programel de fitness

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent programel de fitness: (4 din 1 vot)

kukla23 Avatarul lui kukla23

20 mesaje
Oras: suceava

Am vazut la o colega un programel de fitness pe telefonul mobil. Adica un proframel in care tu introduci cat ai alergat/mers si el calculeaza tot felul de bazaconii. Stie cineva unde pot sa gasesc si eu asa ceva? Eu am Nokia 6300...deci nu e symbian
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

zuper tare! vrem si noi!!! pls, cineva?
Fosta membra Kudika.ro
PE site la nestle am vazut asa ceva. Aveau ei o promotie la cerealele Nestle Fitness si in interiorul pungii aveai un cod cu care te puteai inscrie pe site. Apoi completai un formular cu intrebari de genul: care e greutatea/ inaltimea, daca faci sau nu sport, daca ai vreo problema de sanatate, dupa care ti se personaliza un set de exercitii. Era totul ca o animatie, puteai sa iti alegi din mai multi antrenori - diferite personaje, foarte amuzant :)
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

melanya Avatarul lui melanya

107 mesaje

e porcarie ala cu cerealele...eu mi-am cumparat si de nu am cautat codul ala de mia venit acru
Fosta membra Kudika.ro
Nu inteleg
Pai daca alergi afara, de unde stii cati km ai alergat/mers?
Si daca o faci ca mine, pe banda de mers/alergat atunci iti spune ea. Calorii, puls, cati km ai mers.
Oricum, de programel n-am auzit, insa as fi curioasa cum exact se foloseste.
micabis Avatarul lui micabis

636 mesaje

Dragele mele, cumparati-va jocul Wii fit.Va garantez ca va ajuta in cura voastra cu miscare facuta acasa , in fata televizorului.Copilul meu cel mic care e un lenes la alergat afara adora "concursurile" de pe Wii fit si in doua luni de zile de cind l-am luat a slabit 4 kg.
Am facut si eu o perioada dar pentru ca am facut febra musculara am lasat-o mai incet iar acum nu mai am loc de cel mic.