Setari Cookie-uri

MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

eee las france ca are timp sa isi primeasca si ea medicamentul daca face baza de noi...dar nu pe topicul asta ca ...ma "nervozez" .acu va las si va urez...vise cu "cowboys" sa fiti fericite..nu de alta.pupilic si ne vedem maine in compania culturalizatilor....nu uitati va rog pe topicul cu gramatica.acilea daca ma calca vreunu pe bombeuri iar iii umplu frigiderul.
dandanaua_reloaded
Postat pe 25 Mai 2008 22:53
pai scumpetea a gresit locul ca deja sa inmultit haremu.oricum reteta e fara valabilitate ca lipseste produsu.tu chiar nu vezi ca nu mai poate sultanul????????sintem multe ....de unde sa mai fie produs.

Postat pe 25 Mai 2008 22:57
ema,fugi repede la dormitor ca ti se topeste aspirina si-i pacat!! .... administrare placuta!!!....

Postat pe 25 Mai 2008 23:01
etaaaaaaa,ce tort imi dai tu mie,cu sperma?fie cit de mare,mrss nu vreauuuuuuuu.
mari58
Postat pe 25 Mai 2008 23:20
Nu stiu daca ma credeti ...dar eu chiar m-am rusinat la auzul atator cuvinte interzise prin religie ...heheeheheh ma bate doamne doamne ..nu mai vb prostii ...Si mai fetelor eu is mai mititica...m-ati invatat numai la prostii...ma bagai si -n harem ...vai vai vai ..cat de depravata am ajuns...:)))))Etta vin la o dusca la club...sa-mi treaca depresia...:)))
mia_mia
Postat pe 25 Mai 2008 23:24
bine ca nu esti minora ca ne bagau astia la corupere.si eu o dusca si apoi noapte buna!

Postat pe 25 Mai 2008 23:27
buna dimineata dragilor!! :))
vai draga la ce s-a ajuns!! :)) coruperi, chestiii...
vad ca azi sinteti cam lenesi!
aloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
treziti-va!!! :))

Postat pe 26 Mai 2008 09:53
astazi mai si muncesc pe bune.......dar ce facem cind apar literatii....

Postat pe 26 Mai 2008 10:05
francia imi pare rau de tine draga ca iti lipseste produsu, vezi daca stai numai in harem?
Mai incearca si pe cont propriu poate poate, cine stie?
oanaoana42
Postat pe 26 Mai 2008 10:21
salutari!!!=))))poopici multi cadanelor!!!!gata plec...

Postat pe 26 Mai 2008 10:31
lasa oana ca dar din dar se fac.....provizii!!!....nu-ti spusai la subiectu'cu pricina(ei,ii spusei lu' mariana ,da' nu conteste)ca le-am adus eu provizii???....daca am stoc de aspirina acasa!!!....fetelor,sariti pe material,ca poate d'aia stef ne cam paraseste,ca nu mai avem fata fina...

Postat pe 26 Mai 2008 10:50
mai oana eu de felul meu sint fidea si nu pot sa insel sultanu......tu nu vezi ce facu fata timpului cu niste cadine ca noi?????? dar vad ca nimeni nu se baga la socrela si tot cu ea raman ca sultanu alearga dupa cruditati .........unde pleci mai ne lasi seduse si abandonate??????

Postat pe 26 Mai 2008 10:56
www.snagovclub.ro Sunt convins ca o sa va placa:))

Postat pe 26 Mai 2008 18:43
ditai stef, acolo ai de gand sa duci haremul? Super fain.
amme22
Postat pe 26 Mai 2008 20:13
:)))) aaaaaaaa!! domnul stef eu, in calitate nasa a sultanului sint pentru! numai ca ...trebuie sa platesti!! :))
haideti ca da finu de baut si de chefuit!!! :)))

Postat pe 26 Mai 2008 20:48
ooooleeeeeo stef scumpete vrea si ema la snagovclub pai nu iti e rusine sa tratezi numa o parte din cadane in asa hal?????meeeeeei rusinica vreu si io!!!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 26 Mai 2008 20:58
fetelor,stati la coada ,ca sefa are prioritate!!!....si hai ca-l ajut si eu pe morcovelul meu....ii dau o sponsorizare....iiiiinnn...ce vrea el....e bine ,morcovelul meu???....

