Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

aaaa...mai sunt doua razboinice p'aci....sal'tare fetele....

Postat pe 23 Mai 2008 22:48
pai plecasi si ne lasasi singure si fara mingiiere.!!!!noi ne razboim singure ca unii dorm iar altii folosesc dreapta.............degeaba vrem sa-i insuram ca nu avem cum .sint convinsi saracii.

Postat pe 23 Mai 2008 22:55
sa moara masa!!!!!eu sunt in top pe locul 5=))))))))))eu acum am intrat..=))))nu stiam sa intru acolo,si am descoperit ca-s mare=)))si un cadou pt france ca ea nu-mi stie familionul:))am pus cateva poze,la profil,am sa pun si altele,pt stelutele mele,asa zic eu prietenilor...va poopik pe toate!!nb!!!!!!!

Postat pe 23 Mai 2008 22:58
voi aveti cele mai pretioase daruri:fericirea si implinirea/sanatatea si iubirea!.......noapte buna.

Postat pe 23 Mai 2008 23:13
sa fie la toata lumea france!!eu ..,va mai am si pe voi si asta, ma face sa ma simt si mai fericit si mai implinit si mai iubit...multumesc!!nb!!!

Postat pe 23 Mai 2008 23:31
noapte buna,morcovelul meu drag!!...

Postat pe 23 Mai 2008 23:35
morcovel ????????????????pai zicea ceva de morcov.pai ce faci apre cu haremu.........

Postat pe 23 Mai 2008 23:40
si tie gainusa mea !!!de 4 kilograme:)))mama si ce ciorba..,va iesi=))))poop..

Postat pe 23 Mai 2008 23:41
mai fetelor,eu am tot tacut pina acuma,nu am vrut sa ma bag peste voi,dar daca pe voi nu va vrea,poate ma vor pe mine,stiti bancul ala,poate vrea domnul,sau domnul.
mari58
Postat pe 24 Mai 2008 01:59
bai alex,la gramatica te invata si cand,unde si cum se pun virgulitele,nu??....ca la tine cam lisesc...asa ca ...ura si la gara!!!....nu mai avem nevoie de d-astia ca tine p'aci!!...filozofeaza in alta parte....pe Neogen poate....hai sa traiesti...

Postat pe 24 Mai 2008 03:01
mai baietas, vezi ca aici se intra doar pe baza de legitimatie! aia de prietenie, daca te duce capsorul sa intelegi! daca nu.......!daca vrei sa te alaturi distractiei esti bine venit, daca ai intrat doar sa improsti cu ceva urat mirositor... fara nici o suparare!
mamica eu cred ca tu vrei sa te insori si nu sti cum sa vorbesti cu fetele. esti un pic cam agitat, vezi ca e un subiect mai sus special pt. tine! :)))

Postat pe 24 Mai 2008 09:54
lasa-l france, nu merita. Isi varsa si el hormonii pe aici ca in viata reala nu are loc. Salut fetele! Salut hitman! Am hotarat sa te revendic :)
amme22
Postat pe 24 Mai 2008 10:29
mai bine sa ne vedem de matrimonialele noastre mai dragilor!
ca sintem tare ocupati cu nunti, botezuri...
:)))

Postat pe 24 Mai 2008 10:34
da. Cine se mai insoara? Cine a mai facut copii? Ce mai e nou? Aaaa... eu cu cine ma mai marit?
amme22
Postat pe 24 Mai 2008 11:11
mai amme, vezi ca e unu nou, daca iti place tipul serios de barbat. sa vezi ce nick are: HITMAN. :)))
ce zici? corespunde?

Postat pe 24 Mai 2008 11:20
sint vremuri tulburi draga mea.....;;;pretedentii se speriara si fugira.doar maretul stef a facut fata vitregiilor vietii.si socrita e in aceeasi situatie cu maslini cu tot.....mai vine cite un sconcs(chiar nu stiu cum se scrie romaneste cuvintul)lasa mirosul si fuge.

Postat pe 24 Mai 2008 11:21
cred ca i s-au umplut palmele,flacaului de atata hormoneala=))si.., gura=))lasati-l sa-i scuipe,sa se elibereze...:))ia mai zi gogule ceva,ca mie-mi placi tare mult.,patrupedule,he,he ,he....

Postat pe 24 Mai 2008 11:22
cata inteligenta:) ma uimiti:)) asa stiti copii sa ripostati? asta e nivelul vostru??? rusicica.... hai ca va las deocamdata sa va distrati aici, ca vad ca e nebunie mare, aveti niste subiecte de discutat... de te doare capul... impartiti papuci ca asta e subiectul nr 1! mai bine faceti ceva folositor pt societate in care traiti, ca doar faceti umbra pamantului degeaba stand zile intregi pe forum...

