Setari Cookie-uri

cum sa scapam de kg

eu am o problema cu picioarele...nu sunt multumita de ele.am bulanele foarte mari.ce as putea sa fac??
melanya
Postat pe 3 Iunie 2008 11:45
sport.. adica cardio.. defineste si subtiaza
oana81
Postat pe 3 Iunie 2008 12:12
mai multe detalii ar fi de ajutor pentru a înþelege ce problemã ai ºi pentru a încerca sa te ajutam.

ce înseamnã mari?

masã muscularã prea dezvoltatã sau adipozitãþi (celulitã)
gilili
Postat pe 28 Iunie 2008 21:03
este vorba si despre masa musculara dezvoltata.am picioare de baiat...dar este vorba si de celulita
melanya
Postat pe 29 Iunie 2008 02:15
Celulita se poate diminua ºi chiar elimina în totalitate însã asupra masei musculare nu poti acþiona prin nici un procedeu de slãbire ºi sã ai rezultate marcante. (doar usoare midificãri).

Pentru acest inconvenient nu este decat o singura solitie: rezecþia muscularã sau miectomia care este o tehnica chirurgicalã cu multiple implicatii negative pe termen lung.


gilili
Postat pe 7 Iulie 2008 20:47
innot...multe exercitii in apa abdomene sau ce mai vrei tu vreo 3 ore pe zi o sa-ti faca bine eu am aproape o saptamana de exercitii si ma simt mult mai bine si mai ales acum ca a venit si vara e super cauta strand si pune-te pe treaba;)
Lady_Gaga9
Postat pe 10 Iulie 2008 00:04
multumesc pentru sfaturi
melanya
Postat pe 10 Iulie 2008 00:24
impacheteza-ti zonele cu probleme in folie de plastic si fa alergare dimineata sau seara macar o ora!prin alergare transpiri mult acolo unde esti impachetata si locul scade in centimetri!multa bafta!
playboy
Postat pe 4 Noiembrie 2008 17:11



Pastila de slabit!este un produs revoluþionar de scãdere rapidã a greutãþii. Este fabricat din plante naturale dupã o reþetã modernã, ce îmbinã medicina tradiþionalã chinezeascã cu tehnologia modernã de bioinginerie.

Pastilele conþin ierburi sãlbatice ce cresc pe teritoriul Chinei, cum sunt: esenþa de ceai verde, panaxul sãlbatic, cafeaua neagrã, extractul de gherghin ºi altele.

Principala funcþie este de a regla sistemul endocrin, echilibrând metabolismul corpului, descompunând ºi transformând grãsimea corporalã în energie. Totodatã are rolul de a elimina reziduurile în afara organismului, fiind un detoxifiant remarcabil. Ceaiul verde este un antioxidant natural, încetinind îmbãtrânirea celulelor.

Conþinut: punga conține 0,2 g x 120 capsule

Mod de administrare:
• Se administreazã oral de 3 ori pe zi câte 3-6 capsule de fiecare datã.
• Pentru a slabi între 5 ºi 10 kg se recomandã a se lua 4 capsule de 3 ori pe zi înainte cu o orã de fiecare masã.

Recomandãri:
• Nu luaþi mai multe pastile decât se recomandã;
• Pentru o maximizare a efectului, este indicat un consum mai mare de lichide ºi fructe pe toatã durata tratamentului;
• Nu sãriþi peste mese ºi reduceþi pe cât posibil consumul de sare;
• Nu consumaþi alcool pe toata durata tratamentului. Poate neutraliza efectul de slãbire;
• Cãnd se ajunge la greutatea optimã, începeþi treptat sã reduceþi doza (de la 4 capsule la 3, pe urmã la 2 º.a.m.d.) la interval de o sãptãmânã.

