Setari Cookie-uri

E interzis sa ai amant????sa fi cu adevarat fericita chiar si pt cateva clipe?

am ramas socata cand am citit mesajele de aici,cum drak sa iti privesti femeia facand prostii cu altul,pai tu ca barbat o mai poti saruta sau culca cu ea cand ea i-a s... p..a la altii,pe ce lume traim nu stiu,e prima data cadn citesc mesaje de genu asta si vad pt prima data k exista si oamenii dusi cu capul.astia care isi impart femeile si barbatii cu alte persoane nu se pot numii oameni,o fi normla pt majoritatea pt voi,da mie mi se pare anormal,doamne fereste de oamenii k astia,ce o zice copii lor cand o sa afle?
dulcik0021
Postat pe 13 Martie 2013 14:34
cred ca complici prea mult situatia adica iti pui prea multe intrebari.
kudika127260
Postat pe 14 Martie 2013 10:27
nu stiu cati ani ani si nu stiu nici in ce mediu traiesti.asa ziceam si eu acum ceva timp.lucrurile acestea se intampla ca si cum ar fi ceva normal.cei care au parerea ta sunt catalogati ca si cum nu stiu pe ce lume traiesc.la astfel de afirmatii chiar ramai socat si incepi sa-ti pui o gramada de intrebari si chiar sa crezi la un moment dat ca tu ai o problema.traim vremuri complicate.
kudika127260
Postat pe 14 Martie 2013 10:34
ce este iubirea?ceea ce manifesta ea fata de amant este instinctul sexual adica este ispitita.da acest instinct la o parte si vezi ce ramane.
kudika127260
Postat pe 14 Martie 2013 10:45
nu mai puneti atata suflet,nu va mai amagiti si lucrurile vor decurge linistit.femeile gresesc de multe ori,isi fac tot feluri de planuri.e bine sa ne modelam dupa barbati.lasati barbatii sa va iubeasca si atat!
kudika127260
Postat pe 14 Martie 2013 10:50
De la: kudika127260, la data 2013-03-14 10:50:10nu mai puneti atata suflet,nu va mai amagiti si lucrurile vor decurge linistit.femeile gresesc de multe ori,isi fac tot feluri de planuri.e bine sa ne modelam dupa barbati.lasati barbatii sa va iubeasca si atat!