Postat pe 24 Mai 2008 11:26
asa alex. Si? Ce propui acum? Sa iti facem umbra tie?
amme22
Postat pe 24 Mai 2008 11:42
Acum plec sa fiu gospodina. Va pup dulce!
amme22
Postat pe 24 Mai 2008 11:44
vai france,ma uimesti!!! chiar a inceput sa imi placa sa te enervez, vad ca iti ies numai perle pe gura:)))) din pacate acum chiar trebuie sa plec, dar stai linistita, o sa revin, imi place cum "te ataci":)))))

Postat pe 24 Mai 2008 11:51
eu ma distrez prietene ........ha ha ha tu te ataci!nu pleca poate te insuram si scapi de problema ingeras.

Postat pe 24 Mai 2008 11:55
mai nasa,pai tu ce faci cu hitmanu meu???...il dai la alta???....hitmanee...te bantuii, ma ,bine azinoapte??...daca nu fusei in standarde,las'ca ma duc sa-mi iau aspirina azi....asa ca...te astept ,iubire...

Postat pe 24 Mai 2008 12:12
Frantulicaa.....hai,ma ,ca ma sacrific io cu alex...ca m-am hotarat sa renunt la monogamie....ca -l aduc repede la tacere...in noaptea nuntii ,il invit la un cunnillingus(oi fi scris bine??..da' las' ca se-ntelege...)....si cand i-oi pune frumusetea mea de fesieri pe guraaaa.....in secunda urmatoare nu mai respira...si-am scapat de el...definitiv si irevocabil....si-apoi o punem de-o pomanaaaa!!....numai cu d'astia de "nu stie" gramatica...asa,in cinstea lui...

Postat pe 24 Mai 2008 12:19
hitmaaaaan...unde esti mami ????care te sterpeli scumpetea mea???? ammme daca vrei cearta la harem sa sti ca ai de furca cu mine ....pe hitman am pus si eu ochii ...ca ce ochi are el....mmmmmm numa' la ei ma gandesc. beeeeei "laex" n-ai meeei loc pe alte topicuri???da-o 'n spume de treaba ca pacilea ne distram daca nu esti in stare :lasaaaaa-neeee, lasaaaaa-neeee,lasaaaaa-neeee!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 12:44
=)))))eu va spusei ca, DRACII VA IA =))))VOI nu crezurati,si tare-mi pare rau=)))HAI rica curaj..,sau iti e teama ca te asfixiezi cu cu fesierii ettai=))))))))))S-o gasi vreun morcovel,sa te desfunde doamna etta,ca-i asistenta doar=)))

Postat pe 24 Mai 2008 12:58
pai,mai ema,pe subectu'asta sunt taaare suparata pe tine!!!....pai,bine draga, "pe privata" acceptasi sa fii nevastu' meu...si-acu ce-mi faci???.....io ma dadui la altii ,intre timp,da'daca-mi dadusi ACCEPT-UL greu....da tu'??....zisesi DA cu mine s-acu' ma lasi balta???...

Postat pe 24 Mai 2008 13:00
ba,cre'ca baiatu' nu mai e p'aci...ca a inceput marsul homosexualilor la Bucuresti....o avea loc in primul rand...si-a fugit,sa nu i-l ia altu'...

Postat pe 24 Mai 2008 13:03
se intoarce el..,nu se indura sa lase atatea femei singure.,sau poti sa stii ca ai dreptate???:))

Postat pe 24 Mai 2008 13:18
nuuuu nici pe departe,etta mami cum poti sa crezi asa ceva???...ma fac si io cu harem...apropo oare femeile care au mai multi in dotare cum naiba ii zice la adunare ca tot harem n-are cum sa ii zica....buna intrebare...pana una alta ...hai sa gasim o denumire la femeia cu mai multi ...si la multimea care se supune ei???idei ceva???
dandanaua_reloaded
Postat pe 24 Mai 2008 13:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
desene animate 72 De la: yumy 17 Iulie 2010 08:08
La ce te gandesti acum? 436 De la: valy90 9 Februarie 2011 15:05
Panelurile online 2 De la: kudika_33873 17 Aprilie 2013 18:20
mila pentru marconi_rupa,dezgust pentru marconi_rupa_ traveo 14 De la: sweet_and_sour 19 Iunie 2008 09:52
Locul de munca si salariul 12 De la: tgv 28 Noiembrie 2008 12:44