Contraindicaþii:
• Nu este recomandat a se folosi de cãtre femeile însãrcinate, copii sub 18 ani, persoanele care suferã de boli cronice ºi acute.
• Nu poate înlocui medicamentele, fiind considerat un supliment alimentar.
• Persoanele ce suferã de boli cronice trebuie sã cearã sfatul medicului înainte de a lua aceste capsule.
Slãbeºte rapid, uºor ºi sãnãtos ! Date de contact: Dana 0720725135
Livrare oriunde in tara Pretul este de 65 ron /120 capsule
claud1982
Postat pe 9 Noiembrie 2008 13:01
Buna! Am avut si eu ceva probleme cu kilogramele in plus, dar o prietena mi-a recomandat capsulele Super Slim. La inceput nu am avut incredere si am ezitat sa le iau. M-am informat despre produs si este 100% natural. Acum sunt cu 8 kg mai slaba doar dupa 1 luna de zile de tratament. Si ma simt si bine. Nu au avut reactii adverse, doar ca mi-au taiat pofta de foame si mi se facea mereu sete, dar aceste simptome nu se mai simt dupa 2 saptamani de tratament. Il recomand cu placere tuturor care vor sa dea jos kilogramele in plus, este intr-adevar eficient. Mult succes! http://www.freewebs.com/superslimpills/
Aylyne
Postat pe 17 Noiembrie 2008 22:45
Inainte de a consuma tot felul plante si capsule revolutionare faceti un pic de google search si informativa!
http://www.aiqum.de/wissen/diaet_lida-dai-dai-hua.html
http://www.medizin.de/ratgeber/themen-a-z/d/dai-dai.html
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/ + 2 reportaje despre tablete tabletele de plante in general.
Aici inclusiv rezultatele despre tabletele perfecte de slabit care se pot cumpara prin intermediul internetului:
http://www.test.de/themen/gesundheit-kosmetik/test/-Schlankh eitsmittel/1523447/1523447/1522992/1525019/
Full_Metal_Jacket
Postat pe 17 Noiembrie 2008 22:48
eu sunt slaba si chiar daca mananc f mult ajung pana la 51 kg si gata, mai mult nu pot. asta nu inseamna ca sunt nemultumita, sunt f multumita de corpul meu. ideea e ca am fost o luna pe o insula si am mancat doar orez, linte si carne. toate astea in cantitati fff mari. nu va imaginati ca nu stiu ce isneamna cantitati mari, pt ca mancand am observat ca farfuria mea e la fel de incarcata ca si cea a prietenului meu(iar daca stiti cum mananca un barbat care face sport mult, un barbat tanar, atunci stiti ce spun). nu m'am ingrasat nici macar 100 de grame. sunt la fel. eu mancam multe paste inainte si nu puteam sa imi imaginez viata fara paste, dar orezul le'a inlocuit si pot sa spun ca abia astept urmatoarea masa. nu sunt prima care mananca orez si nu se ingrasa. asa ca... incercati orezul, lintea care cntine mult fier, sau boabe de fasole, si apoi sosuri de carne, carry de carne. cat despre pastilele de slabit... am citit si eu f mult si cred ca toate produsele miraculoase au efecte secundare in timp. parerea mea e sa faceti sport si sa mancati echilibrat. nimic mai mult. pups

Postat pe 19 Noiembrie 2008 12:42
am luat vre-o 8kg in plus.am pus mai mult la sanii si la mijloc.ce pot sa fac?sa scap de ele.a multumesc
elisvaly
Postat pe 10 August 2009 16:18
si eu am avut picioarele mai groase in partea superioara. mi am comandat de curand de pe un site un produs si sunt foarte multumita de el
http://topteleshop.ro/products/Pantaloni-Sauna.html
kudika201208
Postat pe 30 Iunie 2010 13:50
Magaria teleshop....
kudika226898
Postat pe 11 Iulie 2010 18:07
www.mariefecte.blogspot.com
Am scris cateva idei despre diete, nutritie, psihoteste si alte lucruri care sper sa va ajute si sa vi se para interesante.

Sper sa participati si la sondaj pentru a satisface cat mai mult nevoie voastre. Multumesc si ma scuzati de deranj.
chic_sindy
Postat pe 11 Iulie 2010 18:15
Ne mai freci mult cu asta? Scrie la o revista , sa vezi cat esti de valoroasa...
kudika226898
Postat pe 12 Iulie 2010 21:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
inghetata ingrasa ??? 28 De la: Maddie7even 24 August 2011 12:54
Citeste si i-a o decizie... 27 De la: camelia_caua 5 August 2009 08:37
Pisici- nutritie, ingrijire, probleme de sanatate, veterinari si sfaturi! 5 De la: gugulina74 16 Iulie 2009 23:25
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53
ATENTIE! URGENT!! premii kudika 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 13:53