i lov iu , sa moara frantza
Cotoiu_ucigas
Postat pe 14 Martie 2013 12:25
De la: kudika127260, la data 2013-03-14 10:34:40nu stiu cati ani ani si nu stiu nici in ce mediu traiesti.asa ziceam si eu acum ceva timp.lucrurile acestea se intampla ca si cum ar fi ceva normal.cei care au parerea ta sunt catalogati ca si cum nu stiu pe ce lume traiesc.la astfel de afirmatii chiar ramai socat si incepi sa-ti pui o gramada de intrebari si chiar sa crezi la un moment dat ca tu ai o problema.traim vremuri complicate.
draga mea am 24 de ani,si stai linistita k stiu ca iti imaginezi k sunt de la tara,dar te inseli,am 6 ani de cand stau in spania da asta nu conteaza,poate am trecut prin viata prin mai multe decat ai trecut tu,,,daca tie ti se pare normal cu ce a scris tipul ala cum ca isi lasa femeia sa o f..a si altii treaba ta,traiesc pe aceasi lume k si tine,dar gandim diferit,daca tu crezi k femeia trebuie iubita de toti barbati pai aia nu mai e femeie,are o denumire si anume curva k sa iti spun asa,tu esti cu conceptiile tale eu cu ale mele,un singur barbat am avut in viata mea si nu imi este rusine sa recunosc,da sunt sigura k voi ramane cu el pana la adanci batraneti,daca tie iti place sa incerci mai multi barbati treaba ta nu te judec tine-o tot asa
dulcik0021
Postat pe 14 Martie 2013 14:14
esti prea tanara sa-ti dai seama de ce se intampla in jurul nostru si nu te-ai lovit inca de anumite lucruri.aici nu e vb.despre mine.nu sunt conceptiile mele ,nu am inventat eu lumea ,nu am creat eu aceasta realitate in care din pacate si nu din fericire traim.apropo de siguranta ta in relatie pot face precizarea ca totul este relativ si asa trebuiesc luate lucrurile.sunt legile naturii si nu suntem in masura sa le modificam,suntem prea mici.eu nu am spus sa lasati"toti barbatii"sa va iubeasca!nici nu ar fi posibil.ai inteles gresit.iti doresc succes in tot ceea ce faci si putere de munca!faptul ca esti plecata din tara este un sacrificiu asumat.
kudika127260
Postat pe 15 Martie 2013 10:10
esti prea tanara sa-ti dai seama de ce se intampla in jurul nostru si nu te-ai lovit inca de anumite lucruri.aici nu e vb.despre mine.nu sunt conceptiile mele ,nu am inventat eu lumea ,nu am creat eu aceasta realitate in care din pacate si nu din fericire traim.apropo de siguranta ta in relatie pot face precizarea ca totul este relativ si asa trebuiesc luate lucrurile.sunt legile naturii si nu suntem in masura sa le modificam,suntem prea mici.eu nu am spus sa lasati"toti barbatii"sa va iubeasca!nici nu ar fi posibil.ai inteles gresit.iti doresc succes in tot ceea ce faci si putere de munca!faptul ca esti plecata din tara este un sacrificiu asumat.
kudika127260
Postat pe 15 Martie 2013 10:12
ai plecat gresit din start!
kudika127260
Postat pe 15 Martie 2013 10:15
De la: kudika127260, la data 2013-03-15 10:15:44ai plecat gresit din start!
la modul cum te exprimi imi dau seama k esti o persoana mai in varsta scuza-ma daca crezi k te jignesc,eu nu am plecat gresit din nici un punct de vedere doar am spus ce cred eu si nimic mai mult,mi se pare anormal,poate cu trecerea anilor o sa imi schimb conceptiile si voi gandi altfel,dar acum asa gandesc eu,te salut
dulcik0021
Postat pe 15 Martie 2013 10:37
ce sa zik nu stiu, doar ca nu ma pot stapani sa scriu si eu ceva....dak te-ai casatorit, ai un bebe, dupa o perioada te lasa ca pe un obiect si fuge cu alta... o iei de la capat cu alt om... speranteee si patesti la fel, ba chear mai rau...zi de zi te umileste , te jigneste, te loveste din greseala zice elll...si te gelozete maxim....si de fapt el face cu varf si indesat...si chear prins in faptt...nu poti divorta ca ai doi copii, si cum te descurciii??? cu tine cum ramane??? ce zice lumeaa si tot asa...scandalurii, reprosurii...in cazul asta ce e de facut????
kudika_10236
Postat pe 4 Aprilie 2013 08:27
Prostiile astea cu "sa-mi fac sau nu un amant?" sau "vreau sa-mi gasesc fericirea langa el" sau "imi iubesc si sotul, dar si amantul" si altele de genul sunt rezultatul lipsei de ocupatie! Ganditi-va la lucruri mai importante, nu la cum sa va gasiti fericirea culcandu-va cu alti bartati. Cand v-ati casatorit nu ati considerat ca v-ati gasit fericirea? Ba da, dar v-a trecut repede. Si tot asa o sa va treaca de aceasta asa-zisa fericire dupa fiecare barbat pe care il tavaliti. Si iar o sa va simtiti nefericite si o sa cautati fericirea in altul care va agita hormonii ... si apoi o sa va simtiti nefericite si langa acela ... si tot asa. Asta nu se trage din faptul ca sunteti chiar nefericite langa acel barbat, ci pentru ca asa e firea voastra ...
_Serendipity_
Postat pe 4 Aprilie 2013 09:51
De la: kudika_10236, la data 2013-04-04 08:27:57ce sa zik nu stiu, doar ca nu ma pot stapani sa scriu si eu ceva....dak te-ai casatorit, ai un bebe, dupa o perioada te lasa ca pe un obiect si fuge cu alta... o iei de la capat cu alt om... speranteee si patesti la fel, ba chear mai rau...zi de zi te umileste , te jigneste, te loveste din greseala zice elll...si te gelozete maxim....si de fapt el face cu varf si indesat...si chear prins in faptt...nu poti divorta ca ai doi copii, si cum te descurciii??? cu tine cum ramane??? ce zice lumeaa si tot asa...scandalurii, reprosurii...in cazul asta ce e de facut????

se intampla sa sti ca dupa o vreme sa-ti dai seama ca ,casnicia ta a esuat ...bun..divortati si fiecare pe drumul lui.....dar daca faci aceasi greseala si a doua oara inseamna ca nu ai invatat sa sufli si-n iaurt
si sa zicem ca si a doua oara o patesti...de ce naiba sa accepti sa fi umilita,batuta etc?>////va luati la revedere intr-un mod cat mai decent si-ti vezi de copii.Sau voi va legati de un barbat ca sa fiti intretinute?nu va puteti descurca singure?va e lene sa munciti?...nu e nimeni obligat sa intretina pe celalalt...decat daca se intampla o concediere sau o boala si atunci partenerii se ajuta ca asa e normal.
againpiscotica
Postat pe 4 Aprilie 2013 10:18
Eu sunt in postura soțului părăsit de soție pentru amant , mi-am pierdut și copilul pe care la luat cu ea.Viata mea este un coșmar, fără rost, nu-mi văd viața fără copilul meu .Rușine celor care strică căsnicii !
kudika_998247
Postat pe 30 Decembrie 2020 14:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Iubesc un Rac capricios 19 De la: Max2 17 Noiembrie 2011 23:14
oare merita??se poate si fara iubire?? 64 De la: AdrianaR 6 Decembrie 2010 12:42
pana la urma ma iubeste sau nu ? 3 De la: Barbie30 25 Iulie 2010 11:54
iubire imposibila?? 14 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 19:41
prinsa intre trecut si iubire.. 40 De la: kudika127260 16 Mai 2010 21:41