Setari Cookie-uri

sâni mari

branca ursului nu e speciala pentru cresterea sanilor.mai bine folositi tinctura de marar.Am lucrat intr-un magazin specializat in produse naturiste.sau exista tot felul de pastile, cum ar fi contour, breast+.Va recomand sa incercati mai bine mararul decat branca ursului...aveti mai multe sanse
christinutza29
Postat pe 30 August 2008 16:51
Este o crema pt marirea si intarirea sanului.
LongDa Breast Enlargement Cream - contine doar ingrediente naturale, din plante naturale 100%, fabricata in China.
Are efect f bun. mai ales pt femeile care au tinut cure de slabire sau dupa ce au nascut.

bafta multa!!!
merycam
Postat pe 20 Septembrie 2008 12:05
buna

de produsul Breast Actives stiti ceva?e bun ?a incercat cineva?
Ylleana
Postat pe 22 Septembrie 2008 13:11
De la: Ylleana, la data 2008-09-22 13:11:25buna

de produsul Breast Actives stiti ceva?e bun ?a incercat cineva?


Mai gânditiva si voi logic. Daca ar exista vreo metoda naturista sau vreo "metoda care merge" ar mai cîstiga vreun medic estetician cu implantate de silicon?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 28 Septembrie 2008 14:48
cam ai dreptate dar nu se stie,poate cine apeleaza la medici si implanturi nu sunt dispuse sa astepte rezultate in timp cu bani putini ,vor... poate rezultate rapide in timp scurt. asa ca hai sa nu ne dam batute ai verificamnu se stie.
iuliamiron
Postat pe 29 Septembrie 2008 22:08
SI SUNT CURIOASA.....CUM E SA CAND PIPAI UN SAN SILICONAT??? BARBATII SIMT ACEEASI PLACERE SAU CARE-I FAZA....????
YASMINE1280
Postat pe 7 Octombrie 2008 16:38
ORICUM IN ZIUA DE AZI, SANII, SUNT ATAT DE "EXPLOATATI" SI LI SE FACE PUBLICITATE INCAT AI AJUNS SA CREZI DESPRE TINE CA DACA NU AI MASURILE NICOLETEI LUCIU...NU ESTI FAINA....
YASMINE1280
Postat pe 7 Octombrie 2008 16:39
Apropo cine stie si a luat tinctura de marar cat timp se ia tratamentul si in cat timp se vad rezultate ?
iuliamiron
Postat pe 8 Octombrie 2008 23:41
buna fetelor! am comandat si eu o cura physiobust pentru 2 luni , am facut deja tratament o luna dar fara nici un rezultat. o sa continuu sa iau tabletele daca tot le-am luat nu le arunc, dar in afara de faptul ca mi-au iesit ceva cosuri, mie care n-am avut in viata mea mai mult de 5..nici un efect. in plus, am mai primit de la ei o crema scarboasa albastra, un gel mai exact, foarte tare si care se usca si se aduna pe degete cand il aplici. am folosit si contour dar absolut nici un efect..poate voi sunteti mai norocoase
ellise85
Postat pe 13 Octombrie 2008 18:18
De la: YASMINE1280, la data 2008-10-07 16:38:05SI SUNT CURIOASA.....CUM E SA CAND PIPAI UN SAN SILICONAT??? BARBATII SIMT ACEEASI PLACERE SAU CARE-I FAZA....????

Sincer pe mine nici nu ma intereseaza ce ar simti un barbat daca mi-as face operatie ......conteaza sa arati bine inainte....asa toti zic "mama, ce naspa sunt silicoanele!" dar cand vad una cu silicoane fac ochii cat cepele.....eu zic ca e bine sa faci operatie, hainele vor cadea mai bine si nu-ti va mai lua fata chiar tot restul femeilor..... chiar si alea cu fata de idioate, daca au sani mari ti-au luat fata....tu poti sa fii frumusetea pamantului ca nu se uita nimeni la tine....cat despre ce se intmpla in dormitor conteaza mai putin....... vezi doamne, daca punde mana un barbat nu se simt alea ok - in cot ma doare!...de ce simte el!.....sunt atatea vedete cu siliocoane care sunt iubite asa!....credeti ca pe Adriana Lima o mai vedea lumea ce frumoasa e daca nu-si punea silicoane?

