Setari Cookie-uri

ce idei aveti pentru petrecerea burlacelor?

ce idei aveti pentru petrecerea burlacelor? eu tare as vrea sa pot trage cu ochiul la petrecrea lor

Postat pe 7 Iulie 2008 15:26
hahahahaha eu nu`l las sa isi faca petrecerea burlacilor.. la cat sunt eu de sensibila as fi in stare sa anulez nunta :P

Postat pe 10 Iulie 2008 21:23
si eu sunt impotriva..sa iasa la o bere...nu ma indoiesc de el...ci de prietenii lui...nu se stie niciodata...o noapte iti poate schimba viatza...mai bine sa fii precaut:)))

Postat pe 14 Iulie 2008 21:47
Fetelor, nu va faceti griji. Va fi o seara intre baieti... si cam atat. Eu vreau sa iasa cu baietii, sa rada, sa spuna bancuri deocheate, etc. Din partea mea pot sa-i aduca si o fata sa danseze pentru ei. Sunt convinsa ca nu se va lasa cu orgii. Fratele meu va fi acolo. . Si eu vreau sa petrec o seara speciala cu felele.

Sa aaveti o nunta deosebita si sa nu uitati sa va distrati, sa va simtiti cat mai bine. Este nunta voastra, nu a altora.
fantome
Postat pe 17 Iulie 2008 17:00
Voi ce a-ti vrea sa faceti la petrecere? Unde va ganditi sa mergeti?
fantome
Postat pe 18 Iulie 2008 09:04
Da,nici eu nu sunt impotriva.Este seara lui si are tot dreptul sa petreaca inaintea nuntii....macar o seara.Ce se poate intampla?Daca este sa se intample(ceea ce ne este noua frica) se poate si dupa nunta in viata de zi cu zi.
ramo77
Postat pe 19 Iulie 2008 14:12
f tare
si eu vreau petrecerea burlacitelor...asa ca nu ma deranjeaza atata timp cat noaptea aceea nu e neaparat o noapte a dezmatului
iulik_flore
Postat pe 30 Iulie 2008 10:36
eu m-am gandit sa inchiriez o cabana de sambata pana duminica sau de vineri pana duminica.....trebuie sa vad preturi si daca fetele pot lipsi 2 nopti fara sa le terorizeze iubitii in streaper nu mai bag bani...ne dezbracam noi de banii astia si ne uitam la poze cu eddie cibrien si keanu reavs daca vor fetele sa faca o surpriza e binevenit baitzashu dar nu-l vad cu ochi buni....mai sunt si fete fara prieten si disperate sa atinga niste muschi(eu is obisnuita de la iubitul meu ssssttt poate mai intra si el pe site).......n-o sa lipseasca baileys cu gheata, whisky, energizant, martini...bauturi de alea colorate de facut coctailuri.... deja le am cumparate :D ...muzica la maxim ,,, as face si un caraoche dar pana fac rost de tot ce imi trebuie...crek ma relaxez si ma fac ca am uitat ...distractia vine de la sine......stiu ca daca sunt cu fetele mele o sa ma simt bine

daca am avea un transporter sau ceva mai marishor asa sa incapem toate mi-ar place sa ne deghizam in tiganci si sa ne facem putin de cap prin oras si apoi sa mergem la cabana

in discoteca n-as merge ca te mai intalnesti cu unul cu altul....se mai imprastie fetele si ramanem 2-3 la masa....asa la cabana care vrea sa plece....ar fi bine sa-si ia papuci de schmb sa nu faca besici la talpi de la atata mers pe jos.... (ii furam noi tel sa nu poata suna ajutoare...)

cam atat....oricum o sa-mi mai vina multe idei....dar in mare la asta m-am ganit
rocsanyk3
Postat pe 30 Iulie 2008 22:35
rocsanyk3 esti plina de idei, imi place.

Postat pe 1 August 2008 17:21
De la: k3ntutza, la data 2008-07-14 21:47:29si eu sunt impotriva..sa iasa la o bere...nu ma indoiesc de el...ci de prietenii lui...nu se stie niciodata...o noapte iti poate schimba viatza...mai bine sa fii precaut:)))


sa aud ca fac prietenii vre-un gest urat...(aduc fetitze sa-mi distreze barbatul)...nu mai calca pragul usii mele nici unul

¨o noapte iti poate schimba viata¨.....cand e vorba de un accident ceva...asa ca e posibil sa intalneasca pe altcineva si sa-ti schimbe viata se poate imtampla in orice noapte din viata.....asta ar insemna sa nu-l mai lasi pe saracu barbat niciodata cu prietenii.....si daca el gandeste la fel si nu te lasa sa mai iesi cu prietenele ca daca cumva intalnesti pe altul si i se schimba viata...

