo
Postat pe 2 Noiembrie 2009 21:49
vreau o berlina si 2 dubite. cam care ar fi pretul pt astea ? trebuie sa fii mai explicit. k in functie de marime dotari si culoare se calculeaza.
andrei_mariancatalin
Postat pe 3 Noiembrie 2009 15:33
De la: andrei_mariancatalin, la data 2009-11-03 15:33:06vreau o berlina si 2 dubite. cam care ar fi pretul pt astea ? trebuie sa fii mai explicit. k in functie de marime dotari si culoare se calculeaza.
nou sau SH??? benzina sau diesel berlina???? cam ce cilindreie???? duba mai veche mai noua in ce bani????
gigibrbr_condo
Postat pe 3 Noiembrie 2009 21:14
absolut orice tip de mobilier din pal melaminat (dormitoare,bucatarii,dressinguri,mobilier pt birou,etc)la comanda,ofer garantie 24 luni,factura ;asigur montajul si transportul in bucuresti si imprejurimi.Pt cine e interesat, ma puteti contacta pe mail la adresa mirea_mob_design@yahoo.com sau la nr de telefon 0721329677,0740145427,0766745830
mirea_mob_design
Postat pe 5 Noiembrie 2009 00:25
absolut orice tip de mobilier din pal melaminat (dormitoare,bucatarii,dressinguri,mobilier pt birou,etc)la comanda,ofer garantie 24 luni,factura ;asigur montajul si transportul in bucuresti si imprejurimi.Pt cine e interesat, ma puteti contacta pe mail la adresa mirea_mob_design@yahoo.com sau la nr de telefon 0721329677,0740145427,0766745830
mirea_mob_design
Postat pe 5 Noiembrie 2009 00:26
SC.DANY MOB DESIGN SRL este o firma dinamica,specializata in proiectarea si fabricarea de mobilier in functie de solicitarile clientilor si de spatiul disponibil.
Mobilierul se executa la comanda intr-o gama variata de forme si culori,este realizat din PAL melaminat ,cant ABS,cu utilaje performante si personal calificat.
Confectionam mobilier pentru:
*Bucatarii;
*Camere de zi;
*Dormitoare;
*Camere de tineret;
*Holuri;
*Baie;
*Birouri;
*Sedii de firma si magazine;
*Insitutii(crese,scoli,gradinite);
*Hoteluri.
Serviciile oferite include consultanta,transport si montaj gratuit.
Telefon:: 0765.260.374
Mail: soradanny@yahoo.com
Id messenger: soradanny


sora_flory
Postat pe 20 Decembrie 2009 22:50
ce parere ai de lonamad???? o firma mica ce lucreaza prost, nu iti monteaza bucataria pe perete si ti-o tranteste pur si simplu in brate si u trebue sa gasesti tamplar sa ti-a fixeze....uita-te si tu pe site-ul mobexpert sa vezi ca muncitorii de la aceasta firma nu pleaca din casa clientului dacat in momentul can acesta este pe deplin multumit ...
iulia1000
Postat pe 29 Ianuarie 2010 15:40
De la: iulia1000, la data 2010-01-29 15:40:26ce parere ai de lonamad???? o firma mica ce lucreaza prost, nu iti monteaza bucataria pe perete si ti-o tranteste pur si simplu in brate si u trebue sa gasesti tamplar sa ti-a fixeze....uita-te si tu pe site-ul mobexpert sa vezi ca muncitorii de la aceasta firma nu pleaca din casa clientului dacat in momentul can acesta este pe deplin multumit ...
esti braileanca ??? mobila este prost facuta erau si alti producatori in braila dar sau cam prostit la salarii si calitatea a scazut vertiginos acum am vazut pe altii am sa i cercetez si iti spun si de ei
gigibrbr_condo
Postat pe 30 Ianuarie 2010 18:43
Cum se numeste firma de mobilier din spania de la sibiu?
condo002821_
Postat pe 31 Ianuarie 2010 13:14
da, ma intereseaza un producator serios de mobila nu stiu daca arman sunt seriosi am vazut ceva dragut la ei....
