Setari Cookie-uri

Ce va enerveaza...

O sa incep eu, de stul de abrupt cu (virgula) :)) KUDIKA.

Ma enerveaza forumul, e maro, nu se pot pune link-uri poze, etc.

Ma scot din sarite userii care si dupa mii de ani si-au pastrat nickname-ul din fabrica: "Kudika123456789ZECE!" Tot am impresia ca imi lasa numarul de telefon sau ceva... :))

Ma irita maxim sistemul de citate, e de-a dreptul imbecil, si-mi stric si ochiu' al' de-l mai am bun, tot incercand sa urmaresc zicerile verilor...

Incercati sa NU ma citati, because fac cu nervii rau.
Postarile lui autosoul41, sunt marca inregistrata SC autosoul41 S.A. A.B. IMPEXCOM.
Adica SeReLeu'! :))
Adica PATENT bre!
Cine o face, devine de facto penal, de jure, criminal.
Cam asta e azi, ca m-am epuizat, si-mi merge si netul ca pixu', ceea ce, natural, va doresc si voua. :))
Sa va vad scrisul!
Darkmagic
Postat pe 24 Iunie 2011 11:41
pentru a schimba culoarea forumului, ai un buton cu optiuni. 4 stiluri.

daca te irita, da cu bepanten, trece reoede.

de obicei se inregisreaza la osim. aici esti pe kudika.
uliu
Postat pe 24 Iunie 2011 11:51
Relax, young padawan... :))
Era vorba de un altfel de "maro", mai stilizat.
Nu cer sfaturi, nu urmaresc profile, nu cer prietenii electrice, si in general, bepantenul ala l-am folosit in frageda pruncie... :D
Am vrut doar sa vad si eu ce imprejurari ii mai enerveaza pe bunii useri Kudika.
N-a mers... :))
Darkmagic
Postat pe 24 Iunie 2011 12:22
Suntem calmi,nu ne deranjeaza nimic
piscolino
Postat pe 24 Iunie 2011 12:26
pe mine m-ai enervat tu right now !!!!!
daca nu iti place ,pas ,nu intra e atat de simplu
iar daca insisti ,incearca sa vezi partea buna ,amuzanta a acestui forum
hai ca eu am o zi faina ceea ce natural iti doresc si tie
Ame_ly
Postat pe 24 Iunie 2011 12:27
Multumesc!
Scurt, si ON topic. :))
Tot s-a retinut ceva...n-ati folosit citatele alea nimicitoare...
S-aveti un weekend colorat. :)
Darkmagic
Postat pe 24 Iunie 2011 12:33
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 12:22:22Relax, young padawan... :))
Era vorba de un altfel de "maro", mai stilizat.
Nu cer sfaturi, nu urmaresc profile, nu cer prietenii electrice, si in general, bepantenul ala l-am folosit in frageda pruncie... :D
Am vrut doar sa vad si eu ce imprejurari ii mai enerveaza pe bunii useri Kudika.
N-a mers... :))


force be whit you, master.
uliu
Postat pe 24 Iunie 2011 12:33
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 11:41:01O sa incep eu, de stul de abrupt cu (virgula) :)) KUDIKA.

Ma enerveaza forumul, e maro, nu se pot pune link-uri poze, etc.

Ma scot din sarite userii care si dupa mii de ani si-au pastrat nickname-ul din fabrica: "Kudika123456789ZECE!" Tot am impresia ca imi lasa numarul de telefon sau ceva... :))

Ma irita maxim sistemul de citate, e de-a dreptul imbecil, si-mi stric si ochiu' al' de-l mai am bun, tot incercand sa urmaresc zicerile verilor...

