Setari Cookie-uri

ce sfaturi aveti contra ejacularii precoce?

sotul meu are o problema de la o vreme sufera de ejaculare precoce si nu stiu ce sa cred , am fost putin certati o vreme apoi s-au linistit apele, dar el munceste si foarte mult este sofer pe tir, Am inteles ca majoritatea soferilor au probleme sexuale la un moment dat nu stiu daca e adevarat sau e doar un zvon.
Ce ma sfatuiti?
julien90
Postat pe 21 Octombrie 2010 22:52
De la: julien90, la data 2010-10-21 22:52:34sotul meu are o problema de la o vreme sufera de ejaculare precoce si nu stiu ce sa cred , am fost putin certati o vreme apoi s-au linistit apele, dar el munceste si foarte mult este sofer pe tir, Am inteles ca majoritatea soferilor au probleme sexuale la un moment dat nu stiu daca e adevarat sau e doar un zvon.
Ce ma sfatuiti?


deci...
1..ejaculeaza precoce
2..v.ati certat
3..e sofer pe tir
4..zvon sau adevar

eu zic...parerea mea ca aceasta situatione sexuala si des intalnita se intampa pt ca si din cauza ca.....o uzeaza prea des .....un lucru uzat nu mai e un bun functionabil...comestibil....ce stiu eu....aici vorbim de chestia aia care cand doarme cand se scoala......nu il intrebi si tu cate canale urat mirositoare invadeaza ?cam cat sta plecat .....si pe unde circula mai des.....ca sa imi fac o idee
cand va veni din cursa acasa.....spune.i asa...
-barbate ,barbate daca repede vei mai ejacula ....numa canalul va cunostea scula ta.....ori ma ti cu ora ori iar ne vom certa...
si chiar te cred ca munceste cu ora....saracul de el...de unde o avea atata energie ....drumul e lung.....
mai rarut si mai bine....
Celia_29
Postat pe 21 Octombrie 2010 23:05
De la: julien90, la data 2010-10-21 22:52:34sotul meu are o problema de la o vreme sufera de ejaculare precoce si nu stiu ce sa cred , am fost putin certati o vreme apoi s-au linistit apele, dar el munceste si foarte mult este sofer pe tir, Am inteles ca majoritatea soferilor au probleme sexuale la un moment dat nu stiu daca e adevarat sau e doar un zvon.
Ce ma sfatuiti?


sa citesti un forum de specialitate sau alte cateva site-uri de specialitate daca pe la un doctor nu aveti timp sa ajungeti ... sfatul meu e sa nu iti pui intrebari inutile pe kudika....
dandanaua_reloaded
Postat pe 21 Octombrie 2010 23:05
De la: julien90, la data 2010-10-21 22:52:34sotul meu are o problema de la o vreme sufera de ejaculare precoce si nu stiu ce sa cred , am fost putin certati o vreme apoi s-au linistit apele, dar el munceste si foarte mult este sofer pe tir, Am inteles ca majoritatea soferilor au probleme sexuale la un moment dat nu stiu daca e adevarat sau e doar un zvon.
Ce ma sfatuiti?


ejacularea precoce apare la barbatii care gandesc prea mult ... secretul e in "a nu gandi" ...dar e greu de ajuns aici
battleofwits
Postat pe 21 Octombrie 2010 23:13
recomand produse naturiste chinese brush stud 100 warrior horse le-am comandat ptr sotul meu si au dat rezultate dupa ceva timp se aplica cu 2 min inainte de a trece la treaba :D asa ca va recomand cu caldura ww.sexshop-romantic.ro
paula11
Postat pe 21 Octombrie 2010 23:53
mersi fetelor o sa mai incerc si pe alte siteuri de specialitate, ma gandeam ca mai sunt femei ale caror barbati au trecut prin momente din astea mai dificile.... dar acum o sa incerc sa citesc si despre chinese brush si celelalte care mi le-ai enumerat .ms paula
julien90
Postat pe 22 Octombrie 2010 00:01
spune-mi te rog ce produse ai folosit de a dat rezultat
kudika_927782
Postat pe 15 Iulie 2013 21:36
Buna Iubita, si eu am trecut prin aceeasi situatie si stiu ce simti. Vezi ca exista o solutie care face minuni si e foarte ietina. Suifan este numeste. Nu am voie sa scriu site-ul aici, asa ca scrie pe google suifan original
SelenaGi
Postat pe 17 Iunie 2015 09:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
menstruatia 9 De la: valy90 1 Martie 2011 19:01
CHISTURI OVARIENE 33 De la: 1 August 2013 15:05
Piciorul diabetic 3 De la: romdesimed 31 Mai 2009 09:32
se poate face odata cu cezariana si abdominoplastia? 2 De la: kudika_pudika 31 August 2011 21:37
La ce e bun Steriletul? 7 De la: ela367 10 Iulie 2009 19:42