Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

vezi mai emma ca nu degeaba inventai eu matrimonialele? deja ai un pretendent mic ,negru si urit....................dar om cu mare caracter(zice lumea ca eu doar il auzii la telefon)!

Postat pe 27 Iunie 2008 16:50
hmmmmm!! o fii! si eu am vb. la tel. cu el dar nu pot sa-mi dau cu parerea. de obicei dau testari multe la cei de langa mine si deabea dupa imi dau cu parerea.

Postat pe 27 Iunie 2008 17:15
moare cine nu incearca.............;deci incercarea moarte nu are!

Postat pe 27 Iunie 2008 18:37
io incercai cat putui si ce se putu!!!......si zau ca nu murii....da' era sa mor!!!.....

Postat pe 27 Iunie 2008 19:18
de emotie!!!!..... ......... .....

Postat pe 27 Iunie 2008 19:19
gata fetele.nici o grije. vin pe 15 ;una viitoare si nu mai plec nicaieri.fac salon de coafura la brasov.....

Postat pe 27 Iunie 2008 21:36
aaa....bine ai revenit negrutule!!!....da'de ce dragule la Brasov si nu la Targoviste,ca-i mai aproape de Bucale?????.......aaaa...daaaa....am inteles....tragi spre gagici fara obligatii.....si mai tinerele......eee...asta e viata,ce sa-i faci!!!....."riscurile" maritisului...... ........da'las ca viu io si prin Brasov,sa-ti incurc itele!!!..... ...

Postat pe 27 Iunie 2008 21:50
NU MAI PLANGE DRAGA ETTA CA NU IE GREU DE VENIT O DATE PE LUNA MACAR LA UN TYUNS SI VOPSIT.NU SE SUPARA NIMENI CA DEJA SUNTEM IN FAMILIE NU?SA VEZI CE SALON TRANTESC IO IN BRASOV SA MOARA DUSMANII.SI FORUMU ASTA CU OAMENII CARE II CUNOSC DEJA AU O MICA "VINA "IN FAPTUL CA NU POT SA STAU AICI.STII CUM AS NUMI SALONUL?SA MOARA SULTANU DE CIUDA SARACU.HAREMUL.SAU SAU HAREMUL LUI MIC NEGRU SI URAT.CE ZICI ?CUM IE?

Postat pe 27 Iunie 2008 21:58
NU SE SUPARA NIMENI NUI ASA?DACA O PUNEM SI NOI DE O CIORBA CATEODATA.DOAR IE IN FAMILIE NUI ASA EMA?

Postat pe 27 Iunie 2008 22:00
suna bine "titlul" salonului,negrutule......vezi poate faci si o camera de masaj erotic!!!!.....maaaamaaa.....deja ma gandesc cum o fi!!!.....da' sa prestezi tu masajul.....ca la coafor poti sa angajezi pe altii......dar noi te vrem la MASAJ !!!!.....eventual faceti in ture:schimbul 1 ,sultanul, ca e invatat sa se trezeasca de dimineata....schimbul 2,lionu',ca e invatat cu program prelungit.......si schimbul de noapte ,tu,ca de,esti patron!!!....avantajul tau!!!.....si oricum esti obisnuit cu alt fus orar si nu dormi noaptea......ei,ce ziceti fetelor,e de binee????....eu prevad ca da!!!!.....sa vina AUGUUUUUSTTT!!!... PETRECEEEEREEEE!!!.....

Postat pe 27 Iunie 2008 22:19
draga etta ce desteapta esti tu.sa pape tata pe ea de desteapta.ai facut tu repede planul de afaceri dar ce fac cu doamna patroana ?cu doamna negru si urat.la cat ie de descreie rata ne de drecu foc la pravalie cand o vedea ca lipsesc noptile deacasa. ce viata de familie crezi ca ma asteapta ?mai bine o data pe luna.mai rarut ie mai dragut.stii tu ca daca dau de ceva deosebit ,devin baiat serios.

Postat pe 27 Iunie 2008 22:27
CARE DOAMNA ...NEGRU SI URATA????....ca io stiam ca nu exista momentan...pe viitor,las\' ca vedem noi ce facem....o \"educam \" noi si pe ea.....si-o sa vezi ce-o sa-i mai placa......sau tu vii cu fro' doamna de p-acolo si ne lasi cu buza umflata????..... ..... ....

Postat pe 27 Iunie 2008 22:32
mai etta am pretentii la tine....cine poate fi doamna negru si urat la brasov?daca ajung acolo intro luna poate o punem de nunta inloc de bairam.ce mama dracu ca nu se stie niciodata.

Postat pe 27 Iunie 2008 22:40
aaaaaa....pai in cazul asta nu-ti face probleme!!!!....ca o "consoleaza" lionu' cat esti tu de noapte....ca doar EL fuse primul care o pupaci si o sperie la Gara de Nord!!!!!......sa vezi tu ca nu zice NU.....asa ca problema e rezolvata!!!....baga si fa salonul,asa cum zisei io....ca fara masaj se reduce clientela.....Doamna Patroana(eeee, vazusi ca devenisi si tu Patroana???.....si fara nici un efort...),sunteti de acord cu propunerea mea???.....

