Setari Cookie-uri

Doresc femeile din ziua de azi si relatii serioase si o familie?sau doar sint interesate de starea materiala si financiara

cITE FETE AR DORI O RELATIE CU ADEVARAT SERIOASA FARA SA SE GINDEASCA NUMAI LA PARTEA MATERIALA SI FINANCIARA?eU CRED CA UITAM CE ESTE MAI IMPORTANT SI PUNEM PRET PE BUNURI NU PE VIATA TRAITA ALATURI DE PERSOANA IUBITA.
Marius_Gavril_1
Postat pe 10 August 2016 19:47
De la: Marius_Gavril_1, la data 2016-08-10 19:47:51cITE FETE AR DORI O RELATIE CU ADEVARAT SERIOASA FARA SA SE GINDEASCA NUMAI LA PARTEA MATERIALA SI FINANCIARA?eU CRED CA UITAM CE ESTE MAI IMPORTANT SI PUNEM PRET PE BUNURI NU PE VIATA TRAITA ALATURI DE PERSOANA IUBITA.




Cu parere de rau iti spun, barbatii gasesc ceea ce cauta ! In momentul in care barbatul va trece dincolo de interesele lui scarboase si meschine, va cunoaste si femei sensibile, romantice, pasionale, care stiu sa iubeasca barbatul, curat si dezinteresat !Acestea exista, dar nu sunt accesibile oricarui purtator de pantaloni barbatesti, care priveste femeia ca pe un obiect de folosinta !Aveti ceea ce doriti sa aveti !
kudika_15804
Postat pe 11 August 2016 07:17
De la: Marius_Gavril_1, la data 2016-08-10 19:47:51cITE FETE AR DORI O RELATIE CU ADEVARAT SERIOASA FARA SA SE GINDEASCA NUMAI LA PARTEA MATERIALA SI FINANCIARA?eU CRED CA UITAM CE ESTE MAI IMPORTANT SI PUNEM PRET PE BUNURI NU PE VIATA TRAITA ALATURI DE PERSOANA IUBITA.



Exista destule femei si barbati ce-si intemeiaza o relatie , Familie ,datorita sentimentelor ce-i unesc , si nu le lipseste nimic , tot ceea ce construiesc , o fac impreuna, se completeaza reciproc.

Cei si cele ce sunt interesati doar de bani si alte interese , fac parte din alt mediu !Acest gen de oameni se cauta si se gasesc unii pe altii, si e bine sa ramana in lumea lor , pt oricum sunt niste nefericiti.

Incearca sa vezi din care categorie faci parte , astfel nu -ti vei mai bune intrebari absurde pe kudika :)
kudika_988778
Postat pe 21 August 2016 11:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum sa fac sa fie iar la fel?? 2 De la: Alex_Bodea 5 Februarie 2011 21:30
Cadou de Valentine's Day :) 38 De la: Monyk44- 14 Februarie 2014 15:43
Eu si el on and off...ce fac? 17 De la: manea_ngl 13 Mai 2009 13:19
despartire 22 De la: dana_mv 3 Mai 2009 14:20
Cum am ajuns aici? 60 De la: Eva32 3 Iulie 2011 01:31