Setari Cookie-uri

Castiga bijuterii marca Pilgrim!

[b]Kudika si Pilgrim te invita la concurs![/b]

Alege produsul preferat marca Pilgrim de pe www.jadealliance.ro si spune-ne de ce ti se potriveste. Poti castiga unul dintre cele trei vouchere oferite de Pilgrim :

premiul I -voucher in valoare de 200 ron;
premiul II - voucher in valoare de 150 ron;
premiul III - voucher in valoare de 100 ron.

Concursul se desfasoara in perioada 01-15 martie 2011 iar castigatoarele vor fi anuntate in data de 16 martie 2011.

Mult succes!
concursKudika
Postat pe 1 Martie 2011 10:37
Mi se potriveste Ceasul Pilgrim Roz....prin culoarea roz ies in evidenta si ma face sa ma simt minunat.Este un ceas elegant,cu stil si as fi foarte fericita sa il port.
Paula_Ramona
Postat pe 1 Martie 2011 11:02
Cred ca mi se potriveste acest inel http://www.jadealliance.ro/cumpara/inel-placat-cu-argint-881434. Este placat cu argint, finut, elegant, care nu epateaza in mod special, mai conservator, ca si mine, dar stilat si mereu la moda.
alelove
Postat pe 1 Martie 2011 11:22
Toate bijuteriile sunt unicate in felul lor, cine nu si-ar dori sa intre in posesia unui premiu? Imi place foarte mult ceasul Pilgrim de culoare mov, si cred ca mi se potriveste, doarece este una din culorile mele preferate care se ragaseste de multe ori in tinuta mea, este o culoare calda, vesela, ca si mine :P. Multa bafta tututor!
ionelaliliana
Postat pe 1 Martie 2011 12:38
Consider ca mi se potriveste pandativul coroana. Il vad ca pe un simbol al zodiei in care sunt nascuta (leu).
http://www.jadealliance.ro/cumpara/charm-coroana-881878
d_dana_c
Postat pe 1 Martie 2011 12:40
mie imi place foarte mult ceasul Pilgrim negru ,pentru ca se asorteaza cu stilul meu de a ma imbraca si asa il voi purta in fiecare zi!
violet2010
Postat pe 1 Martie 2011 14:09
Mi se potriveste Ceasul Pilgrim Alb deoarece se incadreaza perfect stilului meu vestimentar.
butterfly_89
Postat pe 1 Martie 2011 17:59
Astazi cu ocazia frumoasei zile de 1 Martie, am reusit sa descopar minunatia bijuteriilor Pilgrim, calitatea de care dau dovada, ador bijuteriile Pilgrim.... Consider ca fiecare bijuterie Pilgrim este creata pentru a reda zambetul pe buze femeilor, bucuria sufleteasca si un look de invidiat. Nu stiu daca am un produs preferat, toate bijuteriile Pilgrim sunt superbe, dar daca trebuie sa descriu un produs care mi-a captat atentia in mod deosebit, acela este bratara bratara Awarneness, este adorabila, culoarea este foarte calda, iti da o stare de bine, este o bratara eleganta, demna de admirat, este o bratara ce capteaza atentia, este o bratara care ma reprezinta, impreuna facem perechea potrivita...
Ana_Maria_Mihaiu
Postat pe 1 Martie 2011 20:05
Eu nu gasesc nicaieri scris ce trebuie facut la acest concurs. Va rog, ma lamureste careva?
d47
Postat pe 1 Martie 2011 22:58
Ceasul Pilgrim negru e foarte reusit...si imi place.
L-as purta la multe tinute de-ale mele.
Usor de asortat cam cu orice.
corneliacornelia
Postat pe 2 Martie 2011 07:53
Ceasul Pilgrim, negru e cel care imi place cel mai mult,e un ceas foarte elegant, care se potriveste stilului meu vestimentar.
little_glamour
Postat pe 2 Martie 2011 08:32
mi se potriveste colierul antic joy, este frumos, deosebit si clasic.
alge
Postat pe 2 Martie 2011 10:01
buna ziua! toate bijuteriile sun divine! eu m-as opri la ceasul Pilgrim verde, pentru ca ceasurile ma fascineaza , iar acesta chiar m-a impresionat! este exceptional!are o culoare vie care este si preferata mea si mereu imi da o stare de buna dispozitie si veselie! daca o sa castig concursul voi fi foarte fericita sa port la mana o asemenea minunatie, daca nu o sa mai incerc, poate intr-o zi imi va surade si mie norocul!multa bafta!
kudika357668
Postat pe 2 Martie 2011 10:33
sunt foarte multe bijuterii pe care le-as alege dar una care mi-a atras atentia sunt CERCEII BOUQUET fiinca sunt foare frumosi si sunt ceea ce poti sai asortezi la tinute de zi sau de seara
Mocanu_ely
Postat pe 2 Martie 2011 12:45
Ceas Pilgrim Negru - sunt o mare amatoare de ceasuri, imi plac enorm de mult, iar acesta chiar este un ceas pe care l-as purta cu mare placere ci totodata un ceas care ma reprezinta!
gazamica_elena
Postat pe 2 Martie 2011 13:27
Ceas Pilgrim Negru - mi-ar placea forte mult si asa al meu s-a stricat.
