MATRIMONIALE 2-CONTINUARE

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent MATRIMONIALE 2-CONTINUARE: (3.7 din 3 voturi)

Pagini: << 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >> Sari la pagina:
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

ancuta,mama, trebuia sa "lasi belet":Tineti-mi locul,ca ma-ntorc!!"...asa caaa...acu'stai la coada,ca ti-a trecut randu'!!...
Raporteaza abuz de limbaj

1 mesaj

ginetta,soro,da' ce moare copiii fara tine ,noaptea???...ca ei dorm la ora aia!!!...inteleg sa moara sotul!!!(de necaz ca nu poa' sa vina si el la club, ca tre' sa aibe grija de copii!!)....da'las' ca-i trece ca iti dam noi sa-i duci de la club oleca de cokteil Molotov,s'apoi sa vezi scantei ce ies din dormitor!!!...te rezolva fetiliiii!!!...stai potol si vin' la club fara frica!!...
Fosta membra Kudika.ro
ehe.....eu ma declar pe deplin multumita,de faptul ca nu mai primesc mesaje,cu tenta 'erotica',in concluzie,nici nu mai conteaza pe ce loc sunt...:)))))si stau si la coada,daca este nevoie,sunt obisnuita...:)ma lua mama cu ea,pe vremea comunismului,la coada la aprozar....:))))
:)

1 mesaj

eeehhh,daca am mai primi si noi cu tenta erotica!!!...da' acu 'invatam gramatica,la privata!!!...
ginetta Avatarul lui ginetta

266 mesaje

apoi soro merg pe mana ta...da io zic mai bine sa-l aduc si pe el..il dau pe mana lui stef...sa-l initieze...ce zici?

1 mesaj

ce SEXI esti ancuta!!!putem sa discutam pe privat?????iti dau id-ul meu de mes,un telefon si mai vedem ce s-o alege dupa???????:))

1 mesaj

maaiiiiiiiiiii!! finee, bagati o data mintile in cap!! eu ma chinuiesc aici sa te insor si tu ? cand cu una cand cu alta! off, pufuletul meu de la papucei de treaba!:))

1 mesaj

la ce sa-l initieze,soro???...la tradat si infidelitate???....nu vezi ca a-nebunit??...nu mai vede pe niciuna din harem,vrea numai prospaturi!!!...stefulee,ce-ti dadu',ma, Octaia,de "mancasi"??...bureti nebuni??...
Fosta membra Kudika.ro
:))))))
etta,stef vrea sa strice planul,parca era vorba ca mai de stat la coada...
Fosta membra Kudika.ro
si eu tocmai imi cumparasem o punga de chipsuri,sa treaca mai repede timpul...

1 mesaj

imi dadu.., ca prea-mi dadu si mi se cam apleca=))))

1 mesaj

soro, cred ca se molipsi de la astia literati! ca numa astia trimit mesaje pe privata! na ma, ca intrasi in gura VULPILOR! nu te mai scoate nici pufuletul meu de la papucei! :))))

266 mesaje

asa e draga...mai bine il las acasa...cu copii...si cu stefu,ai dreptate...nu mai vede,nu mai aude...onnyta,era bine mama daca reuseai sa-l nasesti...poate acu se potolea....acum slaba speranta...cu atatea trufandale..a uitat de toate soro..cat s-a chinuit si france sa-l vaza la casa lui cu steluta...el nu si nu..acusi i-a picat pe ancuta....

1 mesaj

ancutaaaaaa...,astept contact privat:)))manca tata pe ea de prospatura..,de trufanda ce esti=))))

1 mesaj

las' ca-ti bag io ceva peee ...gat,ca sa vomiti!!!...

1 mesaj

:)))))))))) ce zici etta de morcovelu' asta??
auzi tu, vrea contacte pe privata! pai sa vezi tu fine cand tior pune fetele de niste contacte pe privata!!!

1 mesaj

stai,nasa,ca ma duc sa fac lustru' la privata si sa scriu "Rezervat".....stefule,ai pus-o mama!!...sa vazi ce "te lucram"in pozitia lupului urland la luna!!!....sa mai vrei tu privata altadata!!!...

1 mesaj

:)) pe asta cu lupu nu o stiam!pai de, omul cat traieste invata! stai linistita etta ca nu scapa el asa!
Fosta membra Kudika.ro
stef,eu nu sunt prospatura...:)))
cat despre 'privat',stai pe pace...:D

1 mesaj

DECRET SULTANESC:pt ca nu te conformezi ordinelor SULTANULUI,ancuta240783(asta-i nr tau de tel????)esti eliminata din HAREMUL MEU,pana vei invata si cunoaste REGULILE INTERNE,impuse de mine!!Ordinul intra in vigoare, pe loc.

266 mesaje

na stefule ca ai speriat fata...=)))acum sa te vedem...stai pe pace.... la privata.
Fosta membra Kudika.ro
stef....m-ai vazut mai blonda......si 240783......este de fapt.....24.07.1983,daca vrei,considera-l nr. de telefon...:))))

1 mesaj

a aduc eu la sentimente mai bune,stati voi linistite vulpilor!!!:))si voi ati fost la fel.si uite ce MINUNI am scos din voi=))
Fosta membra Kudika.ro
si daca suni,poate ai surpiza sa gasesti o blonda mai dornica decat mine....:))))

1 mesaj

si eu deja sunasem...=))ce fac??mai astept acceptul de la tine???copila blonda..
Fosta membra Kudika.ro
e bine?macar la faza cu 'copila blonda',ai avut dreptate....
mia_mia Avatarul lui mia_mia

460 mesaje

Mai Ancutza..nu mai face afirmatii aiurea..ca imi dai cu tifla-n cap ..pai io sunt prospatura pana la cel putin 50 de ani ..:)))Si pe privat e cel mai bine ..ca "medicamentu" isi face mai bine efectu...Ce in vazu lumii asha..????!??!!??! :)))))
Fosta membra Kudika.ro
era vorba de prospatura pe acest site,mia....

1 mesaj

mia-mia,biciul meu:))ai aparut???vezi de ce te iubesc eu pe tine:))ancuta ,imi dai accept sau BA????SULTANUL NU ASTEAPTA..

1 mesaj

BUN VENIT !!in cortul meu,draga ancuta!!ai dat acceptul tau,de a inta in HAREM..VA TREBUI SA TE SUPUI REGULAMENTULUI DE AICI...:))prospatura mica..:))
Pagini: << 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >> Sari la pagina: