Setari Cookie-uri

Cum e barbatul taur?

De la: scorpio67, la data 2011-01-29 10:31:48
De la: kudika_daniella, la data 2011-01-29 10:27:33iar toate cele care au jignit barbatii taur.....poate k nu ii stiti prea bine. barbatul taur e foarte atent si familist convins....dar probabil va plac alte zodii care va prostesc ...sau cine stie..


Dragutza sunt si boi incaltati printre tauri si unele dintre noi chiar nu tinem sa-i cunoastem pe toti sau mai bine pe mai multi.Iar faza cu prostitul e chiar idioata daca a vrut sa fie jignire.Tine-ti boul sanatoasa daca il ai si cu asta basta.
bravoo fi tu mai zodiacalaa ,,ce doar nu o fi ya mai zodiacala ca tn
thadoogback
Postat pe 29 Ianuarie 2011 10:33
sunt RAI,adevarat ca sunt f egoisti..traiesc cu unul de 20 de ani..mai stau 2 luni si ma duc in lumea mea..si cum e al meu mai am cel putin 2 cunostinte care mi-au zis ca sunt la fel...singura parte buna e ca sunt familisti...dar te vei convinge pe parcurs
kudika314388
Postat pe 29 Ianuarie 2011 17:47
De la: scorpio67, la data 2011-01-29 10:31:48
De la: kudika_daniella, la data 2011-01-29 10:27:33iar toate cele care au jignit barbatii taur.....poate k nu ii stiti prea bine. barbatul taur e foarte atent si familist convins....dar probabil va plac alte zodii care va prostesc ...sau cine stie..


Dragutza sunt si boi incaltati printre tauri si unele dintre noi chiar nu tinem sa-i cunoastem pe toti sau mai bine pe mai multi.Iar faza cu prostitul e chiar idioata daca a vrut sa fie jignire.Tine-ti boul sanatoasa daca il ai si cu asta basta.

vesnicele razboaie diametral opuse

scorpion VS taur


( )
kudika195501
Postat pe 29 Ianuarie 2011 18:57
De la: kudika314388, la data 2011-01-29 17:47:17sunt RAI,adevarat ca sunt f egoisti..traiesc cu unul de 20 de ani..mai stau 2 luni si ma duc in lumea mea..si cum e al meu mai am cel putin 2 cunostinte care mi-au zis ca sunt la fel...singura parte buna e ca sunt familisti...dar te vei convinge pe parcurs

Doamna mea, a fi rau, nu este o predispozitie astrala, oamenii pot fii rai sau buni din cu totul alte motive determinante ori predispozante. Iar un om nu este numai bun sau numai rau indiferent de zodie, rasa, apartenenta politica, religioasa, statut social , etnie, etc...

(un , pentru o stimabila doamna, din partea unui taur sau bou uneori )
kudika195501
Postat pe 29 Ianuarie 2011 19:08
De la: kudika195501, la data 2011-01-29 18:57:37
De la: scorpio67, la data 2011-01-29 10:31:48
De la: kudika_daniella, la data 2011-01-29 10:27:33iar toate cele care au jignit barbatii taur.....poate k nu ii stiti prea bine. barbatul taur e foarte atent si familist convins....dar probabil va plac alte zodii care va prostesc ...sau cine stie..


Dragutza sunt si boi incaltati printre tauri si unele dintre noi chiar nu tinem sa-i cunoastem pe toti sau mai bine pe mai multi.Iar faza cu prostitul e chiar idioata daca a vrut sa fie jignire.Tine-ti boul sanatoasa daca il ai si cu asta basta.

vesnicele razboaie diametral opuse

scorpion VS taur


( )


Te inseli! Eu nu intreb pe nimeni din ce zodie este si incerc sa nu-mi fac pareri superficiale in functie de zodii! Eu cu geamanul meu dupa zodie nu ne potrivim , dar facem o echipa super! Conteaza calitatile pe care le avem fiecare ca oameni!

Postat pe 29 Ianuarie 2011 20:11
De la: scorpio67, la data 2011-01-29 20:11:45
De la: kudika195501, la data 2011-01-29 18:57:37
De la: scorpio67, la data 2011-01-29 10:31:48
De la: kudika_daniella, la data 2011-01-29 10:27:33iar toate cele care au jignit barbatii taur.....poate k nu ii stiti prea bine. barbatul taur e foarte atent si familist convins....dar probabil va plac alte zodii care va prostesc ...sau cine stie..


Dragutza sunt si boi incaltati printre tauri si unele dintre noi chiar nu tinem sa-i cunoastem pe toti sau mai bine pe mai multi.Iar faza cu prostitul e chiar idioata daca a vrut sa fie jignire.Tine-ti boul sanatoasa daca il ai si cu asta basta.

vesnicele razboaie diametral opuse

scorpion VS taur


( )


Te inseli! Eu nu intreb pe nimeni din ce zodie este si incerc sa nu-mi fac pareri superficiale in functie de zodii! Eu cu geamanul meu dupa zodie nu ne potrivim , dar facem o echipa super! Conteaza calitatile pe care le avem fiecare ca oameni!