Incercati sa NU ma citati, because fac cu nervii rau.
Postarile lui autosoul41, sunt marca inregistrata SC autosoul41 S.A. A.B. IMPEXCOM.
Adica SeReLeu'! :))
Adica PATENT bre!
Cine o face, devine de facto penal, de jure, criminal.
Cam asta e azi, ca m-am epuizat, si-mi merge si netul ca pixu', ceea ce, natural, va doresc si voua. :))
Sa va vad scrisul!


astazi nici macar tu!
fante_de_dorobanti
Postat pe 24 Iunie 2011 13:08
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 11:41:01O sa incep eu, de stul de abrupt cu (virgula) :)) KUDIKA.

Ma enerveaza forumul, e maro, nu se pot pune link-uri poze, etc.

Ma scot din sarite userii care si dupa mii de ani si-au pastrat nickname-ul din fabrica: "Kudika123456789ZECE!" Tot am impresia ca imi lasa numarul de telefon sau ceva... :))

Ma irita maxim sistemul de citate, e de-a dreptul imbecil, si-mi stric si ochiu' al' de-l mai am bun, tot incercand sa urmaresc zicerile verilor...

Incercati sa NU ma citati, because fac cu nervii rau.
Postarile lui autosoul41, sunt marca inregistrata SC autosoul41 S.A. A.B. IMPEXCOM.
Adica SeReLeu'! :))
Adica PATENT bre!
Cine o face, devine de facto penal, de jure, criminal.
Cam asta e azi, ca m-am epuizat, si-mi merge si netul ca pixu', ceea ce, natural, va doresc si voua. :))
Sa va vad scrisul!

cred ca ti-au trecut...nervii.
daca nu mai insista.
RUY_BLAS
Postat pe 24 Iunie 2011 13:26
Sunteti plecati d-acas', cum imi place mie!
Sa n-aibe omu' nevoie de vreun sfat sau ceva de sanatate ca iese jale, da' in rest, Beton! :))
Am cerut si eu o guma azi, si uite unde s-a ajuns... De unde o fi scos-o ea ca nu ma amuz...?
Clar, cine nu se amuza pe forumul asta, sa ridice primu' ciunga!
Darkmagic
Postat pe 24 Iunie 2011 15:17
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 15:17:31Sunteti plecati d-acas', cum imi place mie!
Sa n-aibe omu' nevoie de vreun sfat sau ceva de sanatate ca iese jale, da' in rest, Beton! :))
Am cerut si eu o guma azi, si uite unde s-a ajuns... De unde o fi scos-o ea ca nu ma amuz...?
Clar, cine nu se amuza pe forumul asta, sa ridice primu' ciunga!


stai ca eu n-am inteles!!! vrei cumva sa ne infiezi?!
frate, se pare ca iar te-am citat!!
fante_de_dorobanti
Postat pe 24 Iunie 2011 15:24
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 15:17:31Sunteti plecati d-acas', cum imi place mie!
Sa n-aibe omu' nevoie de vreun sfat sau ceva de sanatate ca iese jale, da' in rest, Beton! :))
Am cerut si eu o guma azi, si uite unde s-a ajuns... De unde o fi scos-o ea ca nu ma amuz...?
Clar, cine nu se amuza pe forumul asta, sa ridice primu' ciunga!


sesisez o usoara aluzie ,am scos-o exact din context draghe
Ame_ly
Postat pe 24 Iunie 2011 15:25

pe mine ma enerveaza cand vine unu nervos care habar nu are
aici se pot pune poze, clipuri, linkuri,orice prostii, poti avea si blog si cateva date la profil in afara ca esti mascul inapoiat
si ma mai enerveaza cand vad pe cate unu logat de cateva zile si e deja foarte familiar si revendicator
asa CA CAlmeaza-te!
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 15:34
De la: pickard, la data 2011-06-24 15:34:43
pe mine ma enerveaza cand vine unu nervos care habar nu are
aici se pot pune poze, clipuri, linkuri,orice prostii, poti avea si blog si cateva date la profil in afara ca esti mascul inapoiat
si ma mai enerveaza cand vad pe cate unu logat de cateva zile si e deja foarte familiar si revendicator
asa CA CAlmeaza-te!


