Setari Cookie-uri

Ierti sau pleci???????

Buna ziua tuturor! Incep cu o scurta relatare a evenimentelor petrecute cu iubita mea in ultimile zile: vinerea trecuta am fost la ziua de nastere a unei colege de serviciu de a iubitei,in jurul orei 12 a fost un program artistic cu niste baieti( STRIPARI),iubita mea sustine ca detesta acest lucru(adica sa asiste la asa ceva),a stat si a vizionat acel moment fiind foarte incantata de ce vedea facand si fotografii pina la urma cu acestia dupa un moment de circa 3/4 ore in care barbatii au fost invitati afara din acea incapere (iubita mea ramanand acolo).Am plecat de la acea petrecere si ne-am harait pe acest motiv,ca mie imi spune ca ma iubeste di detesta striparii dar saliveaza cand vede asa ceva.Cum poti sa te uiti la ceva ce detesti?Dupa cateva zile de la eveniment colega ei a postat fotografia pe facebook la care iubita mea da like la fotografia in care aparea cu cei doi stripari,unul tinand-o de talie ia razand si cel de al doilea stand in fata ei jos..Ce parere aveti despre iubita mea si cum ar trebui sa reactionez eu la ce a facut ea?
kudika_975624
Postat pe 28 Octombrie 2014 13:48
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 13:48:07Buna ziua tuturor! Incep cu o scurta relatare a evenimentelor petrecute cu iubita mea in ultimile zile: vinerea trecuta am fost la ziua de nastere a unei colege de serviciu de a iubitei,in jurul orei 12 a fost un program artistic cu niste baieti( STRIPARI),iubita mea sustine ca detesta acest lucru(adica sa asiste la asa ceva),a stat si a vizionat acel moment fiind foarte incantata de ce vedea facand si fotografii pina la urma cu acestia dupa un moment de circa 3/4 ore in care barbatii au fost invitati afara din acea incapere (iubita mea ramanand acolo).Am plecat de la acea petrecere si ne-am harait pe acest motiv,ca mie imi spune ca ma iubeste di detesta striparii dar saliveaza cand vede asa ceva.Cum poti sa te uiti la ceva ce detesti?Dupa cateva zile de la eveniment colega ei a postat fotografia pe facebook la care iubita mea da like la fotografia in care aparea cu cei doi stripari,unul tinand-o de talie ia razand si cel de al doilea stand in fata ei jos..Ce parere aveti despre iubita mea si cum ar trebui sa reactionez eu la ce a facut ea?



Tu esti iubitul tinerei,care a postat zilele trecute pe acest site!!!Aceeasi problema!!!

Tinere,nu ai incredere in iubita ta si in sentimentele ei???Esti gelos,dar nu cred ca esti justificat!!!Programele de striptease sunt des intalnite in diverse ocazii,dar,parerea mea este ca ,gazda trebuia sa isi anunte invitatii in legatura cu acest eveniment!!Cred ca s-a exagerat cu postarea acelei poze pe Facebook si prietena ta ar fi trebuit sa tina cont si de opinia ta!!!A fost o simpla reprezentatie,cred ca poti sa treci peste asta!!!

Vin si te intreb,daca s-ar fi organizat un program de aceeasi natura,dar cu eroine femei,pentru voi,barbatii,si ai fi fost prezent,cum ai fi reactionat??Cred ca ti-ar fi placut,si te rog sa nu fii ipocrit!!!

Problema existenta in cuplul vostru este lipsa increderii in partenera ta!!!Si gelozia ta,care poate sa va distruga relatia!!

