Setari Cookie-uri

bancuri cu blonde

O blonda se plimba pe strada si deodata se intalneste cu un tip. tipul catre blonda: - Buna! la care blonda ii raspunde: - Buna-i mata! eu is sexy!
locomic
Postat pe 1 Martie 2011 22:19
De la: alexxya13, la data 2010-12-21 09:37:00 Doua tipe joaca golf si se distreaza de minune pina cind una dintre ele trimite mingea exact in mijlocul unui grup de barbati.Din nefericire, unul dintre ei cade ca secerat la pamint, zvircolindu-se de durere cu ambele miini intre picioare.
Tipa fuge la el, isi cere mii de scuze si il roaga sa-i permita sa-l ajute pentru ca, intimplator, este asistenta medicala.
- Nu, multumesc, in citeva minute am sa-mi revin, sopteste barbatul, cu miinile tot intre picioare.
Simtindu-se teribil de vinovata, gagica ii da miinile usor la o parte, ii desface cu mare grija fermoarul pantalonilor si incepe sa-l maseze in zona genitala.
- Va simtiti mai bine? il intreaba la un moment dat.
- Da, mult mai bine, geme tipul. Dar degetele de la mina tot ma dor!


kudika188891karm_n
Postat pe 11 Martie 2011 16:31
De la: justmexD, la data 2010-12-19 15:45:27well da p burnete shi shatene shi roshcate dak sunt proaste nu le baga nimeni in seama ptr k sunt in nr mic adik nu gaseshti peste tot o bruneta sau o shatena sau o roshcata proasta...in skimb nr d blonde proaste este de ordinul milioanelor shi gaseshti asemenea specimene la fiekre 2 pashi... ...nu fack referire la toate blondele(dak majoritatea sunt proaste astea nu inseamna k toate sunt proaste ;) )


Adevarul e ca te exprimi foarte elevat! Citindu-te n-as crede ca esti proasta!
Spanish_Dancer
Postat pe 11 Martie 2011 18:26
kudika188891karm_n
Postat pe 13 Martie 2011 13:03
Ce face o blonda cand se uita la o coala alba de hartie? Isi citeste drepturile.
Eva32
Postat pe 3 Mai 2011 01:20
Intr-o firma de contabilitate, 4 femei in birou: sefa (nu se specifica ce culoare de par) si 3 contabile, una bruneta, una roscata, si cealalta blonda. De la o vreme, sefa pleca totdeauna mai devreme de la serviciu, sub
diverse pretexte. Intr-o zi, se gandesc fetele ca daca sefa pleaca, pleaca si ele. Zis si facut, si cum a iesit sefa pe
usa, hop si ele, sa profite de 2 ore libere.
Bruneta, merge direct la sala de fitness, profitand de faptul ca are timp mai mult sa fie in forma. Roscata merge la cumparaturi. Blonda, ca o sotie cuminte si iubitoare, merge acasa, sa profite de 2 ore in plus langa sotul ei iubit. Acasa, insa, dupa ce intra, aude zgomote din dormitor,si cand se uita pe furis pe usa, ii vede pe barbatu-sau si pe sefa ei…
Tiptil, se strecoara afara din casa fara sa zica nimic si se duce in parc, asteptand sa treaca timpul...
A doua zi, sefa iar dispare cu doua ore inainte de terminarea programului...
Celelalte vor si ele sa plece, numai blonda statea la birou.
- Haide, tu nu pleci?
- Nu, nu plec, ca ieri era cat pe ce sa ma prinda sefa!

*
O blonda, o roscata si o bruneta sunt pe un vapor. Acesta se scufunda. Erau 25 de km pana la mal.
Roscata inoata 10 km, oboseste si se ineaca. Urmatoarea merge bruneta. Inoata 18 km., oboseste si se ineaca. Ultima pleaca blonda, zicand ca este mai buna decat celelalte doua. Inoata 20 km, oboseste si se intoarce inapoi!!

Cocktail
Postat pe 13 Mai 2011 13:26
De la: Eva32, la data 2011-05-03 01:20:46Ce face o blonda cand se uita la o coala alba de hartie? Isi citeste drepturile.

ba...conduce un A 4
BEL_AMY1
Postat pe 13 Mai 2011 14:35
De la: BEL_AMY1, la data 2011-05-13 14:35:13
De la: Eva32, la data 2011-05-03 01:20:46Ce face o blonda cand se uita la o coala alba de hartie? Isi citeste drepturile.

ba...conduce un A 4


Ame_ly
Postat pe 13 Mai 2011 16:15
O blonda ii zice unei brunete:
- Mai fata, mi s-a intamplat ceva ciudat saptamana trecuta. Iti zic doar daca stii sa tii un secret.
- Spune (zice bruneta)
- Luni vine un tanar frumos, bine imbracat, si ma intreaba daca sotul meu e acasa, eu raspund cu sinceritate ca nu, asa ca ma ia in brate, ma pune in pat si mi-o trage bine. Marti la fel, miercuri la fel, asa ca ma intreb: oare ce o vrea acest barbat de la sotul meu???
Cocktail
Postat pe 7 Octombrie 2011 10:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenii,,,,, ce sunt ei???!! 11 De la: myrelutza_myra 10 Mai 2010 16:31
femeia ca element chimic 50 De la: ocgiogi 27 Noiembrie 2009 23:23
Dinti de portelan 18 De la: kudika_nikole 8 Ianuarie 2012 13:39
Posesivitate...obsesie sau pur si simplu iubire? 8 De la: kudika_32984 30 Iulie 2013 17:56
Bancuri 276 De la: _dulcik_ 31 Martie 2009 21:52