kudika113923
Postat pe 2 Martie 2011 13:38
Bratara Rough- foarte originala
kudika113923
Postat pe 2 Martie 2011 13:40
Colier Secret Garden foarte elegant
kudika113923
Postat pe 2 Martie 2011 13:42
ceas pilgrim verde mi se potriveste
guesnicolae
Postat pe 2 Martie 2011 14:12
Consider ca ma reprezinta Bratara Rough din piele neagra placata cu elemente de cristal deoarece imi defineste personalitatea. Este o bratara care promoveaza stralucirea, somptuozitatea, avand rolul de a completa tinuta.Imi place sa cred ca incheietura mainii iese mai mult in evidenta purtand aceasta bratara.
Adrianna_Br
Postat pe 2 Martie 2011 14:21
Ceasul Pilgrim negru mi-a atras atentie si consider ca se potriveste stilului meu !
vyoletta_01
Postat pe 2 Martie 2011 15:13
Toate imi plac pentru ca sunt deosebite, au modele care se pot asorta foarte bine cu orice tinuta.
Mi-ar placea sa port ceasul Pilgrim alb deoarece mi se pare deosebit prin finete,simplitate si eleganta.
Design deosebit, mecanism deosebit as fi incantata sa-l port in fiecare zi.
kudika366047
Postat pe 2 Martie 2011 15:37
Consider ca mi se potriveste inelul Bouquet pentru ca este elegant si poate inveseli orice tinuta.
MsKoz23
Postat pe 2 Martie 2011 15:44
Mi se potriveste "Ceasul Pilgrim Roz" , pentru ca ador aceasta culoare !
camelia99
Postat pe 2 Martie 2011 16:04
Sunt foarte multe produse delicate si finute insa m-am oprit la ceasul Pilgrim ALB ... este perfect pentru zilele calduroase care vor veni! La multi Ani tuturor femeilor! Este luna noastra si trebuie sa fim mereu cu zambetul pe buze!!!!!
krimbi
Postat pe 2 Martie 2011 18:28
imi place foarte mult ceasul Pilgrim negru
elena39
Postat pe 2 Martie 2011 18:28
Bijuteriile mele preferate din aceasta colectie sunt: bratara Pilgrim placata argint cu elemente Swarovski de culoare albastra si inelul Still Waters. Bratarile si inelele sunt accesoriile pe care le port cel mai des si dupa care ma uit mereu prin magazine de fiecare data cand am ocazia. In ceea ce priveste bratara aleasa, imi plac foarte mult pietrele de un albastru puternic, intens deoarece albastrul este culoarea mea preferata. Imi place de asemenea ambivalenta designului bratarii; pare un accesoriu destul de pretentios si pretios dar in acelasi timp suficient de versatil cat sa poata fi relativ usor de asortat iar detaliul care face fara indoiala face diferenta si marcheaza totodata calitatea acestui produs este tablita pe care este inscriptionata brandul Pilgrim.
Inelul m-a atras prin simplitatea si totodata rafinamentul sau. Sunt o fire destul de copilaroasa iar steluta mi s-a parut un element delicat care da o nota ludica si originala acestui inel care odata purtat se poate transforma oricand intr-un accesoriu de ,,suflet".
panselutza88
Postat pe 2 Martie 2011 19:16
cu siguranta as alege colierul Stream placat argint...este un colier finutz care mi s-ar potrivi...nu este simplu, dar nici incarcat,.... nu este ieftin, dar nici scump...nu este al meu, dar poate fi...
larissa_personal
Postat pe 2 Martie 2011 19:36
Pandantivul floare placat cu aur, pietre cristalizate Swarovki, este bijuteria care mi se potriveste cel mai bine in aceasta primavara. O vad purtand-o la decolteul unei rochii sau unei bluze de matase, voal sau cashmir. Mie imi plac bijuteriile delicate si consider ca frumusetea unei bijuterii sta in simplitatea si finetea ei. Aceste caracteristici sunt detaliile de baza ale acestui pantantiv si cred ca mi-ar pune in evidenta feminitatea si romantismul.
kudika029927
Postat pe 2 Martie 2011 20:02
Cu greu m-am putut hotari asupra unei singure bijuterii,dar ceasul Pilgrim alb mi-a captat atentia.Primavara a sosit si astept cu nerabdare vara.Cum iubesc pielea bronzata,ceasul alb este alegerea perfecta pentru a imi pune in evidenta bronzul.
leelee20
Postat pe 2 Martie 2011 20:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Meli Melo – Paris 518 De la: michelline_bv 25 Februarie 2010 09:22
Concurs Bottega Verde 2195 De la: concursKudika 19 Martie 2010 17:56
Castiga de la Plafar produse ColonHelp pentru o cura completa de detoxifiere! 173 De la: dragan_danutza 26 Aprilie 2011 15:26
Castiga o CEWE FOTOCARTE cu propriile fotografii! 105 De la: concursKudika 9 Decembrie 2011 11:06
Concurs The Ugly Truth 164 De la: concursKudika 18 Februarie 2010 13:44