Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

Sub egida"Prea multe pagini de citit dauneaza rasului",va invit la o discutii pe Matrimoniale 2-Etta contraataca!!!....

Postat pe 23 Mai 2008 14:53
Pai bine mai etta..si eu care imi deschisesem "sufletul" pentru Hitmann ...(vai cum suna nick-ul asta..ma infior:)))).si acum nu mai vede omu ..invitatia ...:((((
eeeeee.teeeee na ...acum o sa zica iar ca-s micutza...:)))
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 14:56
:)))))))) hai mai etta, fi cuminte!! simpaticoo!
sa vina lautarii, sa tragem si-o sarba sa-i insuram o data pe baietii astia!! :))))

Postat pe 23 Mai 2008 14:57
mia vezi, nu te emotiona prea tare draga! :))

Postat pe 23 Mai 2008 14:58
hitmaneeee!!...te astept!!...stie el baiatu'cum e cu gaina batrana....da,natio,ca morcovul tre'sa fie tanar...stefuuuleee!!...unde esti maaa....ca se arde ciorba...

Postat pe 23 Mai 2008 15:01
sati linistite fetelor ca am lasat adresa exacta la fostul sediu! o sa apara pretendentii in curand! :)))))

Postat pe 23 Mai 2008 15:04
Asha ma emotionez eu ..in fata masculilor inalti,cu ochii albastri ..nu pot rezista...ce sa fac??? Ce ma sfatuiti??? Cum sa-l cuceresc???:)))) Etta...pe asta il impart daca e ...faci tu ciorba...si fac eu salata de banane..si alte fructe...:))))
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 15:04
nasa,io sunt "tanara si nelinistita",si mi-e c-o fac si de-o bigamie...pe riscul meu...hai ca mai e 1 ora si incepe serialul

Postat pe 23 Mai 2008 15:06
cred ca lu nenea hitman ii plac fetitele cu fustita scurta! :))) maaa voi va si apucarati sa-i faceti mancarica?
stefule, treci incoa sa vezi ce fac nazdravanele istea!!

Postat pe 23 Mai 2008 15:06
ce faceti mai aici fara steluta scorpiuta.......intrusii de pe forum nu o vrea nici unul??????????are zestre si maslini.informatii la stef ca el cunoaste problema mai bine.fug un picut.......dar revin.va pup fetelor si ma bucur ca sint cu voi.

Postat pe 23 Mai 2008 15:09
mai hitmane,zi-le ma la fetele astea ca io iti trezii interesu',sa ne lase ma in pace sa traim fericiti!!....mia ,io nu prea impart decat la pomana...dar acilea...sa ma las??...sa nu ma las??....da-i AJUT PE CEI CARE TREBUIE AJUTATI.......asa ca,mai vedem...

Postat pe 23 Mai 2008 15:10
io chai fac mancare,parol...ciorba de verisoare...si un ostropelu-mi-as....si era sa le ard de 2 ori,dan' cauza voastra....ca n-am avut atata debit verbal da cand ma stiu...nus' ce-i cu mine....ofi papuceii???...

Postat pe 23 Mai 2008 15:12
Nu ma face Etta..sa ma injosesc..si sa implor...ca el e..alesu....am presimtit asta din prima clipa...:))))Ajutor atunci????:)))))
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 15:13
ne facem de cap ca de obicei mai france! :))) stai linistita ca steluta are locul ei la matrimoniale! :))

Postat pe 23 Mai 2008 15:13
cazusi in cap dragule??poi, uite HITMAN serios vb,eu am facut fata singur, acestor COTOHARLE sau VULPI,cum vrei s-o iei,27 de pagini;)))Acum, te las pe tine singur,tot atatea ...,dar ,cand m-antorc sa te vad om insurat,, la casa ta...succes!!!

Postat pe 23 Mai 2008 15:16
mia ,TU SA CERI AJUTOR???...nu-mi vine a crede....ce-mi place de tine ACUM....

Postat pe 23 Mai 2008 15:16
stefule,sa-nteleg ca nu vrei sa fii morcovelul meu???....

Postat pe 23 Mai 2008 15:18
he he he!!! cotoharle, vulpi da BUNE ma!!!
fetelor nu va inghesuiti ca e hitman destul pentru toate!!
mai bine cadeti la invoiala! :)))

Postat pe 23 Mai 2008 15:19
hitmaneeeee,te dorestee fomeileeee ma,si tu nimic,nimic.....te lasi asteptat ,ai!!!...las'ca ti-arat eu tie.....bai si cand te gandesti ca sunt moartea mea barbatii inalti ,bruneti si cu ochii albastrii....al meu n-are ochi albastrii,in rest corespunde...apropos,esti brunet ,ca nu retinui???...sa fie tacamul complet...

Postat pe 23 Mai 2008 15:22
cu mine vb etta???stii cum e ..??:))eu sunt tipul de barbat care intotdeauna spune,"Ajuta-mi DOAMNE":))

Postat pe 23 Mai 2008 15:23
:)))))))) bai sinteti nebuni??? (compliment)
nu mai pot de ras!!!!!!

Postat pe 23 Mai 2008 15:25
gata,am pus morcovelul in ciorba....dar,stefule,iti place ,ma gaina mai la 4 kile'....ca nu te intrebai.... ca lu' hitman nu-i place....

Postat pe 23 Mai 2008 15:27
Manca tata pe ea,,de grasa,frumoasa si capabila=))))

Postat pe 23 Mai 2008 15:30
mai da hitman asta e chiar de tot!! :))) femeile pe el si el nimic. hai nenea hitman!!! curaj! sau tie frica de gaina lu etta? sau poate de morcovu' lui stef??

Postat pe 23 Mai 2008 15:30
Ei ...voi cu gaina,...stef cu morcovu ..dar de biciul meu ce sa zica saracu ?!?!?!? Ca il spenkuiesc io de ....mama mama....Etta mai cer si ajutor..ca de ..poate poate s-o mai lipi de mine cate ceva ...Hitmann de ex..poate poate...Il astept si pe Vally...la un menage..verbal...Nu va ganditi la prostii mai fetelor ..:)))
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 15:37
:-))

domanelor si domnisoarelor e un privilegiu si o onoare pentru mine sa pot comunica cu voi:)

etta70; sunt saten spre blond,deci din pacate nu corespund standardelor tale, am scapat:)

stef80: tot serios vb, apreciez lupta pe care o duci cu aceste reprezentante inteligente ale sexului frumos.

mia mia: sper sa nu te indragostesti de mine fetito,imi displace sa fiu pus in postura de a refuza o femeie simpatica asa cum esti tu:)

onnyta: imi este foarte frica de voi toate,dar compensez acest sentiment prin placerea de a dialoga cu voi:)

Postat pe 23 Mai 2008 15:39
:)) hai ma!! nu te lua dupa ce se aude!!:)))

Postat pe 23 Mai 2008 15:41
Offf si eu care deja nutresc sentimente puternice pentru tine ...::)) acum ce-o sa ma fac??? Ei lasa..daca nu vrei nu vrei ...ca dragoste cu forta nu se poate...EU ti-as arata ca se poate...dar....daca nu vrei ...refuza-ma...Poate intra si Vally..cine stie...E greu cu el ..ca e chitit pe Oana ...:)))
mia_mia
Postat pe 23 Mai 2008 15:42
scuzati intarzierea,da'terminai ciorba...pe bune,ca eu si gateam....bai stefule tata,imi iesi o ciorba de cand pusei morcovul taaaauu!!....da'te-am pacalit,ca pusei neste verisoare d'ale din carne proaspata,in ciorba...da'promit c-o sa fac si de gaina d-aia grasa si frumoasa si devreme-acasa...si sa vezi tu ca e mai gustoasa....

Postat pe 23 Mai 2008 15:43
:)) maaaaa!!! hai mai eta nu fi rea!invita-ne la masa!!

Postat pe 23 Mai 2008 15:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Suicidul in randul adolescentilor si al copiilor 15 De la: kudika473660 28 Aprilie 2013 11:16
intrebare adminului si nu doar desigur 5 De la: laurathegirl 19 August 2008 18:16
Va rog sa ma ajutati, nu va costa nimic 62 De la: mitura 9 Octombrie 2009 23:19
http://www.gandul.info/magazin/mai-ai-curaj-sa-bei-bere-dupa-ce-citesti-asta-ingredientul-care-nu-apare-pe-eticheta-9459670 7 De la: Broscaru 4 Aprilie 2012 00:18
unde putem manca sanatos si gustos? 10 De la: ralu_zar 3 Iunie 2009 18:13