Setari Cookie-uri

sâni mari

dupa tot ce s-a scris si ce am scris eu tu ai dat bani pe aceste pastile? Iti urez multa bafta!!!!!La mine nu au avut nici un efect dupa 4 luni.
iuliamiron
Postat pe 5 Decembrie 2008 22:47
buna,eu sant mary ..am citit ca vrei un bust mai marisor...gasesti ceva despre astea pe site-ul..pe tocuri''este al adreei raicu...si iti recomand ulei de marar care il gasesti la plafar si e ff bun....

Postat pe 16 Decembrie 2008 11:39
shi eu mi-am dorit sani mari akum ii am...nu exagerat de mari....ci asha cum mi i-am dorit.... am reushit cu implanturi cu silicon...nu cred in fazele astea ku ierburi shi alte plante
karrynna
Postat pe 18 Decembrie 2008 16:17
De la: karrynna, la data 2008-12-18 16:17:27shi eu mi-am dorit sani mari akum ii am...nu exagerat de mari....ci asha cum mi i-am dorit.... am reushit cu implanturi cu silicon...nu cred in fazele astea ku ierburi shi alte plante

hmmmmmm interesant si cum a decurs operatia si ..restu?
alina_luminita
Postat pe 18 Decembrie 2008 16:19
Eu sunt operata la Alba Iulia de aproape 2 luni,totul a decurs super bine si dupa ma simt foarte bine si asa cum spuneam mai in urma cu o luna sunt fff mandra.
iuliamiron
Postat pe 19 Decembrie 2008 16:27
pai a decurs super bine..am stat aksa 6 zile , am avut ceva dureri(aici cica depinde shi de medic shi de reactzia org tau)...nah..e totushi operatie ...shi pe deasupra shi un corp strain in mine... dar akum ma simt f bine...e ca shi kum i-ash fi avut dintotdeauna
karrynna
Postat pe 19 Decembrie 2008 19:21
aincetat aia cu ,,,sarbatorifericite ,,,si ai inceput tu u cersitul de 2 centi ,,,si tu ce cistigi????????? Ai dreptate Ai fost super tare ,felicitari!!!!! si acum sa intru si eu in admosfera ,,Anul 2009 sa fie mai bun ca acesta care se va termina maine''!!!!!
iuliamiron
Postat pe 31 Decembrie 2008 00:44
Scuze adica azi ca este trecut cu aproape o ora de miezul noptii.
iuliamiron
Postat pe 31 Decembrie 2008 00:46
ce anticonceptionale ai luat?
claudia_elena2000
Postat pe 1 Ianuarie 2009 14:37
Am mai postat mesajul asta pe un alt topic, dar pentru ca acolo n-am prea avut succes, am dat un copy-paste si am facut cateva modificari

Nemultumirea in privinta propriului corp e o chestie "genetica".. oarecum. Asadar, majoritatea nu este multumita de marimea propriilor sani... printre care ma numar si eu. Nu am posibilitatea materiala pt implanturi mamare si nici nu cred k imi doresc asta.. insa am recurs la o alta metoda.. it is called "breast+"... astia zic ca sunt facute din plante&stuff care ajuta intr-un mod natural la cresterea tesutului mamar. Bineinteles ca nu tot ce zboara se mananca.. insa dorinta de a trece de 75B e foarte mare, asa ca am incercat. In afara de Iulia la care din pacate nu s-au vazut rezultate, se poate lauda careva cu ceva? Sunt oarecum sceptica in privinta tratamentului cu breast+, dar corpurile noastre reactioneaza diferit... asa ca poate este o mica sansa. Unele probabil se amuza pe seama asta, dar asa cum s-au gasit remedii naturiste impotriva unori boli care n-au putut fi tratate prin medicina stiintifica, asa poate nici pastilele astea nu-s chiar apa de ploaie.

Cata, tu cum te mai descurci cu tratamentul?


