Setari Cookie-uri

dintr-o problema...in altele

pare nebunesc,dar tot timpul am dorit sa am 4-5 kg in plus.Am incercat diferite "retete de ingrasat",sport,vitamine,indopare cu alimente grase etc.(asta dupa seturi de analize si investigatii,din care reiesea ca sint sanatoasa tun)Bun,m-am ingrasat 4 kg,super fericita...in schimb mi-a inflorit o super celulita,problema pe care nu am avut-o pina acum,m-am ales cu o fata plina de cosuri,o tensiune crescuta...Am trecut la stilul meu vechi de viata.Doar ca acum sint si mai slaba,si cu celulita!!(am 1,70, 48 kg,29 ani)In nebunia femeilor de a arata bine,caut sfaturi!!!
dyacos_13
Postat pe 23 Februarie 2008 11:24
Ai 1.70 si doar 48kg eu zic ca e o diferenta prea mare.Si nici cu alimente grase nu-i bine.Am o reteta de la bunica mea si cand am fost de varsta ta si eu am fost slaba,dar nu asa de slaba.Un kg.de nuci se amesteca cu 1/2de miere.Se ia dimineta o lingura, adoua dimineta doua si tot asa pana la 5 ling.si apoi descresti .Mananca mancare preparata incasa,adica ca la mama,dar nu grasa.Fi optimista ,iubestete asa cum esti si roagate lui Dumnezeu ca esti sanatoasa.
OCTAIA
Postat pe 23 Februarie 2008 22:14
poate ca arati bine asa cum esti....
conan
Postat pe 24 Februarie 2008 03:43
multe femei cauta disperate retete de slabit dar tu de ingrasat ciudat,oricum ar trebui sa te simti bine in pielea ta,problema ta ar trebui sa fie celulita nu ingrasatul eu cred ca arati bine la 48 kg te poti ingrasa oricand dar de celulita nu poti scapa asa usor.Cum ai spus ca ai incercat sa mananci mai gras pot aparea mai multe probleme sebum, acnee ,cosuri si chear celulita...incearca sa mananci normal dar evitand prajelile pot aparea probleme de stomac...pupici
matzu
Postat pe 24 Februarie 2008 10:58
va multumesc pt sfaturi,din pacate am realizat ca stilul de viata e gresit.Daca ai putea sa traiesti fara stres,fara griji prea mari,fara sa faci din fiecare problema o tragedie, ar fi bine.va pup.
dyacos_13
Postat pe 24 Februarie 2008 14:51
Bravo,ai vazut ca esti fata desteapta! Cea mai buna decizie singura ai gast-o .a fi tu sanatoasa,si sa fi fericita.
OCTAIA
Postat pe 24 Februarie 2008 21:05
ce amai tare reteta e Atkins. lasa alte bullshit-uri si apuca-te de asta. slabesti garantat, rapid si nu te infometezi.

Postat pe 25 Februarie 2008 13:18
Roxanik,crede-ma ultimul lucru pe care-l doresc e sa "slabesc garantat":)
dyacos_13
Postat pe 25 Februarie 2008 13:46
si eu am patit la fel. de la 48 de kg am ajuns la 57, si numai datorita anticonceptionalelor, pt k mai mult l inainte nu mananc. iar celulita am pus la greu...acu mi-am comandat Cellulless...aparatul ala pt celulita, cu vacuum, daca reusesc sa scap de ea (celulita) nici nu mai vreau sa slabesc.
Lexy87
Postat pe 3 Martie 2009 12:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
de ce am slabit? 22 De la: nicoleta_miky 16 Iulie 2009 20:32
celulita la picioare...cum scap de ea? :D 29 De la: kudika_970154 4 Iulie 2014 11:42
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
Care este alegerea dumneavoastra? 8 De la: dafffne 9 Octombrie 2008 14:19