Setari Cookie-uri

Nu stiu ce sa fac

Bunã seara tuturor.
Eu si iubitul meu ne-am cunoscut în 2014 am fost un timp împreunã dar dupã câteva luni ne-am despãrțit. Dupã despãrțirea noastrã eu am suferit foarte mult chiar dacã durase puțin pânã într-o zi în care el m-a cãutat spunând cã mã iubeste si ca vrea sã fim împreunã. Ne-am împãcat. Dupã aceastã împãcare am crezut cã în sfârșit o sa fie totul ok dar nu a fost asa, ne-am despãrțit si ne-am împãcat de încã 2 ori pânã în prezent.

El mereu spune cã mã iubeste si ca vrea sã fie totul bine si ca vrea sã fim împreunã doar cã noi practic nu petrecem timp împreunã mai deloc. El lucreazã ca șofer la o firma de transport și ajunge acasã super obosit (aceastã este mereu scuza) si din cauza asta nu ne putem vedea nici mãcar 5 minute. De multe ori ne vedem o datã pe sãptãmânã.

El este un om foarte dificil, posesiv si gelos. Eram acum de revelion la o petrecere si a început dintr-o datã sa se certe cu mine doar pentru cã un simplu amic nu își luã ochii de pe mine.

Pur si simplu nu stiu ce sa fac ca sa petrecem mai mult timp amândoi, niciodatã nu reușim sã avem o discuție cum trebuie pentru cã el e mereu retras, pare mereu dezinteresat si pentru el este mereu totul bine. Spune cã eu am mereu chef de ceartã si sunt nebuna.

Nu stiu ce sa ma fac, de aceea am decis sã împãrtãșesc cu voi situația mea...
kudika_1022358
Postat pe 16 Ianuarie 2017 01:47
De la: kudika_1022358, la data 2017-01-16 01:47:29Bunã seara tuturor.
Eu si iubitul meu ne-am cunoscut în 2014 am fost un timp împreunã dar dupã câteva luni ne-am despãrțit. Dupã despãrțirea noastrã eu am suferit foarte mult chiar dacã durase puțin pânã într-o zi în care el m-a cãutat spunând cã mã iubeste si ca vrea sã fim împreunã. Ne-am împãcat. Dupã aceastã împãcare am crezut cã în sfârșit o sa fie totul ok dar nu a fost asa, ne-am despãrțit si ne-am împãcat de încã 2 ori pânã în prezent.

El mereu spune cã mã iubeste si ca vrea sã fie totul bine si ca vrea sã fim împreunã doar cã noi practic nu petrecem timp împreunã mai deloc. El lucreazã ca șofer la o firma de transport și ajunge acasã super obosit (aceastã este mereu scuza) si din cauza asta nu ne putem vedea nici mãcar 5 minute. De multe ori ne vedem o datã pe sãptãmânã.

El este un om foarte dificil, posesiv si gelos. Eram acum de revelion la o petrecere si a început dintr-o datã sa se certe cu mine doar pentru cã un simplu amic nu își luã ochii de pe mine.

Pur si simplu nu stiu ce sa fac ca sa petrecem mai mult timp amândoi, niciodatã nu reușim sã avem o discuție cum trebuie pentru cã el e mereu retras, pare mereu dezinteresat si pentru el este mereu totul bine. Spune cã eu am mereu chef de ceartã si sunt nebuna.

Nu stiu ce sa ma fac, de aceea am decis sã împãrtãșesc cu voi situația mea...



Ciorba incalzita si reincalzita de mii de ori nu mai are gust! Daca el este dezinteresat, de ce iti mai pierzi timpul cu el? Daca nu este preocupat de a fi, cat mai mult timp, impreuna pentru care motiv accepti sa te jigneasca si sa te desconsidere? Spui ca este un om dificil, posesiv si gelos, pai, in acest caz, de ce il accepti in viata ta, cand este foarte clar ca sunteti incompatibili? Draga mea, iubitul tau nu este singurul barbat din aceasta lume, in momentul, in care ai coborat stacheta in fata lui acceptandu-i crizele si nesimtirea, ai decazut in ochii lui, si, din acest motiv, isi permite acel comportament! Daca as fi in locul tau, i-as recomanda sa se duca la mama sa, rapid si definitiv!

Nu stii ce sa te faci sau ce sa faci? Cum nu stii? Ia-o de la capat!
kudika_15804
Postat pe 17 Ianuarie 2017 07:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Topic pentru pupaciosi :) 2593 De la: Pudika_revine 13 Septembrie 2011 17:49
ce sa cred ?ma vrea cu adevarat sau doar ptr sex? 32 De la: kudika052779 22 Martie 2010 21:25
HELP 16 De la: ilovethisgame 18 Martie 2010 16:27
sa continui sau nu??? 15 De la: ANTIBA 5 Aprilie 2009 12:11
ce poti alege? a incerca sau sa uiti ce simntii! 3 De la: alyn27 26 Iunie 2010 22:59