Setari Cookie-uri

Ma simt singura si lui nu-i pasa!

De un an jum am o relatie care nu ma mai multumeste deloc,la inceput a fost foarte frumos,ma simteam minunat,m-a simteam iubita ...dupa care dupa 2 luni,de 1mai simtind ca ma evita deoarece nu vroia sa ne vedem (eu fiind cu fetele si el cu baietii) i-am spus ca mrg la el acasa si imi strang lucrurle sa plec daca se mai comporta asa.dupa 30 de min apare si el vazand ca imi strang lucrurile nu a zis absolut nimic si am plecat.Dupa jum de ora realizand k imi pare rau l-am tot sunat disperata plangand k imi cer scuze el nu nu si nu,cand sa aflu dupa ce ne-am impacat dupa 3 sapt(dupa sute de tel si mesaje trimise) k venise fosta lui pretena la el acasa,asta afland fara sa vreau si in ziua impacarii cand m-am dus sa-l iau cu masina sa vb mi-a spus k masina fostei pretene e la el si k trb sa i-o duca acasa.Am trecut peste toata chit ca sufeream.a trecut o luna 2 luni in care imi acorda cat mai putina atentie si imi reprosa k din cauza mea s-a desp de fosta pretena,certurile au tot continuat toata vara cu cuvinte urate si batai deoarece ii ziceam ce ma deranjeaza el se enerva.la fiecare cearta cu mine cand plecam acasa ptr cateva zile ma intorceam tot la insistentele lui tot descopeream pe net loguri cu fosta lui pretena.toate astea au continuat pana acum o luna..(certuri,neintelegeri deoarece nu-i acord libertate,ma dadea afara din casa din orice nimic cand avea nervi,injuraturi)am hotarat sa ne desp,am stat o luna singura in care tot primeam mesaje de la el in care ori ma ataca,ma invinonavea pe mine ori ma injura.pana acum o sapt jum cand tot venea zilnic in parcarea mea spunand k ii pare rau k nu o sa se mai intample ca ma iubeste mult si k nu isi da seama de cea ce face,l-am crezut iar ne-am impacat ptr k in weekendu asta cand ieri a stat o zi intreaga de dim pana seara cu pretenii(motiv fiind k a fost ziua unui coleg) suparata k mie nu imi acorrda deloc atentie la 11 noaptea am fost dupa el sa`l iau.ptr ceast lucru ne-am certat si aseara si azi k nu`l las deloc,k nu`l inteleg si nu ii pot oferi libertate.Azi dimineatza vroiam sa ma duca acasa k sa ne vedem maine ptr a se vedea iar cu pretenii lui fara sa inteleaga i ce situatie sunt eu k am plans o zi si o noapte intreaga din cauza indif lui.m-a lasat acasa in lacrimi tot reprosandumi k aseara nu l-am mai lasat sa mai stea jum de ora.pana si acum plang deaocere nu`l inteleg zice k ma iubeste dar se comporta k un animal fara sentimente si fara suflet.azi l-am tot sunat i`am dat mesaje sa-i spun k numa pot suporta suferinta asta el ma facea proasta si sa-mi caut o cupatie k il sufoc k el vrea libertate!tin sa zic k asa este de un an de zile..dar chiar daca zic ca ma desp de el..nu ma lasa,tot vine sa ne impacam k ma iubeste!!ce sa fac?m-a mintit,a vb cu alte fete de fiecare data cand am fost certati chiar si ptr 2 3 zile,se comporta si urat.dar il iubesc enorm de mult,parca n`as putea sa stau fara el,si cel mai mult ma doare k nu realizeaza cat ma face sa sufar.nu-i pasa.Eu stiu k atunci cand iubesti cu adev nu te simti sufocat!eu as da orice sa simt lucrul acesa din partea lui!Va rog ajutati`ma ce sa fac..cum sa procedez n-as vrea sa ma desp de el k il iubesc cum n`am mai iubit pana acum!
Mango86
Postat pe 10 Aprilie 2011 19:56
Daca nu vrei sa te desparti,atunci stai si sufera.Bataia te scapa de celulita.
Ba cand va aud,ma batut,dar nu vreau sa ne despartim ca-l iubesc,pica Cerul pe mine.
No,ce pot sa zic, la cat mai mult lacrimi si batai. Vad ca asta iti doresti.
Valy90
Postat pe 10 Aprilie 2011 21:10
Omul ti-a zis clar ca esti sufocanta si vrea libertate,te mai si intrebi de ce s-a "intors" la fosta La tine ce sa gaseasca cand il disperi toata ziua si faci scene lacrimogene?Oare se intoarce mereu (tind sa cred ca tu te cam intorci la el in genunchi) pentru ca inca mai vede ceva frumos la tine sau pentru cate o tavaleala ocazionala?Stiu...stiu ....o sa spui ca se intoarce pentru ca te iubeste si nu poate sa traiasca fara tine....
Barbie30_
Postat pe 11 Aprilie 2011 02:34
Aveti o relatie bolnavicioasa. Are dreptate cand te numeste proasta. Chiar esti. Nu ai caracter, esti o persoana slaba, ii permiti sa te maltrateze si mai spui ca il iubesti. Stii bine ce e iubirea si cu toate astea zici ca nu vrei sa-l pierzi. Viitorul tau e compromis daca nu te trezesti.
mimi_ca29
Postat pe 11 Aprilie 2011 07:26
De la: Mango86, la data 2011-04-10 19:56:26De un an jum am o relatie care nu ma mai multumeste deloc............Eu stiu k atunci cand iubesti cu adev nu te simti sufocat!eu as da orice sa simt lucrul acesa din partea lui!Va rog ajutati`ma ce sa fac..cum sa procedez n-as vrea sa ma desp de el k il iubesc cum n`am mai iubit pana acum!


