Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

amme am venit si daca tot suntem la matrimoniale.....there yo go....I'm single agin......adica sunt pe piata din nou....ca deh...se cade.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Iunie 2008 16:52
ema draga cred ca ai nevoie de un dans din buric de la dragul nostru raducu!! raduleeeeeeee!! hai mai prezinta-te imediat la raport, ca avem o fata trista aici!

Postat pe 24 Iunie 2008 16:58
meeeei opnnyta....raducu nu o sa faca altceva decat sa ma scota din sarite cu toti pectoralii aia misto...ca mie acu imi treb'e liniste si pace sa imi revin sau o bauta cu strigaturi sa ma lecuiesc de tot
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Iunie 2008 17:04
meeeiiiiiii fatucaaaa!! pai hai cu nasa la o bauta!! de nu speriem tara sa nu-mi zici pe nume!
iuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!
nu de alta dar mai mult de 2 beri nu duc!arat ca asta micu dupa!

Postat pe 24 Iunie 2008 17:12
mie nu imi place absolut deloc berea....dar in schimb imi place wiskyanu'...si duc ceva....
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Iunie 2008 17:16
moaaaa!!! pai inseamna ca am dat de dracu! ei lasa fata ca eu beau neste lichior ca ce e dulce e si bun!! tra la la la la!!!

Postat pe 24 Iunie 2008 17:26
numa' chef sa fieeeee!!!! sa ma vezi cand o iau pe aratura....ce dansuri din buric ce zbantuiala in chip de dans...streaptese fac nu gluma!!!! da platit biiiine si nici macar topless.... vaaaaleeeu ce mai vorbesc si eu
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Iunie 2008 17:44
ieeeeeeeeeee!!!! go go go emaaaaaa!!! la dreaq, daca vede lumea ce destrabal facem noi aci.....beutura si femei....

Postat pe 24 Iunie 2008 17:47
pai deh ma tot e topic de matrimoniale ...sa ne desfasuram ca atare...prezentare la costum de baie sa vada omul pt ce liciteaza,nu????
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Iunie 2008 18:19
iuhuuuu!! cu costume, fara costume... tot frumoase sintem, asa ca...
mai baieti, haideti la interval ca ema noastra e suferinda si are nevoie de o bunaciune care sa o scoata din deplesie!!!
tu tu tuuuuuuuuuuu!!(asta era o trompeta) SA VINA BAIETII!! FACEM [PRESELECTIE DE MASCUL BINE DOTAT PENTRU FRUMOASA NOASTRA EMMA!
daca nu va purtati cum trebuie cu fata va ia
si acum ca am lamurit-o si pe asta asteptam pretendentii!

Postat pe 24 Iunie 2008 20:01
uite fato draga nici acilea nu ma vrea nimeni!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Iunie 2008 23:39
EXISTA INCA..,UN SULTAN.....!!!

Postat pe 25 Iunie 2008 00:08
lasa fata draga nu fii trista fiindca e pacat....
vezi ca iti cantai si un cantecel... are grija sultanul sa te faca sa zambaresti, ca de nu il sparg!

Postat pe 25 Iunie 2008 10:14
ma sparge nasa...,ma ia

Postat pe 25 Iunie 2008 10:34
viiin eu nasica ....ca muica are timp de plimbarit:)))) ,,,uite emmma...ce-ti da OCTAIA
OCTAIA
Postat pe 25 Iunie 2008 13:31
da mai draga, ca de n-am fi noi nus ce s-ar face barbatii astia!
alooooooooooooooooooooooooooooooooooo!!! barbatii!!! bai ce masa asteptati? invitatii speciale??
treceti la raport imediat!

Postat pe 25 Iunie 2008 13:45
mare este dezmatul aici dar fara mine,?????????????????emmmmmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaa trezeste-te!!!!!!!!!!soro ca o incalti!pe scorpie nu o maritai dar de tine scap usor!ei ce zici????????????,un frantuz..........printre maslini........s-au dupa preferinte!cere si voi cauta!

