Setari Cookie-uri

Cadouri de Valentine's Day

Dragele mele ma aflu intr-un mare impas...Sunt o persoana originala si inventiva si tot timpul l-am surprins pe iubitul meu cu cadouri inedite..sunt in pana de idei si nu am inspiratzie..ma gandeam ca ar fi fost frumos daca as fi castigat concursul de Valentine's Day de la kudika..nu ar fi fost o idee originala de a-mi petrece aceasta zi cu iubitul da cu siguranta ar fi fost una frumoasa...Aveti ceva idei despre un cadou inedit de Valentine's DAy?..pupici
ramona00
Postat pe 1 Februarie 2008 11:02
yap....dak va stiti de putin timp ar fi o idee sa-i iei ceva special si simbolic de valentine's day. ca o jucarie de plus,o felicitare cumparat sau de ce nu,facuta de manutzele tale(poate fi in stil vechi,arsa pe la margini scrisa cu pix negru si literele sa fie cu multe ondulari,ca scrisul de pe atunci),perna cu poza ta,o insigna cu poza voastra.
dak insa sunteti de mult timp impreuna si i-ai cumparat tot posibilul...poti opta pt o carte interesanta care sti ca i-ar place,o bluza,o brata de argint,adik ma ref la lucruri practice,folositoare,nu bibelouri sau suveniruri...parerea mea
pinochio91roxana
Postat pe 1 Februarie 2008 13:31
eu ma gandeam sa fac un album foto cu pozele noastre

Postat pe 1 Februarie 2008 14:53
dane un vot daca crezi ca meritam intra aici: http://www.kudika.ro/comunitate/concurs/view_item/8268.html
merci mult de vot daca ai si u iti dau votul inapoi merci:*:*:*

Postat pe 4 Februarie 2008 00:14
eu m-am hotarat ca anul acesta sa ii fac o imimioara de ciocolata facuta de manuta mea..adik luat ciocolata de menaj...topit ..pus apoi intr-o forma inimioara iar pe deasupra...ornat cu ciocolata alba o declaratie de dragoste....proprie..sper sa ii placa...oricum ma gandeam sa ii fac un cadou inainte de ziua indragostitilor cu mentiunea...o persoana speciala primeste cadouri inainte de ziua indragostitilor,pe 14 febr cadoul mentionat,iar dupa altceva....cu acelasi msg...doar ca dupa ziua indragostitilor...nu neaparat ceva material o surpriza...spre exemplu in seara asta mi-ar placea sa ma invelesc in frisca...sper sa nu ma lipesc de lenjerie,ci doar de el:))

Postat pe 8 Februarie 2008 15:05
sincer eu chiar sunt in impas ...deoarece de craciun iam luat trabucuri si un vin bun pinonoir...dupa care este innebunit...acum chiar sunt in impas...fetelor vreo sugestie,sas ma ajutati si p mine?
nymphetamine_barbie
Postat pe 9 Februarie 2008 04:25
sincer nici eu nu stiu ce sai cumpar!dar cred ca daca ma gandesc mai bine o sai fac cea mai frumoasa declaratie de dragoste pe care a auzit-o vreodata,un vin bun , o cina romantica si un cadoas de care inca nu am habar ce ar putea fi!dar sper sami vina inspiratia!sper ca o sai placa sotului meu!
ccriss
Postat pe 9 Februarie 2008 14:28
Fetelor...iubitul meu a luat`o razna. Mi`a spus sa nu incerc sa`i fac vreo surpriza sau vreun cadou pt ca vrea ca el sa fie cel care organizeaza totul! Ideea de baza este....totusi...ce cadou sa`i iau? :)) Sau sa nu`i iau nimic si sa ma bucur de ideile lui? :)))
LAURICA1985
Postat pe 9 Februarie 2008 18:09
eu am facut un filmulet cu fotografiile noastre le la inceputul relatiei(adica acum 3 ani) pana la ultima fotografie ,ce are pe fundal melosia SHE LOVES YOU -THE BEATLES. SPER SA-I PLACA
anyta19
Postat pe 9 Februarie 2008 21:55
io iam luat o cutie de TABLA :))