ma enervezi ca-mi place ca in mod intentionat n-ai pus virgula!
fante_de_dorobanti
Postat pe 24 Iunie 2011 15:37
De la: fante_de_dorobanti, la data 2011-06-24 15:37:10
De la: pickard, la data 2011-06-24 15:34:43
pe mine ma enerveaza cand vine unu nervos care habar nu are
aici se pot pune poze, clipuri, linkuri,orice prostii, poti avea si blog si cateva date la profil in afara ca esti mascul inapoiat
si ma mai enerveaza cand vad pe cate unu logat de cateva zile si e deja foarte familiar si revendicator
asa CA CAlmeaza-te!


ma enervezi ca-mi place ca in mod intentionat n-ai pus virgula!

si am scris si cu litere mari sa inteleaga si prietenul
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 15:38
De la: pickard, la data 2011-06-24 15:34:43
pe mine ma enerveaza cand vine unu nervos care habar nu are
aici se pot pune poze, clipuri, linkuri,orice prostii, poti avea si blog si cateva date la profil in afara ca esti mascul inapoiat
si ma mai enerveaza cand vad pe cate unu logat de cateva zile si e deja foarte familiar si revendicator
asa CA CAlmeaza-te!



Eu sunt noua p`aci si totusi ma simt foarte familiara ,revendicatoare nu inca
te enervez putin?
piscolino
Postat pe 24 Iunie 2011 15:44
De la: piscolino, la data 2011-06-24 15:44:43
De la: pickard, la data 2011-06-24 15:34:43
pe mine ma enerveaza cand vine unu nervos care habar nu are
aici se pot pune poze, clipuri, linkuri,orice prostii, poti avea si blog si cateva date la profil in afara ca esti mascul inapoiat
si ma mai enerveaza cand vad pe cate unu logat de cateva zile si e deja foarte familiar si revendicator
asa CA CAlmeaza-te!



Eu sunt noua p`aci si totusi ma simt foarte familiara ,revendicatoare nu inca
te enervez putin?


stai sa ma uit la profil si daca scrie ca esti femele si atat ma enervez tare
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 15:49
mda, scrie ca ai 30 de ani, esti din baia mare si ai o poza cu copilul pe wc-u e bine pentru inceput
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 15:50
Jean-Luc, daca citeai neafectat de codul galben, aflai si tu CA NU POTI POSTA melodii sau poze, ADICA POSTAT, (a posta, postare), la a doua conjugare!
Pune-mi si mie AICI, un link care sa opereze direct, sau o fotografie.
Si daca citeai si mai atent ce i-am raspuns rapitorului, te lamureai deasemenea ca NU revendic nimic, nu ma uit dupa nimeni, DOAR ma amuz.
Mai explic o data, sau citezi tu?
Te sfatuiesc sa nu te mai iei cu mine in sintaxa & morfologie, ca pierzi!
Engage, ok? :))
Darkmagic
Postat pe 24 Iunie 2011 15:53
De la: pickard, la data 2011-06-24 15:49:13
De la: piscolino, la data 2011-06-24 15:44:43
De la: pickard, la data 2011-06-24 15:34:43
pe mine ma enerveaza cand vine unu nervos care habar nu are
aici se pot pune poze, clipuri, linkuri,orice prostii, poti avea si blog si cateva date la profil in afara ca esti mascul inapoiat
si ma mai enerveaza cand vad pe cate unu logat de cateva zile si e deja foarte familiar si revendicator
asa CA CAlmeaza-te!



