Setari Cookie-uri

Am auzit ca tratamentele anticelulitice de la Bruno Vassari au efecte rapide si sunt foarte bune !Ce parere aveti?

Am auzit ca tratamentele anticelulita de la Bruno Vassari sunt exceptionale si ca au rezultate rapide.Ce parere aveti?
mihaela_eugenia
Postat pe 28 Martie 2008 10:53
DA ESTE ADEVARAT, EU CHIAR AM INCERCAT SI DA REZULTATE!!!
MELLYLINDA
Postat pe 29 Martie 2008 00:01
Foloseste cu incredere orice gama de tratamente de la Bruno Vassari si nu vei fi dezamagita.Te pup
andreutza33
Postat pe 29 Martie 2008 12:43
Nu am incercat tratamentul amintit; pentru celulita am folosit Retinol de la roc si sunt foarte multumita de rezultat :).

Postat pe 1 Aprilie 2008 22:41
nici un produs nu distruge celulita o mai amelioreaza dar de scapat de ea nu scapi .Eu am incercat tot dar kiar toate produsele in decursul 15 anii cu toate astea celulita sta acolo unde ii este locul .Inot, gimastica masjae .... nimic nu o poate inlatura .Avem in America (LA) o doamna cosmeticiana romanca , the best , numai pt celebritati .Aceasta doamna cunoaste o tehnica speciala de spargere a tesutului celulitic, prin masaje ferme si dureroase .In romania numai femeile de la tara stiu sa faca asemenea masaje ( dar unde sa le gasesti ?).Masajele acestea sunt dureroase , i-ti invinetzesc pielea dar vezi rezultatul direct de la prima sedintza .pur si simplu simti cum celulele de grasime se dizlocheaza
din piele si se topesc .
Pe mine m-a invatzat o baba de la tara sa iau un facalet si sa mi-l plimb pe burta si pe pulpe cate 20 de minute in fiecare seara inainte de culcare .Intradevar grasimea (osanza )a ainceput sa se topeasca dupa numai 30 de zile am vazatut rezultul ,4 kg in minus si o piele mai neteda .De ce credeti voi ca pe toate cremele de celulita scrie "Maseaza bine si ferm pana intra in piele ". ?Haia mai nu va mai amagiti cu cremele sa dati banii pe ele degeaba ca tot nu ajuta la nimic

Postat pe 2 Aprilie 2008 11:46
sunt deacord cu tine emotione. Asa este. Cu cremele doar ne amagim, si mai dam si o groaza de bani pe ele.Secretul sta numai in masaj.Atentie! Masaj nu mangaieri!
cosnita_ana_maria
Postat pe 3 Iulie 2008 15:44
Sunt intradevar bune si dau rezultate!!

Postat pe 13 Septembrie 2008 14:16
tocmai a fost targul de la romexpo si am profitat de acesta oportunitate si mi-am achizitionat produse din gama bruno vassari pentru ten matur si o crema anticelulitica.sunt foarte bune.chiar merita banii.chiar sunt foarte fericita ca le-am descoperit:)

Postat pe 3 Octombrie 2008 21:27
Imi spune si mie cineva unde gasesc produsele acestea, Bruno Vassari? Ca vad multe persoane multumite

Postat pe 6 Octombrie 2008 16:51
PALM Saloon&SPA - O oaza de liniste in centrul frumusetii tale! Manichiura, Pedichiura, Cosmetica, Masaj, Impachetari, Ritualuri SPA, Aerobic, Tae Bo, Pilates, Body Dance, Sauna. PROMOTIE!! 15% REDUCERE LA ORICE SERVICIU!!! Va asteptam!!!www.palmsaloon.ro
palmspa
Postat pe 14 Octombrie 2008 18:04
Faceti masaj aniticelulitic fetelor.Gasiti o maseuza buna care cunoaste tehnica masajului nu care va lasa corpul plin de vanatai.Faceti o serie de 10 sedinte una dupa alta, apoi 3 saptamani 3 sedinte pe saptamana, iar pentru intretinere ajunge un masaj pe saptamana.Beti multe lichide(nu carbogazoase) si faceti multa miscare.Succes
Lucia1960
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:07
Mai, mai si toate cele care promoveaza produsele astea sunt la primele mesaje, sa vezi a naibii coincidenta!
Kathara
Postat pe 20 Octombrie 2008 18:22
Chiar asa.Mai bine controlati-va dieta si faceti multa miscare.Nu asteptati para malaiata.Referitor la cremele de care vorbiti, credeti ca sunt miraculoase?
Lucia1960
Postat pe 21 Octombrie 2008 16:24
Buna gagici

Si eu am folosit Bruno Vassari la un salon. Dupa ce am nascut aveam niste vergeturi destul de urate si am fost la un salon unde mi-au facut un masaj special pt vergeturi cu trei produse Bruno Vassari ( nu ma intrebati ca nu stiu cum se numeau exact ) si mi-au dat sa foloesc acasa Strialia - e crema speciala pt vergeturi - vreau sa va spun ca dupa 1 luna se vedea super..... super
sunt extrem de incantata de experienta asa ca .... nu va fie teama ... chiar se poate sa ai rezultate si doar din creme ......
acum folosesc creme faciale de la ei cumparate dintr-un salon pt ca din pacate nu prea mai am timp sa merg la salon ca sunt si cu bebe si cu servici acum...
andre1000
Postat pe 15 Aprilie 2009 19:35
Buna

Si eu utilizez Bruno Vassari intr-un salon de infrumusetare de pe langa universitate cat si acasa.