Postat pe 1 Ianuarie 2009 18:18
aisuca spune-mi si mie ce anticonceptionale ai luat.pls
claudia_elena2000
Postat pe 2 Ianuarie 2009 17:30
mai am putin si termin si al 3-lea flacon de breast + . REZULTAT = un mare 0
cata_june
Postat pe 9 Ianuarie 2009 18:04
play_doll sa sti ca e minciuna si eu mi-am cumparat si tapa doar m-am ingrasat si dupaia chin sa slabesc le am si acuma dar nu ti le recomand!! pe bune...
NYLAKSHY
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:20
alina luminita!!! cat te-a costat operatia?poti sa imi dai mai multe detalii...narcolep_tic@yahoo.com te rog ca si eu vreau sa-mi fac!!!
NYLAKSHY
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:22
spuneti-mi si mie mai multe chestii ca si eu as rea sa ma operez!!!va rog
NYLAKSHY
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:25
o prietena buna a avut rezultate sadisfacatoare cu un produs ce se numeste "belle vie"
silviu_m74
Postat pe 19 Ianuarie 2009 20:56
ciao fetelor....eu am silicoane de 1 an,vreau s va spun k ma simt foarte bine cu ele.m-am simtit bine si dupa operatie,in 4zile m-am intors la servici(cu mici jene la miscarea bratelor,dar...a fost bine).va recomand s face-ti o investitie de gen...nu conteaza k nu te lasa iubitu,mama,tata.conteaza ce-ti doresti u pt multumirea ta sufleteask.nu trebuie dekt sa gasesti un doctor ffffoarte bun,banii necesari si un mic concediu.bafta
cip
Postat pe 21 Ianuarie 2009 10:37
Ofer 2 kit-uri pentru tratament marirea sanilor......tratament ptr 9 luni la pret redus 30% fata de pretul de vinzare 450$. mai multe informatii pe siteul mama: www.bountifulbreast.com
functioneaza garantat, este natural si are rezultate. banii inapoi in 30 de zile daca nu functioneaza.
zuzuzuza
Postat pe 21 Februarie 2009 11:08
Am luat si eu tratament pt.cresterea sanilor dar nici unul nu este bun,am incercat chiar 3 luni,iar de silicoane nu cred ca e cazul sa discutam pt.ca pretul e de la 2500 de euro.Cred ca trebuie sa ne multumim cu ce avem,
gina31
Postat pe 2 Martie 2009 16:46
tinctura de marar trebuie folosita incepand cu o varsa anume sau se poate folosi de exemplu la varsta de 11 ani ?

Postat pe 7 Aprilie 2009 22:47
De pa stile nu am auzit. Eu insa iau tinctura de Branca ursului - se gaseste la plafar. Eu iau pentru ca nu pot ramane insarcinata. Nu mi-au crescut deloc sanii de la tinctura. Eu una nu cred ca are acest efect, dar, daca tu vrei, poti sa incerci.
ramoina
Postat pe 5 Mai 2009 08:01
Adevarul este ca de cand am inceput sa iau anticonceptionale, mi s-au marit destul de mult, incerca sa iei anticonceptionale.
Aphrodite
Postat pe 30 Mai 2009 13:06
Inainte sa folosesti tot felul de tampenii ,da fugutza la un endocrinolog si vezi ce iti zice doctorul....FETELOR NU LUATI MEDICAMENTE SAU IERBURI FARA SA CONSULTATI DR.AU EFECTE NEGATIVE ASUPRA ORGANISMULUI .....SI IN TIMP DAU DEREGLARI . ASCULTATI SI NU VA NENOROCITI ... toate cele bune va doresc
barizoana
Postat pe 30 Mai 2009 17:29
Mie mi-au crescut sanii cu completbust de la 70b am ajuns la 85b,sunt asa frumosi acum...Si sunt f fermi,am terminat tratamentul de 1 luna si tot mari ii am deci nu cred ca o sa se micsoreze iar.Am luat acest sirop complet bust de pe siteul: www.completbust.blogspot.com
jacqlinee
Postat pe 4 Decembrie 2009 23:16
De la: jacqlinee, la data 2009-12-04 23:16:43Mie mi-au crescut sanii cu completbust de la 70b am ajuns la 85b,sunt asa frumosi acum...Si sunt f fermi,am terminat tratamentul de 1 luna si tot mari ii am deci nu cred ca o sa se micsoreze iar.Am luat acest sirop complet bust de pe siteul: www.completbust.blogspot.com
bla,bla,bla...publicitate ieftina si fara efecte !!!! nu au niciun efect, mai degraba creeaza dezechilibru hormonal ...numai luati toate tampeniile ...dupa ceva timp o sa va intrebati de ce aveti chisturi mamare sau ovariene !!!!!!
silviu_m74
Postat pe 5 Decembrie 2009 17:18
De la: jacqlinee, la data 2009-12-04 23:16:43Mie mi-au crescut sanii cu completbust de la 70b am ajuns la 85b,sunt asa frumosi acum...Si sunt f fermi,am terminat tratamentul de 1 luna si tot mari ii am deci nu cred ca o sa se micsoreze iar.Am luat acest sirop complet bust de pe siteul: www.completbust.blogspot.com