Postat pe 9 Februarie 2008 23:00
Buna dimineata fetelor,
Da , pentru unele dintre voi aceasta zi este o problema . Eu am scapat, este ziua mea de nastere si sunt in centrul atentiei. Astept sa vad cu ce ma uimeste.Ceva ii voi lua si eu, probabil ma voi hotara in magazin. Anul trecut de exemplu am facut pentru amandoi o fotografie inramata de birou, cu noi doi cand aveam 1 an. A fost mai greu cu xeroxatul pozelor vechi, ca nu ieseau clar-dar pana la urma au iesit. Am ramas uimita sa vad ce mandru e de poza, o arata tuturor care vin in vizita la el.:)
Bafta in cautarea cadoului perfect.
roxg2004
Postat pe 10 Februarie 2008 10:37
ii pregatesc ceea ce ii place cel mai mult CINA
camiharnica
Postat pe 10 Februarie 2008 23:43
io i-am luat o sticla cu un mesaj ...:D
pretty_angel7
Postat pe 14 Februarie 2008 16:52
eu ma gandesc sa-i iau o jucarie de plus ceva stil "love",si cineva mi-a zis ca-i pot lua si o cana frumoasa cu zodia sa(fecioara)-la asta inca ma gandesc....si ma gandeam sa cumpar sau sa fac cu manuta mea o felicitare in care sa scriu o declaratie de dragoste urmata de o frumoasa poezioara scrisa de mine Chestiile cu poezioarele de dragoste il uimesc ,ii plac foarte mult ..mai ales sa fie compusa de mn .....Oricum o mica atentie il va bucura..asa ca eu va doresc sa fiti fericiti si iubitiva mult !ca asta conteaza
anya016
Postat pe 11 Februarie 2009 01:24
Si in 2010 ce cadouri faceti?
Flooo
Postat pe 26 Ianuarie 2010 15:30
De la: Flooo, la data 2010-01-26 15:30:00Si in 2010 ce cadouri faceti?
e criza si noi suntem crizati
miss_darine
Postat pe 26 Ianuarie 2010 15:33
ce-i aia Valentine's Day?
Dontyyy
Postat pe 26 Ianuarie 2010 15:37
da cu ce e mai rasarit 2010 fata de 2008?
yumy
Postat pe 26 Ianuarie 2010 16:06
De la: yumalai, la data 2010-01-26 16:06:58da cu ce e mai rasarit 2010 fata de 2008?



in 2008 nu am vazut eu postul
Flooo
Postat pe 26 Ianuarie 2010 16:19
eu ma gandeam sa ii fac cadou prietenului meu un joint si sa desenez inimioare pe foita :))
si inca sunt putin nesigura daca sa ii imprim o pereche de boxeri cu textul "wanna join(t)?"
astea pe langa dulcegariile obisnuite gen felicitari, dulciuri, etc.:P
SunShineInAbAg909
Postat pe 8 Februarie 2010 18:22
De la: Flooo, la data 2010-01-26 16:19:33
De la: yumalai, la data 2010-01-26 16:06:58da cu ce e mai rasarit 2010 fata de 2008?



in 2008 nu am vazut eu postul

super l-ai vazut acum
yumy
Postat pe 8 Februarie 2010 18:27
De la: ramona00, la data 2008-02-01 11:02:05Dragele mele ma aflu intr-un mare impas...Sunt o persoana originala si inventiva si tot timpul l-am surprins pe iubitul meu cu cadouri inedite..sunt in pana de idei si nu am inspiratzie..ma gandeam ca ar fi fost frumos daca as fi castigat concursul de Valentine's Day de la kudika..nu ar fi fost o idee originala de a-mi petrece aceasta zi cu iubitul da cu siguranta ar fi fost una frumoasa...Aveti ceva idei despre un cadou inedit de Valentine's DAy?..pupici


un blow job si o despartire [img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/1202/1202591pu55lez1va.gif[/img][/url]
fluturas_
Postat pe 10 Februarie 2010 03:16
te superi daca iti folosesc si eu ideea cu boxerii? :D e cea mai tare idee pe care am auzit`o pana acuma :)) super :d
kudika364769
Postat pe 7 Februarie 2011 23:09
Doamen , femeile si ideile lor ce le-ar palcea barbatilor de Valentine's day . Ideeile ce le-at descris in ultimii 3 ani sunt pe placul femeilor mai putin cea cu cina si cu joint-ul ... Dar pe bune sa ii scri te iubesc innu stiu cate limbi si sa le pui peste tot ... vrei sa spui ca stie sa citeasca in taote limbile ? Si asa mai departe . Majoritatea ideilor ar face fericite o femeie nu un babrabt , daca va zambi o va face ptr a nu va strica seara .
Alex_Bodea
Postat pe 7 Februarie 2011 23:23
Unele cadouri de Valentine's Day pentru El sunt cu adevarat originale. Anul acesta eu voi alege un port card personalizat, in stil army pentru ca tocmai si-a gasit un job mai k lumea si asta mi se pare un cadou business elegant... O sa il personalizez cu poza noastra ca doar e Valentine's Day si ii scriu si ceva dragut...si cam asta e. Ideea mi-a venit de aici: http://www.argintarie.ro/blog/2013/01/31/cadouri-de-valentines-day-pentru-el/
Poate gasesti si tu ceva sa i se potriveasca
kudika_25761
Postat pe 1 Februarie 2013 12:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PASTE FERICIT ! 1 De la: kudika074272 4 Aprilie 2010 09:19
Astept idei pt Revelion in Bucuresti intr-un cadru elegant 2 De la: RalucaRalu 30 Noiembrie 2010 23:33
cea mai frumoasa amintire 12 De la: adrianoo33 16 Iulie 2009 00:18
Echipa Kudika iti ureaza La Multi Ani! 5 De la: OanaTrifu 4 Ianuarie 2015 13:06
Vin Sarbatorile!Pot veni cu Mos Craciun sau cu Omul de Zapada si la tine sau la copilul tau! 1 De la: ninuta1984 6 Noiembrie 2008 19:00