...ei glumeam...am amici/e scorpioni...de altfel baietelul meu e scorpion si ne intelegem destul de bine
kudika195501
Postat pe 29 Ianuarie 2011 20:15
Nu este asa,de exemplu tata este in zodia taur.Si nu a mintit pe nimeni,nu a facut nimic rau.Deci sa nu crezi toti prostii! :
kudika344062
Postat pe 29 Ianuarie 2011 20:20
Eu sunt casatorita cu un barbat zodia taur si chiar ma uimeste sa citesc ca sunt egoisti. el nu e egoist, zgarcit.
vor liniste, pace dar se enerveaza usor, apoi cand e vina lor si fac pe cocosul tot ei vin la tine de parca nimic nu s-a intamplat.. eu sunt rac si adevarul e ca a suportat multe de la mine si tot nu a fugit sau nu pleaca de acasa.
d47
Postat pe 29 Ianuarie 2011 21:35
Eu sunt casatorita cu un barbat zodia taur si chiar ma uimeste sa citesc ca sunt egoisti. el nu e egoist, zgarcit.
vor liniste, pace dar se enerveaza usor, apoi cand e vina lor si fac pe cocosul tot ei vin la tine de parca nimic nu s-a intamplat.. eu sunt rac si adevarul e ca a suportat multe de la mine si tot nu a fugit sau nu pleaca de acasa.
d47
Postat pe 29 Ianuarie 2011 21:35
ti-am mai zis k e diferenta intre bou si taur...inca mare..dar se vede ca nu o stii....iar eu nu am jignit...ci tu jignesti facand taurii boi cand nici macar nu ii cunosti...dar bine avand in vedere ca esti scorpion ....deci o fricoasa ..trebuie sa intepi pe altii sa te simti bine...
kudika_daniella
Postat pe 29 Ianuarie 2011 21:49
da chiar asa.....stii care e diferenta dintre bou si taur?????
kudika_daniella
Postat pe 29 Ianuarie 2011 21:53
De la: d47, la data 2011-01-29 21:35:04Eu sunt casatorita cu un barbat zodia taur si chiar ma uimeste sa citesc ca sunt egoisti. el nu e egoist, zgarcit.
vor liniste, pace dar se enerveaza usor, apoi cand e vina lor si fac pe cocosul tot ei vin la tine de parca nimic nu s-a intamplat.. eu sunt rac si adevarul e ca a suportat multe de la mine si tot nu a fugit sau nu pleaca de acasa.

...un tablou real
kudika195501
Postat pe 29 Ianuarie 2011 21:55
Salut! mai intai nu trebuie sa te iei dupa ce spun zodiile si alte stele vesnice. ok,unele trasaturi sunt valabile la toti taurii..dar la altii nu. eu cunosc destui tauri..si am avut 2 relatii cu acesti nativi. Cert e ca stiu sa iubeasca o femeie,dar acum depinde si pana cand!...si daca este chiar perechea potrivita. una din marile greseli pe care o poti face e sa grabesti un taur..el este incet..trebuie sa gandeasca,sa masoare,sa cantareasca posibilitatile. daca este ok..te va accepta langa el..daca nu..nici nu iti va spune clar nu,dar o vei simti pe pielea ta..nu te va mai suna des,va evita subiectele delicate...si in final va trece la alta relatie. pe de alta parte,daca sunteti perechea potrivita,si va iubiti..iti va fi un sot credincios si un tata bun. asadar...nu-l grabi!2 luni e prea putin timp ca sa te muti cu cineva!...nu fa pasi gresiti degeaba si lasa-i timp sa accepte schimbarea!
Mult succes!
Irene_Hreniuc
Postat pe 29 Ianuarie 2011 23:47
frumos sa vad ca o fata tare fitzoasa probabil aventurata cu cel putin 100 de barbati pe an isi da cu parerea dar nici nu stie ca zodia taur se refera la taur .....iar boul e ala de langa ea.....in fine.....ce sa zic asa e romania fetele frumoase ....doar frumusetea e de ele.....nu mai zic nimik ca mi bat capul degeaba doar diferenta ce ai facut o intre un taur si un bou ma face sa cred ca nu intelegi nik din ce spun.............
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:11
De la: kudik_florentin, la data 2011-01-30 01:11:09frumos sa vad ca o fata tare fitzoasa probabil aventurata cu cel putin 100 de barbati pe an isi da cu parerea dar nici nu stie ca zodia taur se refera la taur .....iar boul e ala de langa ea.....in fine.....ce sa zic asa e romania fetele frumoase ....doar frumusetea e de ele.....nu mai zic nimik ca mi bat capul degeaba doar diferenta ce ai facut o intre un taur si un bou ma face sa cred ca nu intelegi nik din ce spun.............

