Setari Cookie-uri

Sfat femeia capricorn

Buna!
Deci in viata mea de barbat nu am mai intalnit o tipa asa greu de cucerit.:)).
Ma tin de ea de vreo 2-3 luni si ma tine de la inceput in friend zone.
Na, acum poate nu exista atractia necesara sau nu-i place ceva la mine. .
Ceva sfaturi cum sa reusesc sa o cuceresc de la femei capricorn sau persoane care cunosc bine aceasta zodie?
Bgd42
Postat pe 19 August 2014 14:36
De la: Bgd42, la data 2014-08-19 14:36:09Buna!
Deci in viata mea de barbat nu am mai intalnit o tipa asa greu de cucerit.:)).
Ma tin de ea de vreo 2-3 luni si ma tine de la inceput in friend zone.
Na, acum poate nu exista atractia necesara sau nu-i place ceva la mine. .
Ceva sfaturi cum sa reusesc sa o cuceresc de la femei capricorn sau persoane care cunosc bine aceasta zodie?


consultanta de cucerire capricorni costa intre 300-600 de euro in functie de complexitatea coarnelor capricornului.
In aceasta taxa ai 250 de ore de cucerire incluse plus sfaturi gratuite despre cum sa te comporti in societate..Tot ce depaseste peste se taxeaza 10 euro plus cheltuieli de vanatoare gen flori, cadouri, motorina etc.. Pt partide de sex cu capricornii nu se percepe comision, se achita in avans contravaloarea a 2 cutii de prezervative.
Pt mai multe detalii iti stau la dispozitie.
Ofer servicii si pentru celalalte zodii, tariful difera in functie de zodie, sucess garantat.

Cu stima,

Grigore Eulampie Coriolan.
Nigma
Postat pe 26 August 2014 16:02
De la: Bgd42, la data 2014-08-19 14:36:09Buna!
Deci in viata mea de barbat nu am mai intalnit o tipa asa greu de cucerit.:)).
Ma tin de ea de vreo 2-3 luni si ma tine de la inceput in friend zone.
Na, acum poate nu exista atractia necesara sau nu-i place ceva la mine. .
Ceva sfaturi cum sa reusesc sa o cuceresc de la femei capricorn sau persoane care cunosc bine aceasta zodie?



In viata ta de barbat????? Esti ajuns la senectute???

Domnule draga.nu exista scheme de cucerire a femeilor, bine impamantenite!!Fiecare femeie are stilul personal de a se lasa cucerita de catre cel,care o place si o iubeste!!
Insa,maniera,bunul simt,delicatetea,tandretea,preocuparea vadita pot fi mijloacele tale de cucerire,daca stii sa le folosesti cum trebuie si la momentul potrivit1!!Ce varsta are doamna in cauza???
kudika_15804
Postat pe 26 August 2014 16:21
De la: Nigma, la data 2014-08-26 16:02:42
De la: Bgd42, la data 2014-08-19 14:36:09Buna!
Deci in viata mea de barbat nu am mai intalnit o tipa asa greu de cucerit.:)).
Ma tin de ea de vreo 2-3 luni si ma tine de la inceput in friend zone.
Na, acum poate nu exista atractia necesara sau nu-i place ceva la mine. .
Ceva sfaturi cum sa reusesc sa o cuceresc de la femei capricorn sau persoane care cunosc bine aceasta zodie?


consultanta de cucerire capricorni costa intre 300-600 de euro in functie de complexitatea coarnelor capricornului.
In aceasta taxa ai 250 de ore de cucerire incluse plus sfaturi gratuite despre cum sa te comporti in societate..Tot ce depaseste peste se taxeaza 10 euro plus cheltuieli de vanatoare gen flori, cadouri, motorina etc.. Pt partide de sex cu capricornii nu se percepe comision, se achita in avans contravaloarea a 2 cutii de prezervative.
Pt mai multe detalii iti stau la dispozitie.
Ofer servicii si pentru celalalte zodii, tariful difera in functie de zodie, sucess garantat.

Cu stima,

Grigore Eulampie Coriolan.


-Iulya
Postat pe 26 August 2014 22:27
De la: Bgd42, la data 2014-08-19 14:36:09Buna!
Deci in viata mea de barbat nu am mai intalnit o tipa asa greu de cucerit.:)).
Ma tin de ea de vreo 2-3 luni si ma tine de la inceput in friend zone.
Na, acum poate nu exista atractia necesara sau nu-i place ceva la mine. .
Ceva sfaturi cum sa reusesc sa o cuceresc de la femei capricorn sau persoane care cunosc bine aceasta zodie?


