Setari Cookie-uri

a iubi o persoana casatorita

inima nu te intraba daca e casatorit sau nu.de ce toata lumea o critica numai pe ea ,eu zic ca de vina e si el.nu poti sa sti ce in casa unui om .eu zic ca daca ii respescti familia si poate sotia nu afla totul e ok. ce n-ati vazut femei maritate si au amanti tineri si necasatoriti. e pacat de tine ca nu te poti bucura de dragostea vostra(,sa irsiti in oras, sa doarma la tine si multe chestii) iti urez multa bafta
49ruu
Postat pe 2 Decembrie 2008 14:50
I a mai terminati ....cu inima si cu faptul ca nu ti poti controla hormonii....!!!!Sa fim serioase! Ce nu stiai ca e insurat? Nu banuiai deloc ca are o legatura? Rupi de la inceput cand se poate.....SI SE POATE!!!!!!!!!!!!! VA ASIGUR CA SE POATE!!!! TREBUIE SA AI VOINTA!!!! Suferi, dar nu ca atunci cand deja ti s a infipt in inima un sentiment mai profund
Hai sa nu ne mai ascundem dupa deget si sa cautam sfaturi in favoarea celor care sunt amantele barbatilor casatoriti cu copii.
V ati angajat in relatie PT CA ASA ATI VRUT< ASA ATI ALES!Cel putin aveti demnitatea si onoarea si nu mai chitaiti pe aici cerand sfaturi de la altii!!!Asa ati vrut voi!!!Nu mai veniti cu chestii de genul ca iubirea e oarba....voi i ati scos ochii!Cand simti ca te indragostesti de cineva .....care ar putea fi casatorit....te interesezi si rupi de la inceput totul! Nu o sa muriti din asta!!!!!
aisuca
Postat pe 3 Decembrie 2008 10:55
neataaaaaa

Postat pe 3 Decembrie 2008 10:59
ESTI PE GUSTUL MEU CU VORBELE ACESTEA !! Nici nu puteai spune mai bine. Si, inca ceva : fericirea ( cati filozofi au incercat sa defineasca acest concept !...) este deplina NUMAI atunci cand esti SI impacata cu Dumnezeu. Sa nu crezi cumva ca sunt... tare bisericoasa. Si spun asta, nu pentru ca mi ar fi rusine sa o recunosc, ci pentru ca nu sunt vrednica sa fiu considerata asa .Cum oare ai putea fi fericita, stiind ca ti ai gasit MAREA DRAGOSTE in bratele unui barbat casatorit, legat de alta femeie ?... NICIODATA 111111111111
geuca
Postat pe 3 Decembrie 2008 12:10
Cred eu... ca voi sunteti femeile acelea de acasa de care barbatii s-au saturat sau plictisit si sunteti foarte constiente ca in viata lor (a barbatilor) mai exista asa zisele "amante", de care ei sunt indragostiti ...si carora le da mai multa atentie lor decit voua, celor care suferiti in taina si va suparati pe aici si va descarcati nervii pe diferite persoane care nu fac parte din categoria voastra de femei "cuminti ,casatorite, si cu vreo doi, trei copii".
Parerea mea este ca si voi ...aceste femei cuminti si cu "frica de Dumnezeu" daca prindeti pe vreunul, .."il rupeti"...si la propriu si la figurat...si pe deasupra va inselatii si barbatii pe care ii aveti "acasa".

Daca aveti ceva de obiectat la adresa mea, va spun de pe acum PASS!
ella_688_2008
Postat pe 3 Decembrie 2008 22:36
draga mea ela....daca e asa cum spui tu...de ce barbatii in cauza nu isi lasa sotiile pentru a incepe o viata minunata cu preaiubitele amante?se-ntorc precum catelusii plangand la nevasta implorand iertare...so...
tea_rose
Postat pe 3 Decembrie 2008 23:06
De la: ella_688_2008, la data 2008-12-03 22:36:55Cred eu... ca voi sunteti femeile acelea de acasa de care barbatii s-au saturat sau plictisit si sunteti foarte constiente ca in viata lor (a barbatilor) mai exista asa zisele "amante", de care ei sunt indragostiti ...si carora le da mai multa atentie lor decit voua, celor care suferiti in taina si va suparati pe aici si va descarcati nervii pe diferite persoane care nu fac parte din categoria voastra de femei "cuminti ,casatorite, si cu vreo doi, trei copii".
Parerea mea este ca si voi ...aceste femei cuminti si cu "frica de Dumnezeu" daca prindeti pe vreunul, .."il rupeti"...si la propriu si la figurat...si pe deasupra va inselatii si barbatii pe care ii aveti "acasa".

