Setari Cookie-uri

te poti casatori cu un alcoolic

De antalchool am auzit si eu de la o vecina care i-a dat sotului ei si n-a mai avut probleme dupa cu bautura.:)
GeorgianaBB
Postat pe 25 Septembrie 2011 15:33
fratilor... imi place ca veniti cu "replici", care mai de care, in sinceritatea voastra si va multumesc ! am fost la nunta... a fost ca-n povesti ! o nunta mica si frumoasa, cu familia si prieteni veniti de departe, tone de flori, cadouri, muzica faina si veselie...iar mirii, jos palaria! marti au plecat cu masina lor, in doi, in "luna de miere"...au facut transfagarasanul, sibiu, medias, sighisoara, valea buzaului, valenii de munte... au sosit acasa super incantati si fericiti! de maine reincep munca, la job ! e clar ca stiu ce vor, sunt mandra de ei - ca prietena! sper din toata inima si din tot sufletul sa traiasca amandoi mii de ani! merita! dragostea si implinirea te fac mai bun, mai darnic, mai "tanar"! bravo lor, au toate felicitarile mele!
kudika418682
Postat pe 25 Septembrie 2011 22:41
Deci,s-a putut casatori cu un alcoolic,ti-a raspuns la intrebare!Si dl s-a simtit de n-a cazut sub masa-n timpul nuntii.Poate-o fi de bine.Numai filmele se termina dupa nunta.Viata merge mai departe si-om vedea.Poate mai scrii.
nicossia
Postat pe 30 Septembrie 2011 21:47
sigur ca va scriu... proaspat insurateii au venit aseara la noi, in vizita... am servit la masa mictitei cu bere... noi, fetele - cate-o cutie, ei...baietii cate doua ! mirele, se pare, devine "normal', privind bautura... de cateva luni incoace nu intrece "masura"... se poate, e de bine... speram, cu totii- asa sa fie mereu! prietenul nostru alcoolic...a redus drastic masura de alcool ( bere, vin )... viata merge inaionte...frumos!
kudika418682
Postat pe 1 Octombrie 2011 16:54

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fashion days 15 De la: aanusk 13 August 2015 13:22
Pictura si decoratiuni pentru casa ta 1 De la: maziart 19 Iunie 2009 14:35
Proprietatea in Romania nu este aparata 1 De la: trucami 25 Noiembrie 2009 13:59
Baie la pisicuta :) 45 De la: Indiana_Jones 19 Octombrie 2011 02:21
hairstylist 1 De la: kudika334634 12 Ianuarie 2011 13:39