...hai Jettt!...fitos esti tu...ca din avatar "striga"...pa si "succese"
kudika195501
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:18
las-o in pace nu vezi ca nici ea nu stie ce scrie.....probabil asta e educatia unui scorpion.....mincinos...infidel....si invidios.....hihihi.....si de fricos ce e inteapa inainte sa fie intepat.....hihihi......mai bine n -ar exista scorpioni.....ne strica reputatia
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:18
n-o mai intreba....daca stia nu scria chestii analfabete akolo
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:19
pai daca nu stii sa-i oferi unui barbat ce-i trebuie poate sa fie a 14 zodie ca tot nu sta cu tine....si-n plus.....doar unei aventuriere nu i ar place un barbat taur.....te rog sa nu ma contrazici......ok?
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:24
@florentin...pai da si tu frate "citeaza"...eu de unde sa stiu la cine raspunzi
kudika195501
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:28
bai tu care tot folosesti cuvantul bou....probabil ai vre-o fantezie cu unul ....de asta tot folosesti cuvantul asta....eu n-am auzit de zodia BOU ......dar vazand ca nu esti informata..as vrea sa stii ca barbatii din zodia taur sunt unii dintre cei mai puternici si neinfricati..familisti..iubitori..putini care arata naspa..si-n plus zodia asta are o atractie la bani....oare ce vor femeile mai mult de atat???.....aaaaaa cred ca mi-am dat seama...pentru unele ce sunt contra taurilor probabil nu le mai ajunge aia 22 cm..............DAR NICI TAURILOR NU LE PLAC GALETILE......uite de ce toti barbatii TAUR au femei cuminti si le respecta (DOAR PE ALEA CUMINTI)
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:36
AUZI.......BARBATII TAUR NU RESPECTA ORICE FEMEIE DE LA COLTUL STRAZII SA STII TU ASTA.....
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:37
IAR REFERITOR LA PRETENTII.......PROBABIL ARE SI VALOARE DACA ISI PERMITE SA FACA PRETENTII....NU CREZI?
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:38
iote...taurul cand se infurie ....frate...pune nistedin astea ...sunt mai expresive
kudika195501
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:40
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare........... MULTUMESC :))))) :d
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:42
DA E ADEVARAT....SI DE ASTA NU EXISTA NICI FEMEIE NEBATUTA DE SOT....ERA MAI MIJTO INAINTE CA SE CASATOREAU SI DE FRICA SA NU RAMANA IN STRADA VREUNUL DIN EI SE SUPORTAU O VIATA DUPA CARE SPUNEAU CA AU TRAIT DEGEABA...............WOW CE MIJTO...........EU NU-MI DORESC ASTA
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:46
De la: kudik_florentin, la data 2011-01-30 01:46:37DA E ADEVARAT....SI DE ASTA NU EXISTA NICI FEMEIE NEBATUTA DE SOT....ERA MAI MIJTO INAINTE CA SE CASATOREAU SI DE FRICA SA NU RAMANA IN STRADA VREUNUL DIN EI SE SUPORTAU O VIATA DUPA CARE SPUNEAU CA AU TRAIT DEGEABA...............WOW CE MIJTO...........EU NU-MI DORESC ASTA

exista femei nebatute de sot...crede-ma
kudika195501
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:49
EXACT....BARBATUL IDEAL NU SE VA CASATORI NICIODATA CU O FATA DE LA COLTUL STRAZII....RESPECTA-L SI VEI FI RESPECTATA....PROMIT EU :))))))))))
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:50
De la: kudik_florentin, la data 2011-01-30 01:50:40EXACT....BARBATUL IDEAL NU SE VA CASATORI NICIODATA CU O FATA DE LA COLTUL STRAZII....RESPECTA-L SI VEI FI RESPECTATA....PROMIT EU :))))))))))

...asa e...dar nu judeca nici macar o femeie de la coltul strazii(cum zici)pana nu o cunosti
kudika195501
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:53
FOARTE CURIOS E CUM TE PREFACI TU IN FATA UNUI BARBAT DIN ZODIA TAUR.....DACA EI TAC......NU INSEAMNA CA SUNT SI PROSTI ..BAGA BINE-N CAP ASTA
kudik_florentin
Postat pe 30 Ianuarie 2011 01:57
De la: kudik_florentin, la data 2011-01-30 01:57:11FOARTE CURIOS E CUM TE PREFACI TU IN FATA UNUI BARBAT DIN ZODIA TAUR.....DACA EI TAC......NU INSEAMNA CA SUNT SI PROSTI ..BAGA BINE-N CAP ASTA

...da asa e...dar vezi ca ai uitat caps lock-ublocat...si asapare ca strigi ...asa e in comnicarea aceasta scrisa
kudika195501
Postat pe 30 Ianuarie 2011 02:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
care sunt sansele ca o relatie dintre un rac si o leoaica sa mearga? 15 De la: y_anm_d 14 Mai 2010 19:23
Eu pesti ,el BERBEC :(( 14 De la: oana1111 2 Decembrie 2010 17:23
horoscop balanta ridicol 6 De la: yumy 22 Iulie 2010 17:51
care sunt sansele pentru o relatie de lunga durata intre un barbat rac si o fata din balanta 23 De la: kudika135154 17 Martie 2010 09:41
salutare tuturor! 7 De la: cjcj 31 August 2016 11:53