Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

aaaa deci ai ceva cu roscatele hai??? stai sa vezi ce te iau io la scarmanat cand te-oi vedea ...in realitate pt toate rautatile astea de pe forum...!!!! o sfanta paruiala sa te las chel si te mai si torturez cu alte alea ...de no sa fii bun vreo 3 saptamani .o sa iti trebuiasca ajutoare cu haremul ca fetele astea te manaca de viu daca nu esti in stare de ele!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Mai 2008 17:45
da ,de la tine accept orice!!ma las batut la funduletul gol si alte ale cum zici tu:))dar blonda asta,il suparara pe sultan....

Postat pe 29 Mai 2008 18:06
:))) maaiii!! mai incet cu batutul la fundulet! vai draga, la ce s-a ajuns!fine, bag sama ca esti incoltit din toate partile, asa ca ai grija cum te porti! :)))

Postat pe 29 Mai 2008 18:20
buna tuturor:(

Postat pe 29 Mai 2008 18:27
buna bubu bubu! dar ce patisi draguta??

Postat pe 29 Mai 2008 18:32
te dore rau bubu???:((,si pe mine...

Postat pe 29 Mai 2008 18:34
probleme:((...nu mai conteaza

Postat pe 29 Mai 2008 18:35
lasa iubita, ca problemele dispar de la sine! :))

Postat pe 29 Mai 2008 18:45
dak ar disaprea odata ~x(..aam zis k timpul le rezolva p toate da' tine km mult:|

Postat pe 29 Mai 2008 18:46
eee cum sa nu dispara...ia zi tu lu ema ce ai patit???? sultane draga uite sufletelul asta dragut e suparata rau...hai sa vedem ce are sa ii aducem zambetul pe fata ce zici??? lasam ma la urma bataita , ce zici???
dandanaua_reloaded
Postat pe 29 Mai 2008 18:53
subscriu! bubu bubu sa ne spui iubita daca putem sa te ajutam cu ceva!

Postat pe 29 Mai 2008 18:55
hai bubu zi cine a indraznit sa te supere!!!!!!!!!zi mami ca noi "tinerelele"poate te putem ajuta.

Postat pe 29 Mai 2008 19:53
pfff...prietenul meu:-j dja a devenit rutina...in fiekre zi :-j

Postat pe 29 Mai 2008 20:00
schimba-l printesa,e asa de simplu sa fii fericita....,cum sunt eu acum:))serios aici e mare chef si ma simt extraordinar!!!am sa va dau poze si voua,,tineri, cadane poopaciase,muzica la maxim,intr-n cuvant VIATA traita la MAXIM!!O sa vedeti ,OCTAIA m-a sunat si ma prins in direct:))

Postat pe 29 Mai 2008 20:51
ehhh...cum sa il schimb:)) poy c fac...ii tot schimb...:)))))

Postat pe 29 Mai 2008 21:07
bubulino mama,pina la urma trebuie sa-l gasesti pe ala bun.acum daca nu merge nu are rost sa-ti maninci tineretea.hai fi curajoasa:ori la bal ori la spital.

Postat pe 29 Mai 2008 21:14
ma enerveaza k e asa d bn knd ne intl...adik asta odata p sapt...si in rest ne certam:-j

Postat pe 29 Mai 2008 21:20
bombolino tata,.asculta de SULTAN,el nu-ti vrea raul,eu mai ncerc si-acum...:))

Postat pe 29 Mai 2008 21:22
:)))))

Postat pe 29 Mai 2008 21:39
salut,fartatilor,am revenit pe metereze!!!....sultaneee,ai nevoie de ajutor,ca io mi-s aici!!!.....vad ca se rasculara rau cadanele astea impotriva mea!!!...da 'ce le facui,ca io nu vreau sa-ti iau locul,ci doar sa te ajut!!!.....bubuylino iubire mica,du-te la "Papucei" de ia-ti cadoul de la mine si n-o sa mai ai nevoi de iubit!!...sau ia-ma pe mine ,ma sacrific....intru si la puscarie pentru tine,drgostea mea!!!.....vezi,sultane ca incep sa te-ajut ,pentru fericirea haremului???....ceee morcovelul meu???....
lion_king
Postat pe 29 Mai 2008 21:41
:)))) ma descurc si singurik..nu am nevoie d ajutorul tau

Postat pe 29 Mai 2008 21:46
pai nu mai vrei sa fii prietena mea???....
lion_king
Postat pe 29 Mai 2008 21:48
poy c am vrut?:))) k sa mai vreau???

Postat pe 29 Mai 2008 21:50
pai nu stiu ce ai facut tu,dar ma solicitai sa-ti fiu in lista de prieteni...si uite ,chiar acum ti-am dat acceptu'...vezi ce leut cuminte sunt???....
lion_king
Postat pe 29 Mai 2008 22:08
:)))) mdaaaaaa..eu ma bag la baitsa...k maine am concurs >:D

Postat pe 29 Mai 2008 22:22
dracii te ia,leutule ,de te mai iei de fata mea ,TE TRAG IN TEAPA!!!Direct la mine pe saltea...

Postat pe 29 Mai 2008 22:46
care fata ta,mai tractoristule????....ca se azvarli intai pe mine!!!.....si eu i-am si "dat " acceptul,na...nu vezi ca e obosita si se reculege dupa "acceptul" meu???....comoara mea de fata!!!....se vaita ea ca nu-i place aspirina,dar am invatat-o eu cum "sa o ia" si tare ia mai placut dupa aceea......sa te vad,acum,artistule!!!...
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 00:46
aaaa,nici un raspuns pana acum,artistule????.....deci azi imi fac de cap!!!...ca sunt singur pe reduta!!!.....sa vezi ce trec la atac si la recrutare de leoaice pentru haremul meu cel nou!!!....si incep prin a va informa ca mi-am ales "prima leoaica" a haremului....e stilata,e desteapta,il are pe vino-ncoa!!!...ce mai,l-am ars pe sultanul vostru,ca s-a mutat singura din haremul lui intr-al meu....singura,de buna voie si nesilita de nimeni,din proprie initiativa,daca intelegeti ce vreau sa spun!!!...si i-am "dat acceptul" deja si a trecut cu bine proba la pozitie!!!....v-o prezint pe leoaica-sefa....cine sa fie???....nimeni alta decaaaatt.....Oanaaaaaa81!!....bine ai venit in turma mea,draga lu' tata!!!....vezi si te-am facut si DOAMNA KING-EASA!!!....uuuaaauuuu!!!!....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 13:42
ma,leusorule,ma, da'tu te transformasi intr-un adevarat mascul leonin,mai!!!!....ce draq ai patit???...fusei oleaca plecata si-ti lasai clubul pe mana,si tu facusi ravagii???....vino-ti in fire,mai iubitel,ca am nevoie de tine sa stai noaptea la club sa nu le "calce" fr'un nenorocit pe fetele mele!!!....ca daca stai sa racolezi leoaice noi,o sa-ti consumi prea multa energie s'apoi mi-a sa nu te concediez,ai grija!!!....

Postat pe 30 Mai 2008 13:54
sefa,stati linistita,ca ma achit de ambele datorii odata fara nici o problema!!!.....nu va las eu de izbeliste pe dumneavoastra!!!....si am o intrebare,dar sa nu ma alergati: nu doriti si dumneavoastra sa intrati in turma mea,asaaaa, intr-o relatie de-aia ca de la subaltern la sef,cu favoritisme!!!....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
pantofiii 14 De la: GODZILA 18 Decembrie 2011 10:13
despre libertatea de exprimare si intoleranta 27 De la: mkdisk 14 Noiembrie 2008 12:28
tehnologie avansata sau... 4 De la: fericire___ 16 Mai 2009 23:05
Sarpele ca PET 30 De la: blussy 15 Septembrie 2009 19:21
cum facem??:(( 200 De la: Yharr 11 Iulie 2011 17:55