Setari Cookie-uri

Grecia - Ghid turistic (totul despre Grecia intr-un singur loc)

Salutare,

Nu am mai postat de ceva vreme pe acest forum, insa vin astazi cu detalii utile despre Grecia (in special insule).

Inainte sa fiu "condamnat" pentru reclama as vrea sa mentionez ca tot ce pun aici este complet gratuit si de foarte mare ajutor.

Mai bine de un an de zile detin un site de calatorii pe o singura nisa, Grecia ! De aproximativ 5 ani merg in Grecia de 3-4 ori pe an cu masina personala si evident pe cont propriu.

Site-ul si informatiile prezentate pe el sunt din experienta mea personala si a celor care au vrut sa scrie impresiile lor. Target-ul acestui site este sa cuprinda cat mai multe informatii necesare (scurt si la obiect) pentru planificarea calatoriei in Grecia.

In momentul de fata avem 2 ghiduri complete: Ghid turistic Thassos si Ghid Turistic Corfu (de la cum ajungeti acolo cu masina personala, cazari recomandate, statiuni, plaje, etc. Multe dintre ele sunt disponibile si in format PDF sau Kindle).

Postat pe 29 Octombrie 2013 16:33
Nu stiu de ce apar ca "necunoscut". Vad ca link-ul a disparut, pentru cei interesati gasiti link-ul la mine in profil sau semnatura (daca nu dispar si alea :P)
whitewizzard
Postat pe 29 Octombrie 2013 16:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna... 10 De la: geo_reincarcat_iara 6 Septembrie 2010 22:11
ATI VREA SA PRIMITI BANI INAPOI LA FIECARE CUMPARATURA LA SUPERMARKET BENZINARI VODAFON ETC.+4 0721.339.995 1 De la: mihaiamedeo 17 Ianuarie 2011 07:38
Plaja Navagio - Insula Zakynthos 12 De la: asteraki1973 14 Septembrie 2010 17:59
Concediu in mirifica Bucovina plus o promotie de nerefuzat 1 De la: fittnescoffe 9 Iulie 2012 09:22
Grecia - Ghid turistic (totul despre Grecia intr-un singur loc) 2 De la: 29 Octombrie 2013 16:43