Setari Cookie-uri

am un amant turc

Buna ziua

Am o problema si o scriu aici deoarece sper ca si alte femei trec prin ce trec eu,de fapt in ce m-am bagat eu ,pentru ca sunt singura vinovata si-mi asum responsabiliatea in intregime .
Sunt casatorita de 10 ani cu un barbat pe care-l ador ,dar de o luna ,am un amant turc,necasatorit.Povestea e ca el s-a tinut de capul meu foarte mult timp,stie ca sunt casatorita .In cele din urma am cedat si acum ne vedem cand avem ocazia ,apropo e si colegul meu de munca .Este un barbat super ca amant ,dar se joaca cu mine cum vrea ,acum ma innebuneste si este tot timpul langa mine acum se poarta de parca nu ar fi nimic intre noi .Dupa care totul revine ca inainte ,adica e tandru si dulce .Cred ca incep sa simt ceva pentru el desi nu vreau acest lucru si nu s-a pus niciodata problema unei relatii serioase intre noi .Va rog da-ti-mi niste sfaturi ,vreau sa termin cu el dar de cate ori ne vedem uit acest lucru .Cum sunt barbatii turci?Ce sa fac?
Mutlumesc
kudika_16457
Postat pe 17 Septembrie 2012 12:48
pai zi-ne tu cum sunt barbatii turci , si cum fac , noi de unde sa stiu ...

pudika , din nou dezamagesti
kudika_16044
Postat pe 17 Septembrie 2012 12:50
cica isi adora barbatu si se fu te cu altu!! buna asta!!
incearca altceva kudika asta pute rau!!
kiss_my_ass
Postat pe 17 Septembrie 2012 12:56
povestea mea da clasa la amatorii astia de la pudika
kudika_16044
Postat pe 17 Septembrie 2012 12:58
De la: kudika_16457, la data 2012-09-17 12:48:21Buna ziua

Am o problema si o scriu aici deoarece sper ca si alte femei trec prin ce trec eu,de fapt in ce m-am bagat eu ,pentru ca sunt singura vinovata si-mi asum responsabiliatea in intregime .
Sunt casatorita de 10 ani cu un barbat pe care-l ador ,dar de o luna ,am un amant turc,necasatorit.Povestea e ca el s-a tinut de capul meu foarte mult timp,stie ca sunt casatorita .In cele din urma am cedat si acum ne vedem cand avem ocazia ,apropo e si colegul meu de munca .Este un barbat super ca amant ,dar se joaca cu mine cum vrea ,acum ma innebuneste si este tot timpul langa mine acum se poarta de parca nu ar fi nimic intre noi .Dupa care totul revine ca inainte ,adica e tandru si dulce .Cred ca incep sa simt ceva pentru el desi nu vreau acest lucru si nu s-a pus niciodata problema unei relatii serioase intre noi .Va rog da-ti-mi niste sfaturi ,vreau sa termin cu el dar de cate ori ne vedem uit acest lucru .Cum sunt barbatii turci?Ce sa fac?
Mutlumesc



Cum sunt barbatii turci???"Bronzati",cum sa fie,,,in rest,sunt ca barbatii romani,,nu se prezinta altfel,,caci raman barbati pana la sfarsitul zilelor lor!!!Fata draga,,bine ca te-ai autoeliminat!!!
kudika_15804
Postat pe 17 Septembrie 2012 13:04
si mai ai pretentia sa te creada lumea!!
kiss_my_ass
Postat pe 17 Septembrie 2012 13:04
... taman cand sa-i zic si io' fo' d00...ati haituit-o voi repede...tz tz tz tz...cata rautate dom'ne
rondina
Postat pe 17 Septembrie 2012 14:20
Ce inteleg eu de aici sunt doua lucruri:
1. esti tare nehotarata in problema asta, cata vreme cauti ca altcineva sa ia decizii in locul tau. Numai tu stii daca il adori cu adevarat pe sotul tau si daca vrei cu adevarat sa ramai cu el. Problema cu turcul e ca poate evolua si daca ai sa ramai doar cu el, abia atunci o sa constati diferentele "culturale". Cum este doar challenger-ul care incearca sa invinga pe campion. Sau poate doar se distreaza cu tine. In orice caz, imi suna foarte actual un proverb pe care intamplator sau nu, il stiu de la un turc: "femeia e ca umbra. Daca fugi dupa ea, fuge de tine. Daca fuge de ea, fuge dupa tine". Si turcul tau se pare ca il stie foarte bine acest lucru si il aplica cu tine. Daca as fi in locul tau as face urmatoarele:
- as sta de vorba cu mine si m-as intreba ce vreau defapt
- as sta de vorba cu sotul si i-as comunica ce imi lipseste (e clar ca ceva iti lipseste)
- as sta de vorba cu turcul ca sa inteleaga ce am decis.
2. lumea e plina de oameni de nimic inca din cele mai vechi timpuri. Din Bibilie avem pilda cu "cine nu a gresit niciodata, sa arunce primul cu piatra". Tu ai cerut un sfat intr-o problema pe care o ai, si toate specimenele astea de pe aici s-au grabit sa dea cu pietre, desi poate, unele sunt chiar mai vinovate decat tine.
Numai bine.
kudika_17673
Postat pe 9 Octombrie 2012 12:45
tu esti turcu
Piscolinoo
Postat pe 9 Octombrie 2012 12:50
De la: kudika_17673, la data 2012-10-09 12:45:51Ce inteleg eu de aici sunt doua lucruri:
1. esti tare nehotarata in problema asta, cata vreme cauti ca altcineva sa ia decizii in locul tau. Numai tu stii daca il adori cu adevarat pe sotul tau si daca vrei cu adevarat sa ramai cu el. Problema cu turcul e ca poate evolua si daca ai sa ramai doar cu el, abia atunci o sa constati diferentele "culturale". Cum este doar challenger-ul care incearca sa invinga pe campion. Sau poate doar se distreaza cu tine. In orice caz, imi suna foarte actual un proverb pe care intamplator sau nu, il stiu de la un turc: "femeia e ca umbra. Daca fugi dupa ea, fuge de tine. Daca fuge de ea, fuge dupa tine". Si turcul tau se pare ca il stie foarte bine acest lucru si il aplica cu tine. Daca as fi in locul tau as face urmatoarele:
- as sta de vorba cu mine si m-as intreba ce vreau defapt
- as sta de vorba cu sotul si i-as comunica ce imi lipseste (e clar ca ceva iti lipseste)
- as sta de vorba cu turcul ca sa inteleaga ce am decis.
2. lumea e plina de oameni de nimic inca din cele mai vechi timpuri. Din Bibilie avem pilda cu "cine nu a gresit niciodata, sa arunce primul cu piatra". Tu ai cerut un sfat intr-o problema pe care o ai, si toate specimenele astea de pe aici s-au grabit sa dea cu pietre, desi poate, unele sunt chiar mai vinovate decat tine.
Numai bine.



Inainte de a fi,probabil,turc la origine,,esti barbat,si de aici,,,
kudika_15804
Postat pe 9 Octombrie 2012 12:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hormoniiisi fac de cap. face ca lumea sa se insele, si uite asa apar gelosii si crimele 17 De la: utad 3 Mai 2010 10:31
Ma inseala?? 17 De la: kudika_pudika 15 Ianuarie 2011 16:48
Iubitul meu face parte din mafie 86 De la: kudika226898 11 Septembrie 2011 00:57
Incotro s-o apuc sa ce sa fac?! 29 De la: sadora 27 August 2009 23:53
Ce sa fac ? 14 De la: ilumax_76 4 August 2011 15:36