Setari Cookie-uri
Inchide
<
3 / 5
>

Fulgy, fiul Vioricăi și al lui Ioniță de la Clejani, a fost externat de la Spitalul Obregia după aproape două luni de internare și a revenit rapid în atenția publicului.


Inapoi la articol