Postat pe 27 Iunie 2008 22:49
aaaaaa....si vreau io sa va nasesc......ca asa am ocazie...stii tu: nasu cu fina,nasa cu finu...asa,o data ,de control,ca sa fie nasii siguri ca finii nu au probleme!!!!.... ........ .......

Postat pe 27 Iunie 2008 22:54
nu stiu nasa ..intreaba si tu pe fina ta ca io cand iubesc devin extrem de fidel

Postat pe 27 Iunie 2008 23:08
nu prea ma lasa inima pe mine

Postat pe 27 Iunie 2008 23:10
ptiiiuuu!!...sa nu te diochi,negrutule.......mor,doamne fereste, cand o veni ziua sa ai tu cerculet alb-luminos,deasupra capului!!!!.....si vrei tu sa mor io????.....

Postat pe 27 Iunie 2008 23:13
ne puse DUMNEZEU mina in cap................avem nunta.........vin si eu.........si luna de miere un sejur pe coasta de azur!de la francia sa traiasca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nasa unde puii mei esti ca uite etta suteste pe finul...

Postat pe 27 Iunie 2008 23:15
daca ie sa fie iubirea aia perfecta asda cum visez io sa stii ca nu am scrupule.pentru asa ceva nu ma indur de nimeni si de nimic.indur si cele mai mari suparari in speranta ca te bucuri pentru noi din rai de acolo ca iarta dumnezeu si pacatosii ca noi

Postat pe 27 Iunie 2008 23:18
hai ,mai ,France,lasa-ma si pe mine sa nasesc,ce numai Onyta sa fie nasa??????......io ce-am???.....sunt prea pretentioasa in ce-l priveste pe finu'????......da' ,pan' la urma,merge si cu doua perechi de nasi,nu?????......i-auzi,negrutule,ce de nase ti se ofera!!!!!......fiecare cum doreste.... ....

Postat pe 27 Iunie 2008 23:18
tan-taaanaaaa!!!......aparu MIREASMA la orizont!!!...on- line.....sa vezi ce ne "scutura 'ea acuma,daca intra p-aici!!!.....Emaaaaaa,fii ingaduitoareeee,pleeeeaseeee!!!..... .........

Postat pe 27 Iunie 2008 23:27
aoooleeeuuuu..... mai fetelor ...dragele mele....ajotooooooorrrrr!!!!!cine cu care sa marita si care vrea sa fie nasa.....????/se poate si mai multe perechi de nasi,sultane mami unde esti????
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Iunie 2008 23:29
maaaamaaaaa!!!!!nebunelor nici macar un dans din buric nu am facut inca cu fata si deja vb de luna de miere si 4 nsi in doamne iartama.asta ie de dat la protv si pe acasa

Postat pe 27 Iunie 2008 23:33
ce sultan iubita mea ca ne iau oamenii astia pe sus nu vezi?au pus deja totul la cale.coasta de azur auzi si tu?ce zici sa avem incredere?

Postat pe 27 Iunie 2008 23:36
nici invitatii nu mai trebuie ca sa face totul pe forum CICA:CINE VREA LA NUNTA?HAI LA SNAGOV IN CURTE LA SULTANU

Postat pe 27 Iunie 2008 23:40
incerc sa ma dezmeticesc ...serios,acu o saptamana ii dadui papucii ...unuia care ma scoase din toate cele si pe mine greu ma scoti din ale mele pt ca sunt de o loialitate iesita din comun....si cand iubesc....nu exista altcineva decat EL....(si asta foarte serios vorbesc,numa sultanul stie cu cata inversunare i-am aparat eu reduta ) dar.....acu ma trezesc gata de maritis cu un micut negru si urat care zice lumea ca-i frumos de-ti taie picioarele la prima vedere si are si o voce sexoasa la telefon de le dete gata mai pe toate mandrele.....astept totusi o cerere formala,cat despre salonul tau la brasov..... cum ti-am mai spus....abia astept ma ofer sa fiu primul tau client(a) ce zici????mai incolo vedem noi ce 'om face
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Iunie 2008 23:43
Sultaneeeeeee!!!....... monteaza cel mai mare cort pe care-l ai,ca se intrevede nunta mare acilea!!!!.....si lasa dreaq cartea aia,ca timpu' e scurt si n-ai timp sa faci pregatirile!!!!..... ...... ..... ....

Postat pe 27 Iunie 2008 23:48
da iubita mea!asta ar mai lipsi.o cerere oficiala pe forum,una vrtuala si gata.ne fac oamenii astia de pe kudica nunta.sa vezi atunci nebunie cu milioane de invitati.

Postat pe 27 Iunie 2008 23:49
am facut o promisiune sultanului,ca de ziua mea voi fii acolo la el in curte asa ca .... daca nu te deranjeaza prea tare...putem incepe evident de acolo si daca el isi da acordul....cu cea mai mare placere....
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Iunie 2008 23:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre libertatea de exprimare si intoleranta 27 De la: mkdisk 14 Noiembrie 2008 12:28
TOPIC.........PT TOATA LUMEA 49 De la: dakina 13 Septembrie 2009 21:45
Licenta de nota 10 Sociologie 1 De la: loca 1 Martie 2011 20:05
Probleme tehnice 7 De la: roz5blue6lila7 7 Iunie 2010 15:56
4 trucuri care t transforma intr-o persoana curajoasa 2 De la: rashela 8 Mai 2011 17:19