Esti intr-o relatie de care esti total nemultumita, ala nu te iubeste, se poarta super urat cu tine, te bate, te jigneste, te inseala de cate ori are ocazia dar..tu esti fericita langa el si il iubesti? Ce iubesti la el ca nu inteleg?
_Cryssa_
Postat pe 11 Aprilie 2011 08:21
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 08:21:14
De la: Mango86, la data 2011-04-10 19:56:26De un an jum am o relatie care nu ma mai multumeste deloc............Eu stiu k atunci cand iubesti cu adev nu te simti sufocat!eu as da orice sa simt lucrul acesa din partea lui!Va rog ajutati`ma ce sa fac..cum sa procedez n-as vrea sa ma desp de el k il iubesc cum n`am mai iubit pana acum!


Esti intr-o relatie de care esti total nemultumita, ala nu te iubeste, se poarta super urat cu tine, te bate, te jigneste, te inseala de cate ori are ocazia dar..tu esti fericita langa el si il iubesti? Ce iubesti la el ca nu inteleg?


Intrebarea e " de ce o batea"???? Poate facea multe obraznicii si merita bataita
mimi_ca29
Postat pe 11 Aprilie 2011 08:47
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 08:21:14
De la: Mango86, la data 2011-04-10 19:56:26De un an jum am o relatie care nu ma mai multumeste deloc............Eu stiu k atunci cand iubesti cu adev nu te simti sufocat!eu as da orice sa simt lucrul acesa din partea lui!Va rog ajutati`ma ce sa fac..cum sa procedez n-as vrea sa ma desp de el k il iubesc cum n`am mai iubit pana acum!


Esti intr-o relatie de care esti total nemultumita, ala nu te iubeste, se poarta super urat cu tine, te bate, te jigneste, te inseala de cate ori are ocazia dar..tu esti fericita langa el si il iubesti? Ce iubesti la el ca nu inteleg?


te faci ca nu intelegi?
battleofwits
Postat pe 11 Aprilie 2011 08:47
De la: battleofwits, la data 2011-04-11 08:47:36
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 08:21:14
De la: Mango86, la data 2011-04-10 19:56:26De un an jum am o relatie care nu ma mai multumeste deloc............Eu stiu k atunci cand iubesti cu adev nu te simti sufocat!eu as da orice sa simt lucrul acesa din partea lui!Va rog ajutati`ma ce sa fac..cum sa procedez n-as vrea sa ma desp de el k il iubesc cum n`am mai iubit pana acum!


Esti intr-o relatie de care esti total nemultumita, ala nu te iubeste, se poarta super urat cu tine, te bate, te jigneste, te inseala de cate ori are ocazia dar..tu esti fericita langa el si il iubesti? Ce iubesti la el ca nu inteleg?


te faci ca nu intelegi?


