Setari Cookie-uri

religia intr-o relatie

rebell nu te cunosc si nu am nimic personal cu tine sau alta lume de aici...dar mai citesc si eu din cand in cand si in mai toate mesajele tale tu trebuie sa jignesti pe cineva sau injuri,incearca sa raspunzi printr-un comentariu politicos si nimeni nu ti-a vorbit urat inainte de a o face tu prima...mai lasati si ura la o parte,incercati sa cominicati frumos...sunt mii de usrei pecest site si citind comentariile cate nu prea isi fac impresie buna.

Nu astept si nu vreau sa mi se raspunda la ceea ce am observat eu si am comentat si nu ma luati in nume de rau dar asta este parerea mea.


Postat pe 31 Iulie 2008 21:04
robertina si tu ai reactionat la fel la un moment.. suntem oameni.. si ni se intampla tuturor sa facem si gesturi ca acestea..
focsa05
Postat pe 31 Iulie 2008 21:07
focsa..corect iti dau dreptate dar nu mai tot timpul, exista si limite si am facut si eu nu zic nu si-mi pare rau sincer deoarece noi personal nu ne cunoastem intre noi aici pe Kudika doar din comentarii si mesaje cu mici exceptii, dar ma gandesc ca nu toata lumea si-a pus varsta corecta la profil si sunt oameni in varsta care ar trebui sa-i respectam indiferent daca au sau nu dreptate am putea raspunde printr-un comentariu negativ dar nu prin injuraturi sau jigniri.


Postat pe 31 Iulie 2008 21:14
Am o vorba: lasa-ma sa ma pis si te las si eu sa te pisi........ ca,eu pana la urma mi-am spus parerea ft.frumos fara nici o jignire.Si fata aceea mi-a vorbit de parca m-ar cunoaste .Eu zic mai bine sa iti vezi de lungu nasului si.....sa-ti vezi de chilotii tai.clar.

Postat pe 31 Iulie 2008 21:19
rebell daca tu crezi ca toata lumea este proasta, eu am o alta parere.



Postat pe 31 Iulie 2008 21:28
mamaaaa, ce limbaj!!!

Postat pe 31 Iulie 2008 21:30
Nu toata lumea este proasta am zis ca la un moment dat toti suntem prosti.Vezi ca nu intelegi? si acum sincer.....toti ne zicem uneori:vai,ce prost/proasta sunt. Deci.....concluzie nu ai inteles nimic.Nu-i nu e panik nu vreau sa ma cert cu tine.......ca nu avem pe ce. pur si simplu hai sa incetam.O seara placuta in continuare.Ce e geo? care e problema ta? sa-mi zici cum miroase basina mea.....nu de-alta dar...tu te pricepi sa le mananci.

Postat pe 31 Iulie 2008 21:57
fata mohului, te rog putin respect! doara suntem intrun topic legat de religie si indiferent de religia avuta , respectu' este acelasi. aaamiiin!!

Postat pe 31 Iulie 2008 22:01
cata frustrare faramiteaza mesaju' tau!! cata bulibaseala in capshoru' ala!!!
daca vrei sa te spovedesti...sunt aici, cu patrafiru' pregatit!

Postat pe 1 August 2008 09:54
sincera sa fiu...am vazut oameni care nu se intelegeau nici cand aveau aceeasi religie.o fi religia aceeasi dar conceptiile sunt diferite....asa ca ...nu conteaza religia.tine de om si de puterea acestuia de a se adapta oricarei situatii....si persoane...
pana acum am vb ca o doamna...
acum...
fratilor!!!!mai terminati draq odata cu pamfletarile si jignirile fara rost.de unde pana unde stim noi cine e amanta si cine nu?si pana la urma urmei ...care-i faza?ce daca e ?de cand ne freaca pe noi''cine cu cine si-o trage''?
folositi-va creierul pe post de producator de neuroni nu pe post de producator de rahat
tya103
Postat pe 1 August 2008 10:21
da' io nu inteleg ce te bagi tu intre mine si rebelaaaaa! te tzuc dulce rebi
ca daca stau sa-mi arunc ochisorii pe forum , o sa-ti gasesc mesaje mai porcoase decat ale ei. barem ea isi varsa frustrarea si nevoile!!
cat despre religia intro relatie, cea care a pus intrebarea asta e speriata de povestile horor de la ora 5, di la protv!
ce doamne iarat-ma , iubirea este religie universala!

Postat pe 1 August 2008 10:58
pa mine ma mananca altceva sa intreb.
cei care se declarata atei convinsi , cum fac cununia religioasa?

Postat pe 1 August 2008 11:13
De la: geo32, la data 2008-08-01 10:58:30da' io nu inteleg ce te bagi tu intre mine si rebelaaaaa! te tzuc dulce rebi
ca daca stau sa-mi arunc ochisorii pe forum , o sa-ti gasesc mesaje mai porcoase decat ale ei. barem ea isi varsa frustrarea si nevoile!!
cat despre religia intro relatie, cea care a pus intrebarea asta e speriata de povestile horor de la ora 5, di la protv!
ce doamne iarat-ma , iubirea este religie universala!


pey...mai geo eu nu m-am bagat intre voi...am zis eu ceva de tine sau rebela?
si in ceea ce priveste discursul meu porcos...ete na ca nu ma schimb nici daca mi-ai promite o excursie in Tenerife
daca ea isi varsa frustrarea si nevoile eu ce fac?...ma excit cand vorbesc porcos?...mai nebunaticule...sti tu ceva...
dar nu cred ca e nimerit locul si persoanele care le ''porcaiesc''
tya103
Postat pe 1 August 2008 11:55
ma pui sa gandesc in locu' tau!!? habar n-am ce simti atunci cand iti dai drumu' la gura, poate ca o descarcare.......zic si io sa nu par incult!
da' tu de ce religie esti? sa stiu daca te invit sau nu .

