Setari Cookie-uri

Despre celulita si zatul de cafea

da sigur
Josie
Postat pe 12 August 2008 17:35
baia de coca cola este buna dar nu pentru celulita
pentru ce... te las pe tine sa descoperi.
gilili
Postat pe 20 August 2008 03:08
ramonikra ce legatura are asta cu zatul nostru de cafea??
gilili
Postat pe 16 Septembrie 2008 21:26
t
DyaLove
Postat pe 21 Septembrie 2008 15:04
STIU CA AICI SE VORBESTE DESPRE CELULITA :)) AM SI EU O INTREBARE, VA ROG ZICETI-MI UN SUPLIMENT NUTRITIV CU F MULTE VITAMINE...SA MA MAI INGRAS, DECI DEDUCETI DE AICI CA NU AM NICI URMA DE CELULITA..:)) MULTAM :*
DyaLove
Postat pe 21 Septembrie 2008 15:05
Janice... celulita nu are leg cu kg in plus... eu personal am foarte putina.... se vede doar cand strang pielea si doar in cateva zone...
am 1.70 si 56 Kg...
prietena mea are 1.65 si 45 de kg si face sport de 10 ani si este saraca plina de celulita...
asadar....
oprea_a_irina
Postat pe 30 Septembrie 2008 13:00
Eu am incercat zatul de cafea dupa sfatul unei fete de la salon. Am inceput un tratament anticelulitic pt ca aveam probeme mari. Zatul de cafea face minuni pentru mine
rioanadaniela
Postat pe 4 Noiembrie 2008 08:24
La saon mai au si tratamente de fermitate pentru sani. De cand am nascut am probleme si cu sanii. S-au cam lasat. Cum termin cu celulita incep si asta
rioanadaniela
Postat pe 4 Noiembrie 2008 08:27
Despre vergeturi nu stiti nimic?
rioanadaniela
Postat pe 4 Noiembrie 2008 08:28
buna!eu stiu o alta reteta tot cu cafea, dar care e mult mai eficienta.
amesteci cafea(nu zat) cu miere de albine,un pic de suc de lamaie,ulei de masline si radacina de ghimbir data pe razatoare f fina.ghimbirul e demonstrat stiintific ca face ca celulita sa dispara si chiar sa nu mai apara niciodata.eh acu nu stiu daca o fi chiar asa dar trebuie sa ajute.un alt sfat e sa beti multa apa cu lamaie.succes!
AnaYani
Postat pe 6 Noiembrie 2008 16:09
Va urez un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa vi se implineasca!
Cassey_Tarot
Postat pe 30 Decembrie 2008 16:22
am incercat si eu timp de o luna aproximativ si chiar are efect
pielea estemult mai fina + miau disparut niste vergeturi pe care le aveam in numai o luna
ochelari
Postat pe 2 Ianuarie 2009 19:36
eu stiu k daca beti ceai verde foloseste la eliminare toxinelor... si scapati si de celulita... asa k dacabeti ceai verde si folositi si zatul de cafea... o sa ajute... zik eu
andr33a_brun3tzyk
Postat pe 5 Ianuarie 2009 00:19
Si eu am auzit ca e o metoda buna de a combate celulita. In orice caz, eu am folosit si zatul de cafea si produsele din gama Geomar, care mi s-au parut a fi foarte bune. (am comandat produsele de aici http://www.probeauty.ro/)
miaseo
Postat pe 24 Februarie 2009 09:08
buna,ma bucur sa gasesc atatea sfaturi de la voi aici si dak voi ziceti k functioneaza..............mersi si sa-si fak efectul la toata lumea,va pup

Postat pe 12 Martie 2009 08:59
DUPA ARTICOLUL CITIT SI OPINIILE FIECARUIA, AM SA INCERC SI EU SA VAD CIT DE BUN ESTE ZATUL DE CAFEA ASUPRA CELULITEI.
MONIK_KRIS
Postat pe 16 Martie 2009 12:21
De la: rioanadaniela, la data 2008-11-04 08:27:31La saon mai au si tratamente de fermitate pentru sani. De cand am nascut am probleme si cu sanii. S-au cam lasat. Cum termin cu celulita incep si asta

