Setari Cookie-uri

Gradinita Puiutul Pufos din sectorul 3

Are cineva pareri in legatura cu aceasta gradinita ? As vrea sa il inscriu pe cel mic si am fost saptamana asta in cautare si mi-a placut ce am vazut la ei insa as vrea sa aflu mai multe detalii daca se poate.
RalucaRalu
Postat pe 11 Aprilie 2014 13:41
http://puiutulpufos.ro/gradinita-bucuresti.html

Asta e gradinita de care vorbesti ? am o prietena care are copilul acolo
happyastrid
Postat pe 11 Aprilie 2014 13:47
Si eu stiu de ea de la sora mea. Din cate stiu educatoarele sunt foarte ok si educate spre deosebire de altele de la alte institutii de acelasi gen...

Si nici preturile nu sunt asa mari
Alina_A123
Postat pe 11 Aprilie 2014 14:01
Din cate pot spune, nici activitatile pe care le au nu sunt atat de scumpe si pe langa muzica, lectii de mediu, karate, innot, au si actorie, patinaj si germana...
lolo2012
Postat pe 11 Aprilie 2014 14:49
http://www.puiutulpufos.ro/tarife-gradinita-sector-3.html

Cu asa tarife ok fata de alte gradinite, am ales Puiutul Pufos pana la urma :)
RalucaRalu
Postat pe 9 Mai 2014 10:40
Bravo, alegerea e cu siguranta una potrivita daca luam in considerare ca e si aproape de casa presupun. Si te scuteste de timp "cheltuit" pe drum. Si daca stai sa calculezi care e diferenta caci in trafic te costa benzina destul de mult, daca alegeai o alta gradinita mai ieftina si situata mai departe tot la banii astia ajungeai. Puiutul tau va fi fericit la puiutul pufos :)
Alina_A123
Postat pe 9 Mai 2014 10:45
Pai tot am cautat si am umblat si nu mi-am facut o parere prea buna in legatura cu multe lucruri vazute asa la prima a doua impresie. Spun asta caci am fost in perioade diferite si de cate doua ori la aceeasi gradinita. Practic asa am scurtat lista.

Le-am notat pe cele care mi-au placut si apoi am mai fost inca o data :)

Ce pot sa spun e ca la Puiutul Pufos m-am hotarat nu doar ca e aproape de casa sau pentru ca au pretul ceva mai mic decat in alte parti. Am vazut cum oamenii aia de acolo chiar au grija de copii si asta se vede din cum se comporta cu ei. Inafara de asta e totul curat si bine organizat...

Puiutul Pufos ramane si nu ma razgandesc :)
RalucaRalu
Postat pe 9 Mai 2014 10:58
Cum se descurca cel mic la puiutul pufos ? A trecut ceva vreme de cand l-ai inscris si cu siguranta s-a acomodat :)

Al meu este foarte impresionat de lectiile de actorie

http://puiutulpufos.ro/activitati-gradinite-particulare-sector-3/91-actorie.html
happyastrid
Postat pe 16 Ianuarie 2015 14:12
Gradinita Puiutulpufos este intr-adevar una de exceptie. Cel mic s-a acomodat perfect, iar eu alaturi de el la fel de bine. Nu mi-au inselat deloc asteptarile. Cel mic are o singura problema. Cand se mai iau intre ei ca deh sunt copii si ba isi fura intre ei jucariile ba se imping :))) etc.

Revin in detaliu caci acum sunt putin in graba. Va pup si va imbratisez !
RalucaRalu
Postat pe 16 Ianuarie 2015 17:31
Un pic cam curios cum pe un forum poti gasi numai recenzii bune dar cu mici critici intentionat plasate astfel in cat sa dea sentimentul de medianitate a situatiei. In general nu trebuie sa te bazezi doar pe ce gasesti pe forumuri deoarece sunt 80% trucate asta in caz ca vezi doamne cineva chiar acorda timp sa raspunda la astfel de intrebari adica pana si tu cel care citesti asta nu cred ca ai vreo intentie sa raspunzi deoarece nu acesta a fost motivul din care ai intrat pe forum :)
"Aparentele inseala"

(Odata la 2 raspunsuri avem cate o mica reclama la tot felul de "bullshit-uri")
kudika_1004510
Postat pe 12 Martie 2016 02:23
Ba eu chiar ma intentia saaflu niste informatii cand intru pe forumurile pe care le vizitez din cand in cand, cand ma timp si cand am nevoie de un feedback la ceva, dincolo de ce gasesc pe site-ul de prezentare al gradinitei, de exemplu. Si da, ce spun cei care ua fost acolo cantareste destul de mutl atunci cand aleg n serviciu sau un loc unde sa merg. La fel porcedez si cu hotelurile la care fac rezerverari (pe asta se si beazeaza de altfel site-urile de rezervari de exemplu, ca la tripadvsor, sau booking com. Si da, sunt oameni pe site-ul asta care isi rup din timpul or si impartartasesc din experientele avute ca sa fie de ajutor celorlalti.
Si o fac de ceva timp . Spre deosebire de altii care isi fac un cont ca sa posteze un (UNU!!!!) mesaj prin care sa critice bunele intentii ale celorlalti.
Si, da imi pastrez recomandarea cu Puiutul Pufos, (nu stiu cum este cel de-al doilea sediu, noi am fost doar intr-unul), dar petnru fiu-meu, cei doi ani petrectui acolo, nu nuai ca au fst fericiti, dar i=au fost si foarte de folos....
RalucaRalu
Postat pe 18 August 2016 18:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Revelion 2010 18 De la: greierash_is_back 15 Octombrie 2009 20:28
Locul de munca si salariul 12 De la: tgv 28 Noiembrie 2008 12:44
HELP. Probleme cu gandacii de bucatarie !!!!!!!!!!!!!!! 13 De la: kudika042695 15 Aprilie 2014 14:26
Centru de Service IT & Electro ITLand 1 De la: kudika_11612 9 Iulie 2012 13:49
buna 3 De la: miss_darine 10 Mai 2010 08:51