Postat pe 14 Octombrie 2008 08:47
faza aia cu datul banilor inapoi e prostie. poti sa returnezi produsul in 10 zile de la primire, dar ei zic ca efectul apare dupa 20 de zile , deci te obliga sa il folosesti 20 de zile , cand e prea tarziu sa primesti banii inapoi. in plus, pe site-ul lor am gasit undeva ca nu ai voie sa postezi orice comentariu, toate sunt verificate. va dati seama ca numai cele favorabile sunt postate..
ellise85
Postat pe 14 Octombrie 2008 16:21
ma refeream la produsul physiobust, am crezut ca mesajul meu apare mai sus, ca raspuns la un altul..
ellise85
Postat pe 14 Octombrie 2008 16:23
De la: aisuca, la data 2008-08-30 11:56:45adevarul este ca decand iau anticonceptionale mi s au marit sanii destul de mult.....nici nu ma asteptam.



ce fel de anticonceptionale...eu am 20 de ani...si i-au anticonceptzionale de 6 ani..mi-au fost prescrise cand aveam 14 ani pt k din cauza unei raceli m-am ales cu avarul drept micro-chistic...si apoi n-am m renuntzat la ele nici dupa ce m-am facut bine..pt k m-am obisnuit cu ele....si pt mine sunt cea m buna metoda de contraceptzie...da nici vorba d crestere a sanilor...si in acest ani am luat m multe feluti de anticonceptzionale..printre care si Laurina si Dianne-35...si tot nimic...am sanii la fel de mici si offf..ce mi-as dori sa fie macar putzin mai mari..nu ma simt cu adevrat femeie asa:(((....si in plus..aproape toate fetele din jurul meu au sani mai mari k ai mei:(...pls...spune-mi si mie cum se cheama anticonceptzionalele pe care le -ai luat u...o sa-mi intreb si eu ginecologul des ele:P..ms anticipat
maya_marya
Postat pe 17 Octombrie 2008 12:32
De la: merycam, la data 2008-09-20 12:05:53Este o crema pt marirea si intarirea sanului.
LongDa Breast Enlargement Cream - contine doar ingrediente naturale, din plante naturale 100%, fabricata in China.
Are efect f bun. mai ales pt femeile care au tinut cure de slabire sau dupa ce au nascut.

bafta multa!!!


si de unde poate fi procurat?:P
maya_marya
Postat pe 17 Octombrie 2008 12:33
De la: maya_marya, la data 2008-10-17 12:32:17
De la: aisuca, la data 2008-08-30 11:56:45adevarul este ca decand iau anticonceptionale mi s au marit sanii destul de mult.....nici nu ma asteptam.



ce fel de anticonceptionale...eu am 20 de ani...si i-au anticonceptzionale de 6 ani..mi-au fost prescrise cand aveam 14 ani pt k din cauza unei raceli m-am ales cu avarul drept micro-chistic...si apoi n-am m renuntzat la ele nici dupa ce m-am facut bine..pt k m-am obisnuit cu ele....si pt mine sunt cea m buna metoda de contraceptzie...da nici vorba d crestere a sanilor...si in acest ani am luat m multe feluti de anticonceptzionale..printre care si Laurina si Dianne-35...si tot nimic...am sanii la fel de mici si offf..ce mi-as dori sa fie macar putzin mai mari..nu ma simt cu adevrat femeie asa:(((....si in plus..aproape toate fetele din jurul meu au sani mai mari k ai mei:(...pls...spune-mi si mie cum se cheama anticonceptzionalele pe care le -ai luat u...o sa-mi intreb si eu ginecologul des ele:P..ms anticipat


scuzati-ma..graba strik treaba..am vrut sa zic ''ovarul''...si mi-a iesit ''avarul'' opsss :(
maya_marya
Postat pe 17 Octombrie 2008 12:36
nu inteleg de ce toate fetele isi doresc sanii mari . Eu am 16 ani si 85 D la sutien si nu mi se pare asa frumos . In primul rand mereu am impresia ca prietenul meu sta cu mn doar pt com arat si asta imi spun si unele prietene si nu imi place :((( si in al doilea rand nu prea pot sa dorm pe burta si ma simt si naspa fara sutien sunt prea grei :( si cand ma gandesc ca s-ar putea sa imi mai creasca deja imi vine sa plang . Deci nu va ganditi ca sa ai sani mari e o mare fericire si daca ma duc la scoala cu o bluza decoltata se mai iau si profesorii de mn si jumate de scoala ... :(

Postat pe 19 Octombrie 2008 16:19
bine ca mai exista si un avantaj enorm pe care am uitat sa il mentzionez toti baietii se uita dupa tn :"> :"> :"> si ar vrea sa fie cu tn esti in centrul atentiei :"> na parti bune si parti nasoale :))

Postat pe 19 Octombrie 2008 16:29
http://www.vitamix.ro/Dieta-frumusete/Frumusete/Breast.html

