Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

cum adica draga mea?!?!?!?!?!?!?! acu tre sa te cer la sultal sau la tactu??????are domnu iordanescu un cont pe kudica?

Postat pe 27 Iunie 2008 23:57
era doar un salon de epilat inghinal... va cam luati lumile-n cap ,prin imaginatiile voastre pline de famntezii,micutilor urati..,iar micile frumueti ..,sa uite de...

Postat pe 27 Iunie 2008 23:58
da etta unde ie?a dat cu piatra'n garla si a fugit?

Postat pe 27 Iunie 2008 23:59
nu meeeei instrueste viitoarea mireasa.....in ale casatoriei valuri....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Iunie 2008 00:03
aici sunt pui de sultan,astept sa te nasesc... dar nu uita ,ca ema-mi e fidela..,AVARULULE !! ,VREI TOT..??????????ti-o dau la schimb,tu vrei..???

Postat pe 28 Iunie 2008 00:06
abia astep fina ,nunta ta,sa te alerg printre gainusele mele... ,ieteeee fina..., ,ca te nimeresc....

Postat pe 28 Iunie 2008 00:09
nu dau frate nimic la schimb ca ma tine sa pastrez tot .

Postat pe 28 Iunie 2008 00:15
na,ca aparu si a treia pereche de nasi!!!....da' tot io raman nasa principala,nu-i asa negrutule???.....ca tratai ,telefonic cu fina,si fu de acord......si atata am "educat-o" pe linia firului de telefon,ca dimineata la ora 5.00 pleaca la mare,sa faca rodajul pentru nunta si petrecerea burlacelor!!!!......sa ai pofta la toate rodajele,finuta draga!!!....si sa treci si pe rosu,ca nu iei amenda!!!..... .... ...

Postat pe 28 Iunie 2008 00:19
alooo!!!!miresaaa!!!!unde esti iubita mea ?ai fost furata deja/te ascxunde sultanu in pivnita de frica mea?

Postat pe 28 Iunie 2008 00:20
de WDY asi aveaa acu nevoie ...dupa ce etta m-a instruit in ale ....casniciei valuri asi avea nevoie de WDY sa imi spuna ce si cum se face cu haremul cand se marita o cadana.....si de ciuda.... sa ma dezmeticesc de tot maine voi fii la mare habar nu am unde dar ajung la mare ....ca deh anul trecut n-am prea apucat s-o vad.mai micutule unde esti mei...tu pe barci si io pe malul mariii astepatandu-ti barca aia....15 iulie spuneai????? ai tot timpul sa te pregatesti....de bairam mare bairam!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Iunie 2008 00:22
sigur nasa etta!!tu esti cea mai dintre cele mai!!!esti nr one!supr nasa cea mai tare sa moara mama baaaaa(si io ca gheorghe taranu)

Postat pe 28 Iunie 2008 00:22
sunt acilea dragule....pai ce credeai ca scapi asa usor de mine???? sunt ca raia ....de mine nu scapi usor....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Iunie 2008 00:23
ce sfaturi,imi vine sa mor.. ,pe dracu,gainusa mea,si eu credeam ca tii cu mine ,si ca sa nu fii singurica pe acolo ema..,eu iti ofer o companie .., ,IAR PT TINE,PIAZA REA MICA SI URATA , si ultimul cartus

Postat pe 28 Iunie 2008 00:27
mai fratilor,imi pica o fisa acu'!!!(ca masa nu vru sa pice!! - cine stie bancu' cu fisa!!!)....voi ziceti ca o punem de bairam dupa 15 iulie????......pai ,mai,....atunci o sa fie bairam DUBLU,ca si nasu'mare si primu',adica lionu',o sa schimbe prefixul.....pe 23 iulie....eeeee...si sa vezi atunci scantei intre nasu'mare si fina....ca amandoi schimba prefixele!!!......taaaaata,ce bairam se anunta!!!!..... ...... ......

Postat pe 28 Iunie 2008 00:28
sultane draga....oficial te rog sa ne faci loc pt toti. cumva cumva ca o sa iasa bairam cu scantei....io imi aduc si garsoniera mobila ...atachmet la cortul tau meeei draga sultane, vezi mai micutule....ca imi aduc si zestrea...ia vezi cum faci cererea oficiala la sultan.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Iunie 2008 00:37
mama ce zestre ai!?!?!?!?!am puso !!!!!da las ca'i bun dupa bairam cand se sting luminile.noaptea nuntii in zestre ta acolo:):):):):