aici depinde de cat de geloasa e fiecare persoana.....tot timpul ma critica fetele ca nu-s constienta de cat de perversi is barbatii si ca trebuie controlati...ca toti inseala etc ....eu am incredere maxima il viitorul sot....daca ma inseala o data si am dovezi clare ...nu-l mai iert niciodata...imi bag picioarele-n el...el are de pierdut... dar pana atunci n-am de gand sa ma stresez pt niste lucruri care inca nu s-au intamplat si nici nu stiu daca se vor intampla

asa cum eu nu vreau sa fiu stresata la petrecerea burlacitelor...ce faci, unde esti, cine mai e cu tine, cat stai etc..intrebari stresante .....ma gandesc ca si el vrea sa se simta bine cu baietii fara stres....oricum a doua zi povesteste tot
rocsanyk3
Postat pe 2 August 2008 01:02
asta cam asa este roksanik3
iulik_flore
Postat pe 6 August 2008 10:21
Eu ma gandesc la un separeu ceva, intr-un club, unde sa nu deranjam si sa nu fim deranjate. Sa dansam o noapte intreaga, sa radem... M-am gandit si la cateva articole de imbracaminte: voalul cumnatei si jarteluta ei. Sa nu credeti ca astea vor fi singurele articole, astea stiu doar ca nu vor lipsi.
fantome
Postat pe 22 August 2008 14:11
si eu as vrea sa fac petrecerea burlacelor,si pt el imi doresc sa si-o faca am incredere in el si stiu si cu cine s-ar duce ..si mai am o vb ce nu stii nu-ti face rau dc face vreo prostie ar face bine sa o faca cu cap cat sa nu aflu niciodata.

cat despre ce voi face ca sa ne simtitm cat mai bine si cu cine voi petrece inca nu am stabilit mai am un an la dispozitie:D(abia la anu fac cununia religioasa si atunci si petrecerea)
sweetyeye
Postat pe 27 August 2008 20:44
ca si idei pt petrecerea burlacelor nush exact,cred ca as face-o intr-un loc unde sa ma simt bine cu persoanele care vin,acasa sau intr-un club.Anul trecut am fost la o petrecere a burlacitelor a unei prietene care si-a facut-o in Cabaret,era undeva in luna octombrie...si a fost superrrr...Ganditi-va ca eram vreo 20 de fete la masa ,dansam tipam cantam ...toata lumea se uita la noi:P
toXicuta
Postat pe 27 August 2008 21:07

Cabaret?! iCora tocmai mi-ai dat o idee...
fantome
Postat pe 28 August 2008 08:12
Mie una imi place mai mult Fratelli,e alta atmosfera,se pune si muzica veche...deci merge perfect...si cadrul e super misto.Bafta!
toXicuta
Postat pe 30 August 2008 13:41
Eu zic ca nu conteaza foarte tare unde faci petrecerea burlacelor atata timp cat le ai alaturi de tine pe cele mai bune prietene din viata ta, poti sa fii sigura ca va fii super.Intotdeauna ne-am distrat de minune. Iar in ceea ce il priveste pe EL... daca vrea petrecere a burlacilor sa faca... Daca nu aveam incredere in el, nu-l mai luam de barbat...
Ancush
Postat pe 3 Septembrie 2008 08:30
Cred ca voi alege Club Oldies. Muzica pe toate gusturile (multa muzica veche), atmosfera placuta si pot aduce si prajituri.
fantome
Postat pe 3 Septembrie 2008 15:14
eo n`am nika impotriva...dk vrea s aiba parte de o petrecere a burlacilor atata timp kt am ji eo