Nu mai..chiar nu inteleg!!! Eu stiu ca iubesti un om care te iubeste, care se poarta bine cu tine, care te face sa te simti cel mai important om din viata lui, care te respecta, care te face zi de zi sa-ti doresti si mai mult. Nu inteleg cum poti iubi relele tratamente, jignirile, bataile, ignorantul...

Sau poate ma insel eu?
_Cryssa_
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:02
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 09:02:05ignoratul:


Vreau butonul Modifica inapoi
_Cryssa_
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:04
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 09:02:05
De la: battleofwits, la data 2011-04-11 08:47:36
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 08:21:14
De la: Mango86, la data 2011-04-10 19:56:26De un an jum am o relatie care nu ma mai multumeste deloc............Eu stiu k atunci cand iubesti cu adev nu te simti sufocat!eu as da orice sa simt lucrul acesa din partea lui!Va rog ajutati`ma ce sa fac..cum sa procedez n-as vrea sa ma desp de el k il iubesc cum n`am mai iubit pana acum!


Esti intr-o relatie de care esti total nemultumita, ala nu te iubeste, se poarta super urat cu tine, te bate, te jigneste, te inseala de cate ori are ocazia dar..tu esti fericita langa el si il iubesti? Ce iubesti la el ca nu inteleg?


te faci ca nu intelegi?


Nu mai..chiar nu inteleg!!! Eu stiu ca iubesti un om care te iubeste, care se poarta bine cu tine, care te face sa te simti cel mai important om din viata lui, care te respecta, care te face zi de zi sa-ti doresti si mai mult. Nu inteleg cum poti iubi relele tratamente, jignirile, bataile, ignorantul...

Sau poate ma insel eu?


iti spune je

se simte bine in postura de victima, in felul asta, iubitul ei ii da posibilitatea de a se plnge de viata pe care o are ... nici nu-ti inchipui cata placere se poate obtine din asta
battleofwits
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:05
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 09:04:00
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 09:02:05ignoratul:


Vreau butonul Modifica inapoi


lasa ca si eu am chiulit de la scoala, te inteleg
battleofwits
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:06
De la: battleofwits, la data 2011-04-11 09:05:45se simte bine in postura de victima, in felul asta, iubitul ei ii da posibilitatea de a se plnge de viata pe care o are ... nici nu-ti inchipui cata placere se poate obtine din asta


Inseamna ca-i place relatia asta dar totusi se plange

Tot nu inteleg
_Cryssa_
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:12
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 09:12:32
De la: battleofwits, la data 2011-04-11 09:05:45se simte bine in postura de victima, in felul asta, iubitul ei ii da posibilitatea de a se plnge de viata pe care o are ... nici nu-ti inchipui cata placere se poate obtine din asta