Este bine sa evitati astfel de programe,daca considerati ca va pericliteaza relatia!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:01
Reactia mea fiind cu iubita la masa ar fi fost sa ies din sala impreuna cu ea. Tin sa precizez faptul ca am stat impreuna la masa si am urmarit acel spectacol pina in momentul in care au fost invitati afara barbatii, ea ramanand la masa ba mai mult acceptand invitatia de a se aseza pe scaunele din fata pentru dansul lasciv a acestuia.

kudika_975624
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:09
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 14:09:19Reactia mea fiind cu iubita la masa ar fi fost sa ies din sala impreuna cu ea. Tin sa precizez faptul ca am stat impreuna la masa si am urmarit acel spectacol pina in momentul in care au fost invitati afara barbatii, ea ramanand la masa ba mai mult acceptand invitatia de a se aseza pe scaunele din fata pentru dansul lasciv a acestuia.



Tinere,repet,gazda trebuia sa spuna invitatilor ,chiar daca era considerata o surpriza,despre ce este vorba,tocmai spre a se evita astfel de nemultumiri!!!Iubita ta a gresit ca nu s-a consultat cu tine inainte de a face demersul respectiv,tu fiind gelos!!!Intrebare:
Daca iubita ta mergea la acea petrecere fara tine,ce s-ar fi intamplat???Nu ai fi aflat nimic din actiunile iubitei,deci apreciaz-o ca a acceptat sa o insotesti la acea sarbatorire!!!Daca stam sa gandim mai mult,este o copilarie,nu cred ca trebuie sa va certati pe aceasta tema!!!NU MI-AI RASPUNS LA INTREBARE!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:14
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 14:09:19Reactia mea fiind cu iubita la masa ar fi fost sa ies din sala impreuna cu ea. Tin sa precizez faptul ca am stat impreuna la masa si am urmarit acel spectacol pina in momentul in care au fost invitati afara barbatii, ea ramanand la masa ba mai mult acceptand invitatia de a se aseza pe scaunele din fata pentru dansul lasciv a acestuia.




Si daca nu erai cu iubita,ai fi ramas la spectacol,nu???? Normal,doar barbatii au toate drepturile!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:15
Nu stia de acel moment. Faptul ca imi spunea dupa petrecere ca nu ii plac astfel de momente detesta striparii si ea totusi a acceptat sa ii danseza ala in fata nu ar trebui sa imi spuna nimic?




kudika_975624
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:18
Sa apreciezi o femeie care iti spune ca te iubeste si nu o intereseaza alte persoane si cu toate acestea accepta dansuri lascive? Daca ai fi barbat ai accepte ca iubita ta sa faca asta?
kudika_975624
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:24
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 14:18:50Nu stia de acel moment. Faptul ca imi spunea dupa petrecere ca nu ii plac astfel de momente detesta striparii si ea totusi a acceptat sa ii danseza ala in fata nu ar trebui sa imi spuna nimic?






Ce pot sa spun??Personal,nu sunt duplicitara si de aceea nu inteleg persoanele,care una spun si alta fac!!! Incerc sa ma pun in locul ei,hmm,poate a vrut sa se supuna majoritatii,poate era euforica,poate chiar a vrut sa traiasca un asemenea eveniment,DAR,tinere,daca acea greseala nu va afecteaza relatia,nu cred catrebuie sa va distrugeti reciproc prin certuri!!Alta data evitati astfel de prilejuri neavenite!!!Nu fi cusurgiu,mai ales ca stii foarte bine ca ,si tu ai fi ramas sa urmaresti niste miscari lascive ale unor dansatoare ,daca ai fi fost singur, si nu cu iubita ta!!!

Daca va iubiti cu adevartat mergeti mai departe cu relatia voastra si refuzati orice alta invitatie de acest gen,de comun acord cu iubita ta!!!Este usor sa darami o cladire,si mai greu este de reconstruit!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:27
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 14:24:31Sa apreciezi o femeie care iti spune ca te iubeste si nu o intereseaza alte persoane si cu toate acestea accepta dansuri lascive? Daca ai fi barbat ai accepte ca iubita ta sa faca asta?



Usurel,sa nu incurcam lucrurie,nu vorbim de relatii de amor cu alte persoane,in timp ce este iubita ta,ci facem referire la o actiune nepotrivita voua!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:29
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 14:24:31Sa apreciezi o femeie care iti spune ca te iubeste si nu o intereseaza alte persoane si cu toate acestea accepta dansuri lascive? Daca ai fi barbat ai accepte ca iubita ta sa faca asta?