Postat pe 28 Iunie 2008 00:47
micutule nu ma enervoza ca te las sa dormi pe jos si io dorm pe saltea....ce sti tu de zestrea mea e doar o parte n-o sa imi iau toata zestrea cu mine...daca nu merge dragul lui ema ce ma fac sti ca bunurile dobandite inaintea casa toriei nu se impart dar mai sti ce le trece prin cap parlamentarilor astora???mai dau vreo lege noua si ....am pus-o ..fugi cu nasa si ma lasi singurica sub soare.....mmmmm mei asa ceva nu sa poa'!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Iunie 2008 00:53
ooooffff,ce bucatica scapai io!!!!....ma alesei doar cu nasitul!!!!.....eee,na,uite ,in cinstea voastra ,losei aspirina de la miezul noptii,asa rapid,ca sa nu-mi stea in gat!!!....ha ha ha ......ca de-aia facui pauza......de,tata,tot mai bine e cand ai cartela langa tine si o bifezi cand vrea muschiu' tau(vaginal!!)!!!!......

Postat pe 28 Iunie 2008 00:56
MEEEEI SURDULEEEE.., .., ,APOI ,VEZI CUM FACI CU PETITIA LA SULTAN,CA ASA ZISE MIREASA...

Postat pe 28 Iunie 2008 00:57
ooooooooo.....,luara etta,ca-i nebuna foc... ,eu o cunosc , si eu.., o zgudui pe aici... ,paaaaaaaaaaaaa..,dragilor si vise sultanesti acum...

Postat pe 28 Iunie 2008 01:01
sultaneleee,vezi ma sa nu i-o semnezi cu sange,ca-i strici fata mirelui!!!!....si ramanem fara bairam..... ...... ....

Postat pe 28 Iunie 2008 01:02
na ma na !!!!a poftat nasa mare la aspirina!!!bine bineeeeee!!!!si mai bineeee!!!!!!sultane ia de cauta popa frate da sa nu fie ca aia de la otv.daia cara iau aspirina pedos

Postat pe 28 Iunie 2008 01:08
hmmmm etta da bine ma mai instruisi tu ca acu...uite ma speriasi de moarte si ma duc singurica la mare...ca andreea balan....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Iunie 2008 01:09
aaaa oleeeeu la zero teve te uiti tu ????micutule pai credeam ca tie iti plac alte genuri de programe dragule...nu zero teve....
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Iunie 2008 01:11
noapte buna...dragutilor si sper sa am vreme la mare....ca de calculator oricum nu ma ating.decat duminica seara...asa ca va doresc si voua tuturor un weekend placut,tuturor perechilor de nasi,si tuturor prietenilor dragi de pe forum.un pupic la toata lumea ..mare mare mare.
dandanaua_reloaded
Postat pe 28 Iunie 2008 01:13
drum bun iubita mea si distractie placuta.sultane bafta cu irigatiile alea.....oriunde le faci sper ca nu suferi de constipatie ....stiu ca sunt rau dar sper sa ma ierti.nu ma pot abtine.tu stii ca te respect mult nu?

Postat pe 28 Iunie 2008 01:28
multumesc,negrutule de "Noapte buna,somn usor,nasa!!!" !!!!!..... ...... .....

Postat pe 28 Iunie 2008 10:45
haloooo!!!!!!!!!!!!!!!1

Postat pe 28 Iunie 2008 21:10
constipat nu sunt.. iar de irigat irig orice ,in functie de preferintele clientului.. ,important pt mine e sa-l satisfac si vezi cum te porti cu Sultanul,ca s-ar putea sa-ti ofere servicii gratuite,tinand cont de faptul ca faci parte din HAREMU' lui...

Postat pe 28 Iunie 2008 22:36
Finuleee-negrutuleee,sa-nteleg ca mi-ai adus floricele ca sa te iert ca nu mi-ai spus "noapte buna!" acum cateva zile????.......daca o sa mi le aduci si in realitate,ar fi si mai bine......ca sultanica imi dadu o begonie fruumoooasaaaaa!!!....morcoveluleee,am atata grija de floricica de la voooiii....e asa de frumoasaaaaa....a mai facut si alte flori.....e iubita mea cea mai cea!!!....multumesc inca o data pentru acest gest!!!....m-ati cucerit definitiv,pentru ca eu nu stiu daca as fi renuntat la o asemenea floare pentru cineva...... ......... .........pentru tot......

Postat pe 29 Iunie 2008 15:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Conspiratie 46 De la: supermiki 4 Octombrie 2010 11:07
Filme si documentare religioase traduse in romana 3 De la: _dulcik_ 2 Iulie 2009 10:56
Fetelor un pic de ajutor pls! 14 De la: coldwind 27 Noiembrie 2009 20:55
Imi doresc.... 10 De la: whynot 8 Noiembrie 2009 17:11
Știați cã? 20 De la: anaphielle 18 Aprilie 2008 13:21