iulia1000
Postat pe 31 Ianuarie 2010 15:22
cand dai comnda de mobilier trebuie sa iti specifice serviciile de care mai beneficiezi respectiv transport si montaj gratuit cam asa lucreaza mai totte firmele care stiu sa vanda mobila
luminitagrigoriu
Postat pe 1 Februarie 2010 17:14
depinde ce fel de mobilier doresti un dormitor din lemn masiv ajunge cam 7500 ron iar la bucatarie este in functie de lungimea bucatariei
luminitagrigoriu
Postat pe 1 Februarie 2010 17:17
buna seara daca doresti un dormitor iti las un numar de contact si poti stabilit prin telefon mai multe detalii ce tip de dormitor doresti si eventual mai putem negocia si la pret.0765.260.374
sora_flory
Postat pe 4 Martie 2010 23:53
www.romobila.com
romobila
Postat pe 6 Martie 2010 12:52
exact, asa este, ikeea este mobila comuna" populara", nimic personalizat
romobila
Postat pe 6 Martie 2010 12:55
sunt de la romobila, spuneti ce anume va intereseaza noi executam la comanda orice dimensiuni, facem masuratori.
romobila
Postat pe 6 Martie 2010 12:58
De la: romobila, la data 2010-03-06 12:55:58exact, asa este, ikeea este mobila comuna" populara", nimic personalizat
nu ca as fii un fan al produselor de la IKEA chear le urasc dar ce personalizare a produselor reusiti dumneavoastra sa faceti daca apelati la o asa reclama pe acest forum ???? cam va este foame bag de seama sau .....???????!!!!!!
gigibrbr_condo
Postat pe 6 Martie 2010 16:35
condo003441
Postat pe 13 Martie 2010 19:58
Buna ziua tuturor!
Vreau sa va spun ca eu mi-am cumparat impreuna cu sotul meu mobila pt apartamentul achizitionat prin Prima Casa de la o firma exceptionala. Noi am vrut ceva personalizat, cu anumite culori si combinatii iar domnii de acolo au fost intr-adevar foarte draguti. Ne-au luat dansii masuri la tot apartamentul (fara a ne percepe taxe suplimentare, cum fac majoritatea), ne-au dat idei foarte bune si impreuna am ales mobilier pt toata casa. La sfarsit, ne-au facut si un discount consistent, iar de atunci noi le recomandam firma la toti prietenii.
Va las si voua un nr de telefon- 0722 283 599- domnul Viorel (numele de familie nu l-am retinut)- care este directorul acestei firme si este un om foarte de treaba.
O zi buna si sper ca v-am fost de ajutor!
Andreea
andi_3mai
Postat pe 14 Martie 2010 13:26
Am uitat sa precizez- firma este din Bucuresti, si ofera transport si montaj gratuit in Bucuresti.
O zi buna!
Andreea
andi_3mai
Postat pe 14 Martie 2010 13:28
De la: andi_3mai, la data 2010-03-14 13:26:45
Va las si voua un nr de telefon- 0722 283 599- domnul Viorel (numele de familie nu l-am retinut)- care este directorul acestei firme si este un om foarte de treaba.
Dv. chiar credeti lumea asa proasta sa nu va "miroase", dar mai stii, oricum incercarea moarte n-are?
1 - Daca nu ar fi reclama, nu ati scrie in stanga si in dreapta, despre firma minune a tamplarului Viorel.
2 - Cati directori ati vazut dv. sa se recomande Viorel, si nu Ionescu, Popescu, etc?
MIKE_condo
Postat pe 14 Martie 2010 14:07
De la: andi_3mai, la data 2010-03-14 13:26:45
Va las si voua un nr de telefon- 0722 283 599- domnul Viorel (numele de familie nu l-am retinut)- care este directorul acestei firme si este un om foarte de treaba.
Dv. chiar credeti lumea asa proasta sa nu va "miroase", dar mai stii, oricum incercarea moarte n-are?
1 - Daca nu ar fi reclama, nu ati scrie in stanga si in dreapta, despre firma minune a tamplarului Viorel.
2 - Cati directori ati vazut dv. sa se recomande Viorel, si nu Ionescu, Popescu, etc?
MIKE_condo
Postat pe 14 Martie 2010 14:07
Mi se pare firesc, domnule Mike, sa dau sfaturi din postura CONSUMATORULUI, si nu din postura producatorului. Ce producator spune despre produsele lui ca sunt proaste calitativ sau au preturi exorbitante in raport de calitate?!
Mi se pare normal, si ar fi bine ca asa sa priviti si dvs, ca atunci cand esti multumit de un lucru/serviciu, sa le spui si altora, poate in felul acesta scapam de firmele romanesti care s-au invatat sa faca produse cu cele mai proasta materiale si sa ceara niste sume care nu justifica nimic.