Dupa ce le incerc o sa va povestesc ;)
sint prod., naturale 100 %


p.s. am uitat sa precizez. Pilulele se numesc Breast+
_iluzie_
Postat pe 22 Octombrie 2008 16:17
In fond, pentru ce necesiti tu marire? doar multumita unui geniu care a trecut pe langa tine pe magheru si a simtit ca ii va inflori masculinitatea daca lanseaza "complimente" catre decolteul tau timid? ori partenerul este bosumflat? stii ca cele mai zbenguite fete sunt cele cu cupa mica? plus ca iti confera un aer adolescentin si la 40 de ani....sigur nu te dau inapoi dar iti garantez ca poti face furori si in contextul asta. Am alaturi un barbat cu 15 ani mai in varsta, care multumita statutului a trecut prin de toate iar verdictul a fost clar: nu da sanisorii mei pe nimic mai corpolent iar relatia dureaza de 4 ani...si zau bietii de ei sunt zilnic terorizati :D
lorelay_me
Postat pe 27 Octombrie 2008 10:17
da, ai mare dreptate. ( si ai mei sunt torturati...:( )Probl mea a fost de fapt in eram mititica....in timp m-am acceptat asa cum eram.Si eu si partenerii de viata... ;)
In timp m-am mai obisnuit cu ei, dar dupa ce am alaptat (2 ani si 8 luni) s-au cam "dus: de tot. Putina fortifiere eu zic ca le trebuia.... p.s. Asta in cazul ca mesajul de la Lorelay era pt mine...
Pupici.
_iluzie_
Postat pe 27 Octombrie 2008 10:47
da, in cazul asta, putina stimulare nu strica. perioada de dupa sarcina cere mari menajamente...deja imi fac planuri pt ele desi mai am mult pana la piureul de pe tricou
lorelay_me
Postat pe 27 Octombrie 2008 21:55
mai fetelor eu am 18 ani si 105D la sutien si cu toate astea mi-ar trebui o masura mult mai mare...nu va inteleg de ce va doriti sani mari.eu vorbesc in cunostinta de cauza si va zic sanii mari nu sunt o bucurie.cu cat sunt mai mari cu atat te vei simti mai complexata:
1:gasesti greu sutiene pe masura ta
2:nu poti sa alergi,sa sari nimic...
3:toti idiotii raman cu gura cascata cand treci pe langa ei
etc....eu nu pot sa ma imbrac mai mulat pentru ca se iau toti ratatii de mine...si trebuie sa merg cat mai cocosata sa nu iasa si mai mult in evidenta..din cauza asta am si probleme cu spatele....
un sfat:"ai grija ce-ti doresti ca se poate indeplini"
raineritza
Postat pe 31 Octombrie 2008 11:53
Am incercat toate metodele, Brest+ am luat mai intai 2 luni apoi am pus mana pe niste bani si am luat tratament complet 3 tuburi +1 si rezutat 0 barat apoi am incercat tinctura de marar =rezultat zero , am avut o crema de la Avon ptr. sani cica se vad rezultate ,,Firm &Sulpt''-bust contouring crem de asemenea un fiasco.
S-a infuriat sotul meu si drept urmare marti am fost la alba iulia la dr.Oancea mircuri am rezolvat problema cu bisturiul si 240ml de buc. cu gel coeziv.Sunt foarte bine am sani si sunt mandra. Va urez multa bafta.
iuliamiron
Postat pe 1 Noiembrie 2008 11:35
salut! am incercat eu physiobust (tablete si crema), isi faceau efectul fff putin in momentul in care le foloseai , dar dupa ce le intrerupi un pic, sunt la fel...am folosit mai multe si niciun rezultat. Am inteles ca ar fi unul ERDIC, dar un tratament costa 9 milioane pe cateva luni, cica si-ar face totusi efectul, eu personal, nu stiu cum e ,nu am incercat
alexandra_2511
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:21
off fetelor.. cele care aveti sanii mari nu le intelegeti pe celelalte. imaginati-va ca probabil cele care poarta 70 sau 75A nu vor sa treaca direct la 105D cum e cazul unora dintre voi. au zis doar ca vor sani "mai" mari, nu "foarte" mari. natura a fost mai darnica sau mai putin darnica si asta e. eu am sanii cam mici si intr-o vreme eram disperata ca-i voiam mai mari. Am incercat tinctura de marar care avea un gust oribil, fara nici un rezultat. cea de lemn dulce mi-a creat probleme mari cu menstruatia, in sensul ca ma tinea mult mai mult si curgea enorm, deci nu v-o recomand-cu sanii tot n-a avut nici o legatura. Pastilele Contour n-au avut nici un efect, anticonceptionalele la fel. Aici probabil intervine genetica. Daca nu e, nu e si gata. Cel mai bun sfat pe care vi-l pot da este sa va accepatati asa cum sunteti si sa fiti mandre de voi! puneti accentul pe alte parti ale corpului care va plac si fiti mereu increzatoare! Atitudinea conteaza mai mult decat sanii mari. Nu mai umblati dupa cai verzi pe pereti si veti vedea ca exista cineva care va place asa cum sunteti. fara "imbunatatiri". Va pup si va urez "La multa incredere!" N3mira.
N3mira
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:23
SPRE EXEMPLU LA MINE DUPA NASTERE SAU MICSORAT
EI SI ASA NU PREA SUNT.
AS VREA SA AFLU O SOLUTIE DE MARIREA SINILOR
VICACORDUN
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:42
unde pot sa gasesc crema asta ca ma aflu in paris si aici nu prea stiu unde
VICACORDUN
Postat pe 5 Noiembrie 2008 23:45
De la: raineritza, la data 2008-10-31 11:53:34mai fetelor eu am 18 ani si 105D la sutien si cu toate astea mi-ar trebui o masura mult mai mare...nu va inteleg de ce va doriti sani mari.eu vorbesc in cunostinta de cauza si va zic sanii mari nu sunt o bucurie.cu cat sunt mai mari cu atat te vei simti mai complexata:
1:gasesti greu sutiene pe masura ta
2:nu poti sa alergi,sa sari nimic...
3:toti idiotii raman cu gura cascata cand treci pe langa ei
etc....eu nu pot sa ma imbrac mai mulat pentru ca se iau toti ratatii de mine...si trebuie sa merg cat mai cocosata sa nu iasa si mai mult in evidenta..din cauza asta am si probleme cu spatele....
un sfat:"ai grija ce-ti doresti ca se poate indeplini"

