Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

esti solicitata etta.....:)
alone
Postat pe 30 Mai 2008 14:08
mai masculule leonin ce esti,te lovesc daca mai faci asemenea propuneri!!!...pai cum,eu mare patroana, sa devin sub-poponeata ta???...ai inebunit,pe semne!!!....io nu pot sa ma dau cu tine,ca nu vreau sa-mi insel fetele din harem, da' nici sa te pierd de bodyguard nu-mi permit....asa ca o sa raman neutra,ca as-i mai bine!!!... fir-ai al focului de morcovel,ca tot la tine ma gandesc!!!...uite cum nu ma lasi tu sa profit de o asa bunaciune!!!....

Postat pe 30 Mai 2008 14:12
gata sefa,am inteles contextul!!!....nu mai insist,ca nu vreau sa-mi pierd slujba!!!....fetelor,o sa va mai las putin singurele,ca sa mai fierbeti in suc propriu si sa va gasesc fiebinti can m-oi intoarce,daa???.....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 14:17
leu bolnav,cred ca te-a batut sorele-n cap prea mult:))si intrasi in calduri prea repede...

Postat pe 30 Mai 2008 15:40
o sa ii imprumut pisicile mele sa le bage cozile la brau daca e asa nesatul....nah de asta ce mai zici???
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Mai 2008 16:01
cam slabutza prestatzie a avut si sultanul si leutzul azi!!!! baietzi, vi s-au innecat corabiile? haremul e p voi si voi....o frecatzi aiurea!

Postat pe 30 Mai 2008 16:16
nu te preocupa astia 2 sunt mai nocturni....sultanul serelaxeaza si leul la vanatoare...de cadane....fetelor nu uitati sa va mai si impiedicati...poate... poate...
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Mai 2008 16:34
pai vazui k sultanul s-a cam tras p fesieri :))) asa k...m-am decis! vreau si eu in haremul leului!!!ce zici, leutzule?ma primeshti si p mine?

Postat pe 30 Mai 2008 16:39
alooooooo,cumatra vulpe..,tu ,cine papuceii mei, mai esti???intrasi la mine-n HAREM,sau in TURMA animalui SETOS????

Postat pe 30 Mai 2008 16:55
pai vad k azi ai fost cam slabutz la capitolul "prestatzie" asa k...pur si simplu l-am ales p al' mai "dotat"!!!!fara suparare, sultanule, dar ce sa-i faci? asta e...in viata mai si pierzi!!! :)

Postat pe 30 Mai 2008 17:00
buna tuturor:X:X:X weeeeeeeee

Postat pe 30 Mai 2008 17:53
melinduta-bunicuta,daca promiti ca "te dezbraci" la privata,poate ca te primesc in turma mea!!!....altfeeeel,mai vedem,mai negociem,ca la varsta ta trebuie sa oferi ceva de incredere ca sa te accept!!.... ai cumva asigurare de viata???....macar sa stiu de ce ma sacrific!!!.....si pentru asta trebuie sa ma treci la beneficiar!!!....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 17:55
may lion king citisi si eu c ai mai discutat matatle...p aishi:)))km batranel si t crezi superior..si t rog frumos sa nu imi strici ziua k sunt mult prea fericita:)))))

Postat pe 30 Mai 2008 17:59
vai de fesierii tai,melinduta..=)))o sa muste lion din ei.=)))))))))))auzi vorba ,tot el se sacrifica:))...,NESUFERITUL..AUZI POTAIE ..?/CUM FACI DE LE SEDUCI???.

Postat pe 30 Mai 2008 18:03
secret profesional,sultanelule second-hand!!!.....ca nu da-aia sunt KING....intr-ale vrajilor si vrajelii!!!....am facut facultatea de paranormale la Lyon,la francia acasa,ca de-aia ma cunoaste ea pe mine!!!....dar tine secret,nu vrea sa va spuna,ca sa nu ziceti ca va tradeaza!!!....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 18:15
pardon!!!...ale emotiilor valuri,cand vad cum trag leoaicele la mine!!!...am vrut sa scriu "ca de-aia sunt KING",nu invers...eeeehh.... perioada asta de imperechere imi da fiori pe sira!!!....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 18:18
eeee ma si cu pisicile alea doua cum ramane???? le bagi coada la brau sau nu???? aaaaah tradatoarelor sa il lasati voi pe sultan pt prapadenia asta de pisoi jigarit care numa gura e de el......
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Mai 2008 18:47
sa-nteleg ema,ca nu ti-a placut cadoul de la mine!!!....bineee....si da ma si pisicile alea ,ca niste rezerve nu strica!!!...dar sa nu ma pui sa-ti cumpar altele cand o sa le fac prastie si o sa ti le trimit inapoi transformate in leoaice!!!...si-atunci sa te vad cum le mai tii in lesa!!!...
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 19:02
CADANE TRADATOARE ,ema,esti adevarata fata..si sincer te iubesc..SI SA VEZI.., POZE CE LE DAM ..,DE LA SNAGOV...=)))SA MOARA TOT HAREMUL DE NECAZ =)))

Postat pe 30 Mai 2008 19:27
pai nu vedeti ,fetelor, ca sultanul va face in ciuda???...va atata una impotriva celeilalte???...auzi,SA MURITI de necaz!!!...pai asta vrea sa scape de unele din voi ,ca are prea multe si nu mai poate sa faca fata!!!...veniti la lion in turma si de nu v-o placea vouaaa!!...numai ambrozie o sa va dau "sa mancati",ca aspirina s-a invechit!!!....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 19:32
pana sa ajungi tu la CADANELE MELE,te mananca mustele mielule...=))))))

Postat pe 30 Mai 2008 19:54
pai nu e vorba ca mi-a placut sau nu da ce crezi tu ca ma cumperi cu o pereche de papuci???? mai bine desculta si sub aripa sultanului la caldurica decat aiurea in tamvai cu un leu paraleu care nu face doi bani ....pai ce ma fac eu mai draga cu tine tu vrei sex de performanta eu vreau dragoste si stabilitate,tu o dai intruna cu castravetii tai cu tot io iti spun ca imi provoaca gaze la stomac...hm tipicul barbat atotputernic plin de muschi si zero grame creier....ce sa ma fac io cu tine??? te las cu tinerelel ca la ele merge vrajeala,mie imi place la sultan ca imi da tot ce vreau,can sunt suparata ma sculta si ma alina,cand sunt vesela se bucura cu mine,cand am chef de nebunii imi tine isonul ....ala barbat care stie sa asculte si sa se dea dupa femeie nu ...un fustangiu furacios de cadane....nah!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Mai 2008 21:37
asa emma zi ca zici bine!pai sultanul a suportat sute de pagini de matrimoniale singur ........si tu culegi roadele leu paraleu?a fost si in maslini cu steluta scorpiuta......si a reactivat-o.

Postat pe 30 Mai 2008 22:28
si pe deasupra ,eu SINCER VA IUBESC PE TOATE!!SI NU GLUMESC..!!!va multumesc pt sentimentele voastre si va asigur,ca voi fi o viata cu sufletul la voi si...,sunteti MULE SI FRUMOASETE...ma bucur tare mult ca va cunocc!!

Postat pe 30 Mai 2008 22:34
mama ne ciugule orgoliul!!!!!!!!

Postat pe 30 Mai 2008 22:37
m-amm inrosit...si virtual si real....asa declaratie mai rar,multumesc stef si eu te pretuiesc asa cum stiu ,ca prietenul meu virtual si ca vocea de la telefon...care imi spune ca sunt copil...si pe voi cadane tradatore va pretuiesc si..pan al urma tot ne-on strange toate la un loc....sa-l fericim pe maria sa sultanul stef
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Mai 2008 22:39
cred ca atunci am sa inebunesc., PE BUNE!!!DUNEZEU SA IMI AJUTE !!REPEDE,,SA DUC HAREMUL LA LYON:))am mai promis cuiva in seara asta..,octaiei!!!poopici OCTAIA,SCUMPA DRAGA...dar..,bunul DUMNEZEU ,decide.

Postat pe 30 Mai 2008 22:45
toate visele devin realitate!noi trebuie sa vrem.

Postat pe 30 Mai 2008 22:45
eu vreau.....ai fac pe dracu'n patru sa si reusesc!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 30 Mai 2008 22:50
DESIGUR CA INCERC!!!O NUNTA-NTRE MASLINI ce N-A VAZUT PARISUL!!!cred ca ar fi exttraordinar..=)))))

Postat pe 30 Mai 2008 23:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rochii mireasa 1 De la: kudika_21198 15 Noiembrie 2012 12:26
Intrebare 3 De la: cristiana_cris 27 Iulie 2009 15:28
Ce ati gatit/papat astazi? 14 De la: deelisha 14 Mai 2009 22:30
Heroina - cel mai scurt drum spre moarte 18 De la: Mikidutsa 23 Octombrie 2011 11:11
Ce v-a binedispus azi? 51 De la: lao_kudika 23 Septembrie 2009 02:24