Daca aveti ceva de obiectat la adresa mea, va spun de pe acum PASS!


da si eu cred ca daca noi suntem femeile alea de acasa tu trebuie sa fii amanta.si pentru ca esti amanta de aia te si aperi.stiu ca nu ti convine ca vezi ca noi nu suntem de acord cu tine si ne consideri niste proaste umile(sa nu uitam ca pe mine m ai facut frustrata sexual).tu ai vrea daca s ar putea ca aici sa posteze numai cele ca tine.dar tu...tu esti fericita asa?cu nimicurile ciugulite de la altele?tu crezi ca barbatul trebuie sa aiba amanta cata vreme nu stie sotia.te intreb...tie ca amanta sau sotie ti ar conveni sa iubesti pe cineva si "sa nu stii"?si inca ceva...sa stii ca barbatul cu amanta e foarte posibil sa nu se limiteze doar la tine.intr o zi...desi momentan esti in postura de amanta o sa caute si altceva si nu pentru ca tu nu mai esti buna ci pentru ca vrea....diversitate.atat.
si inca ceva...dupa cum vezi sunt destui oameni pe aici care imi dau dreptate mie si nu tie.or fi si ei tot frustrati sexuali si plini de rautate ca si mine?!nu cred....cred ca tu ai o problema....
eu am spus lucrurilor pe nume.nu mi trebuie delicatete cand vine vorba de tine sau de altele ca tine.
si cata vreme o sa mai comentezi pe aici o s o fac si eu.
elisa_me
Postat pe 3 Decembrie 2008 23:15
De la: tea_rose, la data 2008-12-03 23:06:45draga mea ela....daca e asa cum spui tu...de ce barbatii in cauza nu isi lasa sotiile pentru a incepe o viata minunata cu preaiubitele amante?se-ntorc precum catelusii plangand la nevasta implorand iertare...so...


las o tea_rose.te muncesti degeaba cu ea.fata asta e incapabila sa si tina hormonii in frau si se bate cu pumnul in piept ca ea e mare si tare si ca daca te indragostesti de cineva nu mai conteaza restul...adica sotia de acasa.pot sa pun pariu ca nu e capabila decat sa se indragosteasca...de obicei faza asta dureaza putin dupa cum stim toti.
e inutil sa pui intrebari de felul asta unei persoane ca ea.e ca si cum ai intreba un afemeiat despre dragoste si ce inseamna ea...cand el nu e capabil decat sa arda prima gaura care i apare in fata...fie ea frumoasa sau urata...tanara sau batrana...ii plang de mila.sincer...
elisa_me
Postat pe 3 Decembrie 2008 23:20
De la: tea_rose, la data 2008-12-02 13:45:46
De la: Roco, la data 2008-12-02 06:51:54medeea01 esti foarte vehementa, idealista, iar pe alocuri si pe aratura...
Nu poti comanda inimii sa iubeasca, si apoi cand afli ca e casatorit sau altceva, sa nu mai iubeasca...daca tu poti sa faci asa, inseamna ca nu iubesti, ci doar iti planifici ce sa faca sufletul tau...adica comanzi simtamintelor tale ce sa faca...
(inseamna ca tu n-ai iubit vreodata, ci doar ti-ai dat comanda: "pe asta-l iubesc")
hmmm ...

L-am intrebat intr-o zi pe sotul meu cum ar reactiona daca ar descoperi ca l-am inselat.
stii ce mi-a raspuns?
:nimic,decat as constientiza ca persoana de care m-am indragostit nu exista

Nu stiu sa ingros literele...dar iti dau un pont: urmareste cuvintele "as constientiza " ...
adica acum nu constientizeaza..., he he, bun raspuns ti-a dat sotiorul! e meserias si tu ai inghitit galusca.

Postat pe 4 Decembrie 2008 07:29
De la: medeea01, la data 2008-12-03 23:15:03 sa nu uitam ca pe mine m ai facut frustrata sexual

si eu am aceeasi parere, dar nu-i bai: gasesti tu pe cineva sa-ti inlature frustarile. bafta!

ella

Postat pe 4 Decembrie 2008 07:33
DRRRAGA, AI DOUA GRESELI :
1.nu ai acordat subiectul cu predicatul ( cate ...facultati ai ?)-"barbatii... da"-. Asta, ca sa iti fie usor sa identifici problema.
2.viitorul prezent are intotdeauna un singur "i"

Dar tu ai mai mult decat ortografie de invatat...
geuca
Postat pe 4 Decembrie 2008 12:12
De la: Roco, la data 2008-12-04 07:33:54
De la: medeea01, la data 2008-12-03 23:15:03 sa nu uitam ca pe mine m ai facut frustrata sexual

si eu am aceeasi parere, dar nu-i bai: gasesti tu pe cineva sa-ti inlature frustarile. bafta!

ella


de ce ai senzatia ca nu mi le pot rezolva singura?frustrarile...bineinteles.
elisa_me
Postat pe 4 Decembrie 2008 17:34
De la: Roco, la data 2008-12-04 07:33:54
De la: medeea01, la data 2008-12-03 23:15:03 sa nu uitam ca pe mine m ai facut frustrata sexual

si eu am aceeasi parere, dar nu-i bai: gasesti tu pe cineva sa-ti inlature frustarile. bafta!

ella
bai nenica ........am incercat sa nu raspund mojiciilor tale dar vad ca te maninca rau si ai chef de cearta........si..... va venii vremea sa ai si tu nevasta(daca face vreuna pomeni cu tine)............si iti urez sa fie ca cele carora le iei apararea!desi semeni tare mult cu o ea de pe forum si posibil sa nu fii un el............si pun pariu ca esti BLONDA.
FRANNNCE
Postat pe 4 Decembrie 2008 19:57
fidelitatea te ajuta sa mori linistit.infidelitatea te ajuta sa traiesti linistit.cei care spun ca adulterinii sunt stresati nu i-au cunoscut pe cei care s-au chinuit toata viata sa fie fideli-si,din pacate pentru ei,au reusit(nu-mi apartine)
maria33
Postat pe 4 Decembrie 2008 20:29
Cete face sa crezi ca e blonda?norocul lor ca-s putin tampe.pe cand brunetele sunt c...ve rau de tot
flor38T
Postat pe 5 Decembrie 2008 20:03
De la: medeea01, la data 2008-12-04 17:34:29[de ce ai senzatia ca nu mi le pot rezolva singura?frustrarile...bineinteles.

Nu am zis ca nu le poti rezolva singura, am zis doar ca par a exista.

Postat pe 7 Decembrie 2008 12:34
De la: FRANNNCE, la data 2008-12-04 19:57:18[quote name='Roco' date='2008-12-04 07:33:54' bai nenica ........am incercat sa nu raspund mojiciilor tale dar vad ca te maninca rau si ai chef de cearta........si..... va venii vremea sa ai si tu nevasta(daca face vreuna pomeni cu tine)............si iti urez sa fie ca cele carora le iei apararea!desi semeni tare mult cu o ea de pe forum si posibil sa nu fii un el............si pun pariu ca esti BLONDA.

Frrrance, unde vezi tu mojicii?! Nu prea cunosti natura umana din moment ce zici ca sunt blonda. Ia raspunde tu asa taios si la obiect, cum iti sade bine!
Ce e interesant pe acest forum ca vehementa si buba la cap a multor femei este infinit mai mare comparativ cu forumurile unde barbatii sunt majoritari. Sau poate ca in alte parti se abtin...
Iar atunci cand nu pot raspunde intr-o conversatie te fac mojic si iti schimba sexu'.

Postat pe 7 Decembrie 2008 12:47
In general nu este vorba de iubire ci doar de sex, cand euforia trece unul din ei va pune capat. Am auzit sute de astfel de povesti
metal
Postat pe 7 Decembrie 2008 12:51
nu te supara draga roco...ce buba la cap crezi ca am eu?aaa..sa fie oare faptul ca nu sunt de acord cu amantele?ca inca mai cred ca se poate avea o relatie si fara sa inseli sau sa fii inselata?ca nu mi se pare corect sa fii cu cineva care e barbatul altei femei?ca daca simti ca nu te mai intelegi cu partenerul si te ai indragostit de altcineva poti foarte bine sa inchei prima relatie si sa te dedici celei de a 2 a?crezi ca eu am buba la cap?!cred ca singura buba la cap pe care o am e ca mi pierd vremea cu tine...iti doresc mult succes la femei din astea pe care le promovezi...uite poate te combini cu ella ca sigur ati avea o relatie fericita...plus ca sunteti amandoi maturi si "dezghetati".
elisa_me
Postat pe 7 Decembrie 2008 22:03
medeea01: mesajul cu buba la cap nu-ti era destinat direct (priveste mai sus), dar eu iti multumesc ca mi-ai raspuns. iti respect opiniile, ele sunt bune si ar fi ok, dar unele sunt prea idealiste dupa parerea mea. eu personal sunt o persoana foarte fidela cand am pe cineva.

iti multumesc ca vrei sa ma combini cu ella, dar vezi spune-i si ei, fa-mi putin marketing (e barbat bine, civilizat, manaca cu furculita, si tot asa).

Postat pe 8 Decembrie 2008 09:36
De la: medeea01, la data 2008-12-07 22:03:49nu te supara draga roco...ce buba la cap crezi ca am eu?aaa..sa fie oare faptul ca nu sunt de acord cu amantele?ca inca mai cred ca se poate avea o relatie si fara sa inseli sau sa fii inselata?ca nu mi se pare corect sa fii cu cineva care e barbatul altei femei?ca daca simti ca nu te mai intelegi cu partenerul si te ai indragostit de altcineva poti foarte bine sa inchei prima relatie si sa te dedici celei de a 2 a?crezi ca eu am buba la cap?!cred ca singura buba la cap pe care o am e ca mi pierd vremea cu tine...iti doresc mult succes la femei din astea pe care le promovezi...uite poate te combini cu ella ca sigur ati avea o relatie fericita...plus ca sunteti amandoi maturi si "dezghetati".


Am citit si eu cateva mesaje de pe acest topic (de pe aceasta pagina). Vreau doar sa intaresc ceea ce ai spus si sa te asigur ca inca cunosc foarte multa lume care gandeste ca tine. Din pacate sunt si femei instabile sentimental care sunt dispuse sa calce totul in picioare pentru nimic.
Eu nu sunt un sfant, ci inainte chiar imi era teama sa nu cumva sa cad in pacat si sa-mi insel sotia si asta pentru ca o respectam foarte mult si bineinteles ca o iubeam. O iubeam atat de mult incat nu vroiam sa o fac sa sufere dar nu ca nu m-as fi culcat cu alta femeie doar asa pentru diversitate. Consideram ca nu se merita efortul.
De curand, sotia, care ma iubea foarte mult precum o iubeam si eu si care era o gospodina desavarsita si o femeie total impotriva relatiilor extraconjugale, mi-a spus ca m-a inselat. Si stiti de ce m-a inselat: de prea mult bine, pentru diversitate, pentru ca acel individ i-a spus ca familia este familie dar niste relatii nevinovate se practica peste tot. TOTAL FALS. Acum si-a dat seama dar s-ar putea sa fie prea tarziu.

Acum stiti care este problema: o vad ca sufera nespus de mult pentru ce a facut, iar eu ma gandesc daca femeia pe care o iubesc de 16ani si cu care am facut 2 copii mai exista pentru mine.

Concluzia mea este urmatoarea: daca "inima" iti spune ca iubesti pe altcineva, renunta la relatia pe care o ai ca este posibil sa te intorci la ea cu inima curata. Daca iubesti pe altineva pe ascuns nu o sa aiba nimeni parte de iubire curata si trainica, ci doar de amagiri. Eu cred ca dragostea este ceva care nu se poate cladi pe minciuna.
Ice1
Postat pe 8 Decembrie 2008 20:28
Pt Medeea
iti doresc mult succes la femei din astea pe care le promovezi...uite poate te combini cu ella ca sigur ati avea o relatie fericita...plus ca sunteti amandoi maturi si "dezghetati".


Pentru Tea rose
draga mea ela....daca e asa cum spui tu...de ce barbatii in cauza nu isi lasa sotiile pentru a incepe o viata minunata cu preaiubitele amante?se-ntorc precum catelusii plangand la nevasta implorand iertare...so...

Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. (N. Iorga)

Raspund pentru Medeea :
1.Nu-mi trebuie sa ma cuplezi chiar cu nimeni de pe aici, chiar de-mi tine parte!
2. Nu stiam ca esti "pestoiaca"!Aranjezi cuplaje femei - barbati sau barbati femei??!! Curios!
3. Pentru cultura ta generala: cu iubitul meu sau in varianta ta : "cu amantul meu" ,sunt de 15 ani de zile (impliniti in luna sept)...si daca asta iti spune ceva, mai discutam , altfel chiar nu am ce discuta cu tine!in ciuda faptului ca tu m-ai caracterizat intr-un mod f josnic, cu toate ca nu ma cunosti nici o secunda!..dar stii: unii oamenii tind sa caracterizeze pe altii prin prisma caracterului lor.
4. Raspuns pentru ambele : Medeea si Tea Rose : nu m-am casatorit cu el pentru ca nu am vrut eu si nici nu am sa vreau niciodata..in ciuda faptului ca ne intelegem destul de bine, dar nu traim amandoi in aceeasi casa....asta este o alta poveste!
IMi este bine asa cum sunt!Nu-mi doresc mai mult de atat.



ella_688_2008
Postat pe 8 Decembrie 2008 21:51
pt teaa rose:
ti-am dat raspunsul mai sus, dar mai am ceva de completat:

Tu singura ti-ai dat raspunsul intrebind!Daca gandesti mai profund il vei afla imediat, ..si daca nu te descurci am sa-ti raspund..dar sa-mi spui daca vrei sincer!
ella_688_2008
Postat pe 8 Decembrie 2008 21:55
De la: 9119, la data 2008-01-21 19:50:02ce este de facut atunci cand esti indragostita de un barbat casatorit dar nu mai esti foarte tanara? ce este de facut daca el iti raspunde iubirii cu o mare intensitate, te simti fericita, implinita, traiesti o poveste incredibil de frumoasa, dar toate acestea trebuiesc ascunse cu grija pentru a nu rani sotia care-si astepata increzatoare sotul acasa?

este treaba ta ce faci cu viata ta, tu alegi.noi putem doar sa ne dam cu parerea si atat.cred ca tu stii mai bine ca noi ca trebuie sa pui capat.
mkdisk
Postat pe 9 Decembrie 2008 14:06
De la: Ice1, la data 2008-12-08 20:28:07
De la: medeea01, la data 2008-12-07 22:03:49nu te supara draga roco...ce buba la cap crezi ca am eu?aaa..sa fie oare faptul ca nu sunt de acord cu amantele?ca inca mai cred ca se poate avea o relatie si fara sa inseli sau sa fii inselata?ca nu mi se pare corect sa fii cu cineva care e barbatul altei femei?ca daca simti ca nu te mai intelegi cu partenerul si te ai indragostit de altcineva poti foarte bine sa inchei prima relatie si sa te dedici celei de a 2 a?crezi ca eu am buba la cap?!cred ca singura buba la cap pe care o am e ca mi pierd vremea cu tine...iti doresc mult succes la femei din astea pe care le promovezi...uite poate te combini cu ella ca sigur ati avea o relatie fericita...plus ca sunteti amandoi maturi si "dezghetati".


Am citit si eu cateva mesaje de pe acest topic (de pe aceasta pagina). Vreau doar sa intaresc ceea ce ai spus si sa te asigur ca inca cunosc foarte multa lume care gandeste ca tine. Din pacate sunt si femei instabile sentimental care sunt dispuse sa calce totul in picioare pentru nimic.
Eu nu sunt un sfant, ci inainte chiar imi era teama sa nu cumva sa cad in pacat si sa-mi insel sotia si asta pentru ca o respectam foarte mult si bineinteles ca o iubeam. O iubeam atat de mult incat nu vroiam sa o fac sa sufere dar nu ca nu m-as fi culcat cu alta femeie doar asa pentru diversitate. Consideram ca nu se merita efortul.
De curand, sotia, care ma iubea foarte mult precum o iubeam si eu si care era o gospodina desavarsita si o femeie total impotriva relatiilor extraconjugale, mi-a spus ca m-a inselat. Si stiti de ce m-a inselat: de prea mult bine, pentru diversitate, pentru ca acel individ i-a spus ca familia este familie dar niste relatii nevinovate se practica peste tot. TOTAL FALS. Acum si-a dat seama dar s-ar putea sa fie prea tarziu.

Acum stiti care este problema: o vad ca sufera nespus de mult pentru ce a facut, iar eu ma gandesc daca femeia pe care o iubesc de 16ani si cu care am facut 2 copii mai exista pentru mine.

Concluzia mea este urmatoarea: daca "inima" iti spune ca iubesti pe altcineva, renunta la relatia pe care o ai ca este posibil sa te intorci la ea cu inima curata. Daca iubesti pe altineva pe ascuns nu o sa aiba nimeni parte de iubire curata si trainica, ci doar de amagiri. Eu cred ca dragostea este ceva care nu se poate cladi pe minciuna.

subscriu.
mkdisk
Postat pe 9 Decembrie 2008 14:09
foarte frumos ceea ce ai zis si foarte adevarat!!!!!!
mkdisk
Postat pe 9 Decembrie 2008 14:14
nimic nu se poate cladi pe minciuna....niciun fel de relatie.....moare din start
aisuca
Postat pe 9 Decembrie 2008 14:15
raspuns pentru ella si roco:
eu nu am nimic personal cu voi.doar ca nu mi au placut anumite mesaje ale voastre in care ma atacati in mod direct si mi s a parut normal sa ma apar.
nu cred ca sunt idealista.viata o facem asa cum vrem noi.ma bucur ca amandoi declarati ca sunteti fideli.asta inseamna ca m am inselat in privinta voastra.stiu ca am fost dura in exprimare dar si mesajul fetei care a postat aici era unul destul de enervant.ea a intrat parca sa ne roage pe noi sa o sustinem in ceea ce face.stiu ca prin ce scriu eu nu voi schimba lumea.stiu ca vor fi infideli cu sau fara mesajele mele.dar am dreptul sa mi exprim parerea la fel ca oricine pentru ca e un forum liber.
si nu in ultimul rand...ma bucur ca s a stins "conflictul" dintre noi.
elisa_me
Postat pe 9 Decembrie 2008 21:47
ella...iti pot spune un singur lucru...este peste puterea mea de intelegere modul tau de a gandi in ceea ce priveste o relatie.
din partea mea pot sa-ti spun ca in 8 ani de casnicie niciodata nu m-am gandit si nici n-am simtit nevoia de a-mi insela sotul,posibil pentru ca am asteptat pana am fost sigura ca el e "the one".
asa ca e inutil sa-ncerci sa-mi explici ceva ce eu nu o sa inteleg niciodata.

pentru mine casnicia are o singura definitie.

Numai bine!
tea_rose
Postat pe 10 Decembrie 2008 14:10
Nu tu iti vei insela sotul , ci el pe tine!Mai devreme sau mai tirziu o va face , daca nu a facut-o pina acum!
Dupa cum postezi tu, eu cred ca da!Citez : "draga mea ela....daca e asa cum spui tu...de ce barbatii in cauza nu isi lasa sotiile pentru a incepe o viata minunata cu preaiubitele amante?se-ntorc precum catelusii plangand la nevasta implorand iertare...so... "
Eu doar ti-am raspuns , nu te-am intrebat care este definitia dregostei pt tine sau a casatoriei.... ce reprezinta pentru tine casatoria si cit tine!
Vad ca ne intelegem...

..si ca sa completez : ...tu de ce il primesti inapoi cu bratele deschise.??...pentru ca esti..... spune-o tu!SORRY!
ella_688_2008
Postat pe 10 Decembrie 2008 15:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce poti face cu un baiat o noapte in pat inafara de dragoste ? 70 De la: kudika197746 14 Septembrie 2010 05:44
hello 17 De la: JustAGrl 19 Mai 2010 16:23
in caz de accident de masina minor, ce trebuie facut dk firma de asigurari nu vrea sa plateasca daunele?? 4 De la: TIGRA 16 Noiembrie 2010 11:16
am nevoie de un sfat... 9 De la: kudika_19976 4 Noiembrie 2012 10:25
TRADAT IN DRAGOSTE SAU BLESTEMAT-OARE CATA INFIDELITATE SI PERVERSITATE POATE EXISTA IN OAMENII 3 De la: heaven2007 13 Noiembrie 2009 06:51