Sunt capricorn si iti spun sigur ca sunt extrem de greu de cucerit. Defapt sti care e secretul meu; daca nu te plac inca de la inceput, nu are rost sa incerci sa ma cuceresti pt ca nu o sa reusesti. Toata lumea imi spune ca sunt mult prea pretentioasa,acum nu stiu dca sunt toate capricoarnele ca mine, insa metodele clasice de cucerire nu functioneaza in cazul meu.
Nu cred ca are prea mare importanta zodia femeii respective ci pur si simplu atitudinea ei, daca te place fi sigur ca iti va raspunde imediat mesajelor, daca nu te place poti incerca la infinit si tot nu va iesi nimic. Concentreaza-te ma bine pe conceptiile ei decat pe zodii. Nu mi se par sugestive, nu toate femeile de aceeasi zodie sunt la fel!
Sasha_Criss
Postat pe 26 August 2014 22:36
De la: Sasha_Criss, la data 2014-08-26 22:36:10
De la: Bgd42, la data 2014-08-19 14:36:09Buna!
Deci in viata mea de barbat nu am mai intalnit o tipa asa greu de cucerit.:)).
Ma tin de ea de vreo 2-3 luni si ma tine de la inceput in friend zone.
Na, acum poate nu exista atractia necesara sau nu-i place ceva la mine. .
Ceva sfaturi cum sa reusesc sa o cuceresc de la femei capricorn sau persoane care cunosc bine aceasta zodie?


Sunt capricorn si iti spun sigur ca sunt extrem de greu de cucerit. Defapt sti care e secretul meu; daca nu te plac inca de la inceput, nu are rost sa incerci sa ma cuceresti pt ca nu o sa reusesti. Toata lumea imi spune ca sunt mult prea pretentioasa,acum nu stiu dca sunt toate capricoarnele ca mine, insa metodele clasice de cucerire nu functioneaza in cazul meu.
Nu cred ca are prea mare importanta zodia femeii respective ci pur si simplu atitudinea ei, daca te place fi sigur ca iti va raspunde imediat mesajelor, daca nu te place poti incerca la infinit si tot nu va iesi nimic. Concentreaza-te ma bine pe conceptiile ei decat pe zodii. Nu mi se par sugestive, nu toate femeile de aceeasi zodie sunt la fel!


Inseamna ca are nevoie de serviciile mele daca vrea sa aiba vre-o sansa c tine, de asta exista
Nigma
Postat pe 29 August 2014 14:24
E treaba complicata cu o femeie capricorn au si multe calitati si multe defecte si imporant e ca tre sa stii sa o intuiesti, de asemenea are si ea o intuitie de apreciat, am patit-o grav cu o domnisoara capricorn care ba imi dadea de inteles ca ar vrea sa ma cunoasca ba nu si eu sunt zodia pesti care e foarte compatibila cu zodia in cauza si cred ca as fi reusit sa o cuceresc daca nu mai avea sentimente profunde pt acel ex cu, care s-a si impacat pana la urma, eu nemaiavand nici o sansa cu ea, daca esti interesat chiar am postat povestioara mea vizavi de aceasta superba faptura
am numit-o "Speranta sau Uitare".

P.S: Daca nu are pe nimeni in viata ei si deduci ca te-ar placea cat de cat trebuie doar sa ai rabdare de fier si multa intelegere si nu o grabi cu ceva, a inca ceva ce uitasem, sunt cam materialiste in consecinta iti trebuie un job solid sau macar ceva studii sa o poti impresiona.
Bafta!
Only_One
Postat pe 4 Noiembrie 2014 22:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu capricorn el berbec. ce ziceti? se merita? 19 De la: ramonik22r 13 Iulie 2015 17:22
Eu Leoaica, el Taur 5 De la: UnYang 18 Iunie 2009 18:54
Eu scorpion,el scorpion dar ma cam indragostesc de un barbat in zodia pesti 5 De la: sweetgirlalexandra 28 Octombrie 2009 09:33
Kiss 6 De la: kudika421339 1 Octombrie 2011 19:57
as vrea sa stiu cum este o relatie dintre o tauroaica si un capricorn 12 De la: greierash_is_back 2 Noiembrie 2009 19:46