F interesant ce ati scris aici fiecare. m-ati facut curioasa , o sa incerc si eu, asta in caz ca fetita mea ma va lasa sa-mi fac masajul fara sa-mi "dea o mana de ajutor".
Rionana, as vrea sa stiu referitor la sani ce fel de tratamente se fac? sunt interesata caci am aceeasi problema desi nu e f. accentuata .Multumesc, astept raspuns.
azalis
Postat pe 18 Martie 2009 09:35
buna fetelor .eu acum cinci luni am descoperit o crema profesionala care intradevar pentru mine a avut efect cu ea am reusit sa imi subtiey talia cu 15 cm . in urma nasteri prin ceyariana ramasesem cu burta si nu reuseam deloc sa dau din talie jos acum pot spune ca arat super dupa ce fac tratamentul cu aceasta crema pielea are o textura catifelata. eu am facut rost de crema de la o clinta care lucreaya intr+un salon si ma ajuta sa pot obtine crema sa imi pot face tratamentul acasa .in talie ca sa dau jos imi pun si o folie alimentara impreuna cu crema. si sincer in cinci luni nu credeam ca pot reusi sa mai am talia aproape ca inainte de sarcina.crema are 500 de gr si eu pe cutie am dat 80 de ron . si m+a tinut o cutie cateva luni . daca vreti si va pot ajuta si va pot obtine crema ma puteti contacta pe adresa de mail georgiana_eug.vreau sa va ajut pt ca stiu ce inseamna sa iti doresti sa slabesti si sa scapi de celuita incercand tot felul de creme pentru niste sume enorme si nici macar sa nu aiba vreun efect.
gio29
Postat pe 1 Aprilie 2009 22:04
DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant
desert_plant
Postat pe 4 Aprilie 2009 20:17
salut fetele am incercat acest tratament doar ca in loc de ulei de masline am folosit albusul de la un ou si am stat 30 de minute se vad rezultate , inca de la prima folosire pielea e foarte fina dar trebuie rabdare si se poate si mai bine cu ajutorul sportului si a alimentatiei corespunzatoare. mult succes
miha_b32
Postat pe 3 Iunie 2009 18:31
Da intr-adevar e foarte bun zatul de cafea. Recunosc ca nu am inceput de mult dar dupa primul masaj mi-am simtit pielea foarte fina. Voi continua sa il folosesc, doar imi este la indemana......
kudika054137
Postat pe 23 Iulie 2009 09:30
dar pentru vergeturi ce tratament aveti fetelor ca inebunesc zau
kudika037291
Postat pe 27 Iulie 2009 23:09
sper sa mearga pacat ca am l-am gasit cam tarziu,neaparat am sa incerc si eu ,oricum multumesc pentru toate sfaturile care le gasesc aici,bravo fetelor
kudika037291
Postat pe 27 Iulie 2009 23:14
buna tu ai incercat da rezultate
yssalia
Postat pe 3 August 2009 12:20
http://www.youtube.com/watch?v=emKAokYovek
cel mai indicat
cristiana_cris
Postat pe 18 August 2009 16:11
folosesc zatul de cafea de vreo juma d-an!

dupa-masa dupa ce plec de la birou adun tot filtru care oricum se arunca si-l iau in punga acasa..va dati seama, zatul de la 8-10 cafele concentrate minim..e destul!!!!!!!!!!
si nu mi-a disparut celulita..sg lucru bune ca nu mi-a mai aparut in plus.. si da iti face o piele fff fina, catifelata si bronzata usor..natural!
:))

cristinne83
Postat pe 13 Octombrie 2009 15:44
DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant
desert_plant
Postat pe 15 Octombrie 2009 06:05
Nu are efect si asupra vergeturilor,nu? Pentru ca din cate stiu eu celulita si vergeturile nu au nicio legatura una cu alta.
kudika320376
Postat pe 7 Septembrie 2010 18:19
De la: desert_plant, la data 2009-10-15 06:05:15DESERT PLANT Distinctia siluetei tale-Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.pt mai multe informatii id: desert.plant


Daaaaa....vezi sa nu...
kudika226898
Postat pe 7 Septembrie 2010 19:30
si eu am aflat de la un salon de masaj ca zatul de cafea ar face minuni.

www.missjulietta.com
dea_odeen
Postat pe 24 Noiembrie 2010 01:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Am nevoie de ajutor sa slabesc repede!Va rog spuneti-va parerea... 37 De la: Andra_______________ 10 August 2014 07:39
nu am tinut nici o cura dar acum as face datimi niste sfaturi plzzzz 6 De la: eu21alex 23 Septembrie 2009 11:42
Trucuri de slabire 4 De la: GeorgianaBB 31 Ianuarie 2013 22:24
Slabit ! 32 De la: Ni_Col_1 27 Octombrie 2014 11:23
4 pisoi dragalasi de 2,5 luni cauta stapani iubitori si parteneri de joaca sa-i ajute sa slabeasca 1 De la: kudika_18929 21 Octombrie 2012 10:41