Daca as fi fost barbat,as fi plecat inca de la inceputul petrecerii!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:30
Este o greseala facuta de ea? Judeca situatia nu ce ai fi facut fi impartiala chiar daca esti femeie.
kudika_975624
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:31
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 14:31:53Este o greseala facuta de ea? Judeca situatia nu ce ai fi facut fi impartiala chiar daca esti femeie.



Din punctul meu de vedere,da,este o greseala,trebuia sa se consulte cu tine,daca stia ca esti gelos si te nemultumesc astfel de actiuni!!

Da,sunt femeie,nu am asistat la astfel de spectacole si nici nu ma intereseaza sa privesc niste barbati ,care nu au nimic deosebit fata de ceilalti barbati!!!?Muschi,patratele ,sunt nimicuri,barbatul adevarat nu trebuie sa aiba zeci de kilograme de muschi si chilotei minusculi,el trebuie sa isi dovedeasca altfel barbatia si verticalitatea,dar este doar opinia mea!!!
kudika_15804
Postat pe 28 Octombrie 2014 14:37
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 14:31:53Este o greseala facuta de ea? Judeca situatia nu ce ai fi facut fi impartiala chiar daca esti femeie.


Nu esti doar gelos ci primitiv in gandire.
Daca ar fi fost invers ai fi zis ca tu esti barbat si ai voie la petreceri striparite.
Poate chiar nu-i plac striparii dar fiind pusa in fata faptului implinit a trebuit sa se incadreze in peisaj.
Ce voiai?
Sa vomite acolo de greata ca sa iti arate tie ca nu-i plac acei barbati dezbracati?
Si de cand impui tu ce sa-i placa si ce nu doar pentru ca e iubita ta?
Cu ce drept o judeci tu, ce cumva ai cumparat-o si esti stapanul ei?
Cine naiba te crezi?
Nu esti stapanul ei si chiar daca ai fi nu controlezi tu ceea ce vrea si ce nu vrea.
Cu aerele astea de om de grota nu ai sa faci casa buna cu nici o femeie.
Si nici nu meriti.
Arno_28
Postat pe 2 Noiembrie 2014 09:59
De la: kudika_975624, la data 2014-10-28 14:18:50Nu stia de acel moment. Faptul ca imi spunea dupa petrecere ca nu ii plac astfel de momente detesta striparii si ea totusi a acceptat sa ii danseza ala in fata nu ar trebui sa imi spuna nimic?






Ma baiatule , tu ce ai fi facut in locul ei !?!
A fost nevoita sa priveasca , desi ti-a zis clar ca nu-i plac cocotele masculine.
Cel mai indicat ar fi sa-ti dea papucii si sa-si vada de viata ei , alaturi de un barbat calculat , nu sa-si complice viata cu un fixist ce face din tantar , armasar .
kudykkka
Postat pe 2 Noiembrie 2014 13:58
Daca esti gelos ,trateazã -te!!!cine naiba crezi Tu ca sta cu unul care este gelos? In locul iubitei tale iti trãgeam un sut in dos de nu te vedeai.
cristinika29
Postat pe 9 Noiembrie 2014 11:16
Am pt tine un singur cuvant de spus...maturizeaza-te..
cristiana84
Postat pe 16 Noiembrie 2014 09:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Posibil HIV ? 5 De la: kudika_982693 14 Martie 2015 14:25
Eu Sagetator El Balanta 1 De la: kudika296304 28 Iulie 2010 10:02
N-AI NIMIC DE SPUS????!!!!!!!!!! 74 De la: AnotherWay 6 August 2010 14:27
Despre dragoste sau despre indragosteala- ce parere aveti? 19 De la: mikiduta39 2 Februarie 2010 12:21
Oare conteaza diferenta de varta in cuplu? 16 De la: luyyzz 5 Octombrie 2009 14:49