Acasa am produsele pt tenul gras care sunt super super super si un ser anticelulitic Serum Lift Extreme sunt niste capsule verziu in forma de strugure.

Eu ma inteleg foarte bine cu aceste produse si chiar imi plac deci vi le recomand daca vreti sa le incercati

singurul lucru este ca le gasiti doar in saloane si nu sunt foarte ieftine dar nici foarte scumpe .
kudika012172
Postat pe 17 Aprilie 2009 19:41

Buna
si eu sunt mare fan Bruno vassari si o sustin cu mandrie si am zis ca o sa ii sfatuiesc pe toti sa le utilizeze

eu fac tratamente corporale intr-un salon ( sunt extrem de multumimta) si tratament facial o data pe luna si foloesc niste cremute acasa si sunt super ..

ma bucur ca sunt atatea persoane fericite ca utilizeaza aceste produse
kudika013154
Postat pe 28 Aprilie 2009 21:23
buna fetelor!!!!!!eu am folosit bruno vassari pentru ten(facial) si sunt foarte buen produsele.si in timp ce mi-am facut un tratament de slabire intinsiva am vazut la salonul unde realizam eu tratamentul ca produsele bruno vassari erau cerute pentru probleme de cleulita si vergeturi deci parerea mea este ca nu aveti de ce sa va temeeti.in schimb vad ca pe forum sunt foarte multe fete care au incercat.va pup

Postat pe 30 Aprilie 2009 00:17
hmm...interesant...si eu cautam produse pentru a scapa de celulita da nimeni nu mi-a recomand vassari. am inceput insa sa folosesc niste colanti anticelulita de la cafibi, o firma care are produse asemanatoare si bune.
Acesti colanti anticelulita isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi.
aici se gasesc, daca va intereseaza: http://www.tehnica-medicala.ro/products.php?product=Colanti-cu-microcapsule-anticelulita-Corsaro

comanda se face online, livrarea la domiciliu

p.s. no offence fanele bruno vassari, produsele sunt bune si-acolo, ca, na, e firma care se respecta, la fel si cafibi
kudika006707
Postat pe 1 Iunie 2009 00:19
Buna

Si eu utilizez Bruno Vassari intr-un salon de infrumusetare de pe langa universitate cat si acasa.

Acasa am produsele pt tenul gras care sunt super super super si un ser anticelulitic Serum Lift Extreme sunt niste capsule verziu in forma de strugure.

Eu ma inteleg foarte bine cu aceste produse si chiar imi plac deci vi le recomand daca vreti sa le incercati

singurul lucru este ca le gasiti doar in saloane si nu sunt foarte ieftine dar nici foarte scumpe .

Buna, la ce salon in zona Universitate te duci, te rog?

Postat pe 1 Iulie 2009 15:50
eu produsele bruno vassari le-am descoprit la chic salon.acolo am realizat un tratament facial care a dat rezultate excelente.si mai nou ma coafez la tipul ala simpatic marian.e super tare tipul , are mana buna.oricum cert este ca produsele bruno vassari sunt excelente
elena_maria28
Postat pe 3 Iulie 2009 12:40
Chiar astazi am avut parte de un tratament anticelulitic......... este nemaipomenit....... pur si simplu arde grasimea........ as dori sa achizitionez aceste produse,,,,,... ma poate ajuta cineva???????????????????????

Postat pe 4 Iulie 2009 20:08
Sunt intr-adevar foarte bune, se vad rezultatele dupa aproximativ 45 de minute. Eu am inteles ca nu se comercializeaza decat in saloane specializate. Daca cineva stie o alta cale prin care le pot procura...va rog sa-mi spuneti!
andra_ale
Postat pe 10 Iulie 2009 13:19
beautyspell.ro aici le gasiti