Inseamna ca-i place relatia asta dar totusi se plange

Tot nu inteleg


mai bine ca nu intelegi, trebuie sa treci prin asta ca sa intelegi ... ceea ce nu-ti doresc
battleofwits
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:21
In general, victima se indragosteste si devine dependenta de agresor. In cazul ei, faptul ca el se intoarce la ea si insista sa ramana impreuna, e dovada suprema ca o iubeste nespus. Se lasa manipulata in cel mai bolnavicios mod iar asta o va afecta mult pe viitor daca nu face ceva.
mimi_ca29
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:26
De la: Mango86, la data 2011-04-10 19:56:26De un an jum am o relatie care nu ma mai multumeste deloc,la inceput a fost foarte frumos,ma simteam minunat,m-a simteam iubita ...dupa care dupa 2 luni,de 1mai simtind ca ma evita deoarece nu vroia sa ne vedem (eu fiind cu fetele si el cu baietii) i-am spus ca mrg la el acasa si imi strang lucrurle sa plec daca se mai comporta asa.dupa 30 de min apare si el vazand ca imi strang lucrurile nu a zis absolut nimic si am plecat.Dupa jum de ora realizand k imi pare rau l-am tot sunat disperata plangand k imi cer scuze el nu nu si nu,cand sa aflu dupa ce ne-am impacat dupa 3 sapt(dupa sute de tel si mesaje trimise) k venise fosta lui pretena la el acasa,asta afland fara sa vreau si in ziua impacarii cand m-am dus sa-l iau cu masina sa vb mi-a spus k masina fostei pretene e la el si k trb sa i-o duca acasa.Am trecut peste toata chit ca sufeream.a trecut o luna 2 luni in care imi acorda cat mai putina atentie si imi reprosa k din cauza mea s-a desp de fosta pretena,certurile au tot continuat toata vara cu cuvinte urate si batai deoarece ii ziceam ce ma deranjeaza el se enerva.la fiecare cearta cu mine cand plecam acasa ptr cateva zile ma intorceam tot la insistentele lui tot descopeream pe net loguri cu fosta lui pretena.toate astea au continuat pana acum o luna..(certuri,neintelegeri deoarece nu-i acord libertate,ma dadea afara din casa din orice nimic cand avea nervi,injuraturi)am hotarat sa ne desp,am stat o luna singura in care tot primeam mesaje de la el in care ori ma ataca,ma invinonavea pe mine ori ma injura.pana acum o sapt jum cand tot venea zilnic in parcarea mea spunand k ii pare rau k nu o sa se mai intample ca ma iubeste mult si k nu isi da seama de cea ce face,l-am crezut iar ne-am impacat ptr k in weekendu asta cand ieri a stat o zi intreaga de dim pana seara cu pretenii(motiv fiind k a fost ziua unui coleg) suparata k mie nu imi acorrda deloc atentie la 11 noaptea am fost dupa el sa`l iau.ptr ceast lucru ne-am certat si aseara si azi k nu`l las deloc,k nu`l inteleg si nu ii pot oferi libertate.Azi dimineatza vroiam sa ma duca acasa k sa ne vedem maine ptr a se vedea iar cu pretenii lui fara sa inteleaga i ce situatie sunt eu k am plans o zi si o noapte intreaga din cauza indif lui.m-a lasat acasa in lacrimi tot reprosandumi k aseara nu l-am mai lasat sa mai stea jum de ora.pana si acum plang deaocere nu`l inteleg zice k ma iubeste dar se comporta k un animal fara sentimente si fara suflet.azi l-am tot sunat i`am dat mesaje sa-i spun k numa pot suporta suferinta asta el ma facea proasta si sa-mi caut o cupatie k il sufoc k el vrea libertate!tin sa zic k asa este de un an de zile..dar chiar daca zic ca ma desp de el..nu ma lasa,tot vine sa ne impacam k ma iubeste!!ce sa fac?m-a mintit,a vb cu alte fete de fiecare data cand am fost certati chiar si ptr 2 3 zile,se comporta si urat.dar il iubesc enorm de mult,parca n`as putea sa stau fara el,si cel mai mult ma doare k nu realizeaza cat ma face sa sufar.nu-i pasa.Eu stiu k atunci cand iubesti cu adev nu te simti sufocat!eu as da orice sa simt lucrul acesa din partea lui!Va rog ajutati`ma ce sa fac..cum sa procedez n-as vrea sa ma desp de el k il iubesc cum n`am mai iubit pana acum!