Eu sunt noua p`aci si totusi ma simt foarte familiara ,revendicatoare nu inca
te enervez putin?


stai sa ma uit la profil si daca scrie ca esti femele si atat ma enervez tare


ioi tulvai ,nu pre m-am obosit sa scriu mai mult,
da nu-i bai ca-s ardeleanca si ardelencele-s tare de treaba ,dupa ce t-oi trimete o tuca nu-i mai fi nervos
piscolino
Postat pe 24 Iunie 2011 15:54
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 15:53:58Jean-Luc, daca citeai neafectat de codul galben, aflai si tu CA NU POTI POSTA melodii sau poze, ADICA POSTAT, (a posta, postare), la a doua conjugare!
Pune-mi si mie AICI, un link care sa opereze direct, sau o fotografie.
Si daca citeai si mai atent ce i-am raspuns rapitorului, te lamureai deasemenea ca NU revendic nimic, nu ma uit dupa nimeni, DOAR ma amuz.
Mai explic o data, sau citezi tu?
Te sfatuiesc sa nu te mai iei cu mine in sintaxa & morfologie, ca pierzi!
Engage, ok? :))


deci asa!
e adevarat ca eu nu stiu sa postez melodii sau poze dar se poate pentru ca am mai vazut pe alte topice
dar daca ai o poza pune-o la profilul tau si ne vom uita.
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 15:56
ioi tulvai ,nu pre m-am obosit sa scriu mai mult,
da nu-i bai ca-s ardeleanca si ardelencele-s tare de treaba ,dupa ce t-oi trimete o tuca nu-i mai fi nervos

da nici nu sunt nervos am vrut sa fiu ontopic aci
trimete tzucatura aia repede ca pana ajunge se expira

apropo de *ardelencele sunt de treaba* asa credeam si eu dar mai nou am mari indoieli
asa pot spune si ca miticii din sud suntem frumosi, destepti si cu bani dar n-am nici o dovada
dovedeste si tu ca ardelencele sunt de treaba!
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 16:03
Jean-Luc Imi cer scuze pentru iesirea destul de acida, e drept ca si tu ai avut o reactie de mascul alfa, pot intelege asta... :))
Ca sa nu mai avem asemenea explicatii, teritoriul tau marcat in toate cafenelele + topicul ala "Ce naiba faci acum" vor fi libere de postarile mele netrebnice. :))
Sorry inca o data de deranj. :)
Darkmagic
Postat pe 24 Iunie 2011 16:23
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 16:23:14Jean-Luc Imi cer scuze pentru iesirea destul de acida, e drept ca si tu ai avut o reactie de mascul alfa, pot intelege asta... :))
Ca sa nu mai avem asemenea explicatii, teritoriul tau marcat in toate cafenelele + topicul ala "Ce naiba faci acum" vor fi libere de postarile mele netrebnice. :))
Sorry inca o data de deranj. :)


sa inteleg ca eu sunt neavenit pe acest minunat topic, copie fidela al unuia de pe yuppy.ro de unde cred ca ma si cunosti
daca ma mai enerveaza ceva am sa scriu aici
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 16:37
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 16:23:14Jean-Luc Imi cer scuze pentru iesirea destul de acida, e drept ca si tu ai avut o reactie de mascul alfa, pot intelege asta... :))
Ca sa nu mai avem asemenea explicatii, teritoriul tau marcat in toate cafenelele + topicul ala "Ce naiba faci acum" vor fi libere de postarile mele netrebnice. :))
Sorry inca o data de deranj. :)


mascul alfa?

da, dupa ce-si ia medicamentatia se crede enterprise.
uliu
Postat pe 24 Iunie 2011 16:39
De la: pickard, la data 2011-06-24 15:34:43
pe mine ma enerveaza cand vine unu nervos care habar nu are
aici se pot pune poze, clipuri, linkuri,orice prostii, poti avea si blog si cateva date la profil in afara ca esti mascul inapoiat
si ma mai enerveaza cand vad pe cate unu logat de cateva zile si e deja foarte familiar si revendicator
asa CA CAlmeaza-te!