Si sa va raspund la intrebarea dvs: in primul rand, dansul nu este tamplar, este director la aceasta firma; tamplar poate sunteti dvs,dar va asigur, ca daca cautati in DEX, intre tamplar si director este o diferenta foarte mare.
In al doilea rand, cand te recomanzi unei persoane, spui "domnul Mihai Popescu", iar daca ti se permite, ii spui acelei persoane, domnul Mihai, nu domnul Popescu. Si va mai dau un argument: la locul de munca (acum nu stiu unde lucrati dvs), sefului sau superiorilor le spui "domnul Mihai/George etc", si nu "domnul Ionescu/Popescu/Georgescu", asa ca nu vad de ce la o firma de mobilier nu i-ai putea spune directorului la fel. Asa ca din punctul acesta de vedere, v-as ruga sa va mai informati inainte de a scrie.
Nu este nici o reclama ascunsa, puteam sa fac ce faceau si alti utilizatori, dar daca tot exista persoane interesate de sfaturi si apeleaza la acest forum, de ce sa nu le ajuti cu un sfat?
Dar in schimb va pot da EU dvs un sfat; mai puneti mana pe o carte de romana si scrieti cum trebuie frazele, ca sa inteleaga lumea ce aveti de spus si nu mai folositi expresii pe care le folositi dvs cu colegii de munca sau la o bere in fata blocului cu vecinii dvs: "Dv. chiar credeti lumea asa proasta sa nu va "miroase" "
In loc sa postati mesajul de mai devreme, puteati fi un pic mai productiv si puteati da si dvs sfaturi, in loc sa pierdeti vremea facand scenarii.
O zi buna!
andi_3mai
Postat pe 14 Martie 2010 15:33
De la: andi_3mai, la data 2010-03-14 15:33:081. Mi se pare firesc sa dau sfaturi din postura CONSUMATORULUI, si nu din postura producatorului.
2. in primul rand, dansul nu este tamplar, este director la aceasta firma; tamplar poate sunteti dvs,dar va asigur, ca daca cautati in DEX, intre tamplar si director este o diferenta foarte mare.
3. In al doilea rand, cand te recomanzi unei persoane, spui "domnul Mihai Popescu", iar daca ti se permite, ii spui acelei persoane, domnul Mihai, nu domnul Popescu.
4. Si va mai dau un argument: la locul de munca (acum nu stiu unde lucrati dvs), sefului sau superiorilor le spui "domnul Mihai/George etc", si nu "domnul Ionescu/Popescu/Georgescu", asa ca nu vad de ce la o firma de mobilier nu i-ai putea spune directorului la fel.
5. mai puneti mana pe o carte de romana si scrieti cum trebuie frazele, ca sa inteleaga lumea ce aveti de spus
1. Foarte corect, daca faceati asta intr-un singur loc, cel bun, si nu impanzeati forumul cu aceeasi poveste despre mobila dv. extra-super.
2. In nici un caz nu sant tamplar, nu ca mi-ar fi fost rusine daca as fi fost, de, soarta. O multime de tamplari sant si directori la firma in cadrul careia isi desfasoara activitatea.
3. Cand te recomanzi spui"Mihai Popescu", corect, dar apoi se treace la discutarea problemei pentru care au venit cei carora te-ai prezentat, care din "inertie" va vor numi dl. Mihai, si nu dl. Popescu, pentru ca asa se face. Hm.
4. Un argument in plus ca Viorel va este sef, sau sot sau ceva pe aproape, de il numiti asa, doar santeti la servici, sau ma rog, obisnuita sa-l apelati pe numele mic, cu toate ca e director. Eu personal, si toti colegii mei dealtfel, ii spunem sefului, dl. Ferrat, si nu dl. Jean.
5. Nu mai pun mana pe nici o carte de romana, nu am pentru ce. Tinand cont ca nu mai traiesc in tara de vreo 12 ani, si ca in tot acest timp nu am mai scris sau citit in limba romana ci in franceza, cred ca imi ajunge si ma multumeste si asa cum scriu.
MIKE_condo
Postat pe 14 Martie 2010 17:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
indepartarea vopselei de pe perete 6 De la: Ella9483 26 Aprilie 2012 19:33
zugraveli in 2 culori 30 De la: mirabella_art 15 Ianuarie 2011 01:54
Dormitor 1 De la: ioanabst 23 Februarie 2010 11:02
PARCHET PESTE GRESIE? 3 De la: vasilecroitoru 9 Martie 2010 16:55
Energizarea Locuintei! 33 De la: artafengshui 6 Aprilie 2010 13:41