Total de acord..
Si eu am sanii mari si as da orice sa ii am mai mici.Nu mult mai mici,insa suficient incat sa nu-mi mai iasa din sutien pe toate partile.Si sa nu mai aud remarci aiurea pe strada...Si sa port mult visata rochie fara spate...nici vorba de asa ceva

Postat pe 6 Noiembrie 2008 01:30
De la: alex_baiasu10, la data 2008-11-06 01:30:28
De la: raineritza, la data 2008-10-31 11:53:34mai fetelor eu am 18 ani si 105D la sutien si cu toate astea mi-ar trebui o masura mult mai mare...nu va inteleg de ce va doriti sani mari.eu vorbesc in cunostinta de cauza si va zic sanii mari nu sunt o bucurie.cu cat sunt mai mari cu atat te vei simti mai complexata:
1:gasesti greu sutiene pe masura ta
2:nu poti sa alergi,sa sari nimic...
3:toti idiotii raman cu gura cascata cand treci pe langa ei
etc....eu nu pot sa ma imbrac mai mulat pentru ca se iau toti ratatii de mine...si trebuie sa merg cat mai cocosata sa nu iasa si mai mult in evidenta..din cauza asta am si probleme cu spatele....
un sfat:"ai grija ce-ti doresti ca se poate indeplini"

Total de acord..
Si eu am sanii mari si as da orice sa ii am mai mici.Nu mult mai mici,insa suficient incat sa nu-mi mai iasa din sutien pe toate partile.Si sa nu mai aud remarci aiurea pe strada...Si sa port mult visata rochie fara spate...nici vorba de asa ceva



De ce nu vorbim noi mai in cunostinta de cauza ? Postati si voi niste poze cu sanii vostri, poate nu aveti motive de ingrijorare ca sunt prea mari sau prea mici

Postat pe 30 Noiembrie 2008 21:44
am inceput cura cu breast+, am luat deja doza pt prima luna si rezultat zero, nici un efect, voi continua sa le iau deoarece le am cumparate, sunt rabdatoare, poate nu are efect imediat
cata_june
Postat pe 4 Decembrie 2008 14:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna!!!!! 9 De la: biancam225 15 Februarie 2009 17:24
Multumirea mea ...pentru produsele firmei Yves rocher 1 De la: kudika482952 8 Decembrie 2011 18:50
Absorbante terapeutice 4 De la: kudika226898 1 August 2011 00:36
noutati 10 De la: just_heaven 25 Aprilie 2009 10:43
Ricin'ul pt gene ???? 7 De la: kudika_1045226 5 Aprilie 2023 17:45