Petele maronii de pe fata!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Petele maronii de pe fata!!: (3.4 din 28 voturi)

Pagini: << 2 3 4 5 6 7 >> Sari la pagina:
Roberta_Hhauer_1 Avatarul lui Roberta_Hhauer_1

1 mesaj

Buna sunt Roberta,si as vrea sa te intreb cum se numeste crema pentru pete.
Multumesc.
kudika_27220 Avatarul lui kudika_27220

5 mesaje
Oras: vaslui

referitor la gamele de creme as vrea sa stiu cum se numesc pentru mama mea :* astept raspunsul multumesc :*
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
buna,spunemi te rog si mie ce produse trebuie sa folosesc,merci anticipat,,,ninkacmtc@inbox.ru
nico2318 Avatarul lui nico2318

1 mesaj
Oras: buzau

Buna la toata lumea. crema Farmacia am folosit si eu si o recomand cu mare drag pt ca asa am reusit sa scap de petele maronii de pe buza superioara si de pe nas cam intr-o saptamana. tin sa precizez ca arde pielea acolo unde o aplici dupa care incepe sa se exfolieze cu tot cu pete.la mine a mers si erau chiar foarte urate..ziceai ca am mustata eu am dat pe ea acum o luna 16,5 lei.e foarte mentolata.incercati-o pt ca da rezultate
kudika_927974 Avatarul lui kudika_927974

1 mesaj

Buna. Imi poti trimite te rog si mie pe e-mail care sunt produsele de care vorbesti. Si eu am ramas cu cateva pete pe fata in urma sarcinii care se agraveaza la soare. Multumesc si astept un raspuns cat mai repede daca se poate.
kudika_16683 Avatarul lui kudika_16683

17 mesaje
Oras: bucuresti

Buna! Pentru petele de la sarcina, daca sunt relativ recente iti recomand Creme 40 de la Yon-ka. Sora mea a folosit tratamentul si aproape ca nu i se mai vad deloc acum.
DeliaM
Bianca_Jeanina_Preda_1 Avatarul lui Bianca_Jeanina_Preda_1

1 mesaj

Sunt din Timisoara si m-ar interesa sa-mi spui, te rog despre ce salon este vorba?
carmen_natural Avatarul lui carmen_natural

504 mesaje

Petele de la sarcina se curata foarte bine cu solutie de apa oxigenata+zeama de lamiie sau cu apa de patrunjel.
Cremele de curatat se folosesc numai primavara si toamna pentru a se evita expunerea la soare.
kudika_34353 Avatarul lui kudika_34353

2 mesaje

Buna. Imi poti da mai multe detalii despre aceasta gama Amway? Am si eu o problem cu petele maronii de pe fata. AM incercat multe tratamente si pana acum nimic. Multumesc!
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

De la: kudika_34353, la data 2013-07-25 15:23:44Buna. Imi poti da mai multe detalii despre aceasta gama Amway? Am si eu o problem cu petele maronii de pe fata. AM incercat multe tratamente si pana acum nimic. Multumesc!

Sunt nite porcarii vandute la pret de aur...plus ca daca ai intrat in vorba cu un "sectant" de-al lor, ai zbarcit-o...o sa te urmareasca si agaseze sa-i cumperi rahaturile, de o sa-ti doresti bodyguard...
kudika069394 Avatarul lui kudika069394

3 mesaje

Buna. pe mine ma intereseaza un astfel de tratament. AM pete pe fata de care nu reusesc sa scap Ms.

4550 mesaje

De la: kudika069394, la data 2013-08-03 18:42:01Buna. pe mine ma intereseaza un astfel de tratament. AM pete pe fata de care nu reusesc sa scap Ms.

O sa scapi...intr-o viata viitoare...
kudika_929969 Avatarul lui kudika_929969

5 mesaje

Eu anul trecut am patit ca de la soare sa mi se pateze nasul si fruntea , chiar daca am folosit crema de proctie solara cu factor ridicat. Am reusit sa imi curat tenul la un salon, solutii-estetica, din zona Marriott cu o procedura numita microdermoabraziune. Fetele de acolo mi-au recomandat si o crema cu factor de protectie Derma Block Renlive pe care sa o folosesc tot timpul anului. Acum sunt bine

4550 mesaje

De la: kudika_929969, la data 2013-08-05 10:53:11Eu anul trecut am patit ca de la soare sa mi se pateze nasul si fruntea , chiar daca am folosit crema de proctie solara cu factor ridicat. Am reusit sa imi curat tenul la un salon, solutii-estetica, din zona Marriott cu o procedura numita microdermoabraziune. Fetele de acolo mi-au recomandat si o crema cu factor de protectie Derma Block Renlive pe care sa o folosesc tot timpul anului. Acum sunt bine

Reclama...
kudika_930579 Avatarul lui kudika_930579

2 mesaje

buna.aceleasi probleme le am si eu.ma poti ajuta terog?
kudika_930579 Avatarul lui kudika_930579

2 mesaje

imi spui si mie te rog de crema asta?ce denumire are?
Cristinell_Snickers_1 Avatarul lui Cristinell_Snickers_1