Postat pe 25 Iunie 2008 17:42
ma bag mama ca luna viitoare e ziua mea si nu-mi vine s-o petrec singura ..... neaparat tre sa ma simt bine altfel imi fac un cadou mai special si o termin de tot cu rasa barbateasca....
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Iunie 2008 18:46
morcovelul ettei e nimic pe langa ce visez io cu ochii deschisi...daca si numai daca.....
ups m-am dat de gol
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Iunie 2008 18:47
'ete nah!!! acu am salvat varsta reala ca oricum nu ma crede nime' ca am 30 de ani.....asa ca ce mai conteaza,mai lipseste sa imi scanez "bolentinu" sa-l trantesc pe site sa ma creada lumea ca ....schimb prefixul.mmmmmmm sa bem pt asta ...
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Iunie 2008 18:50
EMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mic negru si urat la raport!!!!!!!jur ca daca nu plecam aldrecu sa fiu da nu direct la brasov veneam cu flori ,serenade,vischy d'ala si redbul sa te fac sa uti de toate supararile.niciodata nu am fost asa suparat ca plec.oricum astept de la tine data ta de nastere si poate daca ma fac aldrecu te lovesc io cu o surpriza de ziua ta.da data icoace ca tre sa fac rezervare in timp.sa ai pasaportul gata !!!!!!!!!!!!!io pot sa beau o sticla de vischy si tot nu o iau pe aratura asa ca baga repede o zi de nastere pe privat sa pape tata pe ia de printesa !!!!!!!
PARTYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!YEAHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!

Postat pe 26 Iunie 2008 01:13
ce pacat ca ziua mea a trecut!!!!...eeee...asta-i viata.....ema ,iubita mea,daca ma chemi pe mine la ziua taaaaaa....stii tu ce iese......te fac de uiti de tot neamu' masculesc de pe planeta!!!....ma fetelor,voua ce va inspira miscarile astea de la asta micu'????.......ca eu ma abtin sa comentez!!!!......mmmmmmm.......un' teeee duuuci tuuu micuuuleee'????/undee fuuuugi,negruuuttuuuleee???......pe vapooooor,mai, feteleeee/si va puuup,iubiteleee!!!.....cui neee laaaasi,micutuuule???/cuuui nee laasi,negruuutuulee???.......laaa sultaaaan,cadaaaneleee/pan'ma-ntooorc io,drageleeee!!!.....druuuumm buuunnn!!!...

Postat pe 26 Iunie 2008 02:18
iuhuuuuuuuuuuuu!!! maaaaa, ne distram de ziua lu ema!
ce drac vorbesti fata? pai noi ce suntem aci?cum adica iti faci ziua singura?? sa vezi ce ne chefuim!!!!!ia, asta micu si urat unde pleaca??cred ca trebuie sa fac un pic de instructie cu voi NEAM DE DESTRABALATI ce sinteti, ca nu se mai poate domle!

Postat pe 26 Iunie 2008 09:36
meei io ma refeream ca iar n-am drq cu cine sa fac si io hata hata de ziua mea...ca ai dracului parca in toti da strechea numa cand se apropie ziua mea,oricum sambata ma infintez direct pe plaja .....habar nu am unde dar...ma duc sa "ma tratez" ca altfel dau in dambla de tot!
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Iunie 2008 19:29
Ema ,iubita ,bat clopote de "bairam",,,sau de lugu, lugu, asta mic si negru e raaaaaaaaauuuu de tot oare atentie la pana de ,,,,,,,,,,negru,,,,,,
wdy
Postat pe 26 Iunie 2008 21:13
sincera sa fiu are o voce faina....ca de vazut nu l-am vazut,noh pan' la ziua mea mai e otirica....fac deja AMR-ul si ...pan' la urma ce-o fii o fii....!!!!singura sau nu am de gand sa ma distrez sa-mi sara capacele!!!!in limite bine definite evident....
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Iunie 2008 22:24
viiiinnnnn si eu..... mmmaaaapriiiiiiiiiiiimeeeestiemmmmaaaaaaaaaaa!!!!
OCTAIA
Postat pe 27 Iunie 2008 00:06
ema draga, las' ca l-am vazut io si pentru tine......si cu tot lionu' langa mine,mi s-or inmuiat picioarele cand l-am vazut!!!....iti dai seama cand l-am pupacit cum a fost!!!.....ghinionul meu ca sunt fomeie maritata si norocul tau!!!...ca altfeeeeellll......eeehheeee.....:)))))....

Postat pe 27 Iunie 2008 00:28
la cat il lauzi mai ca imi vine si mie cheful sa il cunosc......personal.adicate-lea asa sa il vad ...nuuuuuu te gandi la altceva.
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Iunie 2008 16:37
emaaaaaaaa!! mi se pare mie sau.... de ala micu si uratu'?? pasiuni ascunse, ceva?

Postat pe 27 Iunie 2008 16:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti despre petitiile online? 1 De la: tally_weijl 26 Februarie 2009 12:23
curiozitate feminina 12 De la: the_girl_with_smiley_face 8 Aprilie 2013 22:09
Echipa Kudika iti ureaza La Multi Ani 37 De la: OanaTrifu 11 Ianuarie 2016 12:18
Sunt amanta unui barbat deosebit,dar simt ca nu mai pot,,,oare ce sa fac? 243 De la: ghiuzelim 22 Septembrie 2013 17:54
SONDAJE 10 De la: rashela 9 August 2009 01:08