offf um de am uitat sa ne cerem aprobare de la talica sa putem posta si noi cate ceva ?
si noi astia mai novice...nu ne putem radica...la nivelul dumneavoastrsa de CULtura.
asa CA CATa si nu ne mai lua in seama
RUY_BLAS
Postat pe 24 Iunie 2011 16:45
De la: pickard, la data 2011-06-24 16:37:57
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 16:23:14Jean-Luc Imi cer scuze pentru iesirea destul de acida, e drept ca si tu ai avut o reactie de mascul alfa, pot intelege asta... :))
Ca sa nu mai avem asemenea explicatii, teritoriul tau marcat in toate cafenelele + topicul ala "Ce naiba faci acum" vor fi libere de postarile mele netrebnice. :))
Sorry inca o data de deranj. :)


sa inteleg ca eu sunt neavenit pe acest minunat topic, copie fidela al unuia de pe yuppy.ro de unde cred ca ma si cunosti
daca ma mai enerveaza ceva am sa scriu aici


nu-i nevoie. stiu cand esti nervos. faci spume la gura.
uliu
Postat pe 24 Iunie 2011 16:48
De la: RUY_BLAS, la data 2011-06-24 16:45:45
De la: pickard, la data 2011-06-24 15:34:43
pe mine ma enerveaza cand vine unu nervos care habar nu are
aici se pot pune poze, clipuri, linkuri,orice prostii, poti avea si blog si cateva date la profil in afara ca esti mascul inapoiat
si ma mai enerveaza cand vad pe cate unu logat de cateva zile si e deja foarte familiar si revendicator
asa CA CAlmeaza-te!

offf um de am uitat sa ne cerem aprobare de la talica sa putem posta si noi cate ceva ?
si noi astia mai novice...nu ne putem radica...la nivelul dumneavoastrsa de CULtura.
asa CA CATa si nu ne mai lua in seama


spune ba clar ca te enervez si gata! esti ontopic daca refulezi putin din carcasa de anonim
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 16:56
@pickard:
Habar n-am ce e ala Yuppy, nu scriu decat pe doua forumuri, aici, si pe Cinemagia, nick Snowman34, ca sa nu crezi ca ma ascund de cineva.
Din partea mea, tu postezi unde doresti, doar eu imi iau ban prin cafenele, ca sa termini cu prosteala ca as revendica eu ceva, mai clar, vreo femela cu stampila Enterprise...
Dealtfel, vezi bine cat de placut incerc sa ma fac sexului muieresc...asa ca le ai tu pe toate, n-ai teama. :))
Si poti sa te enervezi, mie-mi place cum dai din taste, imi cer scuze din nou si o luam da cappo. :D
Darkmagic
Postat pe 24 Iunie 2011 16:57
De la: uliu, la data 2011-06-24 16:48:21
De la: pickard, la data 2011-06-24 16:37:57
De la: autosoul41, la data 2011-06-24 16:23:14Jean-Luc Imi cer scuze pentru iesirea destul de acida, e drept ca si tu ai avut o reactie de mascul alfa, pot intelege asta... :))
Ca sa nu mai avem asemenea explicatii, teritoriul tau marcat in toate cafenelele + topicul ala "Ce naiba faci acum" vor fi libere de postarile mele netrebnice. :))
Sorry inca o data de deranj. :)


sa inteleg ca eu sunt neavenit pe acest minunat topic, copie fidela al unuia de pe yuppy.ro de unde cred ca ma si cunosti
daca ma mai enerveaza ceva am sa scriu aici


nu-i nevoie. stiu cand esti nervos. faci spume la gura.


tu de unde sti GEO?
pickard
Postat pe 24 Iunie 2011 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
...... 3 De la: AdrianaR 28 Septembrie 2010 19:44
Muzica Pentru Nunta Ta 1 De la: simonatone68 18 Noiembrie 2014 02:40
Carduri de reduceri 1 De la: emily_d 21 Decembrie 2011 10:23
METODE DE COPIAT !!! 80 De la: PredatoR_adidas 20 Ianuarie 2015 18:04
decodificarea destinului...foarte tareee 779 De la: kudika295495 18 Iulie 2016 03:17