Setari Cookie-uri

Cineva stie o firma serioasa prin care se poate pleca in Strainatate?

Buna am citit mesajul tau de pe kudika de anul trecut cum ca cauti de munca in germania impreuna cu sotul daca mai esti interesata eu iti pot oferi un loc de munca in agricultura impreuna cu sotul la cules de capsuni in Efrud cu contract de 3 luni legal semnat si de primaria de care apartii si de casa de pensii.Am nevoie de 20 de familii sau separat dar sa fie numar egal si de barbati si de femei.Daca mai esti interesata contacteazama la nr de tel 0731855237.
kudika_986236
Postat pe 28 Aprilie 2015 08:41
buna,ai zis ca sunt pe google anunturi pentru cazare si locuri de munca direct in Anglia,poti sa-mi spui cum le gasesc. nu am gasit nici o firma serioasa ca sa pot pleca in Anglia. multumesc
kudika_986415
Postat pe 29 Aprilie 2015 19:08
Buna ziua
As vrea si eu sa plec cu firma aceasta. Imi poti da informatii despre ea. Putem cumva vorbi la telefon. Nu mi se par prea siguri. Va multumesc. O zi buna
Bogdan_Tudose_1
Postat pe 7 Mai 2015 16:46
Despre Expatris srl
Bogdan_Tudose_1
Postat pe 7 Mai 2015 16:47
Buna ziua.Suntem doua persoane si am dori un loc de munca in strainatate,dar sa fie serioasa,si faca comisioane.
kudika_987072
Postat pe 11 Mai 2015 13:24
Buna ziua,
Imi puteti da mai multe detalii sa mi lasati un nr de telefon de la firma?
Sau daca ma puteti ajuta cu adresa de mail a dumneavoastra sau o adresa de facebook ca sa mi oferiti mai multe detalii.
Multumesc frumos!
kudika495247
Postat pe 25 Iunie 2015 17:59
Buna tuturor, am decis sa scriu in ideea ca pot ajuta cu adevarat compatriotii mei daca in acest moment situatia financiara si politica din tara mea m-a determinat sa plec in alta tara pt a ajuta alte persoane care au nevoie de noi, de munca noastra, care stiu sa ne respecte pt ceea ce facem in tara lor si pt cat de bine o facem. Eu am plecat cu firma PEARSON ANDERSON din Leicester si ma aflu acum in Anglia.Va marturisesc sincer ca nu mi-au cerut niciun comision si daca azi sunt ce sunt si lucrez cu acte in regula, toate acestea sunt datorita lor. Adevarat, nu mi-a fost deloc usor, sunt si in cadrul firmei diverse situatii neplacute care pot aparea dar in general fiecare are norocul lui, unora le-a fost foarte usor si au avut noroc cu carul iar altii s-au lovit de probleme...dar toti sunt acum tot aici ci nu in tara noastra. Sincer merita sa incercati. Nu doresc sa le fac reclama, trebuie sa ma credeti si sa intelegeti asta clar inca de la inceput..o fac din compasiune si intelegere pt toti aceea ce inceraca sa plece la munca in strainatate si dau peste o gramada de escroci care traiesc de pe urma pacalelii unor oameni cinstiti care nu vor decat sa munceasca cinstit. Va stau oricand la dispozitie cu detalii. Ma puteti contacta si pe pagina mea de facebook...adrian avrigeanu...numai bine tuturor
Adrian_Avrigeanu_1
Postat pe 13 Iulie 2015 23:42
Puteți apela cu încredere la serviciile de mediere ale firmei SILVERHAND Romania.
Nu se percep taxe sau comisioane, dar un nivel conversațional de limba germanã și seriozitate.
www.silverhand.ro
kudika_997579
Postat pe 10 Decembrie 2015 09:49
Buna, am incercat sa te gasesc pe FB sunt 3 pers cu acelasi nume. As fi dorit sa te intreb mai multe legate de agentie si conditiile de acolo.Am primit si eu o oferta de la ei. Multumesc, astept un semn.
Anda_A__Ionescu_1
Postat pe 1 Ianuarie 2016 20:25
Buna tuturor.Imi caut de munca in strainatate si am gasit o oferta la firma STAFFTEMP ROMANIA din Brasov. Ma poate ajuta cineva cu informatii despre aceasta firma? A mai plecat cineva prin intermediul acestei firme?
Sorin_Valentin_Ciuraru_1
Postat pe 22 Ianuarie 2016 13:40
Buna ziua, pentru Titanika , referitor la un loc de munca Austria sau Germania ma puteti ajuta si pe mine , am mai lucrat in germania pana in ianuarie cand m-am intors acasa . Va multumesc mult pentru timpul acordat.
Triskelia
Postat pe 1 Februarie 2016 00:36
Buna ziua.Sunt Catalin din Craiova .Caut si eu o firma serioasa cu plecari in starinatate .De meserie sunt sudor dar as putea sa ma adaptez si alt tip de munca ,Cunoaste cineva o firma serioas din Craiova sau din alt oras nu conteaza dar numai sa fie sigura .Acesta este adresa mea de email stirbancatalin@yahoo.com.Va multumesc.
kudika_1002218
Postat pe 29 Februarie 2016 17:43
silverhand din timisoara e firma serioasa doar ca trebuie sa vb germana
ei nu percep taxe sau comisione
kudika_997579
Postat pe 20 Aprilie 2016 11:54
buna
inearca sa trimiti CVul la silverhand din timisoara
sotul meu a plecat prin ei si e bine primeste salariul la timp iar cazarea e buna
kudika_997579
Postat pe 20 Aprilie 2016 11:55
De regula, firmele de recrutare nu iau comision de la oamenii pe care ii trimit la munca - doar ca tb sa verifici exact acest aspect... Am 2 prieteni care au pelcat in afara printr-o firma - Al Eu recruitment - sper sa nu gresesc. Si e o firma f serioasa, s-au ocupat ei de tot !
Iulian_Petrescu_1
Postat pe 18 August 2016 18:01
*Societatea Stay @ Home (din Belgia)angajeazã persoane pentru ingrijirea bãtranilor la domiciliu-INTERN 24 /24. (web - http://www.stayathome.be)
Se cere franceza+experienta sau franceza+diploma sanitara
Daiana_17
Postat pe 23 Ianuarie 2017 13:32
https://jobs-eu.com Portal anunturi gratuite locuri de munca in strainatate
Langa fiecare anunt este un buton prin care puteti raporta firmele care doresc sa perceapa taxe sau comisioane.
kudika_1033102
Postat pe 7 Iunie 2018 21:02
Bună poți să îmi oferi cîteva detalii despre tine în privat , cum ar fii calificări şi ce intenționezi să lucrezi Marius0803@gmail.com
kudika_1033867
Postat pe 27 August 2018 12:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum vedeti reintegrarea socio profesionala a celor care se elibereaza din penitenciare 3 De la: pacifista 28 Septembrie 2009 16:16
locuri de munca in strainatate 2 De la: jaci-lia 25 August 2013 19:01
locuri de munca Spania 2 De la: kudika091962 17 Mai 2013 03:40
sal 15 De la: gigel_curiosu 21 Aprilie 2010 07:59
teai saturat sa umbli de ici colo dup job..si cand l-ai gasit sa te invarta sefu cum vrea??? 6 De la: kudika061356 30 Octombrie 2009 17:20