Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

vaaaaii,ce le vrajesti,mai sultanelule!!!.....lasa ma,ca pe mine o sa ma duca leoaica mea.....si pe mine n-o sa ma coste nimic!!!....o sa vezi tu ce Hawaii o sa primesc eu cadou de la primadona mea!!!...ca tare ii place SA FIE GIDILATA si PIEPTANATA !!!.....si mie imi place la nebunie sa fac asta!!!...mama,sa vezi ce carne fara oase/ pentru fetele frumoase, o sa-i dau!!!.....si supliment,daca vrea!!!....ca te-ai convins singur ca am tactica!!.....ei,sa vedem care o sa fie mai RASPLATIT???.....eu sau tu???....
lion_king
Postat pe 30 Mai 2008 23:05
leu ratacit ce esti:))singur pe lume...=)))caci oana ,te va parasi si tot la mine vine:))

Postat pe 30 Mai 2008 23:23
:)
asa stef,nu te lasa!!!
alone
Postat pe 31 Mai 2008 10:25
multumesc ancuta!!se pare ca pana la urma,accepti faptul ca eu sunt SULTANUL :))esti bine primita in HAREMUL MEU,dar te lasasi cam greu blondino...:))

Postat pe 31 Mai 2008 12:39
pai,draga stef...sa nu mai zica 'lumea',ca blondele sunt 'usuratice'...:))))))
alone
Postat pe 31 Mai 2008 12:52
cine spune asa?da-o pe mana mana mea:)))sa o judec...

Postat pe 31 Mai 2008 14:20
mai dar nu prea este nimeni pe aici!!!....ia ca dau eu o raita prin alta padure pana vor apare colegii mei de lupta!!!...
lion_king
Postat pe 31 Mai 2008 18:21
dragul,meu pisi..,termin gratarul si ma intorc curand...!!!

Postat pe 31 Mai 2008 19:20
steeeef iar gratar???si io ma chinui acilea cu varza calita...mi-a stat inn gat....vreau si io la gratar...da' la mine ploua!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Mai 2008 19:30
Salut tuturor! Grataaaar? Si eu, si eu vreau... ce te iubesc stef!
amme22
Postat pe 31 Mai 2008 19:56
oooo amme...cumde mai dai pe la harem???glumesc desigur bine ai revenit...si....gratar placut ...poate maine o fii soare si in partea mea de oras ca acu toarna cu galeata
dandanaua_reloaded
Postat pe 31 Mai 2008 20:19
bine v-am regasit :) sa speram ca maine e soare
amme22
Postat pe 31 Mai 2008 21:10
SUFLET DRAG MIE,si ..,MULTORA de aici,SULTANUL TE DORESTE ,SA TRECI MAI DES.. si sa vorbim mai MULTE..!!!emma ..CARACTERUL MEU:)),imi este dor de tine..,poopici multi.., CADANA ,,draga mea ..si nu uita ca-ai FOST NEVASTA MEA!!:))

Postat pe 31 Mai 2008 23:34
:) multumesc. Din pacate zilele astea am f putin timp de stat pe net.
amme22
Postat pe 1 Iunie 2008 15:43
sultaneeee,vezi ca miam cumparat papuci,scumpi dar stii ca eu nu pot comenta la pret,sunt albi,ii las la usa,ai grija sa nu mii fure iara,da cine mai are asa picior mic ca mine stii?
mari58
Postat pe 1 Iunie 2008 20:32
pai... dupa ce am stricat o bordura sunt sigura ca la un picior am cu un nr mai mic decat la celalalt. Daca ma mai impiedic de vreo 2 ori e posibil sa te ajung :P
amme22
Postat pe 1 Iunie 2008 20:58
amme ai reusit sa ma faci sa rid,mrss.
mari58
Postat pe 1 Iunie 2008 21:09
va stiu pe toate dragelor :))amme,ema iordanescu,mari58 ,traiti pe picior MARE 34 :)))

Postat pe 2 Iunie 2008 01:38
eee si tu mai sultane ....deh si noi fiecare dupa posibilitati.... "famelie mare remuneratie mica" ce sa-i faci....nu suntem cheltuitoare,cu noi scapi repede ca ne duci la raionul pt copii si "te-ai scos".....
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iunie 2008 15:35
ema.lucrurile de copii sunt mai scumpe,eu stiu asta,stii ca eu sunt,mica urita,slaba si am 34 la picior.draga amme22,daca nu ai cu ce te incalta,dau eu papucei pt tine,eu imi tot cumpar,cind ii incerc sunt buni si miine sunt mari,ori imi intra mie piciorul la apa,ori se maresc papucii,cum ai reusit draga sa iti nenorocesti degetul,te-ai uitat dupa vreun fat frumos,glumesc,sa nu te superi!asa ca dau papucei gratis cui are nevoie.ieri am cumparat o pereche,azi doua,si daca continui asa fac magazin acasa,mai bine vii dau voua,?
mari58
Postat pe 2 Iunie 2008 17:14
hai mai fetelor,ca va dau eu papucei,nu papuceii!!!.....ca nu vedeti ca sultanelul nici nu v-aude???.....nici nu-l intereseaza de piciorusele voastre delicate!!!....ce as mai avea eu grija de ele,daca v-as corupe sa intrati in turma mea!!!.....toata ziua vi le-as masa si vi le-as "trage" ,ca sa nu aveti gambele umflate!!!...si apoi ce v-as mai alerga prin padure!!!...si cand v-as prindeeee.....
lion_king
Postat pe 2 Iunie 2008 18:23
eee si tu ca gaina din banc"i-a mai bine sa ma'npiedic" ce atata padure ???tii cu tot dinadinsul sa faci pe scufita rosie si lupul cel rau???mai da ce fantezii ciudate are leul asta...mari sa sti ca acolo de unde imi iau eu papucei,intotdeauna incaltarile de orice fel sunt mai ieftine la copii decat la adulti.cand o sa treci prin brasov iti promit ca o sa facem o sedinta de shoping numai la papucei,la copii. amme imi pare rau de degetul tau,incearca daca vremea iti permite sa porti cateva zile ceva deschis sa lasi la aer "buba" ca altfel in perioada asta....multe sanse de complicatii sau se vindeca f greu.anul trecut am avut si io "buba" la picior dupa ce m-am trezit noaptea sa beau apa si am dat cu degetul mic in piciorul mesei,am urlat de am trezit toata casa....ca doaaareeee al naibii!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iunie 2008 19:04
sa inteleg ca acceptati sa fiti gainusele???...ca nu cred ca se supara patroana daca ii imprumutati "rolul" pentru fericirea mea!!!...apropos,nu prea am mai vazut-o pe patroana!!!...ca mie nu mi-a spus ca isi ia concediu!!!....
lion_king
Postat pe 2 Iunie 2008 19:25
visezi tu cu ochii deschisi mai....lioane!!! patroana nu s-ar da de partea ta nci taiata ...decat sa fiu gaina ta mai bine fiarta-n supa de canibali....ca si asa nu au ce manca la cat de scobitoare suuuunt...numa' oase de ros.
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iunie 2008 19:35
ema,tu stii ca imi esti draga nu,imi place felul tau de a fi.sa stii ca daca nu ar fi asa departe,acuma m-as pune in masina si tot cu suta as venii,dar draga mea,e mai scumpa benzina ca papucei,la noi e asa cum zic,de multe ori un lucru de copil,e mai scump ca de adulti.ema eu acuma pap capsuni cu frisca,vrei si tu,poti,ai voie,hai sa ne racorim amindoua.
mari58
Postat pe 2 Iunie 2008 19:49
uauu,mary,capsuni cu frisca!!!...uaaauuu...ce-imi mai trece prin cap!!!....
lion_king
Postat pe 2 Iunie 2008 19:53
mmmmm daaaaa vreau si io,Doamne cat imi mai plac Capsunii iti vien sa crezi ca intr-un an am mancat pana am facut urticarie????
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iunie 2008 21:14
mai lion,capsuni iti dau si tie,reci de la frigider,dar ce viti trece prin cap,e problema ta!eu sunt mica,urita,slaba,si tine minte ca nu mai repet,sunt fecioara,asa ca nu te lua de sultan ,ca nu are,are mai draga(hmmmm,cred ca la zodii te referi,nu?)eu sunt mica si nu inteleg.
mari58
Postat pe 2 Iunie 2008 21:18
ESTI NEBUN PISICULE!!!!te astept cu zmeura si capsuni,asa se poarta pe aici...:)))si...,ce-o sa ne mai dam in barci =)))

Postat pe 2 Iunie 2008 21:21
ssssuuuuuu....aaaaaahhhhhh....emaaaaa....si mie imi plac capsunii,la fel cum iti plac si tie!!!......sssssuuuuu....si cum ii degusti,mai mama!!!....mi s-a zburlit blana pe mine!!!....uuuaaauuuu....mmmmrrr....hhhhhrrrr....
lion_king
Postat pe 2 Iunie 2008 21:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fani depeche mode? 35 De la: Lillix 15 Iulie 2009 11:51
vise 8 De la: dragalasa_g 14 Iulie 2012 16:41
iubirea mit sau realitate 7 De la: lumimari 13 Iulie 2009 07:11
Unde gasim nasi pt. cununie religioasa?!!! 18 De la: 21 Iunie 2012 21:50
Fumez,Regret si Plang.. 102 De la: kudika023770 22 Octombrie 2009 19:41