Sa stii ca nu s-au terminat barbatii ....nu trebuie sa-i suporti asa ceva....
cristiana84
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:38
De la: Mango86, la data 2011-04-10 19:56:26De un an jum am o relatie care nu ma mai multumeste deloc,la inceput a fost foarte frumos,ma simteam minunat,m-a simteam iubita ...dupa care dupa 2 luni,de 1mai simtind ca ma evita deoarece nu vroia sa ne vedem (eu fiind cu fetele si el cu baietii) i-am spus ca mrg la el acasa si imi strang lucrurle sa plec daca se mai comporta asa.dupa 30 de min apare si el vazand ca imi strang lucrurile nu a zis absolut nimic si am plecat.Dupa jum de ora realizand k imi pare rau l-am tot sunat disperata plangand k imi cer scuze el nu nu si nu,cand sa aflu dupa ce ne-am impacat dupa 3 sapt(dupa sute de tel si mesaje trimise) k venise fosta lui pretena la el acasa,asta afland fara sa vreau si in ziua impacarii cand m-am dus sa-l iau cu masina sa vb mi-a spus k masina fostei pretene e la el si k trb sa i-o duca acasa.Am trecut peste toata chit ca sufeream.a trecut o luna 2 luni in care imi acorda cat mai putina atentie si imi reprosa k din cauza mea s-a desp de fosta pretena,certurile au tot continuat toata vara cu cuvinte urate si batai deoarece ii ziceam ce ma deranjeaza el se enerva.la fiecare cearta cu mine cand plecam acasa ptr cateva zile ma intorceam tot la insistentele lui tot descopeream pe net loguri cu fosta lui pretena.toate astea au continuat pana acum o luna..(certuri,neintelegeri deoarece nu-i acord libertate,ma dadea afara din casa din orice nimic cand avea nervi,injuraturi)am hotarat sa ne desp,am stat o luna singura in care tot primeam mesaje de la el in care ori ma ataca,ma invinonavea pe mine ori ma injura.pana acum o sapt jum cand tot venea zilnic in parcarea mea spunand k ii pare rau k nu o sa se mai intample ca ma iubeste mult si k nu isi da seama de cea ce face,l-am crezut iar ne-am impacat ptr k in weekendu asta cand ieri a stat o zi intreaga de dim pana seara cu pretenii(motiv fiind k a fost ziua unui coleg) suparata k mie nu imi acorrda deloc atentie la 11 noaptea am fost dupa el sa`l iau.ptr ceast lucru ne-am certat si aseara si azi k nu`l las deloc,k nu`l inteleg si nu ii pot oferi libertate.Azi dimineatza vroiam sa ma duca acasa k sa ne vedem maine ptr a se vedea iar cu pretenii lui fara sa inteleaga i ce situatie sunt eu k am plans o zi si o noapte intreaga din cauza indif lui.m-a lasat acasa in lacrimi tot reprosandumi k aseara nu l-am mai lasat sa mai stea jum de ora.pana si acum plang deaocere nu`l inteleg zice k ma iubeste dar se comporta k un animal fara sentimente si fara suflet.azi l-am tot sunat i`am dat mesaje sa-i spun k numa pot suporta suferinta asta el ma facea proasta si sa-mi caut o cupatie k il sufoc k el vrea libertate!tin sa zic k asa este de un an de zile..dar chiar daca zic ca ma desp de el..nu ma lasa,tot vine sa ne impacam k ma iubeste!!ce sa fac?m-a mintit,a vb cu alte fete de fiecare data cand am fost certati chiar si ptr 2 3 zile,se comporta si urat.dar il iubesc enorm de mult,parca n`as putea sa stau fara el,si cel mai mult ma doare k nu realizeaza cat ma face sa sufar.nu-i pasa.Eu stiu k atunci cand iubesti cu adev nu te simti sufocat!eu as da orice sa simt lucrul acesa din partea lui!Va rog ajutati`ma ce sa fac..cum sa procedez n-as vrea sa ma desp de el k il iubesc cum n`am mai iubit pana acum!
am o curiozitate...ai mai mult de 18 ani? nu s-ar parea...trezeste-te femeie...spala-te pe fata...uita-te in ohlinda si intreaba-te daca asta meriti si asta iti doresti cu adevarat...nu-l lasa sa-si bata joc de tine in halul asta...
iosefina5
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:44
De la: battleofwits, la data 2011-04-11 09:21:12
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 09:12:32
De la: battleofwits, la data 2011-04-11 09:05:45se simte bine in postura de victima, in felul asta, iubitul ei ii da posibilitatea de a se plnge de viata pe care o are ... nici nu-ti inchipui cata placere se poate obtine din asta


Inseamna ca-i place relatia asta dar totusi se plange

Tot nu inteleg


mai bine ca nu intelegi, trebuie sa treci prin asta ca sa intelegi ... ceea ce nu-ti doresc


Nu am trecut si nici nu cred ca voi trece prin asa ceva, sincer Il mananc cu fulgi cu tot daca face figuri
_Cryssa_
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:44
Ceea ce spui tu nu este dragoste,iar ce`ti lipseste tiecel mai mult este DEMNITATEA daca tu`i permiti sa te bata si sa te scoata afara din casa si tot tu te intorci la el este clar ca el isi permite acest comportament din cauza ta.Trezeste`te din visul frumos care s`a transformat in cosmar .Pe cine iubesti mai mult pe el sau pe tine? Doar nu vrei sa credem ca`ti place sa fii batuta ca atunci e o problema de gusturi se cheama sado...Nu accepta asa ceva .Iubeste`te tu in primul rand respecta`te ca esti om ce naiba si o sa vezi ca te va iubi si respecta si el sau daca nu altul.
kudika378160
Postat pe 11 Aprilie 2011 09:47
De la: kudika378160, la data 2011-04-11 09:47:51 Ceea ce spui tu nu este dragoste,iar ce`ti lipseste tiecel mai mult este DEMNITATEA daca tu`i permiti sa te bata si sa te scoata afara din casa si tot tu te intorci la el este clar ca el isi permite acest comportament din cauza ta.Trezeste`te din visul frumos care s`a transformat in cosmar .Pe cine iubesti mai mult pe el sau pe tine? Doar nu vrei sa credem ca`ti place sa fii batuta ca atunci e o problema de gusturi se cheama sado...Nu accepta asa ceva .Iubeste`te tu in primul rand respecta`te ca esti om ce naiba si o sa vezi ca te va iubi si respecta si el sau daca nu altul.


