cum sa scapam de kg

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent cum sa scapam de kg: (4.7 din 3 voturi)

melanya Avatarul lui melanya

107 mesaje

eu am o problema cu picioarele...nu sunt multumita de ele.am bulanele foarte mari.ce as putea sa fac??
oana81 Avatarul lui oana81

690 mesaje

sport.. adica cardio.. defineste si subtiaza
oana
gilili Avatarul lui gilili

10 mesaje
Oras: craiova

mai multe detalii ar fi de ajutor pentru a înțelege ce problemă ai și pentru a încerca sa te ajutam.

ce înseamnă mari?

masă musculară prea dezvoltată sau adipozități (celulită)
Raporteaza abuz de limbaj
Gili

107 mesaje

este vorba si despre masa musculara dezvoltata.am picioare de baiat...dar este vorba si de celulita
gilili Avatarul lui gilili

10 mesaje
Oras: craiova

Celulita se poate diminua și chiar elimina în totalitate însă asupra masei musculare nu poti acționa prin nici un procedeu de slăbire și să ai rezultate marcante. (doar usoare midificări).

Pentru acest inconvenient nu este decat o singura solitie: rezecția musculară sau miectomia care este o tehnica chirurgicală cu multiple implicatii negative pe termen lung.

Gili
Fosta membra Kudika.ro
innot...multe exercitii in apa abdomene sau ce mai vrei tu vreo 3 ore pe zi o sa-ti faca bine eu am aproape o saptamana de exercitii si ma simt mult mai bine si mai ales acum ca a venit si vara e super cauta strand si pune-te pe treaba;)

107 mesaje

multumesc pentru sfaturi
playboy Avatarul lui playboy

285 mesaje
Oras: piatra neamt

impacheteza-ti zonele cu probleme in folie de plastic si fa alergare dimineata sau seara macar o ora!prin alergare transpiri mult acolo unde esti impachetata si locul scade in centimetri!multa bafta!
”women should be classy&faboulos„by Coco Chanel
claud1982 Avatarul lui claud1982

44 mesaje
Oras: bucuresti

Pastila de slabit!este un produs revoluționar de scădere rapidă a greutății. Este fabricat din plante naturale după o rețetă modernă, ce îmbină medicina tradițională chinezească cu tehnologia modernă de bioinginerie.

Pastilele conțin ierburi sălbatice ce cresc pe teritoriul Chinei, cum sunt: esența de ceai verde, panaxul sălbatic, cafeaua neagră, extractul de gherghin și altele.

Principala funcție este de a regla sistemul endocrin, echilibrând metabolismul corpului, descompunând și transformând grăsimea corporală în energie. Totodată are rolul de a elimina reziduurile în afara organismului, fiind un detoxifiant remarcabil. Ceaiul verde este un antioxidant natural, încetinind îmbătrânirea celulelor.

Conținut: punga conține 0,2 g x 120 capsule

Mod de administrare:
• Se administrează oral de 3 ori pe zi câte 3-6 capsule de fiecare dată.
• Pentru a slabi între 5 și 10 kg se recomandă a se lua 4 capsule de 3 ori pe zi înainte cu o oră de fiecare masă.

Recomandări:
• Nu luați mai multe pastile decât se recomandă;
• Pentru o maximizare a efectului, este indicat un consum mai mare de lichide și fructe pe toată durata tratamentului;
• Nu săriți peste mese și reduceți pe cât posibil consumul de sare;
• Nu consumați alcool pe toata durata tratamentului. Poate neutraliza efectul de slăbire;
• Cănd se ajunge la greutatea optimă, începeți treptat să reduceți doza (de la 4 capsule la 3, pe urmă la 2 ș.a.m.d.) la interval de o săptămână.

Contraindicații:
• Nu este recomandat a se folosi de către femeile însărcinate, copii sub 18 ani, persoanele care suferă de boli cronice și acute.
• Nu poate înlocui medicamentele, fiind considerat un supliment alimentar.
• Persoanele ce suferă de boli cronice trebuie să ceară sfatul medicului înainte de a lua aceste capsule.
Slăbește rapid, ușor și sănătos ! Date de contact: Dana 0720725135
Livrare oriunde in tara Pretul este de 65 ron /120 capsule
Aylyne Avatarul lui Aylyne

8 mesaje
Oras: iasi

Buna! Am avut si eu ceva probleme cu kilogramele in plus, dar o prietena mi-a recomandat capsulele Super Slim. La inceput nu am avut incredere si am ezitat sa le iau. M-am informat despre produs si este 100% natural. Acum sunt cu 8 kg mai slaba doar dupa 1 luna de zile de tratament. Si ma simt si bine. Nu au avut reactii adverse, doar ca mi-au taiat pofta de foame si mi se facea mereu sete, dar aceste simptome nu se mai simt dupa 2 saptamani de tratament. Il recomand cu placere tuturor care vor sa dea jos kilogramele in plus, este intr-adevar eficient. Mult succes! www.freewebs.com/superslimpills/
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Inainte de a consuma tot felul plante si capsule revolutionare faceti un pic de google search si informativa!
www.aiqum.de/wissen/diaet_lida-dai-dai-hua.html
www.medizin.de/ratgeber/themen-a-z/d/dai-dai.html
www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/ + 2 reportaje despre tablete tabletele de plante in general.
Aici inclusiv rezultatele despre tabletele perfecte de slabit care se pot cumpara prin intermediul internetului:
www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/1525019/
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

eu sunt slaba si chiar daca mananc f mult ajung pana la 51 kg si gata, mai mult nu pot. asta nu inseamna ca sunt nemultumita, sunt f multumita de corpul meu. ideea e ca am fost o luna pe o insula si am mancat doar orez, linte si carne. toate astea in cantitati fff mari. nu va imaginati ca nu stiu ce isneamna cantitati mari, pt ca mancand am observat ca farfuria mea e la fel de incarcata ca si cea a prietenului meu(iar daca stiti cum mananca un barbat care face sport mult, un barbat tanar, atunci stiti ce spun). nu m'am ingrasat nici macar 100 de grame. sunt la fel. eu mancam multe paste inainte si nu puteam sa imi imaginez viata fara paste, dar orezul le'a inlocuit si pot sa spun ca abia astept urmatoarea masa. nu sunt prima care mananca orez si nu se ingrasa. asa ca... incercati orezul, lintea care cntine mult fier, sau boabe de fasole, si apoi sosuri de carne, carry de carne. cat despre pastilele de slabit... am citit si eu f mult si cred ca toate produsele miraculoase au efecte secundare in timp. parerea mea e sa faceti sport si sa mancati echilibrat. nimic mai mult. pups
elisvaly Avatarul lui elisvaly

1 mesaj

am luat vre-o 8kg in plus.am pus mai mult la sanii si la mijloc.ce pot sa fac?sa scap de ele.a multumesc
kudika201208 Avatarul lui kudika201208

7 mesaje

si eu am avut picioarele mai groase in partea superioara. mi am comandat de curand de pe un site un produs si sunt foarte multumita de el
topteleshop.ro/products/Pantaloni-Sauna.html
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

Magaria teleshop....
chic_sindy Avatarul lui chic_sindy

26 mesaje

www.mariefecte.blogspot.com
Am scris cateva idei despre diete, nutritie, psihoteste si alte lucruri care sper sa va ajute si sa vi se para interesante.

Sper sa participati si la sondaj pentru a satisface cat mai mult nevoie voastre. Multumesc si ma scuzati de deranj.
kudika226898 Avatarul lui kudika226898

4550 mesaje

Ne mai freci mult cu asta? Scrie la o revista , sa vezi cat esti de valoroasa...