22 mesaje

Buna si eu pe aici am nevoie de un tratament pentru pentru petele maronii.Chestia e ca atunci cand sunt casa nu sunt asa de vizibile dar cand ies afara se accentueaza,se si inrosesc putin si nu stiu ce sa fac ca sa scap sunt destul de vizibile cand ies din casa nu stiu ce sa mai fac
Fosta membra Kudika.ro
De la: Cristinell_Snickers_1, la data 2014-01-15 00:02:30Buna si eu pe aici am nevoie de un tratament pentru pentru petele maronii.Chestia e ca atunci cand sunt casa nu sunt asa de vizibile dar cand ies afara se accentueaza,se si inrosesc putin si nu stiu ce sa fac ca sa scap sunt destul de vizibile cand ies din casa nu stiu ce sa mai fac

Cred ca am vazut ceva creme pentru problema specificata de tine, la Clinique si Garnier.

Daca nu ai incredere in cremele din magazinele cu produse cosmetice, intreaba in farmacie ce crema iti pot recomanda ei.
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.

504 mesaje

cremele farmaceutice sunt foarte bune daca este vorba doar de pete,daca vorbim despre semne ramase de la acnee este necesar un tratament combinat.Depigmentarea pentru ca sa fie reusita se recomanda a fi facuta primavara sau toamna .
Cine doreste creme farmaceutice este rugat sa-mi scrie,sunt farmacista in Bucuresti si va pot ajuta,bineinteles functie de situatie.

4550 mesaje

De la: carmen_natural, la data 2014-01-15 22:28:06cremele farmaceutice sunt foarte bune daca este vorba doar de pete,daca vorbim despre semne ramase de la acnee este necesar un tratament combinat.Depigmentarea pentru ca sa fie reusita se recomanda a fi facuta primavara sau toamna .
Cine doreste creme farmaceutice este rugat sa-mi scrie,sunt farmacista in Bucuresti si va pot ajuta,bineinteles functie de situatie.

Esti farmacista pe naiba.

504 mesaje

Ghinion dar asa e !

4550 mesaje

De la: carmen_natural, la data 2014-01-17 18:45:20Ghinion dar asa e !

Ghinion pt. cine? Pt. cei care si-au dat seama ca scrii cu greseli gramaticale? Asa e o farmacista a zilelor noastre?

504 mesaje

Asta este singura placa pe care o cunosti ?
Nu te subestima,te cred capabila de mult mai mult,avind in vedere postarile pe care le ai !
kudika_953652 Avatarul lui kudika_953652

1 mesaj

buna am si eu pete maroni pe fata si iau anticonceptionale si sincer mie frica ca se fac tot mai multe ma puteti ajuta multumesc
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika_953652, la data 2014-01-31 19:47:01buna am si eu pete maroni pe fata si iau anticonceptionale si sincer mie frica ca se fac tot mai multe ma puteti ajuta multumesc

Dar esti sigura ca acele pete sunt de la anticonceptionale? Ar fi pentru prima data cand aud de un asemenea efect din partea lor...

In fine, exista creme, in comert, de la Garnier, L'oreal, Clinique etc, care ar avea efect de atenuare a acestor pete. Cat de eficiente sunt, nu stiu. Eu folosesc o crema de la Clinique, dar e pentru hidratare si protectie anti-solara.
Lasati-va prostiti in continuare de acelasi jeg uman, pe numele lui: gospodarul_neintelijentul/quid_pro_quo/gongoi/athos/roxy/ovidiu etc, pe diferite topicuri, deschise la misto. Aratati cat sunteti de tampiti si creduli, acceptandu-i toate rahaturile pe care vi le toarna pe gat, dupa cum acceptati si minciunile turnate de kurva aia agramata de titanika. Primiti ceea ce meritati.
kudika_26112 Avatarul lui kudika_26112

1 mesaj

As dori sa stiu ce ati folosit ca sa scapati de pete maronii ,va rog ajutati-ma ! Astept raspunsul tau ...Multumesc frumos !

504 mesaje

Ca sa nu mai fiu acuzata ca recomand produse MLM sau creme preparate in farmacie va rscomand Masca de fata cu efect de depigmentare ACHROACTIVE MAX la 13.00 ron si SER INTENSIV DE DEPIGMENTARE ACHROACTIVE MAX la 16.00ron-au ca efect exfolierea tesutului cornos al pielii permitind patrunderea substantelor de depigmentare.Se folosesc primavara si toamna de 1-2 ori pe saptamina.
Laura_Papusha_1 Avatarul lui Laura_Papusha_1

2 mesaje

BUNA VREAU SA STIU SI EU CU CE A SCAPET DE ACELE PETE MARONII, MERSI
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje

In general toate cosmeticele care in a caror compozitie predomina sucul de castraveti! Sau masca din castraveti, direct pe tenul bine curatat!
Omnia vincit amor !
rondina Avatarul lui rondina

9317 mesaje

De la: rondina, la data 2014-05-28 14:28:12In general toate cosmeticele care in a caror compozitie predomina sucul de castraveti! Sau masca din castraveti, direct pe tenul bine curatat!

erata *care
Omnia vincit amor !
Pagini: << 2 3 4 5 6 7 >> Sari la pagina: