Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

mari ,nu-i problema cu fecioarele,ca ma pricep tare bine si la astea!!!....parol ca ma pricep!!!....
lion_king
Postat pe 2 Iunie 2008 21:29
sultanele,ai innebunit de tot!!!...te dai la mine,ma???....cadanelooooor,a-nnebunit sultanul vostru!!!....sau a devenit sultan-gay???....
lion_king
Postat pe 2 Iunie 2008 21:31
???? citesc si ma minunez in continuare,sultane ce ti-au facut celelalte cadane dragul ca azi te comporti ciudat...pe mine ma pui cu socrela in pat nici macar cu scorpiuta ....acu te dai la lion ....hmmmm fa-ma sa inteleg!
dandanaua_reloaded
Postat pe 2 Iunie 2008 21:34
Capsuni??capsiuni??cine da capsuni???stef mama le culesasi pe toate? ca eu mai am inca la rece-n frigider. Cu frisca????MMMMM nu vreau cu frisca ,vreau curate din gradina Ursului:)))) Ce zici...loion strong???? cu o leoaiaca pura,din.... armata salvariii de pui???...la masa???? Verzaturi ca la mamaia mea ai papat mataluta???? Adicaaaaaaaaaa a,loboda,dragavei,stir????ia zi...leonas baiet gingas???mai vrei la mosie???cumpara-ti inainte ,barca cu motor ca nu ma se te primim la ...Mosie ..draga:))) nu ma se ne sufere:))))
(i-am zis-o sefu???iha????) sa vezi ce-mi vad ochisorii mei sei jingas....acusic=)))))
OCTAIA
Postat pe 2 Iunie 2008 21:40
he,he,he,iubita noastra!!!...:)))octaia..noi am servit ,mai multe.!!!~poopici, draga noastra!!

Postat pe 2 Iunie 2008 22:01
Octaiuta-gagicuta...ca buna gagicuta esti!!!...te-am vazut la sultanu' in poze....asa,draga mea....tu ma-ntrebi daca eu consum verzituri????....aaaa,vrei sa te asiguri ca ma mentin tanar ,in vana....ca am fier iiiinnnn......cap.....draga mea, eu consum zilnic aspirina,pentru intretinere...asa ca fii pe pace,ca fac fata!!!...hai ,ce zici,vii in turma mea???....cat priveste barca aceea cu motor,inca nu am,dar o sa-mi fac fordul amfibie???...e bineee???....
lion_king
Postat pe 2 Iunie 2008 22:15
asa ca ai ..,pus-o octaiaaa =))))))=)))))))

Postat pe 2 Iunie 2008 22:39
lion,spui ca nici o problema cu fecioarele,dar nu ai citit ca sunt urita,daca ma vezi,fugi si te ascunzi in padure,vezi de aia am ramas eu fecioara in haremul sultanului,degeaba am pus papucii la usa,mi-iau furat,nici sultanului nui plac dapai tie,mai bine lasate pagubas ca esti mai cistigat.
mari58
Postat pe 2 Iunie 2008 23:51
draga mary,eu nu cred o iota din ceea ce ai spus despre tine!!...stii tu ,ca sub fetele atat de modeste,se ascund adevarati vulcani,gata sa erupa!!!....ca eu am mirosul fin si nu ma pacalesc!!!...si de-aia te primesc in turma mea...
lion_king
Postat pe 3 Iunie 2008 00:12
hai ,acum cat mai pot si cat mai sunt pe aici!!!...ca de maine s-ar putea sa dispar !!!....
lion_king
Postat pe 3 Iunie 2008 00:20
MARI,SPUNE-I TE ROG CAT NE IUBIM!!amaratul de el,a pierdut-o pe oana81 si acum spera la tine ,RASUL asta...=)))

Postat pe 3 Iunie 2008 02:02
DECRETUL MEU SULTANESC.., IL GASITI LA PAPUCI!!si vine ziua cand sultanul ,va va parasi...vom vb pe mes,pe tel,cine nu-l are poate sa-l gaseasca ,f usor..poopici si nb!!!!!

Postat pe 3 Iunie 2008 02:06
SI LEUTUL ...,DISPARU, SE TRANSFORMA ..,IN etta=))le-ai pus-o CADANELOR ,iubita prietena!!!=))

Postat pe 3 Iunie 2008 11:11
poi,cam meritau si una din asta!!=))))ce se aruncau ele pe tine????, SULTANUL devenise..,o povara pt ele..=))

Postat pe 3 Iunie 2008 14:58
ei,ce zici stef mama,sunt buna pe post de adversar la MATRIMONIALE??...ca nu ma descopera nimeni!!!....

Postat pe 3 Iunie 2008 14:58
mai etta,te insurai mai repede ca alti barbati:))gata, gata sa-mi iei CADANELE!!))DOAR EMA IORDANESU ,CE NU M-A TRADAT!!IN REST VENEAU IN STOLURI CATRE TINE...:))))lion king..

Postat pe 3 Iunie 2008 15:20
offff.....tot pe tema haremului....:)))
alone
Postat pe 3 Iunie 2008 16:09
:)) lasa ma ancuta nu fii trista ca ai si tu locul tau intre fete! :)))

Postat pe 3 Iunie 2008 16:21
langa tractorist,aici!!:))

Postat pe 3 Iunie 2008 16:38
pai mai draga sultane macar atat sa fac si io pt tine,etta felicitari un rol admirabil jucat,aaaaah ssi voi cadane rebele sper sa vedeti de acum ca nu tot ce zboara se manaca...mai bine cu vrabia din mana decat cu cioara de pe gard..... poate de data asta imi cumpara si papucei.....sultanul cel zgarcit ....
dandanaua_reloaded
Postat pe 3 Iunie 2008 21:48
te poopacesc mult ,mult,sambata cand ne-om vedea!!!:))te plimb cu barca pe snagov,te duc la pescuit..,iti fac gratar,iti dau capsuni!!eu am sa te rasfat,iubita ema,pt ca tu ai fost de la-nceput, cadana care n-ai tradat!!:)))

Postat pe 3 Iunie 2008 22:08
pai si mie ce-mi mai ramane,morcovelule??.....io vin degeaba???...

Postat pe 3 Iunie 2008 22:32
nu meai etta draga cum sa vii degeaba???ne impartim sultanu-n 2 ca neveste de harem ce suntem,cu tine nu sunt egoista ca tare imi esti draga....aaaa daca mai era si octaia si rora era gata si cireasa de pe tort.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 4 Iunie 2008 22:16
voi incerca ..,sa ma transform,nebuna mea prietenaaaa....,=)))ADEVARATA...,ema iordanescu..!!!:)))etta ,sa nu-ti uiti costumul de baie,iar MORCOVELUL,prezent va fi,te va primi cum se cuvineeee!!!=)))

Postat pe 4 Iunie 2008 22:28
bine mai ema,avand in vedere ca e vorba de tine,accept imparteala,desi sunt tare posesiva in dragoste!!!....dar nu si geloasa....daca nu am motive...si mai am o vorba:"Hotul neprins e negustor cinstit!!!".....da' si daca l-am prins cu ocaua micaaaa!!!.....stii ce-i fac???....cea mai tare pedeapsa: aspirina de 5 ori pe zi!!!.....ce divort,ce amenintari!!!....sex de 5 ori pe zi.....daca se duce la alta inseamna ca poate!!....pentru cei tineri poate ar fi o "pedeapsa" buna,dar la 40 de ani si dupa munca all-day-long,nu stiu daca i-ar conveni!!....auzit-ai ,morcovelule???....daca ma mai tradezi,te-ndop de aspirina!!!...ha ha ha....

Postat pe 5 Iunie 2008 13:39
vai de mine...=)))

Postat pe 5 Iunie 2008 14:46
:)) uau!! ce amenintare! fine ai dat de dracu cu etuta! :)))

Postat pe 5 Iunie 2008 15:20
cred ca,vrea sa va scape de mine..=))vrea sa ma omoare,gainusa...:))

Postat pe 5 Iunie 2008 15:42
cred ca sambata o sa fii mancat de viu! sa dai un semnal daca ai probleme ca vin!........ :))) sa le ajut pe fete! :)))))))

Postat pe 5 Iunie 2008 17:48
bravo,nasa!!...esti de-a noastra!!...pe tine cand o sa te intalnesc???...ca tare mi-as dori!!!...macar sa te si vad la fata!!!...dar nu mai insist cu pozele,ca-mi sari in cap...

Postat pe 5 Iunie 2008 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre blog'uri? 21 De la: lorydi 12 Iunie 2014 14:53
Ce cant in acest moment? :D 19060 De la: GONGOI_BOSS_ 16 Februarie 2017 19:29
eu , Tu .. si EI 10 De la: ktnutza 26 Noiembrie 2009 20:35
Lady Gaga 5 De la: razz 2 Mai 2010 01:21
CE PARERE AVETI DESPRE VW TIGUAN? 44 De la: CERALYNA 20 Iulie 2014 15:31