Setari Cookie-uri
Inchide
<
5 / 6
>

Andreea Bănică a avut parte de o experiență neplăcută în Aeroportul Henri Coandă, unde spune că a fost lovită în aglomerație și jignită de un alt pasager.


Inapoi la articol