eu mi-am luat
kudika012172
Postat pe 21 Iulie 2009 20:47
cred ca toate cele ce au postat mai sus ori au fost niste norocoase ori fac reclama cu nerusinare. Bruno Vassari nu arde nici o grasime! Dupa un tratament anticelulitic cu bruno vassari am zis ca nu imi mai trebuie cat oi trai eu! Mi-a ars pielea si mi-au aparut niste bubitze pe mine de zici ca am pojar. Sa va fie rusine ca mintiti oamenii si profitati de reclamele scumpe ca sa arunce lumea bani pe niste produse de tot kktul!
Dorina1
Postat pe 26 Martie 2010 14:16
Bruno Vassari=Nivea in alte ambalaje. Nu sunt in nici un caz produse profesionale. In Spania nu a auzit nimeni de Bruno Vassari, eu m-am interesat pentru ca mi s-a dezvoltat o ciuperca urata pe fata care mi-a provocat un fel de cosuri dar ca niste negi, pustule se numesc si medicul meu dermatolog mi-a explicat ca sunt anumiti compusi din aceste creme care le fac sa aiba termenul de valabilitate mai lung dar odata patrunsi in piele nu fac decat sa-ti provoace tot felul de boli
CoraTheLady
Postat pe 26 Martie 2010 14:27
Aiurea ce ai patit tu Cora, dar asta nu inseamna ca nu sunt bune cremele sau produsele Bruno Vassari.Poate ai avut o alergie poate...nu stiu ce sa zic. Ideea este ca si eu foloesc produse bruno vassari si nu mi s-a intamplat nimic rau. Am fost chiar multumita de ele.
Ella_3lla
Postat pe 26 Martie 2010 14:48
De la: CoraTheLady, la data 2010-03-26 14:27:31Bruno Vassari=Nivea in alte ambalaje. Nu sunt in nici un caz produse profesionale. In Spania nu a auzit nimeni de Bruno Vassari, eu m-am interesat pentru ca mi s-a dezvoltat o ciuperca urata pe fata care mi-a provocat un fel de cosuri dar ca niste negi, pustule se numesc si medicul meu dermatolog mi-a explicat ca sunt anumiti compusi din aceste creme care le fac sa aiba termenul de valabilitate mai lung dar odata patrunsi in piele nu fac decat sa-ti provoace tot felul de boli

Apropo de reclame scumpe...unde ai vazut tu RECLAMA cu bruno vassari? Ca eu una in afara de salonul unde am fost nu am vazut nici la televizor si nici pe strada reclama Bruno Vassari.
Ella_3lla
Postat pe 26 Martie 2010 14:53
unde sunt reclame? pey uita-te mai sus. au intrat si si-au facut cont doar sa scrie bruno vassari pe forum. nu vezi ca e singurul lor mesaj? ma mir cum se permite asa ceva pe forumuri. mi-e scarba de oamenii astia. cik sa mai ai incredere in forumuri.
Dorina1
Postat pe 26 Martie 2010 15:33
De la: Dorina1, la data 2010-03-26 14:16:08cred ca toate cele ce au postat mai sus ori au fost niste norocoase ori fac reclama cu nerusinare. Bruno Vassari nu arde nici o grasime! Dupa un tratament anticelulitic cu bruno vassari am zis ca nu imi mai trebuie cat oi trai eu! Mi-a ars pielea si mi-au aparut niste bubitze pe mine de zici ca am pojar. Sa va fie rusine ca mintiti oamenii si profitati de reclamele scumpe ca sa arunce lumea bani pe niste produse de tot kktul!

Apropo de reclame scumpe...unde ai vazut tu RECLAMA cu bruno vassari? Ca eu una in afara de salonul unde am fost nu am vazut nici la televizor si nici pe strada reclama Bruno Vassari.
Ella_3lla
Postat pe 26 Martie 2010 15:39
De la: Dorina1, la data 2010-03-26 15:33:53unde sunt reclame? pey uita-te mai sus. au intrat si si-au facut cont doar sa scrie bruno vassari pe forum. nu vezi ca e singurul lor mesaj? ma mir cum se permite asa ceva pe forumuri. mi-e scarba de oamenii astia. cik sa mai ai incredere in forumuri.

Ok eu nu zic ca poate nu fac reclama pe forum(poate, nu stiu nu cunosc) dar tu ai zis ca fac reclame scumpe ca sa minta oamenii. Eu una nu am vazut reclama la bruno vassari pe nicaieri. Nici TV nici autobuz, nici pe strada,( eu una asta inteleg reclama scumpa). Dar in fine...parerile sunt impartite...si eu am folosit si inca folosesc produse BV si spre deosebire de tine si Cora mie mi-au facut bine si sunt multumita.Nu cred ca este o firma care investeste in reclame care sa scoata ochii oamenilor. Daca nu te superi ca te intreb..tu de unde ai auzit de BV?
Ella_3lla
Postat pe 26 Martie 2010 15:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
tratamentele naturiste pt crestrea sanilor 11 De la: lexxy_me 3 Septembrie 2009 13:50
Vand LEG MAGIC si SUPER SHAPER noi-noute, sigilate 2 De la: kudika197417 17 Iunie 2010 23:51
am celulita 42 De la: Inna30 26 Februarie 2010 17:19
unghii fragile si cuticule 15 De la: mirelacm 5 Ianuarie 2009 15:52
crema anticelulita 10 De la: orty_ciresica 16 Mai 2009 12:03