Postat pe 26 Mai 2008 21:30
amme si fetelor ,noi aztazi,adica:EU PRIENA NOASTRA COMUNA,stiti voi de cine este vb,ne-am pozat un pic prin paturile respective..,iar voi va POSTATI pe aici=)))))))he,,,he,,iar acum tocmai terminai sa-i fac un masaj de relaxare..Asa ammme...,uite fata ce pierdusi,pe tine si pe ema..,va las sa visati frumos=)))))

Postat pe 26 Mai 2008 22:43
Fetele ce patirati ,mama??? Dadu strechea in toate??? Fiind cea mai "tanra" din harem am prioritate,nu? Si uite sa nu muriti de ciuda ma dadui bine pe langa "sultana "si ma primi in patul ei matrimonial. Sper ca nu sunteti invidioase,nu? Ce vazura ochisori mei nu credeam ca vor vedea vreodata=))))Sultanu va asteapta la cotitura=))) Cu drag OCTAIA(nu ma se sa vedeti ca sunt pi aci...sic/sic!!!!)EHHHHHeeee ce stiti voi!!!!! OCTAIA

Postat pe 26 Mai 2008 22:53
mai bine ne invita altundeva pt alt scop...

Postat pe 26 Mai 2008 23:22
ia spune noutate..,tu cine esti???????ce ganduri te aduce prin HAREMUL MEU??????????MORCOCOVELUL ,ii dat deja..,patroanei mele.., etta.

Postat pe 26 Mai 2008 23:29
stefule,stefule,panarama ce esti!!!...ii tot dai ca morcovelu'mi-e dat si tu ce faci,pramatie??/...testezi paturile cu Octaia???....ma ,da' macar sunt bune pentru reumatism si coloana,ca daca imi aduci unul aici,te iert!!...ca s-o putem face cu strigaturi si fara dureri de spate!!!....

Postat pe 26 Mai 2008 23:35
aaaaoooooleu ce discutam noi pe un alt topic apropo de impartitul barbatului...mai ca pe voi fetele de la harem nu sunt geloasa si il impart cu drag pe al nostru sultan.da' cu papuciii cum ramane stef papucii numa' atata si nimic mai mult....vezi ce "ieftina" sunt io nu te chinui cu pozitii di cine stie ce "kamasutra" sau cerinte de saltele relaxa.....io vreau numa' papucii!!!
dandanaua_reloaded
Postat pe 27 Mai 2008 00:43
te rog sa-ti iei papucii,fata...,ura si la garaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!SULTANUL nu ramane singur:))

Postat pe 27 Mai 2008 01:27
mai fetelor...zapaciti bietul baiat....eu am lipsit vreo saptamana....si acum stau si rad ca o nebuna....ba de morcovi....ba de gaini de 4 kg.....:)))))))))))
alone
Postat pe 27 Mai 2008 13:10
stefulee,vezi pe cine remarca Ancuta???.....pe noi ,maaaa!!...suntem in top!!...uraaaa!!....

Postat pe 27 Mai 2008 14:28
sal.ancuta!!!cred ca mi-au luat mintile COTOHARLELE astea=)))eu,MARE SULTAN,tractorist de profesie,budyguard-ocupatie, CLUBUL DE NOAPTE al gainusai etta,nu-mi amintesc ca tu sa fi trecut pe aici???esti hotarata sa ramai????conditiile le cunosti???ACUM plecara PUPAZA si-s singur CUC!!!:)))

Postat pe 27 Mai 2008 14:33
auzi la el!!!...singur CUC!!...cu un harem in spate!!...si in fata!!!...pai aia cu niciuna ce sa mai zica mai stefule,ai???...

Postat pe 27 Mai 2008 14:48
stef,france a fondat rubrica de matrimoniale,dupa ce am pus eu subiectul,'sa lamurim unele persoane....':)))
alone
Postat pe 27 Mai 2008 14:48
mai dragilor,..de azi dimineata am ras de ma dor falcile...doamne, daca am avea si in viata reala asa prieteni...chiar cred ca totul ar fi minunat...ai dreptate ancuta...lipsim o zi ..si ne trebuie tot pe atat sa citim si sa ne distram...pai deaia fratilor "mor dusmanii".... turbeaza cateii...si fac spume detergentii...ETTA,eu vin cu o propunere fata mea...ce facem cu "copii"...ca saracii mai trag si ei cu ochiul pe aici(si se minuneaza)....cine nu are copii poate sa vina la club cand vrea muschiu lui...da noi?haide sa le facem si lor o "gradinita"pentru copii de peste 12 ani...o anexa la clubul nostru ca nu putem sa-i lasam singurei acasa....asta seara am zis ca vin la club..ce fac cu puradeii..ca divort scrie pe mine...
ginetta
Postat pe 27 Mai 2008 14:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VREAU SA MI FAC PRIETENI 291 De la: laura31c 28 Decembrie 2016 19:42
Motan gasit 3 De la: _iluzie_ 22 Octombrie 2008 11:32
666....... 15 De la: _oktober_ 30 Octombrie 2009 21:28
ai grija ce-ti doresti,pentru ca s-ar putea sa se indeplineasca 107 De la: relli 4 Iunie 2010 13:41
Handmade romanian artcraft 2 De la: YeahRight 11 Octombrie 2008 06:48