Postat pe 23 Septembrie 2008 21:24
faza cu tigancile e super super tare !
dana_lacatusu
Postat pe 29 Septembrie 2008 16:33
Hai domnisoarelor, suntem pe punctul de a ne casatori si ne facem griji ca viitorii nostri soti pe care-i iubim atat ne-ar insela cu vreo stripper-itza sau ce???
dana_lacatusu
Postat pe 29 Septembrie 2008 16:42
de inselat nu cred ca se pune problema...poate fetele nu vor ca sotii lor sa se distreze nnoi ne-am hotarat sa o facem in aceeasi seara sa nu inebuneasca nimeni pe acasa...
Distractie placuta si la petrecere si mai ales la nunta!Va pupic
AndreeaNita
Postat pe 1 Octombrie 2008 08:37
Mie imi organizeaza nasa (prietena mea cea mai buna) petrecerea, asa stiu ca se face. Va fi surpriza pentru mine, deci nu stiu ce mi se pregateste :-??
Iubirea mea va avea petrecerea lui cu baietii. Nu imi fac griji, e cu capul pe umeri si ma iubeste la nebunie, si nu il intreseaza alta femeie! deci incredere 100% chiar daca e la un club de strip...whatever..
machiajoradea
Postat pe 1 Octombrie 2008 12:44
foarte dragutz
Petrecere frumoasa!
AndreeaNita
Postat pe 2 Octombrie 2008 08:42
Am avut petrecerea burlacitelor .....am invitat vre-o 20 de fete ...eram eu toata incantata de faza cu tigancile le-am povestit ca vreau sa ne mascam sa iesim prin oras ca nebunele, ca am o gramada de lucruri pregatite...ce am spus in mesajele de mai sus... dar cred ca le-a speriat ideea si m-am trezit sambata seara ca eram doar eu cu sormea si varamea in apartament plictisite ...pe la 8 asa....sunam....nu raspundea nici una la tel sau care raspundea zicea ca nu mai poate veni ca s-a intamplat ceva.....au mai venit usor, usor pana pe la ora 10 ne-am adunat 8 fete.....stateam noi plictisite si ascultam muzica..mai vorbeam.....beam un cocktail cu lichior de mere si suc de portocale....si zice o prietena....nu ai ceva mai tare?.....scot o sticla de jack daniels ... energizante....si punem cate un 50g de pers ciocnim noi....zic eu.....hai sa-l dam peste cap....si aici a inceput totul........din plictiseala care o aveam....a iesit un show ....nu m-am simtit in viata mea atat de bine ca in seara aia..
Mi-am pus un voal aiurit si o rochita alba si-am inceput sa chiuim si sa cantam tot felul de prostii inventate pe loc...ne-am vopsit parul in culori parca eram papagali
Radeam, povesteam, ne prosteam.....ne-am pus toate in cerc si jucam jocul ala cu invartitul sticlei si cine cadea CAP trebuia sa-i deseneze ceva pe fata celeilalte....si acolo sa vezi organe sexuale masculine desenate pe fata si scene erotice....ne pisam pe noi de ras....am topit o sticla de jack in 5....ca celelalte 3 erau soferite.....
Si cum eram noi incalzite ne-am inarmat cu fluiere si alta sticla de jack si am mers la discoteca....ajunse acolo se uita lumea la noi ca la nebuni......dedicatii pt burlacite....saream, chiuiam,tipam, fluiaram......ne facea lumea poze...veneau ma felicitau..faceau poze cu noi.....a iesit un show tare de tot....dupa aia am mers in alta discoteca....am facut show si acolo...ne-am intors in prima faceam trenuletul aveau o bara de streaptese....ne prosteam toate acolo...
Dupa aia ne-am intors acasa am facut un gratar pe terasa....ca dupa atata bautura mergeau niste aripioare.....am mai stat am mai ras si dupa aia ne-au sunat baietii sa mergem sa-i aducem acasa de la nuj ce restaurant.....ne-am adunat si pe la 6 dimineata s-a spart gasca....fiecare la casele lor
am sa pun poze......
Va pup si sper sa va distrati la fel de bine ca mine....si sa nu va suparati indiferent ce s-ar intampla.....mie mi-au tras teapa 10 fete dar m-am distrat mult mai bine cu cele care au venit si mi-au demonstrat ca-mi sunt cu adevarat prietene....
rocsanyk3
Postat pe 4 Octombrie 2008 13:52
vrei ceva haios,de bun gust,ceva care v-a atrage atentia si v-a ramane mereu in memoria voastra?atunci iti recomand sa faci o vizita la magazinul just4girls(bd corneliu coposu,nr 1b)sau pe www.just4girls.ro si acolo ai sa gasesti cam tot ce isi poate dori o femeie.stiu k suna reclama,dar credeti-ma pozele de pe site sunt reale(sti k pe alte site-uri se promoveaza produse prost calitativ maden china?cu copy-paste se poate face orice)va multumesc k am avut sansa sa va scriu aceste cateva randuri si doar daca intatri pe site o sa gasiti cam tot ce am spus,restu va asteapta la magzin.....
va poop dulce astept intrebari si iedi(daca gasiti ceva mai ok ,astept sa-mi dati de veste)
sweet_crssy
Postat pe 9 Octombrie 2008 18:35
Bravo Roxanika.
Petrecerile noastre sunt asemanatoare, doar ca eu mi-am organizat singura petrecerea.
fantome
Postat pe 11 Octombrie 2008 11:32
nu stiu cum va fi...imi doresc muuuult o petrecere a burlacitelor...de petrecerea burlacilor nu`mi fac griji...va fi si fratemiu` si varmiu` pe acolo :d...si chiar daca nu...am incredre...felicitari pt petrecere ...si mai astept idei...eu am nunta la anu` in august..:d...pooop fetele!
Heleen
Postat pe 17 Octombrie 2008 06:15
f tare roksanik3
ti-am vizionat si pozele
v-ati distrat de minune

da' din club nu ai poze???
poooici
iulik_flore
Postat pe 17 Octombrie 2008 15:40
De la: fantome, la data 2008-10-11 11:32:25Bravo Roxanika.
Petrecerile noastre sunt asemanatoare, doar ca eu mi-am organizat singura petrecerea.

si eu mi-am organizat-o singura....
rocsanyk3
Postat pe 22 Octombrie 2008 02:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
restaurant craiova 7 De la: cj25har 11 Iulie 2010 12:40
Fini cautam Nasi 2 De la: daniellem 24 August 2010 23:58
CAUT SOTIE PT. FRATELE MEU 15 De la: rricarda2003 31 Mai 2010 19:25
casuta pentru bani 34 De la: CRINUT 10 Februarie 2010 16:10
cat de des ati fost la ginecologie? 61 De la: grace007948 15 Martie 2010 16:36