Nutritionst Timisoara

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

deeacip Avatarul lui deeacip

7 mesaje
Oras: timisoara

hey..stie cineva un nutritionist bun prin timisoara?as vrea sa mai slabesc 5 kg si nu reusesc...
Raporteaza abuz de limbaj
RoxyRoxx Avatarul lui RoxyRoxx

328 mesaje

Buna, nu cunosc niciun nutritionist in Timisoara, dar iti pot spune ce recomandare am primit de la nutritionistul meu: mamanc echilibrat, merg la fitness de 2-3 ori pe saptamana si iau pastilele slim&fit. Am slabit in jur de 2 kilograme/saptamana. Bafta!
Fosta membra Kudika.ro
De la: deeacip, la data 2011-11-20 05:58:40hey..stie cineva un nutritionist bun prin timisoara?as vrea sa mai slabesc 5 kg si nu reusesc...

Orice meniu pe care ti l-ar putea da un nutrionist ne-nsotit de sport este egal cu zero..asta daca vrei sa ai o viata sanatoasa...poti cauta pe google

328 mesaje

intr-adevar fara a face miscare nu vei reusi niciodata sa slabesti. Eu, initial doar mancam echilibrat si luam slim&fit si am slabit pana intr-un kilogram pe saptamana, iar de cand merg la fitness slabesc mult mai bine si ma simt si mai plina de energie zi de zi.:)
DariaMih Avatarul lui DariaMih

334 mesaje

Miscarea, dieta echilibrata si pastilele pastilele slim&fit m-au ajutat si pe mine sa slabesc. De azi am luat o mica pauza de la dieta. Īn cateva zile reiau lupta cu kilogramele. Sarbatori fericite!

328 mesaje

Eu nu am facut pauza de sarbatori. Am continuat cu pastilele slim&fit si am si mancat echilibrat.:) Sper ca pana in primavara sa ajung la silueta dorita.:)
Fosta membra Kudika.ro
Consumul de lamaie te va ajuta sa slabesti si exercitiul fizic ...

328 mesaje

Lamaia imi face rau, din pacate nu pot manca. Dar urmez o dieta de baza de fructe si legume si iau pastilele slim&fit și sunt multumita de rezultate pana acum. Plus ca acum merg si la fitness:)
GeorgianaBB Avatarul lui GeorgianaBB

273 mesaje
Oras: bucuresti

nici eu nu sunt de acord cu lamaia consumata ca arma de slabit. Mie mi-a spus nutritionistul sa nu consum prea multa lamaie ca nu face bine stomacului. Eu, de asemenea, mananc echilibrat, merg la fitness saptamanal si iau pastilele slim&fit. Deocamadata ma simt bine si slabesc pe masura.