cum altul? Cum crezi tu ca va mai putea iubi un alt barbat care se va purta bine cu ea? Lasa draga ca e mai bine asa...sa sufere, nu?
_Cryssa_
Postat pe 11 Aprilie 2011 10:00
De la: _Cryssa_, la data 2011-04-11 10:00:50
De la: kudika378160, la data 2011-04-11 09:47:51 Ceea ce spui tu nu este dragoste,iar ce`ti lipseste tiecel mai mult este DEMNITATEA daca tu`i permiti sa te bata si sa te scoata afara din casa si tot tu te intorci la el este clar ca el isi permite acest comportament din cauza ta.Trezeste`te din visul frumos care s`a transformat in cosmar .Pe cine iubesti mai mult pe el sau pe tine? Doar nu vrei sa credem ca`ti place sa fii batuta ca atunci e o problema de gusturi se cheama sado...Nu accepta asa ceva .Iubeste`te tu in primul rand respecta`te ca esti om ce naiba si o sa vezi ca te va iubi si respecta si el sau daca nu altul.


cum altul? Cum crezi tu ca va mai putea iubi un alt barbat care se va purta bine cu ea? Lasa draga ca e mai bine asa...sa sufere, nu?


Neata Crysule Tind sa cred ca si ea il cam aduce in stare sa-i traga una peste bot si daca ala vede ca dupa o bataie ea sta frumos pe presul de la usa asteptand sa o primeasca inapoi...
Barbie30_
Postat pe 11 Aprilie 2011 10:53
De la: Barbie30_, la data 2011-04-11 10:53:57 Neata Crysule Tind sa cred ca si ea il cam aduce in stare sa-i traga una peste bot si daca ala vede ca dupa o bataie ea sta frumos pe presul de la usa asteptand sa o primeasca inapoi...

Neatza Barbie Sunt sigura ca si-o merita tipa ca daca n-ar merita-o n-ar sta ea s-o bata ala toata ziua, s-o scoata afara si ea sa se milogeasca de el s-o primeasca inapoi. WTF!!! E oribil!!!!
_Cryssa_
Postat pe 11 Aprilie 2011 11:00
iti dai seama, ca noi, cei din exterior, nu judecam lucrurile decat obiectiv (Asa cum e si bine...nu?) si alt sfat nu avem decat: lasa-l in pace, pleaca de langa el ca nu merge!
tu stii cel mai bine ce e in relatia voastra, dar un barbat care te iubeste (asa cum zici tu ca iti spune dupa ce "va despartiti") nu e in stare sa te bata, sa te minta, sa te insele sa te vada ca plangi si pe el sa il doara in fund.
s-ar putea sa iubirea ta sa se confunde cu un fel de dependenta emotionala,...stii cu cat e el mai rece cu atat esti tu mai interesata.
eu cred ca meriti un tip care sa te faca fericita, si care sa te respecte. nu sa te injure, nu sa iti vorbeasca urat.
indeparteaza-te! si ai grija de tine
Domina1828
Postat pe 12 Aprilie 2011 17:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va mai amintiti prima iubire? 32 De la: ioanab90 14 Ianuarie 2011 12:30
Planuri.. 5 De la: Macika00 12 Ianuarie 2014 07:43
Ratiune si simtire 105 De la: kitty_na 15 Octombrie 2010 20:40
un sfat va rog din suflet!!! 16 De la: quantex 24 Noiembrie 2009 12:32
Iubirea adevarata invinge chiar si boala ? 12 De la: irina2002 3 Iulie 2010 09:46