Postat pe 1 August 2008 12:07
noi nu suntem culti draga...sunt altii mai culti decat noi..
pey...nu ziceam ca nu conteaza religia?
eu mi-s crestin-ortodoxa...vre-o problema?
tya103
Postat pe 1 August 2008 12:24
:))))))))))stati un pic sa ma amuz bine
blanarigeanu
Postat pe 1 August 2008 15:22
hai ca stam!

Postat pe 1 August 2008 15:26
buuuuuun...rebell sper k nu o sa sughita mama in urmatoarea jumatate de ora, imi place ca iti sustii parerile cu atata tarie, si kiar sunt de acord cu ce ai zis in legatura cu religia si cu rautatea oamenilor...imi place atitudinea ta de "make love not war".daaaaar cred k modul in care ai organizat cuvintele in fraza, ca sa nu mai zic de limbajul ce imi aminteste de fetitzele care veneau la interventzii cand eram prin clasa a8a, te fac sa pierzi din credibilitate si din capacitatea de a fi luata in serios.ai ceva in litere care imi aminteste de sindromul tourette. acuma nu ma omori, am fost si eu sincera, "it's a free country" cum ar zice un american dreamer.plus ca...fata mea...o domnisoara nu se baseste, ce naiba, stim cu toatele ca fetele cand se duc la baie doar isi pudreaza nasu'.
peace!
blanarigeanu
Postat pe 1 August 2008 15:42
aaaaaaa.....atat!!!?

Postat pe 1 August 2008 15:59
tu cred ca vrei sa sara sange
blanarigeanu
Postat pe 1 August 2008 16:17
nu. io vreau sa-ti aud parerea despre ideea topicului.
sangele sare doar prima oara!

Postat pe 1 August 2008 16:22
conteaza religia intr`o relatie.eu am avut o relatie cu un adventist:D era cu bun simt baiatul imi placea...dar la un moment dat era cu prea mult bun simt...si i`am cam facut bagajelu`
Amaruie
Postat pe 1 August 2008 16:29
prietenul meu e catolic, iar eu st ortodoxa...shi nu am avut nicio problema pe absolut niciun plan din kauza religiei...certuri au fost din alte motive! sarbatorile le facem impreuna...chiar daka le facem de 2 ori..
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:40
deci iepurashul vine de doua ori la tine?
mama ce mishto!!!!!!
tya103
Postat pe 1 August 2008 16:50
bine asa si bunica e ortodoxa si bunelu` catolic..dar la ei a rezistat relatia din cauza conceptiilor..primul si singurul
si mai ales ptr ca bunica mea a fost si este pana in prezent o persoane extrem de toleranta..nu stiu cat o sa mai indure saraca femeie..ca altfel.nu tinea relatia.eu una nu vad sa am o relatie de viitor cu cineva de alta religie cu mine dar n`ai de unde sa stii ce surprize iti rezerva viata. pe langa faptul ca de obicei exista conflicte intre nora-socri si invers acum v`a mai exista si din cauza religie deci no chance!:> noi oamenii toti suntem influentabili fie ca o recunoastem sau nu.
Amaruie
Postat pe 1 August 2008 16:50
De la: geo32, la data 2008-08-01 16:22:19nu. io vreau sa-ti aud parerea despre ideea topicului.
sangele sare doar prima oara!


geo ...nu stiu de ce am impresia ca pe tine te papa limbutza...
pune mana si tye scarpina singur ca sa nu vin eu toooooooocmai din Prahova sa-ti linistesc mancarimile!!!!!!
tya103
Postat pe 1 August 2008 16:52
tya din pakate am aflat k iepurashul nu exista...nu vine nici makar o data pe an:((... TRAGIC
ankutzikaa
Postat pe 1 August 2008 16:52
De la: tya103, la data 2008-08-01 16:52:08
De la: geo32, la data 2008-08-01 16:22:19nu. io vreau sa-ti aud parerea despre ideea topicului.
sangele sare doar prima oara!


geo ...nu stiu de ce am impresia ca pe tine te papa limbutza...
pune mana si tye scarpina singur ca sa nu vin eu toooooooocmai din Prahova sa-ti linistesc mancarimile!!!!!!



ma mananca , da' nu limbutza!
si daca vrei sa vii , cu cea mai mare placere te astept la gara.
cu ce tren vii!?

Postat pe 1 August 2008 16:55
De la: ankutzikaa, la data 2008-08-01 16:52:32 tya din pakate am aflat k iepurashul nu exista...nu vine nici makar o data pe an:((... TRAGIC


pardon ...m-am exprimat prost:IEPUROIU..ala cu doua picioare?
adica prietenul tau...care face pe iepurashu'
sper ca nu-ti aduce doar morcovi!
tya103
Postat pe 1 August 2008 16:56
geo...vin cu masina...ca nu-mi place sa calatoresc singura in tren...
tya103
Postat pe 1 August 2008 16:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
silicoane versus inteligenta 58 De la: miss_darine 1 Februarie 2010 22:13
Incursiune in viata unui alt strain 14 De la: stanveronicamaura 16 Septembrie 2009 13:21
indiferenta 142 De la: Barbie30 25 Octombrie 2010 21:28
Zodiile 46 De la: kudika193702 6 Iunie 2010 21:28
cat de cautati sunt un barbat pervers sau o femeie perversa in pat ???? 4 De la: heaven_gate 13 Decembrie 2008 09:53