demonstreaz-o !
Tazmanian
Postat pe 5 Decembrie 2009 17:22
tinctura de lemn dulce se poate gasi in farmacie? sau in magazinele naturiste?
Bee_323
Postat pe 13 Martie 2010 11:47
De la: Bee_323, la data 2010-03-13 11:47:26tinctura de lemn dulce se poate gasi in farmacie? sau in magazinele naturiste?

de ce nu te duci sa intrebi ?
yumy
Postat pe 14 Martie 2010 08:53
Salut :)
Am inceput si eu sa folosesc Breast+ dupa ce am cautat bine toate produsele kre ofera sansa de a-ti mari sanii fara operatie. Dintre toate, l-am ales pe asta pt ca se preciza ca are cea mai mare combinatie de plante care "incurajeaza" tesutul mamar sa creasca. Eu personal, am avut rezultate dupa primele 3 saptamani, si dupa prima luna se vedea deja clar ca a inceput o modificare in bine.
Acum sunt la inceputul celei de-a 3a luni, si sunt multumita. Cresc incet, dar e sigur, si e bine asa pt ca sunt fitohormoni (din plante), si daca e pe cale naturista, e normal sa fie rezultate mai lente. Natura lucreaza bland si nu ataca, asa cum o fac chimicalele care au efect mult mai rapid (dar sunt si mai periculoase).
Singurul lucru ce poate l-am facut diferit fata de alte persoane care au mai incercat produsul, e faptul ca AM CREZUT cu tot dinadinsul ca mi se vor mari sanii. In fiecare zi ma vad cu sani tot mai mari, si pastrand atitudunea pozitiva, ii "spun" organismului ca poate in continuare sa ma ajute. Pot sa inteleg scepticismul unora, dar daca ar fi fost numai efectul placebo, ma indoiesc ca sanii mi-ar fi crescut, fara nimic altceva. Mai am prietene care au incercat Breast+ pentru cateva luni, si fara rezultat. Nici ele nu au crezut, si in mintea lor, aceeasi convingere era, ca vor ramane toata viata cu sanii mici.
Deci sfatul meu ar fi : permite ca produsul sa aiba efect, ca daca ti-ai format tu singura niste bariere in jurul tau, degeaba astepti rezultate... Nu e gluma, cea kre va fi dispusa sa incerce va avea rezultate sigure.
Aveti grija de voi.. si de tzatze :))
kudika155978
Postat pe 30 Martie 2010 11:47
ce ai postat imi da incredere in breast+ am cumparat si eu 2 flacoane azi este prima zi de tratament sper sa mearga si la mine btw sti cumva daca au efecte de ingrasare sau altceva ? poop si astept un raspuns .....am sa va tin la curent cum decurge tratamentul meu cu breast+
kudika311714
Postat pe 5 August 2010 09:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
xxl bust 7 De la: Sasha_Criss 25 Mai 2016 22:04
lecitina si alte pastile de memorie 6 De la: kudika062140 24 August 2009 10:05
concurs 1 De la: 2007floryna 29 Martie 2009 18:40
Deodorante naturale minerale 11 De la: perfect_woman 27 Noiembrie 2010 16:22
Cele mai bune 3 De la: scorpio67 27 Noiembrie 2010 16:12